ארסנל 2008/9 - הראש כבר בעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏5/7/08.

1. Jack Wilshere Member

מישל דיין בראיון שפורסם הבוקר ב'ידיעות אחרונות' נשאל על-ידי דוד בן-שימול "איזה מאמן הוא המודל שלך לחיקוי?". דיין השיב "היה לי הכבוד להיצמד לארסן ונגר במשך חודש. מאמן שתענוג לראות את התנהלותו. שחקנים צעירים מגיעים אליו והופכים למובילים באירופה. הוא המודל שלי. הטופ".

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. Rudess Member

מישל דיין היה חודש עם ארסן ונגר ואנחנו אפילו לא 2 דקות... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

תגיד, לא קראת מה יאיר ואני כתבנו? עדיף לך להסתמך עלינו מאשר על צהובון שכל מטרתו היא לייצר סכסוכים וספקולציות.

3. A. Arshavin Member

טל, לא אני ולא אתה ולא אף אחד מלבד ונגר ועוד כמה אנשים בודדים יודעים את האמת, כתבתי את דעתי אם הדבר אכן נכון.

לנושא ארשבין.
    ע"פ, הטלגרף אנחנו המועמדים המובילים לקלוט את ארשבין, וע"פ ה-BBC זניט יבקשו כ-20 מיליון פאונד עבורו.
    האם, לדעתכם, קיים סיכוי שהעברת נאסרי מתעכבת בגלל שונגר מעדיף את ארשבין ומנסה להביא אותו?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/08
  4. Jack Wilshere Member

להערכתי, לא. כל רשתות התקשורת כבר פירסמו שנאסרי חתם (הייתה אפילו הודעה רשמית על כך באתר הבית של נאסרי), ואז מארסיי, משיקולי מס, ביקשה לדחות את העסקה. אם נאסרי לא ישחק אצלנו בעונה הבאה, אני אופתע מאוד.

אם הפרסומים בנוגע לארשבין מהימנים, זה אך ורק בהנחה שחלב עוזב, לפחות לדעתי.

5. Rudess Member

כמו שיאיר כתב, ונגר אמר דברים אחרים לאתר רשמי של ארסנל, אני מעדיף להאמין לזה ולא להמצאות שקריות ונבזיות של צהובונים.

ארשבין? כבר שמעתי שברצלונה,צ'לסי וכל העולם החתים אותו, אז עכשיו גם אנחנו המועמדים המובילים? איזה יופי שממשיכים להמציא ידיעות. ארשבין ונאסרי בכל מקרה לא משחקים על אותה העמדה כך שאין קשר ביניהם.

6. A. Arshavin Member

ונגר ידוע כאחד שאוהב להסיט שחקנים מעמדתם המקורית. מלבד זאת, שניהם פליימייקרים.

7. Rudess Member

השם של ארשבין עולה בספקולציות אך ורק מאחר שחלב ואדבאיור ממשיכים להיות מקושרים לכל מיני מועדונים. אין לכך שום קשר לנאסרי, וגם אם ארשבין יגיע לארסנל (מה שאני לא מאמין שיקרה), הוא לא יוסט לתפקיד אחר, תהיה בטוח בזה. ונאסרי אם מגיע, יבוא לצד השמאלי של הקישור במקום רוסיצקי.

8. chucky Member

האתר הרשמי של זניט:
    המועדון, אינו מנהל מו"מ עם מועדון כלשהו לגבי ארשבין .
    והפרסומים האחרונים בתקשורת ,לא מבוססים.
    הגישושים היחידים היו מצד ברצלונה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/08
  9. Rudess Member

3 שחקניות מפתח עזבו את קבוצת הנשים של ארסנל בימים האחרונים, הבלמת מארי פיליפ, המגינה אניטה אסאנטה וליאן סנדרסון שכבשה 51 שערים ב-36 משחקים.
    חבל על העזיבה של השחקניות האלה אבל כשיש את קלי סמית' ופיי וייט, אין מה לדאוג :)

10. Jack Wilshere Member

היל ווד אמר המועדון לא מתכוון למכור את אדא תמורת שום מחיר שבעולם. כן הוא אמר שחלב יעזוב, היות והוא הבהיר לונגר שהוא רוצה לעזוב. בכתבה גם מצויין שחלב כבר פינה את הרהיטים מביתו בלונדון. שיילך קבינימט! יובא במקומו אנדריי ארשבין לאלתר! ארשבין הוא המחליף האידיאלי לחלב. להבדיל מחלב האימפוטנט, הוא גם מסוגל לשים את הכדור ברשת.

לכתבה

11. Djourou Member

מה השינוי הפתאומי יאיר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Rudess Member

אולי חלב עובר לדירה אחרת בלונדון ? שיעזבו לנו בשקט את סשה עם כל הספקולציות האלה. מאיפה העיתון יודע מה חלב עושה בדירה שלו? אולי מחר הם יכתבו לנו שהוא הזמין לדירה פיצה דומינוס עם פפרוני.

"although interest in him from Europe's big guns, including Barcelona and Real Madrid, has cooled in recent weeks."

"I think maybe he will go"

13. Netanya&Arsenal Member

14. Rudess Member

נראה כאילו לא קראת את הלינק שיאיר הביא פה 2 הודעות מעליך. מה הקטע להביא את אותה הכתבה מאתר אחר?!

15. TheLane Member

השורה הראשונה היא לא ציטוט של היל-ווד אלא של העיתון, שלפני רגע טענת שהם לא יודעים כלום... וגם פיספסת איזה קטע קצר לפני, "Hleb has made it clear he wants to go," זה בא מהצ'יירמן של המועדון שלך, וזה גם משהו שהכחשת בתוקף בשבועות האחרונים...

הבחירת ציטוטים הסלקטיבית הזאת שלך מזכירה את צהובוני הממלכה