ארסנל 2008/9 - הראש כבר בעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏5/7/08.

1. Bayern Straße nach sechs

על כמה שאני מחבב את ארסנל ואת ונגר בפרט צריך להכות את המאמן הצרפתי (הפנטסטי) במקל, למה לעזאזל הוא לא משקיע את הכסף בשחקנים בשלים?, הוא שנים לא קונה שחקנים, גם ככה ההנהלה הייתה נותנת לו כסף, אבל למה ונגר מתעקש כל פעם מחדש לא לקנות, אני לא מבין את זה. הוא בנה יסודות פנטסטיים, אבל עדיין חסרים מספר שחקנים (לדעתי חסר חלוץ), האם דוייד וייה לא יכול היה לבוא (השנה הוא כבר לא יבוא), האם ונגר חושב שחבורת הצעירים שלו מספיק טובה?, האם לא צריך עוד מספר שחקנים לרוטציה, כי ההרכב השני הוא בהחלט לא מן המשובחים.
    אם הייתי צריך לבחור קבוצה לאהוד באנגליה זו הייתה ארסנל, היא יצירתית, תוקפת, פשוט תאווה לעיניים. ונגר מאמן גדול אבל עם חסרון אחד.
    כל מי שירשום לי שואלה חזר והוא יהיה שחקן גדול וכו', צריך לדעת שהוא עוד לא מספיק טוב כדי להיות חלוץ שיסחוב קבוצה. ואן פרסי לא יכול לסחוב לבד את הקבוצה (כחלוץ יחיד) והוא גם חוזר מפציעה, וגם הוא (לדעתי) אוהב לשחק יותר כקיצוני. אדאבאיור עוזב ככל הנראה ועם הכסף שיבוא, בנוסף להשקעה נוספת שאפשר לעשות צריך להביא חלוץ איכותי. לא יזיק להביא גם בלם בעל שם עולמי אבל אני חושב שחלוץ איכותי צריך להיות בראש סדר העדיפויות של ארסנל כרגע.

2. Rudess Member

לא פספסתי כלום, להבדיל מאחרים פה, אני לא קורא באופן סלקטיבי. אם חלב רוצה לעזוב כבר לפני חודשיים, למה הוא לא עזב עד היום? שאלתם את עצמכם? הרי כבר שמענו שברצלונה וכל מיני קבוצות הציעו לו חוזים והצעות. ובכן, אם חלב רצה לעזוב, הוא היה עוזב, ואם אין הסכמה מבחינת ארסנל על סכום ההעברה, אז הוא גם לא עוזב. בקיצור, עד שלא יהיה כתוב שחלב לא עבר לקבוצה אחרת, הוא עדיין שחקן של ארסנל (בדיוק כמו שליידי בוי שחקן של יונייטד עד שלא יהיה כתוב אחרת).

אני מסכים איתך, ונגר הוא איש של עקרונות ואידיאלים, טיפוס עקשן, ,שנדיר מאד שהוא מפר את העקרונות שלו, זה כולל חילופים רק בדקה -65 של המשחק (לא משנה בד"כ מה התוצאה), קניית שחקנים צעירים בד"כ. ונגר מאמין בכל הכוח בסגל הקיים שלו ולכן הוא לא קונה. אישית כמו שכתבתי ואוהדים אחרים כתבו פה, הקבוצה זקוקה נואשות לשוער ולבלם רציניים.

עוד לא מאוחר בשבילך לאהוד את ארסנל :)

3. Bayern Straße nach sechs

No Chance In Hell! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    לא תודה, אהבתי נתונה לאחת והיחידה - באיירן מינכן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx .

אלמוניה שוער שטותניק, הוא מן בארטז ספרדי כזה..
    אני לא יודע איך זה אבל האם אתם כאוהדי ארסנל, והאוהדים באנגליה רוצים לראות שחקנים אנגלים בהרכב?, אני בטוח שלאוהדים בארץ (לפחות רובם) לא אכפת כי הם לא אוהדי אנגליה. אבל אני בטוח שהאוהדים שגרים באנגליה להם זה מזיז.

4. TheLane Member

אתה מצטט באופן סלקטיבי ביותר, בהתחשב בזה שמי שהיה קורה את מה שאתה הבאת מהכתבה היה מבין שהעניין בחלב התמתן (ספקולציה של העיתון ולא ציטוט של היל-ווד כמו שהצגת את זה, שלא לדבר על זה שלפני שניה ירדת על העיתונים שהם לא יודעים כלום), ושחלב "אולי" ילך, עם התעלמות מזה שהיל-ווד אמר שהוא הודיע למועדון שהוא רוצה ללכת.
    הממ, אתה עדיין מכחיש את העובדה שחלב רוצה לעזוב או שהוא הבהיר לארסנל שהוא רוצה לעזוב אחרי שהיל-ווד אמר את זה בראיון לטלגרף וזה רשום בכתבה המצוטטת שחור על גבי לבן?

המונח "גניבת דעת" springs to mind...

אולי הוא לא עזב עדיין כי הוא עוד לא הצליח לסכם על חוזה ראוי בברצלונה, אבל הוא יצליח נגיד מחר? או שארסנל מתווכחת על עוד 2 מיליון פאונד למשל, וזה ייפתר תוך כמה ימים? יכולות להיות מיליון ואחת סיבות.

5. Rudess Member

הוא היה מת להיות בארטז, בארטז לפחות עשה הישגים בקריירה שלו. ההישג היחיד של אלמוניה זה לעבור מספר אסטרונומי של קבוצות ועדיין לא להרשים באף אחת מהן - ללא ספק הישג של הליצן מאלבסטה.

אני אחסוך לך את הדיון על נושא האנגלים, ונגר אמר פעם שכאשר אוהדים של ארסנל רואים מהלך נהדר של אחד השחקנים הם לא שואלים איזה דרכון השחקן מחזיק. אני דיברתי עם מספיק אוהדים בשנים שגרתי בלונדון וזה לא מזיז ת'תחת לאף אחד, בטח ובטח שכיום לונדון היא אולי העיר הכי קוסמופלוטית בעולם.

אני קראתי את כל הכתבה, והיא לא כתובה בצורה הגיונית, מצד אחד כתוב שחלב יעזוב בטוח, מצד שני מביאים לנו ציטוט של "אולי יעזוב". מה חדש תחת השמש? אולי יעזוב, את זה גם שמענו לפני חודשיים וכלום לא השתנה. היו גם שלשום ציטוטים של ונגר שאמר: "מודריץ' קטן מדי לפרמיירליג", וגם " שהמועדון צריך למכור כל הזמן שחקנים". אני לא מאמין לציטוטים כאלה, כי רואים שהציטוטים האלה מובאים וברוב המקרים מומצאים כדי לייצר מציאות מדומה ולהצדיק ספקולציות וקשקושים.
    מדוע אין ציטוט כזה של היל-ווד באתר? הרי יש הרבה ספקולציות על חלב, ואם חלב הודיע להיל-ווד שהוא עוזב, מדוע היל-ווד לא ציין זאת באתר? היו מספר ראיונות עם היל-ווד לאחרונה והוא לא אמר שום דבר כזה באתר הרשמי של ארסנל.
    בעידן הצהובונים אני מציע לך ולכל בר-דעת, לסמוך על ההגיון שלהם ולא להאמין לכל מה שכתוב בתשקורת, שרק מחפשת סנסציות,סכסוכים וספקולציות.
    אם חלב רוצה לעזוב, הוא יעזוב.

אולי, הכל יכול להיות. אולי זה סכום העברה, אולי זה חוזה, ואולי בכלל חלב לא רוצה לעזוב. בכל מקרה אנחנו נכנסים ל-PRE SEASON ואני מקווה שהעניינים האלה יסתיימו במהירות כי הקבוצה צריכה להתרכז ולהתכונן לעונה הבאה והשחקנים צריכים להיות מרוכזים במה שקורה בקבוצה. מי שרוצה לעזוב את הקבוצה, שיעזוב.

6. Jack Wilshere Member

עד עתה האמנתי, במידה מסוימת, לחלב שאמר שכל הפרסומים על כך שהוא רוצה לעזוב הם שטויות (ההכחשה של חלב באה יום אחרי שהסוכן שלו צוטט כאומר שחלב סיכם עם ונגר על כך שהוא יעזוב את הקבוצה בקיץ). ידעתי שהוא קיבל הצעות טובות יותר מקבוצות אחרות, אבל לא הייתי משוכנע שהוא נחוש לעזוב. עכשיו כשהיל ווד מצוטט כמי שאומר "Hleb has made it clear he wants to go", אני נוטה לדעה שהוא נחוש לעזוב. לא נראה לי שזה ציטוט מסולף.

7. A. Arshavin Member

בדיון של ריאל מדריד בפורום, מדווח שסביולה עומד למכירה בסכום של כ-5 מיליון יורו, מה דעתכם, יכול להתאים לנו?

לנושא אחר, במייל מדווח שאנחנו, יחד עם התרנגולות ואסטון ווילה עוקבים אחרי רובן דה-לה רד, קשרה של ריאל מדריד. מחירו של הקשר מוערך בכ-15 מיליון פאונד.
    My Webpage

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/08
  8. King Kenny Member

סביולה לפרמיירליג? השתגעת? הבחור יותר קטן מקטן, הוא יתפרק בפרמיירליג.

9. Jack Wilshere Member

ונגר לא יחתים חלוץ, כל עוד אדא נשאר, כך שזה דיי מיותר לדון בספקולציות רחוקות מאוד.

דובר זניט אמר מפורשות שארשבין רוצה לשחק אך ורק בברצלונה, ולא באנגליה. אתמול פורסם שארשבין מעדיף לשחק באנגליה, כיוון שהוא רוצה שילדיו ילמדו אנגלית, ולא ספרדית. כל מקור מפרסם משהו אחר, תקשורת הספורט היא תת-רמה, אתיקה היא מילה גסה בתקשורת הספורט.

10. Cup of Tea Liverpool, UK

גם שבצ'נקו אמר את זה, ראינו מה קרה. אם הוא חולם לשחק בברצלונה שישחק שם.

11. Bayern Straße nach sechs

סביולה לא מספיק חזק פיזית לליגה האנגלית, הוא לא יתאים ובנוסף ונגר לא יקנה אותו. אם הוא כבר יקנה אז אני חושב שזה יהיה משהו טוב.

12. Rudess Member

חבל שרק אתה, אני ועוד מספר אנשים מצומצם מבינים את זה.

13. Rudess Member

חשבתי על זה קצת אחה"צ והגעתי למסקנה נוספת למה הציטוט של היל-ווד מזויף או לא אמיתי. היל-ווד הוא אחד שלא נמצא אף פעם באור הזרקורים בארסנל למרות תפקידו, והוא ממעט מאד להתראיין, וגם כשהוא עושה זאת זה רק לאתר הרשמי של ארסנל. מאחר ושום ציטוט כזה לא הופיע באתר של ארסנל , אני מאד מאמין שמדובר או בהמצאה עיתונאית של הכתב או פשוט בסילוף דברים שהיל-ווד אמר מתישהו לאחרונה.

14. Rudess Member

15. Jack Wilshere Member

טל,

הלוואי ואתה צודק.

בכל מקרה, אם חלב יעזוב לחלאות מקטלוניה, הייתי רוצה לראות את רונאלדיניו אצלנו על בסיס עסקת קומבינציה - חלב תמורת רונאלדיניו. זו יכולה להיות עסקת חייו של ונגר, עסקה שתעשה את ההבדל עבורנו בעונה הבאה. העסקה הזו יותר מריאלית בנסיבות שנוצרו. אני משער שלא הרבה מסכימים איתי, אבל זו דעתי.