ארסנל 2009/10- עוד עונה ללא תארים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏17/6/09.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, סחתיין על הסבלנות. כל הכבוד שחיכית עד ל-18 ביוני כדי להתחיל להתלונן. לא יאומן פשוט.

למה לא הבאנו את "אנגלהד" (אני מניח שאתה מתכוון להאנגלנד מפולהאם)? יכול להיות שזה קשור לכך, שהוא יצא בהצהרה לסקאיי שהוא רוצה להישאר בפולהאם, לשחק איתה באירופה ולא לעזוב לשום מקום אחר? אבל עזוב, למה לחשוב בכלל כשאפשר לזיין במוח? העיקר להתלונן.

בכלל, החשיבה שלך כל כך ילדותית עם כל ה"למה ונגר לא מביא את ההוא וההוא", אתה זורק שמות כאילו השחקן שאתה מציע, הוא הבחירה המושלמת לארסנל, הוא רוצה להגיע, הקבוצה שלו מעוניינת לשחרר אותו וכל מה שונגר צריך לעשות זה להקשיב לעצות שלך ולהציע עליהם כסף. ריצ'ארדס אחרי עונה מזעזעת, קאטרמול, אונוהה, תגיד לי אתה רציני? העיקר שנאסרי לא ברמה, ושורמאלן לא שם מספיק גדול, אבל לי קאטרמול, זה הבחור שארסנל צריכה.

"נפשי תמות עם פלישטים" - אומרים פלישתים, המשפט הוא "תמות נפשי עם פלישתים", ואני לא מבין מה הקשר של המשפט הזה עכשיו. טוב שלא אמרת "לא תבשל גדי בחלב אימו".

"הוא יודע שאין לו זמן בקבוצה אז הוא מפיל אותה" - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

"תוסיף יותר כסף ותביא את ריצ'רדס,שהצהיר שהוא אוהד ארסנל,הוא לא יסרב להגיע,זה רק עניין כספי." - על היכולת של ריצ'ארדס העונה כבר דיברתי, אבל אני רואה שאתה שומר על קשר אישי איתו, ואתה כבר יודע שהוא לא יסרב להגיע.

"מאכזב אתה וונגר,חבל שאתה לא יודע עברית לקרוא את זה." - אחרי הקטע עם ה"פלישטים" לא הייתי מדבר על העברית של מישהו אחר. ואם אני כבר טורח להגיב להודעות הבכייניות שלך (בפאקינג 18 ביוני), קודם לכן בדיון התלוננת על זה שארסנל לא רכשה את ארשבין כבר בקיץ. אז תן לי רק להזכיר לך, שבארסה, צ'לסי וטוטנהאם, הציעו מעל ל-20 מליון פאונד עליו, ולא הצליחו להוציא אותו מזניט, ורק בינואר כשלא היתה תחרות עליו, הצלחנו לרכוש אותו במחיר מציאה. באמת סליחה שאני מפריע לך להתלונן, בזה שאני מזכיר לך את העובדות.

עריכה : לגבי ההודעה שלך מעלי, תגיד לי אתה אוהד ארסנל בכלל? אתה נהנה ככה לדבר על הקבוצה שלך? ואיך פתאום אנחנו כבר 5 שנים ללא תואר, הגביע האנגלי כבר לא נחשב?

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/09
  2. A. Arshavin Member

אני חייב לציין שאני לא מבין מה התלהבו כ"כ מהאנגלנד. נכון, הוא נתן עונה מצויינת, אבל מפה ועד בלם מוכח?! הוא צריך להראות יציבות ולהשאר ברמה הזאת כמה עונות לפני שנוכל להגדיר אותו כבלם מוכח בפרמייר ליג.

3. אבו Member

נתראה בליין. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx דרך צלחה.

4. Rudess Member

בזבוז, כי לא היה צורך בו, כי הוא לא תורם שום דבר למשחק של ארסנל, וכמות השערים שהוא הבקיע לא תשנה זאת, כי התרומה שלו למשחק של ארסנל לא מורגשת. כן, ונגר יודע מה הוא עושה ונסמוך עליו... כן חלקנו היה גם שייך למחנה המעריצים העיוור של ארסן ונגר, אבל התפכחנו.

כן הוא יצא בהצהרה, אבל אם ארסנל הייתה באה ושמה את אותו סכום הכסף על השחקן של פולהאם, ככל הנראה היא הייתה זוכה בשירותיו של הנורבגי.

העובדות היחידות הן שאלכס חלב עזב תמורת סכום זעום בקיץ שעבר, וארסן ונגר היה צריך להביא את המחליף האולטימטיבי שלו, אנדריי ארשבין. ונגר לא טרח להציע על ארשבין ובמקום זאת בזבז סתם כסף על נאסרי - אלו הן העובדות. עם הכסף שבוזבז על נאסרי בטפשות + הסכום שהצענו על ארשבין בינואר, היה אפשר להביא את ארשבין בקיץ (גם אם לא כל הסכום היה מבוזבז, את החשבון תוכל לעשות לבד אני מניח).

שכחת את טורה ועגאלאס. בכל מקרה אני מסכים איתך שדג'ורו לא ראוי וסיליבסטרה אפס, אבל סנדרוס על אף טעויותיו הוכיח שיתוף פעולה מצוין עם טורה, כך שהוא ראוי להיות בסגל, כל עוד מה שיש לנו זה דג'ורו וסיליבסטרה. ולגבי ורמאלן, אם ונגר משלם כזה סכום זה בטוח לא בשביל שהוא יחמם את הספסל אלא בשביל להיות שחקן הרכב.

5. AronB Member

לא שכחתי את גאלאס וטורה, פשוט דיברתי על הרוטציה.
    עד הפציעה של גאלאס אפשר היה להסתדר עם ההגנה הזאת, היו טעויות אבל זה היה עוד איכשהו סביר. מרגע הפציעה הכל התבלגן.

6. Rudess Member

גם לפני הפציעה, ההגנה שלנו נראתה שברירית, ורק בנס לא ספגנו יותר. מאז שקמפבל עזב את הקבוצה, כל כדור גובה לרחבה זה פחד אלוהים, אין לנו שום הרתעה אווירית ברחבה, שלא לדבר על זה שטורה בכל משחק שובר כמה פעמים את מלכודת הנבדל שלנו.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

רודס, ונגר רצה את האנגלנד, ארסנל גיששה בכיוון, והוא לא רצה לעבור ואפילו הצהיר על זה במדיה. על סמך מה אתה קובע שהוא היה עובר בסוף? שחקן שרוצה לעבור לקבוצה גדולה, לא יצא בהצהרה כזו.

לגבי אלכס חלב - שוב, אם בקיץ חצי אירופה הציעה עליו מעל 20 מליון פאונד, וזניט לא הסכימה להצעה של אף אחת מהן, למה אתה חושב שדווקא ארסנל היתה זוכה בשירותיו? עובדה שבחורף, כשלא היתה תחרות, הצלחנו להחתים אותו. אתה מדבר כאילו זה כל כך פשוט להחתים שחקן בסדר הגודל הזה מזניט.

לגבי ההגנה שלנו - מסכים איתך לגבי טורה. אני חושב שדג'ורו עוד מסוגל לעשות קפיצת מדרגה (לדעתי הוא היה צריך לקבל אפילו יותר הזדמנויות בעונה החולפת, ממה שהוא קיבל, במיוחד על חשבון סילבסטרה), ושגאלאס בלם מצוין אבל בן אדם אפס, ולכן הוא צריך לעזוב. בעיקרון המצב האידיאלי מבחינתי הוא שונגר ירכוש שני בלמים - על חשבון גאלאס וסילבסטרה, כשטורה הוא הבלם השלישי ברוטציה ודג'ורו הרביעי. אבל לדעתי זה לא יקרה.

8. The_Arsenal Member

יש פה כמה אוהדים שמנסים להראות שהם ביקורתיים כלפי הקבוצה וכלפי ונגר וסתם עושים מעצמם צחוק (שלא כמו רודס, שלפחות שומר על רמה). משעשע לראות את זה. נותנים פה רביעיות אחוריות בלי ארבעת השחקנים המובילים של הקבוצה בעמדות האלו, לא יודעים מתי הקבוצה לקחה תואר פעם אחרונה. אוהדים לתפארת! בני, אלוהים ברך אותך בהמון סבלנות, אבל תנצל אותה בדרכים יותר מועילות.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/09
  9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הבעיה שיש פה יותר מדי אוהדי "ריאל מדריד" שרוצים חצי עולם בשביל להגיע בהצלחות.

לא יודע אם הקוו של וונגר זה הנכון וברור שרכש X או Y לא היו הברקות שלו, אבל בסה"כ אני מסתכל בהרכב של הגנרס ואני לא יודע על מה אתם מתלוננים ?

פרט להגנה כמובן. עכשיו וורמלן יכול להיות כישלון או לא, אבל לפחות הקבוצה משקיעה בעמדה הכי נחוצה. עוד עמדה שצריכה שיפור היא עמדת הקשר האחורי. בזה הכל נגמר. אז קצת סבלנות ואל תשפטו אף אחד לפני שבכלל לבש את המדים שלכם ותהיו שמחים שיש לכם את המאמן הטוב באירופה ושהקבוצה שלכם לא משתוללת.

בסוף זה ישתלם.

10. The_Arsenal Member

זה הרבה יותר גרוע מאוהדי "ריאל מדריד". זה איפשהו בין ריאל לבני-יהודה.

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי.

במרכז ההגנה אנחנו זקוקים לחיזוק בדחיפות (מבחינתי חיזוק בעמדה הזאת הוא חיוני ואי אפשר לעלות עם מרכז ההגנה הנוכחי לעונה הבאה), לדעתי אפילו צריך שתי רכישות לאיזור הזה, וכמו כן אני לא אתנגד לרכש של קשר אחורי, אם כי אני מאד מאמין בסונג ודנילסון. חוץ מזה, ומהטוגולזי האפס שנמצא בחוד, הסגל ברמה גבוהה. נכון שהוא לא נוצץ כמו של צ'לסי ויונייטד (אפילו לא כמו של ליברפול), אבל עם החיזוק הנכון, הסגל הזה מסוגל לרוץ לתארים.

בעונה החולפת היו לנו הרבה בעיות - הגנה לא מוצלחת במיוחד, שחקנים עם אישיות חרא כמו גאלאס ואדבאיור, חור בהתקפה עד שהגיע ארשבין, מכת הפציעות המסורתית והבעיה החמורה ביותר לדעתי, היא הבעיה המנטלית, שגרמה לנו לקרוס במשחקים קריטיים, להיכנס למשברים וכו'. הסיבה לכך שאני אופטימי (כהרגלי), היא שמבחינת כל הבעיות הללו, המצב היה בקאנטים בתחילת העונה, אבל בסופו של דבר הצלחנו להתגבר על חלק מהן ולסיים את העונה מצוין, עם 21 משחקים ללא הפסד בליגה, חצי גמר גביע אנגלי וחצי גמר ליגת האלופות. נכון, חטפנו בראש מול צ'לסי ויונייטד (לא אמרתי שכל הבעיות נפתרו), אבל רואים את השיפור, ואני משוכנע שבקיץ ונגר והשחקנים יעשו הכל כדי לעשות את השינוי שיגרום לקבוצה לחזור למאבק על כל התארים.

12. AronB Member

זו שטות.
    ארסנל הפכה לקבוצה שמפוצצת בשחקנים שלא יכולים להוביל.
    להוציא את ארשבין, ואן פרסי, פברגאס לפעמים וגאלאס. אף אחד אל יכול לקחת על עצמו להוביל את הקבוצה ברגע שצריך.
    ההגנה כבר כושלת, גאלאס בן אדם מגעיל, טורה רק דועך, סילי אפס, סנדרוס סבבה כבלם רביעי, דז'ורו מטומטם.
    הקו של ונגר עם צעירים זה נחמד וגם אני אוהב לראות צעירים, אבל יש גם גבול מסויים. אני מסתפק בבלם רציני ובקשר אחורי, כשלגבי קשר אחורי אפשר אולי להסתדר גם בלי. אבל לגבי בלם אין אפילו כישרון שנראה באופק.

13. zivmay Member

מה עם מיקה ריצ'ארדס?
    לא התעניינתי במצבו לאחרונה , אבל חבר שלי שמבין מאוד בליגה האנגלית אמר שהוא ממש הדרדר, והסיטי כבר מציבים אותו למכירה.
    יש מצב שזה נכון?

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי מה עובר עליך? מה החלטת להתנפל עלי? נתפס עלי בגלל אות אחת?
    אז רגע,בגלל אות אחת אני לא יודע עברית,באמת אתה זה זה בעל העברית הנאורה,סליחה באמת.
    פעם הבאה אתה תתפוס את התחת השחצן שלך על מישהו אחר ולא עלי,חתיכת אפס.
    מי אני שבכלל תגיב לתגובה שלי? לתגובה הילדותית שלי?
    האנגלהנד או איך שקוראים לו,באמת גם הוא אמר שהוא רוצה להישאר עם פולהאם ולהגיע איתם עד אירופה,ממש הגיוני. יותר הגיוני הטענות של אלמוניה לכך שהוא שהבית שלו רדוף רוחות.
    אם ארסנל הייתה פונה אליו בצורה מסודרת,הוא לא היה מדבר ככה,וזה היה ציטוט שלו בכלל? או של הסוכן שלו?
    בקשר לקטרמול,אונוהה וריצ'רדס,שלושתם הם אנגלים,צעירים,מנהיגים.
    וונגר ידוע ביכולת הטיפוח שלו,ודם אנגלי זה דבר שאנחנו צריכים בקבוצה!
    אולי אם ריצ'רדס ישחק ליד שחקנים גדולים מאלה שבסיטי,ויתאמן בצורה יותר מקצועית כמו אצל וונגר,ירגיש את הלחץ של לזכות בתארים ולשחק באופ''א,יכול אולי להוציא ממנו יותר. שכחת את הדיבורים על מיכה? שהוא הבחור שמוקרץ מחומר של כוכבים? עונה אחת לא משקפת יכולת של שחקן,אני מאמין שבארסנל הוא יוציא יותר מעצמו,כמובן שלא שחקן הרכב בעונה הראשונה,אבל שווה להשקיע בהשתלבותו,מאשר בהשתלבות בלם של הקבוצה הבכירה ביותר אי פעם בהולנד,שמשחק בה בתקופה הגרועה שלה אי פעם בשנים האחרונות.
    המשפט והכוונה לזה שונגר יודע שהוא יעזוב והוא מפרק את הקבוצה,זה היה סתם מעצבים,רק את זה בתור סרקזם.
    ויודע מה? כן אני מתבכיין ב18 ביוני! בפאקינג 18 ביוני שלי כן!
    למה מתי ראינו החתמה איכותית בקיץ? כזאת שמסוגלת להביא לנו אליפות?!

עריכת מנהל: לא מקללים פה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/6/09
  15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

היי דניס ברקאמפ,הוא רשם מיכה עם ק' במקום עם כ'! תתנפל עליו,תגיד לו כמה אתה יותר חכם ממנו והעברית שלך יותר נכונה!

* וולקי עם בישול נהדר היום מהאגף השמאלי דווקא,למילנר שקבע 2-0 על הספרדים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/6/09