ארסנל 2009/10- עוד עונה ללא תארים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏17/6/09.

1. zivmay Member

אני מעריך שהוא צריך לדעת שבשם לעוזי, האותיות העבריות לא ממש משחקותhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    בלי שום קשר, מישהו יוכל להבהיר לי מה המצב עם ריצ'ארדס?

2. Rudess Member

אני חושב שהאוהדים שלנו והתקשורת יותר רצו את הנגלאנד בארסנל מאשר ונגר. יכול להיות גם שהנגלאנד באמת לא רוצה לעבור, אבל אני מניח שאם היו נותנים לו הצעה מספיק אטרקטיבית הוא היה אצלנו.

חלב או ארשבין? אני מניח שאתה מתכוון לארשבין למרות שלדעתי היינו צריכים לקבל גם על חלב לפחות 20 מיליון והסכום שהוא נמכר בו הוא שערורייתי. אני לא חושב שחצי אירופה הציעה עליו, זה מה שהתשקורת ציירה. אני חושב שארסנל הייתה זוכה בו כי הוא מתאים מאד לסגנון המשחק שלנו וגם כי אנחנו באמת יכולנו להציע עליו סכום כזה (היה לנו את הכסף להציע). החתמנו אותו בחורף בגלל שהחוזה שלו התקרב לקיצו ולכן הערך שלו ירד באופן טבעי, אבל מבחינה מקצועית היה צריך להביא אותו בקיץ. אני משוכנע שונגר עקב אחריו תקופה ארוכה לפני שהביא אותו ברגע האחרון ב-31 בינואר.

אני לא יודע מה מחזיקים מדג'ורו. הוא קיבל מלא צ'אנסים כשהושאל ולא הרשים או עשה קפיצת מדרגה. גם בארסנל הוא אכזב מאד, פרט לגובה אני לא רואה בו שום יתרון ודבר חיובי. אין לו מיקום של בלם על המגרש, הוא מפחד מהצל של צמו. ברור שאת גאלאס צריכים להעיף יחד עם סילבסטרה ולרכוש שני בלמים, אבל לא נראה לי שונגר יעשה שינוי רדיקלי שכזה, הוא הרי ימשיך לשים את אמונו בטורה.

הקו של ונגר הוא לא הקו הנכון והדרך שלו מובילה אותנו לכשלון עונה אחרי עונה. כשהיו לו ותיקים הוא יכול היה להנות מהפריבילגיה של להמר על צעירים ולתת להם להשתלב, אבל כאשר מעונה לעונה אתה מאבד שחקנים עם נסיון ומסתמך יותר ויותר על צעירים, אין ממש למה לצפות.
    על מה אנחנו מתלוננים? על זה שיש יותר מדי שחקנים בינוניים בסגל של ארסנל ובהרכב של ארסנל: אלמוניה, דג'ורו, דנילסון, סיליבסטרה (אפס), דיאבי (שחקן שכונתי), נאסרי (אנמי ומיותר). ארסנל מתבוססת בבינוניות.

יופי שהקבוצה משקיעה בעמדה הכי נחוצה על המגרש, אבל להוציא על שחקן כזה 12 מיליון יורו זה בדיחה. אין איזון בהעברות , או שבקושי מבזבזים, או שפתאום זורקים סכום כזה על בלם ששיחק בליגה קיקיונית כמו הליגה ההולנדית. הסבלנות נגמרת אחרי מספיק עונות בלי שום תואר ובלי שאיפות, ונגר ממש לא המאמן הטוב באירופה כיום.

מי שחושב שזה ישתלם משלה את עצמו. בדרך הנוכחית גם בעונה הקרובה ארסנל לא תזכה בשום דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/09
  3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא לא בגלל האות, יותר בגלל שאתה אוהד הצלחות, שמדבר על הקבוצה שלו בזילזול, חוסר סבלנות ובא אליה בטענות שאין להן שום קשר למציאות.

לינק.
    לינק 2.

אם אתה סומך על יכולת הטיפוח של ונגר, למה שהוא לא יצליח לעשות את זה עם ורמאלן? ולמה נראה לך שאונוהה וריצ'ארדס, יעזבו את הקבוצה שהם גדלו בה, קבוצה שמסוגלת לשלם להם הרבה יותר כסף, ולהביא שחקנים לא פחות טובים מאלו של ארסנל, שישחקו לצידם? ואיך בדיוק ארסנל אמורה להוציא אחד מהם מסיטי, הרי כסף לא ממש יפתה אותם.

יכול להיות. יכול להיות שגם ורמאלן יוציא מעצמו יותר ככה. השאלה היא האם ריצ'ארדס יוכל להתגבר על הפציעות שלו, ודווקא ארסנל סובלת ממכת פציעות אדירה כל עונה.

בכלל כל הקטע שאתה לוקח סתם שלושה שחקנים, ומתלונן שונגר לא הביא אחד מהם, הוא הזוי לגמרי. מי אמר שהם רוצים לבוא, שהקבוצות שלהם רוצים לשחרר אותם במחיר ריאלי, שהם יתאימו לארסנל וכו'? אתה סתם זורק שמות לאוויר.

נכון, בגלל זה אני אומר שאתה אוהד הצלחות. אתה אפילו לא יודע מתי היה התואר האחרון שלנו...

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תרגעו שניכם, זה לא המקום לעשות קרבות אישיים, אתם רוצים לריב תעשו את זה במסנג'ר או באימייל, לא פה בפורום.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טל, בקיצור מה שאתה אומר: בואו ניסחף עם הזרם וניתן את חלקנו באפקט הדומינו שריאל מדריד התחילה איתו. בואו נרכוש שחקנים בלי הכרה שיחזקו אותנו ונבנה בסיס חזק שיחזיר אותנו לצמרת העולמית!

אם כך יש לי בשבילך ברייקינג ניוז! ארנסל כבר בצמרת.
    ברור שזה לא מושלם, אבל שוב, שידרוג בהגנה ובעמדת הקשר האחורי ואני בכלל לא בטוח שצ'לסי או מניו עולות עליכם.

אתה מנסה לצייר מצב לקוי שבו אנשים חיים בקבוצה שלך בראשות מר וונגר חיים באשליה.
    אולי זה נכון, אבל אחרי שנים של כישלונות כמו שאתה מכנה, הקבוצה עדיין עם המון פרספקטיבה, עדיין אחת הכתובות המרתקות באירופה ועדיין עם וונגר שלמרות הביקוש העז (מאיפה להתחיל? מנבחרת גרמניה ועד לריאל מדריד) גם הוא נשאר. ההנהלה מאמינה בקוו שלו, הוא מאמין בקוו שלו, הכוכבים של הקבוצה מאמינים בקוו שלו וגם השחקנים שמעוניינים להגיע מאמינים בקוו שלו ואתה יודע מה גם אני מאד אוהד של הקוו שלו. לא להשתגע ובשכל לאט לאט לבנות את ההצלחה.
    אלכס חלב אמר לא מזמן בעיתונות הגרמנית :" ארסן וונגר יכול להביא כל קבוצה לזכות בליגת האלופות. הוא קורא את המשחק כמו אף מאמן אחר."

שוב, יכול להיות שה"וונגריזם" לא יתפוס, אבל קשה שלא לאהוד את העובדה שלמרות היכולת הקבוצה לא משתגעת מבחינה תקציבית ומאמינה בכישרונות האדירים שלה כמו רמזי, דנילסון ושות.

זה בשבילי אהבה בכדורגל ולא ה €$€$

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. AW forever Member

ככל הנראה ורמאלן עובר היום מדיקל בלונדון ויוכרז כשחקן ארסנל בקרוב.
    נתחיל עם חצי כוס הריקה- חותם שחקן לא מוכח, חסר ניסיון בפריימרליג, שחקן שטוני אדאמס (אחד שיודע דבר או שניים בנוגע לתכונות הנחוצות לבלם פריירמליג) העיד שחסר לו חוסן פיזי, שחקן שהמומחים לליגה ההולנדית פה בפורום דיווחו שגם באייקס הוא לא הבריק, בסכום כסף משמעותי שלאור התקציב המצומק שלנו יכול לבוא על חשבון חיזוק נוסף.

חצי כוס המלאה- מגיע שחקן חיזוק להגנה כמו שכולנו ציפינו שיבוא, עוד בלם. הוא מגיע לא ברגע האחרון אלא ממש לפתיחת האימונים של הקבוצה ככה שהוא יספיק קצת להשתלב ולהבין מה זה ארסנל. הוא שחקן שוונגר רצה להביא, ההנהלה שיחררה עבורו כמות נאה של כסף, ונגר הוא המאמן בעל העין הטובה באירופה לזיהוי כשרונות והוא שם את יהבו על ורמאלן.

החששות מוצדקים, אבל זה מגוחך לפסול שחקן שרובנו לא ראינו אותו אפילו לשניה רק כי הוא לא איזה שם גדול. נאחל לורמאלן הרבה הצלחה בארסנל, נקווה שהוא יגיע לפריימרליג וישאיר שם חותם משמעותי כמו רכישות מפתיעות ומוצלחות קודמות של וונגר.
    נקווה גם שהקבוצה תמשיך ותתחזק בעוד שחקן או שניים במהלך הקיץ, קשר אחורי ואולי עוד בלם. נחייה ונראה.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

GaelClichy
    מה היה לא מובן במה שאמרתי?

8. Jack Wilshere Member

יכול להיות שורמאלן יתברר כסיפור הצלחה, אך ונגר לוקח סיכון גדול בהקשר הזה. מה הסיכויים שבלם צעיר, חסר ניסיון פרמיירליג, שמשחק בליגה נחותה, יסתגל מהר ויתן עונה ראשונה גדולה? אנחנו צריכים שחקן הגנה מוכח, כזה שיעשה את ההבדל כאן ועכשיו, ולא איזה ילדון שלא קרע זוג נעליים. אני לא אוהב את ההחתמה הזו (בדומה לכך, התנגדתי להחתמה של נאסרי בקיץ שעבר. רציתי שונגר יחתים קשר מוכח שיעשה את ההבדל, ולא שחקן צעיר יחסית, שהיה די ברור שיקח לו זמן עד שהוא יתחיל למצות את הפוטנציאל שבו). אני לא מערער על טביעת העין של ונגר, אבל אחרי 4 עונות בלי תואר - הייתי רוצה שונגר ייקח פחות סיכונים. ראבק, יש לנו חלק התקפי מרשים, כך שאם ונגר יפגע בול בקשר אחורי ו/או בלם, אין לי ספק שתהיה לנו קבוצה מצויינת בעונה הבאה. אז למה לקחת סיכון? למה לא לשים את הכסף על שחקן מוכח? לא ברור לי. בכל מקרה, אני מאוד מקווה שורמאלן הוא לא ההחתמה האחרונה הקיץ. אם כן, אני אהיה מאוד מאוכזב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/6/09
  9. Arsenali Member

אם הסכום הוא נכון , ומשקיעים כזה סכום בורמאלן , אז כנראה שונגר רואה בו משהו שאחרים לא רואים וכנראה שיש בו משהו .
    נכון , הוא לא שחקן מוכח ולא השחקן שציפינו שיחזק את ההגנה , ואני גם מאוכזב שלא החתמנו שחקן מוכח יותר , אבל כנראה שיש בו משהו וונגר לא יחתים סתם שחקן בכזה סכום.
    אני ממש לא חושב שהוא יהיה הרכש האחרון הקיץ , ויש לי הרגשה שנראה עוד שחקן הגנה מגיע.

מה לדעתכם צריך לעשות עם גיבס?
    אני רואה אותו בנבחרת הצעירה , משחק מצוין , גם במשחקים שהוא שיחק אצלנו הוא היה די טוב וחבל ששחקן כזה יתייבש בספסל (בכל זאת עדיין קלישי עדיף).
    הוא יכול להיות גיבוי מצוין מהספסל , אבל שוב , חבל שהוא יתייבש בספסל ואני חושב שאולי כדאי להשאיל אותו לעונה אחת לקבוצה אחרת בפריימרליג.
    מצד שני צריך מגן שמאלי מחליף , והוא עדיף הרבה יותר מסילבסטרה וטראורה .
    העניין הזה קצת מסובך עם גיבס, אני לא רוצה לראות אותו מתייבש בספסל.

10. Djourou Member

ורמאלן חתם רשמית. שיהיה בהצלחה.

לכתבה

http://www.arsenal.com/assets/_files/images/jun_09/gun__1245425430_vermaelen_thomas1.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/09
  11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיהיה בהצלחה,בניגוד למה שחשבתם,כנראה שלא הבנתם אותי נכון.
    לא אמרתי שהוא שחקן חלש שלא שווה להשקיע עליו 12 מיליון ליש''ט.
    אני רק אומר שזה צעד מפתיע של וונגר,אני בכל אופן סומך עליו.
    לא ראיתי את הנער הזה במשחק אחד אפילו,מקווה שיתברר כהצלחה,שעוד שנה כל חובבי הספורט,לא תולעי הספרים של הכדורגל כמו רובנו כאן בפורום,אלא כל חובב ספורט ממוצע יכיר את השם וורמלהן,נו,זה הבלם של ארסנל שוונגר גילה,זה שאף אחד לא הכיר לפני שנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. Sabonis Member

נק' מעניינת לגבי גיבס...
    אני גם חושב שיש לו פוטנציאל מאוד גדול אבל כמובן עדיין לא ברמה של הרכב פותח.
    צריך לשמור אותו בסגל שיהיה גיבוי מעולה לקלישי... כמו שראינו בעונה שעברה יהיו לו את הדק' שלו.

טראורה חוזר לסגל העונה? לפי מה שראיתי בפורטסמות' הוא תיפקד יותר כשחקן כנף מאשר מגן, מובן נוכח ליכולת ההגנתית הדלה שלו.

אותי ההחתמה של ורמאלן מפתיעה, לא רגיל לזה פשוט!
    שיהיה לו בהצלחה, ונקווה שנראה עונה הבאה כמה שפחות את סילבסטרה בהרכב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אם כבר אייאקס, אם כבר הולנדים (או בלגים, אבל שיהיה) - יש שחקן שכבר הוכיח את עצמו באייאקס, שחורר כל דבר שזז בליגה ההולנדית, וגם בריאל מדריד שקיבל את ההזדמנות בחצי השנה שלו לא היה רע כל כך. כרגע הוא גם נמצא ברשימת ההעברות.

ולדעתי, הוא גם יתאים מאוד לארסנל ולוונגר. חוץ מזה, טוטנהאם מתעניינת, אז איך אתם לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/09
  14. A. Arshavin Member

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בערך...רק עם משחק ראש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    http://www.youtube.com/watch?v=7ejjjLF4efc