ארסנל 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AW forever, ‏10/7/10.

1. The_Arsenal Member

לקחת את העניין לכיוונים פילוסופיים ולא מקצועיים, ולכן אין לי סבלנות להתפלסף איתך עכשיו במשך שעות. בשורה התחתונה דעתך ידועה לכולם (אתה דואג לטפטף אותה כל יום עם איזה עקיצה של שורה שנגמרת בסמיילי) ועדיין, אתה לא מצליח לשכנע כמעט אף אחד בצדקתך. לצערך, כנראה שנפלת על פורום עם אחוז גבוה במיוחד של עיוורים ועצלנים. דבר אחד אני בטוח, אני לא צריך לקרוא שום ספר על אלוהים בשביל לגבש דעה משל עצמי על מה שקורה בארסנל.

2. AronB Member

עזוב, אנחנו קונפורמיסטים. אנחנו לא מבינים דבר מהחיים שלנו ועיוורים להכל.

ונגר אמנם טועה הרבה בשנים האחרונות, והוא בהחלט עקשן לגבי כמה שחקנים (ואבואה הוא לא דוגמה טובה בכלל) כמו דנילסון, אלמוניה ודיאבי (למרות שבמקרה שלו באמת יש פוטנציאל), אבל אי אפשר שלא לזקוף לזכותו את זה שרוב הרכישות שלו בשנים האחרונות פוגעות בול - ורמאלן, ארשבין (למרות העונה האחרונה), קמפבל, סאנייה, אדוארדו (ושוב, למרות העונה העחרונה).
    בנוסף לכך אי אפשר לחסוך בביקורת עליו, הוא מתעקש, הוא יהיר, הוא לוקח יותר מדי זמן להחלטות שלו, הוא לא מצליח לחזור לימי התארים. אבל זה עדיין לא מצריך את מה שרודס עושה פה בדיון. כל דבר קטן הוא אשמתו של ונגר וכל בעיה בהנהלה נובעת מהרצונות של ונגר. יש לארסן עוד שנה בחוזה, רודס תרגע קצת, אם הוא באמת כזה בעיה - בסוף השנה הוא ילך הביתה, ולא תשמע אף אחד מתלונן , בינתיים מגיעה לונגר עוד הזדמנות, ולא זה לא בגלל שהוא "אל", אלא בגלל שקודם כל בקיץ הזה הוא מראה שהוא כן מעוניין לפתור בעיות (צ'מאח הגיע וזו רכישה מעולה, תפסיק לברבר על סכומי העברה ועוד כל מיני שטויות. גם קוסיילני, עם כמה שהוא אלמוני ומוזר הוא בטוח שחקן שהרשים את הסקאוטרים ואת ונגר, אלה אנשי מקצוע והם לא טיפשים. תהיה בטוח שונגר לא ראה את קוסיילני ואמר "או, הוא גרוע, אותו אני רוצה!", המועדון מראה התעניינות בשוער וכנראה שגם בבלם נוסף ואנחנו עושים מאמצים כדי להשאיר את פברגאס אצלנו) ושנית כל - אין באמת תחליף ראוי בשוק למנג'ר הזה. בטח לא אחד שיסתדר עם ההנהלה ככה (ועליה אני יכול לפתוח צנרת של ביקורות) ועם התחמשות האויבים העשירים מהCOMS למשל.

3. Rudess Member

חובת ההוכחה עדיין על ורמאלן, שיהיה לו שוער טוב יותר מאחוריו ופרטנר אידיאלי, אז נוכל להגיד אם זאת החתמה גדולה או לא. על ארשבין לאוהדי ארסנל יש ביקורת מפה ועד הודעה חדשה למרות שאני אישית תמיד תמכתי בהחתמה והתאכזבתי שהיא הגיע רק כשפעמוני החירום צלצלו. אדוארדו החתמה טובה, אבל מה עם ההחתמות הלא טובות כמו נאסרי? מה עם החוזים החדשים שכל מיני שחקני פח מקבלים? מה עם הקרדיט הבלתי נגמר לדיאבי ודנילסון?

לא אמרתי שכל דבר הוא אשמת ונגר ותלמד לזהות מתי אני כותב משהו בציניות ומתי אני כותב משהו ברצינות. לונגר יש עוד שנה בחוזה והלוואי שהוא יצליח,הלוואי שקוסיילני יהיה רכישה חלומית, הלוואי שהוא יביא תואר והלוואי שאני אאכל כובע, סבבה?

4. ArsenalFan Member

ורמאלן הראה הרבה מאוד סימנים חיוביים בעונה הראשונה שלו וזו קניה נכונה, חובת ההוכחה עליו לא גדולה יותר מאשר חובת ההוכחה על שחקנים אחרים. דווקא אדוארדו נחשב אצלך להחתמה טובה? איך אפשר בכלל להגיד את זה, אחרי שכל צ'אנס שלו להצליח באמת בארסנל נקטע ע"י הרוצח השכיר מבירמינגהאם? לא חושב שאי פעם נוכל לשפוט אותו לכאן או לכאן, גם אם הוא נראה זוועה בעונה האחרונה כל מילה שתיאמר לגביו תמיד תחזור למרטין טיילור. נאסרי הוא החתמה "לא טובה" רק בגלל תג המחיר, כשחקן סגל הוא לגיטימי לחלוטין. למרות שבשביל צמד נגד מנצ'סטר יונייטד שווה לשלם גם סכומים גבוהים...

http://www.skysports.com/story/0,19528,110..._medium=twitter
    ונגר מכחיש פנייה לגבי יואן גורקוף. טוב מאוד, כבר יש לנו נאסרי אחד. גורקוף אמנם שחקן מוכשר אך הוא אוברייטד קמעה ובכל מקרה, רכיכה צרפתית נוספת זה בהחלט לא מה שחסר לנו וכמחליף לפברגאס הוא בדיחה (השחקן הכי גרוע של צרפת במונדיאל וזה "הישג" משמעותי בהתחשב בבורדל שהלך שם). ונגר אומר שאנחנו מחזיקים אצלנו מספיק קשרים, אפשר גם להתייחס לכך בהקשר של ג'ו קול שנראה שהולך ויורד מסדר היום לאור השמועות המתחזקות על מעבר לטינופות. חבל, יכל לשדרג אותנו ברצינות, אם באמת לא נחתים אותו זו החמצה גדולה.

5. Rudess Member

אני מתפלל שג'ו קול בכל זאת יגיע לנו, אולי המשפחה שלו שאוהדת את ארסנל תפעיל לחץ.

6. Gnus Avenue Member

תשמע לא בטוח בכלל. אולי אם הכסף של המשכורת הענקית שלו ומענק החתימה השמן ונגר מתכנן להביא בלם נוסף לרוטציה במקום להוסיף עוד קשר כשיש לנו מספיק לדעתי. במידה וזה לא בא על חשבון אף שחקן החתמה שלו הייתה יכול להיות אדירה.

7. ArsenalFan Member

ונגר בכל מקרה מעוניין להביא בלם נוסף לרוטציה, הוא כבר אמר שהוא מחפש החתמה הגנתית נוספת. לא רואה איך זה קשור לג'ו קול. גם לא צריך לפחד ממכירת שחקנים, המצב האידיאלי הוא להחתים את קול ולנופף לשלום לתומאס רוזיצקי או לאדוארדו (או לשניהם) בדלת היציאה, בתוספת זר פרחים. במצב הפחות אידיאלי, אנחנו צריכים לבנות מחדש את כל משחק הקישור של הקבוצה בגלל עזיבה של פברגאס.
    אבל זה כבר לא ממש משנה, הוא כנראה הולך לטינופות.

8. Rudess Member

מה ג'ו קול בדיוק יעשה בטוטנהאם? אין לו שם מקום בהרכב והם לא צריכים אותו.

9. Gnus Avenue Member

תראה, היום מסתיים המונדיאל. אני מניח ששבוע בערך אחרי המונדיאל ססק או ונגר יצאו בהצהרה כל שהיא לגבי משך דרכו של ססק במועדון, אני מניח שבמידה וססק היה עוזב ונגר כבר עכשיו היה מחתים לפחות שחקן קישור אחד, בגלל שכמו שאמרת משנים את כל משחק הקישור שלנו במידה וססק עוזב. אני מניח שבנתיים ססק עדיין לא החליט איפה הוא ישחק בעונה הבאה, בנתיים בספרד מפרסמים שברצלונה כבר התחילה לבדוק מועמדים אחרים ביניהם חבייר מאסצ'ראנו של ליברפול בגלל שהם לא יכולים לעמוד בדרישות של ארסנל, 50 מיליון פאונד.

10. Tony Adams Member

העיקר שססק לא יעבור ב-30/31 לאוגוסט כמו ברבטוב לפני שנתיים.
    אני חושב שעזיבה של ססק תהיה פחות טראומתית בקהל מאשר של הנרי, אבל על המגרש היא אמורה להשפיע הרבה יותר מאשר אחרי עזיבתו של הצרפתי.

11. AronB Member

הלוואי.
    לפחות לפי דעתי נאסרי הוא לא החתמה כזו גרועה, תג המחיר שלו בהחלט גבוה ועד היום חוץ מהצמד נגד יונייטד, השער נגד פורטו ועוד כמה קטנות הוא לא הראה שהוא שווה את זה, אבל לפי דעתי הוא בהחלט הרבה יותר כשרוני מהרבה שחקנים אחרים ואני מאמין שיום אחד הוא כבר לא יהיה פרווה כמו היום. בכלל אופן הפרווה הזה עדיף על שחקנים כמו דנילסון שלא תורמים לשום דבר בכלל.
    לגבי החוזים - זה בהחלט נכון ששחקני פח כמו דנילסון לא צריכים לקבל חוזים חדשים ו"ארוכי טווח", אבל עם זאת אנחנו לא רוצים לראות מקרים כמו פלאמיני. מבחינתי שדנילסון יהיה חתום לעוד חמש שנים רק שלא פתאום יהפוך לשחקן ופתאום ייברח, ואני רק נותן דוגמא כי ההבדל ביניהם, גם באופי, הוא אסטרונומי.

כמו שאמרתי - למרות העונה האחרונה אדוארדו הוא החתמה טובה. שהרי ונגר לא יכל לדעת שזה מה שיקרה כשרכש אותו מדינמו זאגרב. אדוארדו עד הפציעה היה שחקן מדהים וכולנו זוכרים את זה, לכן הוא רכישה טובה. מה שקרה אחר כך זה כבר סיפור אחר, סיפור כואב ועצוב.

ארסנל יכולה לשרוד ובגדול גם אחרי עזיבה של ססק. זה בוודאי לא יהיה אותו דבר ואני בספק אם נצליח לשמור על מקום בTOP4, אבל לפחות לדעתי גם לראמזי וגם לווילשר יש את הכשרון להיכנס במשבצת של ססק. בכל מקרה אני כמו כולם מקווה שההצהרה שנתנו ביוני על השארותו של ססק תשאר בעינה ולא תשתנה, ושאם כן - במחיר שלא יותיר שום ספק - אנחנו לא פראיירים.

12. Tony Adams Member

לשרוד ובגדול זה לסיים מחוץ לטופ 4? כנראה יש לנו הגדרה שונה ל"לשרוד ובגדול".

13. Rudess Member

האם גם ווסטהאם הצטרפה למירוץ להחתמת סול קמפבל?
    http://www.caughtoffside.com/2010/07/11/we...pton-park-move/

ע"פ הדיווחים, סנדרלנד כבר הציעה לקמפבל חוזה לעונה אחת עם שכר של 45,000 לשבוע. אם זה נכון קמפבל צריך לחטוף את ההצעה.

הסאנדיי אקספרס טוען שנשיא ברצלונה החדש ייפגש עם ונגר בדרום אפריקה ויציע 50 מיליון ליש"ט על ססק:
    http://www.caughtoffside.com/2010/07/11/ar...-one-last-time/

אני אישית חושב שהידיעה הזאת ממש לא מהימנה.

14. Rudess Member

אחרי הבישול של ססק הערב, ברצלונה הולכים בהחלט לשפר את ההצעה הכספית לארסנל.

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקווה באמת. הצעה באיזור ה-60 מליון וחייבים למכור.