ארסנל 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AW forever, ‏10/7/10.

1. Jack Wilshere Member

אני שמח בשביל פברגאס. עד שהתותחן עם ה- DNA הקטלוני נכנס הספרדים המשיכו להתמזמז עם הכדור כמיטב המסורת, אך מהרגע שהוא נכנס הכל הפך תכליתי יותר. תוך כמה דקות הוא מצא את עצמו לבד מול השוער, הוא השאיר את אינייסטה מול השוער פעמיים (פעם אחת אינייסטה העיז לבעוט וזה נכנס). שחקן ענק. הלוואי והוא ישאר.

רובין היה חלש לאורך כל הטורניר. לא השפיע, איבד יותר מדי כדורים, ויותר מכל - לא כבש אפילו שער אחד. התאכזבתי ממנו נורא.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/10
  2. The_Arsenal Member

רובין כבש שער אחד. והוא גם היה בהחלט לא רע בחצי ובגמר.

בסה"כ הולנד שיחקו גרוע כל הטורניר, וזה באופן טבעי משתקף בחלוץ הבודד בצורה הכי בולטת.

3. Rudess Member

כי הוא לא מתאים לשחק בשיטה הזאת כחלוץ בודד, הוא לא יודע למקם את עצמו, נכנס כל הזמן לנבדל ולא מגיע למצבים. הוא דווקא כן כבש שער אחד בשלב הבתים נגד קמרון.

4. Pinko Member

שלא ישפרו ושלא יעשו טובות.

5. ArsenalFan Member

כל מי שראה את ססק פברגאס הערב אחרי שריקת הסיום, ידע היטב איפה מקומו של הקפטן. והוא לא בארסנל. עם כל הצער, הוא שייך אליהם, לחברים שלו בברצלונה, לא לנו. צריך להתמקח, לסחוט כספים, לשחק אותה Hard ball, אבל בסוף אין מנוס מלמכור ושיהיה לו לבריאות בתור ה-Impact player של ברצלונה. על כל פנים, מגיע לו מזל טוב ומלוא הפירגון.

ואן פרסי קיבל היום ב-120 דקות אולי 7-8 כדורים. גם כשואן פרסי מתפנה, הוא בקושי מקבל כדורים, בטח שלא מסניידר שמסר לו עד הגמר, שימו לב, שש פעמים לאורך כל הטורניר. עם מה שהוא קיבל, בטח היום נגד החומה הספרדית, הוא היה סביר. פעם אחת הוא העמיד עם פליק קטן את רובן בעמדת כיבוש בטוחה, אם רובן כובש, אתם מדברים עכשיו על ואן פרסי כמבשל בגמר גביע העולם, לא על ססק.

6. Jack Wilshere Member

שער אחד ומשחק אחד טוב לאורך כל הטורניר זה לא מספיק טוב (אם כי אני מסכים שהוא לא מתאים לשחק כחלוץ בודד). בכל מקרה, הגיע הזמן שהוא יעשה את קפיצת המדרגה, שיתן עונה גדולה באמת (20+ שערי ליגה), שיוביל אותנו לאיזה תואר (ולא למקום הרביעי). אני בכלל לא משוכנע שזה יקרה מתישהו (לא רק בגלל הנטייה שלו להיפצע), ולדעתי עד עכשיו הקריירה שלו די מאכזבת.

7. AW forever Member

הוא היה לגמריי בפורמה הנכונה בעונה שעברה, באמת שאי אפשר להתייחס לקריירה שלו ברצינות בלי הפציעות. קודם כל כשירות, אח"כ אפשר להעריך מה הוא שווה. ואגב הכרטיס הצהוב שלו היה כ"כ מטומטם, המשחק המלוכלך שלו יכול ממש לעצבן אותי.

8. Rudess Member

חלק מהעבירות שואן פרסי מבצע זה בגלל הפתיל הקצר שיש לו אבל שימו לב גם לתנועת הרגליים שלו כשהוא יוצא מהמקום לריצה וזה נראה מאד מגושם ומסורבל. סה"כ רובין הוא שחקן חסר מזל שלא מממש את כל הפוטנציאל בגלל הפציעות ובגלל שהוא יוצא מריכוז מהר מדי.

9. ArsenalFan Member

נו, באמת, להתחיל להכתיר את הקריירה של ואן פרסי כמאכזבת ועוד "לא בגלל הפציעות" (איך אפשר לדבר בכלל על ואן פרסי מבלי להזכיר את רקורד הכשירות המזעזע שלו?!), זו ליצנות. הוא מטרה נוחה מדי, ואן פרסי. הלוואי שהיו לנו עוד כמה שחקנים כמוהו, אולי באמת היינו רואים קצת יותר מהמקום הרביעי.

בשלב הבא, כלומר אחרי שכבר קברת אותו, כדאי לך להתחיל לדאוג איך הוא לא הולך מאיתנו בעונה הבאה בעקבות פברגאס.

10. Jack Wilshere Member

קודם כל, הפציעות הן חלק בלתי נפרד מהקריירה שלו. בין אם תשלימו עם זה ובין אם לא - זה המצב. ולדעתי הקריירה שלו עד עכשיו מאכזבת, חד משמעית. הוא היה פקטור חשוב בדרך לזכייה בתואר כלשהו? הוא נתן עונה גדולה באמת? הוא הבקיע בעונה אחת 20+ שערי ליגה? עם כל הכבוד, להיות בפורמה טובה כדי להתברג במקום הרביעי בטבלה זה לא מספיק טוב. אז הוא מוכשר מאוד, So what? אני יכול לחשוב על כל כך הרבה שחקנים מוכשרים שלא זכו בתואר ולא השאירו את חותמם בקבוצות ובנבחרות בהן שיחקו.

11. Gnus Avenue Member

לצערי הרב אני מסכים איתך. ססק רואה שעם אינייסטה, בוסקטס, צ'אבי, פיקה ופויל הוא זוכה בתארים, ובארסנל עם סונג וארשבין לא. לצערי הרב המשחק הזה חתם את גורלו של הקפיטן שלנו.

12. Rudess Member

בואו נניח שבקרוב פבריגאס עוזב לברצלונה, את מי אתם הייתם רוצים לראות בתור הקפטן הבא של ארסנל?

אני הייתי נותן לורמאלן, אולי הוא יצליח להכניס את רוח הפייטריות שלו בחלק מהבלרינות שיש לנו בסגל.

13. Tony Adams Member

סונג, ואן פרסי.

14. AronB Member

בדיוק היום חשבתי על זה וגם אני חושב כמוך. ברור לגמרי למה הוא היה הקפטן של אייאקס.
    סונג עדיין צעיר ולא מספיק טוב, מה גם שהוא הרבה פחות מנהיג מהורמינייטור. ואן פרסי? זה אומר שנצטרך להשקיע הרבה מחשבה בVice Captain.

15. Gnus Avenue Member

עזבו מי יהיה הקפטן, מי יחליף אותו במרכז השדה? האם ונגר ישאר עם נאסרי או יביא איזה מחליף בסיגנון של מלו\גורקוף?