ארסנל 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AW forever, ‏10/7/10.

1. Ian Wright Member

אני ינסה להיות ברור יותר. אין מחליפים בשוק שירצו להגיע אלינו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. AronB Member

אנחנו עדיין ארסנל. ברגע שרק נראה אמביציה ושנוכיח עמידות וחוזק, שחקנים "שוב" ירצו לבוא לשחק אצלנו.
    במילים אחרות, צריך לקנות וכמה שיותר מהר יותר טוב, בלי ברברת.

3. ArsenalFan Member

כל כסף שנכנס למועדון ממכירת שחקנים, בהתאם להסכמים שקשורים בהלוואות שלקחנו על האיצטדיון (וזה נכון עד לרגע שההלוואות האלה יוחזרו במלואן), 70 אחוז מתוכו לכל הפחות חייב להיות מושקע בחזרה בקבוצה. לא משנה אם זה בשדרוג שכר לשחקנים הקיימים (מה שעשינו בשנים האחרונות. לא ממש בחוכמה, במקרים רבים) או ברכש חדש, זה חייב להתבצע. כך או אחרת, מחליף לנאסרי והשקעה מחודשת בקבוצה תהיה. האם זה ייעשה במקום הנכון? לא יודע, אבל מאוד לא סביר שנאסרי לא יוחלף. למעשה, ההחתמה של ג'רביניו עשויה ללמד שזה כבר נעשה...

גם אני רוצה לראות את נאסרי ממשיך בארסנל, הוא שחקן טוב מאוד ועדיף לשמור על השחקנים הטובים שלנו - אבל לא בלי חוזה. חוקי המשחק מאוד ברורים והסוכנים של נאסרי והשחקן בעצמו מבינים אותם היטב. משכת עוד זמן? הרווחת עוד כוח במו"מ. כל דקה שהוא לא חותם, נותנת לו עוד מנוף מולנו. הרי את הדחיות האלה הוא התחיל בדיוק מהסיבה הזו, אתם חושבים שזה היה במקרה? לא עדיף ללמוד את הלקח ממה שהיה העונה? גם אז הוא רצה בטח "לדעת אם ארסנל תחרותית". כן, בטח.
    לדחות את זה לקיץ הבא, זה איבוד כמעט ודאי של השחקן. גם אם לא, המחיר שלו מבחינתנו רק יילך ויעלה, כי הדרישות כשחקן חופשי רק עולות. באופן אירוני, דווקא הצלחה שלו בארסנל בעונה הקרובה תרחיק אותו מאיתנו עוד יותר... להתחרות כלכלית בסיטי, יונייטד או ריאל מדריד לצורך העניין, אנחנו לא נצליח. כל מה שאנחנו נעשה בכך שניתן לו להמשיך לשחק בארסנל בלי חוזה הוא להעניק לו הזדמנות להיות טרמפיסט על הגב שלנו בדרך לחוזה עצום במקום אחר, שממנו אנחנו אפילו לא רואים גרוש. ואז, כפי שאלעד ציין היטב, גם כסף למחליף לא יהיה ומצבנו ב-2012/3 יהיה רע בהרבה.

סניידר דורש לפי הדיווחים 250 אלף פאונד ב-ש-ב-ו-ע ממנצ'סטר יונייטד. לרדת לקרקע ומהר.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/11
  4. Ian Wright Member

באופן אישי אני חולה על ווסלי סניידר. אם זו הרמה המקצועית שלו, אם זה האופי שאין לססק פברגאס כרגע. ברור שהוא המחליף המושלם לססק פברגאס, וזה יכול להיות פיקנטי - אחרי הכול הפעם הקודמת שהגיע אלינו הולנדי מאינטר זה לא עבד רע.

צריך להיות מציאותיים, אין שום סיבה שווסלי סניידר יגיע אלינו. לפני כמה שנים זה יכל להיות ריאלי, לא במצב שהמועדון נמצא בו היום. זו תהיה פשוט ירידה קשה בקריירה שלו. אני מניח גם שהוא מרוויח סכומים גבוהים מאוד ואם הוא כבר יגיע ללונדון זו בטח תהיה צ'לסי שתשלם עליו סכומים כ"כ גבוהים ותציע לו משכורת כמו שהוא מרוויח.

אני יכול להגיד לך שאם אני הייתי ווסלי סניידר בחיים לא הייתי מגיע לארסנל היום וגם אם הייתי סמיר נאסרי בחיים לא הייתי חותם על חוזה חדש כאשר אני יודע שקבוצות יותר טובות מעוניינות בי ומוכנות להציע לי יותר כסף. אני מנסה להסתכל על נקודת המבט של השחקנים, כי נקודת המבט שלי בתור אוהד פשוט תהיה לא נכונה במקרים האלו.

אגב, אני גם חושב שלווסלי סניידר היו כבר כמה תאקלים בעבר עם רובין ואן פרסי בנבחרת הולנד, אז זו עוד סיבה לפסול מעבר כזה.

5. AronB Member

נכון, היו להם כמה תאקלים בעבר (כולל שמועות על בעיטה מצד ואן פרסי ביורו 2008, כולל גם סיפור גדול בקיץ האחרון על חילוף שואן פרסי טוען שלא היה צודק). סך הכל זה נגמר בערך ככה. ממילא כל העניין פה לא קונרקטי וזה רק חלום בלהות. העיקר שרוזיצקי חבר של ססק נשאר. הקבוצה הזאת ביזיון.

6. Gnus Avenue Member

השמועות על מרטצאקר רק מתחזקות. מסתבר שהוא דחה השבוע שיחות לחוזה חדש בטענה שהוא רוצה להתקדם.את סאמבה, אבל אני מניח שהגרמני יהיה הבלם ש"שידרג" לנו את ההגנה בקיץ הקרוב.

בנתיים הספיקו כבר מצאו לז'רביניו שיר-
    Gervinho, woooahh, Gervinho, woaahh
    His forehead is immense, he'll murder your defence!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/7/11
  7. Rudess Member

מאמר מעניין מאד על "מדוע 13,000 אוהדים ויתרו על האפשרות לרכוש מנוי":
    http://www.fansonline.net/arsenal/article.php?id=600

אלו נתונים כמובן שהמועדון לא יפרסם, אבל טוב שיש אוהדים נאמנים שלא חוששים לפרסם בטוויטר מידע כזה. בסוף זה יתפוצץ להנהלה בפנים.

8. TgK Member

שמח מאוד שג'רביניו חתם, לדעתי יתן לנו הרבה רגעים יפים כבר העונה.
    מאמין שאת רוב העונה הראשונה שלו בארסנל הוא יעלה כסופר סאב, אלא אם נאסרי וססק באמת יעזבו ואז הוא יהיה שחקן הרכב לכל דבר.
    עכשיו להתפנות לסוגיית הבלם אבל מטאסאקר זה לא התשובה.

9. אבו Member

עדי, זה ברור שג'רביניו יהיה המחליף של בנדטנר. אין לי מושג למה אתה ממשיך להתעקש על זה שהוא מחליף אפשרי לנאסרי.

יכול להיות שהצהרות של ונגר לגבי נאסרי זה קלף מיקוח לעלות את המחיר, לא יודע. זה נראה לי מאוד מפתיע אם ונגר ינסה לשמור עליו בלי לחתום על חוזה חדש- דווקא ונגר? קשה להאמין.

מה עדיף, להישאר עם נאסרי עוד עונה ובעונה הבאה בלי נאסרי ובלי כסף? או להיפרד מנאסרי, להשיג תמורה הולמת והצעות יפות יש עליו ולהביא מחליף? אין ספק שהאופציה השנייה. נאסרי שחקן טוב, אבל סה"כ אם נוציא את החצי שנה הראשונה של העונה החולפת- פרט להבלחות ויכולת כיבוש טובה הוא בכלל לא היה דומיננטי. ברור שיש לו את הפוטנציאל והוא הוכיח את זה בחצי שנה הראשונה שהוא יכול להיות שחקן מהטופ- אבל הוא לא שחקן מוכח כמו ססק למשל. אבידה שלו והבאת מחליף בשוק בהחלט אפשרית לחפות על החיסרון שלו. בניגוד לססק, שמחליף ברמתו לא נביא אם הוא יימכר.

10. -sAndmAn- Member

שחקנים יותר גדולים ויותר מוכחים מנאסרי עזבו את ארסנל וגם קבוצות אחרות, הוא לא האבידה הכי גדולה שיכולה להיות לארסנל למרות שבעונה האחרונה הוא הציג יכולת נפלאה
    סה"כ להחליף אותו בקשר אגף כלשהו שיציג אותם מספרים זה לא קושי כזה גדול למצוא מחליף ראוי לססק כיום שיסכים לבוא לארסנל זה כבר הרבה יותר קשה אם אפשרי בכלל

אם ססק ישאר וג'רביניו ו-וולקוט יתנו עונות שיא אז ארסנל(כן אני יודע שאומרים את זה הרבה) עם חיזוק נכון בהגנה יכולה להגיע רחוק עונה הבה

11. ArsenalFan Member

את זה נדע רק בסוף הקיץ, כשתמונת הסגל תהיה מלאה ונראה איך בשלבים הראשונים הוא יתפקד במערך. אני לא מתעקש, אני בסה"כ תוהה האם זה המצב... אחרי הכל, ג'רביניו הוא ווינגר מטבעו, וגם נאסרי שיחק באגף בעיקר. בכל אופן, אם הוא מחליף את בנדטנר יש כאן בעיה לדעתי. הוא לא יכול ולעולם לא יוכל להחליף את מה שבנדטנר נותן ואת האיכויות שיש לו (ואני לא קונה את כל הקטילות לגביו. הוא לא טופ-קלאס, אבל יש לו תכונות חשובות שידענו להשתמש בהם מעט מדי, במיוחד בשנה החולפת), הוא מביא דברים אחרים לגמרי. אם הוא נועד להחליף את בנדטנר שחקן האגף, אז אולי עשינו כאן משהו. אם הוא נועד להחליף את בנדטנר החלוץ בתפקידו המקורי, לא עשינו הרבה. אני מתקשה לראות אותו משחק בעמדת החלוץ הבודד במקום ואן פרסי, באיזושהי קונסטלציה (גם בליל הוא לא שיחק שם בכלל, למיטב ידיעתי). ואולי בכלל ונגר באמת מתכנן 4-4-2 כמו שכמה עיתונאים טוענים בעקשנות?

בקיצור, הרבה יותר סימני שאלה מקריאה ולעניות דעתי שום דבר עדיין לא ברור.

12. AronB Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בדיוק. נצטרך לחכות, למרות שכל דקה שעוברת היא נסבלת יותר ויותר, עם עוד חדשה רעה לאוסף, אבל בינתיים אין מה לעשות חוץ מלחכות.

13. Gnus Avenue Member

14. Rudess Member

15. Bender Member

זה עצוב לראות שהבן אדם היחיד כמעט שמדבר לעניין בפרום של ארסנל הוא נוד של הקבוצה היריבה. אין לנו למה למכור אותו ליריב שלנו. אם האופציה היא לתת לו לשחק שנה (שבה הוא יתאמץ כי הוא חייב להרשים ליורו), ואז לתת לו ללכת בחופשי זה עדיף כי ככה לפחות לא נתנו אותו ליריבה באופן ישיר, אלא שחקנו על כל הקלפים. הרי כמו שהוא אמר, 20 מיליון האלה לא ילכו לקנות שחקן ברמה של נאסרי נכון? לא בשוק של היום לפחות. ובכל מקרה אם יש שחקן שעולה כ-20 מיליון יש לנו את הכסף להוציא עליו גם בלי למכור אותו, זה די ברור. בעצם מכירה שלו לא תיתן לנו יתרון חדש בשוק ההעברות. חוץ מזה, נמנע ממנו לשחק בשביל יריבה שנה הבאה, מה שיכול להיות ההבדל בין מקום בליגת האלופות או לא, וזה שווה יותר מ-20 מליון. כלכלה פשוטה.

חוץ מזה אולי עונה טובה עם תואר והחתמות נכונות יתנו לו את הרצון לחתום. נראה לי שהוא אדם הגיוני ובאמת היה רוצה להצליח איתנו אבל הוא רואה שזה לא ממש קורה, וגם שמציעים לו כסף טוב יותר אז ברור שהוא לא יחתום מיד. כמו שאמרתי אלף פעם, אתם לא הייתם מחתימים שחקן לא טוב לעוד חוזה רק כי הוא נאמן נכון? אז למה אתם מצפים משחקן לוותר על משכורת שמציעים לו? הנאמנות שלנו ניתנת בעיקר למי שטוב. לא חשוב כמה אבואה משקיע, והוא משקיע המון במשחקים שלו, אנחנו לא עומדים לצידו כאוהדים. כמה פעמים אמרו פה, יאללה להיפתר מהמשקל העודף?

בלי קשר,
    מוזר שקצת אחרי הדיון שלנו על התקשרות, ונגר יוצא בהודעות נחרצות יחסית בתקשורת. הוא הבין שיש וואקום קצת, ביחד עם העובדה שהוא צריך לפמפם את מסע ההופעות שלנו באסיה, והוא אמר בעצם את מה שקיווינו. אבל, גם זה לא מספיק לאוהדים, שרוצים דם או משהו כזה. אבל אותם כבר אי אפשר לספק עד שלא נצא במחולות ונוציא 70 מליון לישט על איזה אנגלי ממוצע ששיחק עונה בינונית באברטון או בלקבורן. בכל מקרה הוא אמר שהוא מקווה שנאסרי יחתום אבל, זו לא החלטה שלו. במקום ללכת לפירוש הצפוי, אני חושב זה אומר שהוא אמר להנהלה שהוא שווה אתה משכורת שהוא דורש, ובעצם זה החלטה שלהם אם לתת לו את הכסף.