ארסנל 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AW forever, ‏12/7/11.

1. Ian Wright Member

אם אני ארסן וונגר אני אומר למרואן צ'מאח במחצית להישאר בחדר ההלבשה, אלא אם כן הוא מעוניין להתחיל להיראות כמו אחד שמועניין לשחק כדורגל בארסנל. האיש פשוט מסריח את המגרש כבר חודשים ואין לו את הלוקסוס הזה כמו לאנדריי ארשאבין. לעומת הרוסי, אין לו טיפת כישרון. הוא החלוץ הכי לא "חלוץ" שראיתי מאז שאני זוכר את עצמי רואה כדורגל. הוא פשוט נטל על המשחק ההתקפי. כולם משתדלים, כולם רצים והוא עומד. פשוט עומד. כשהוא הגיע אלינו, הדבר היחידי שהייתי מרוצה ממנו, מעבר למשחק הראש האיכותי שלו זה שהוא לוחץ ללא הפסקה על שחקני ההגנה. גם את זה הוא כבר לא עושה. מפחיד אותי לחשוב שהוא החלוץ המחליף של רובין ואן פרסי. ניקלאס בנדטנר לא שחקן כזה גדול, בכלל לא, אבל איפה הוא ואיפה מרואן צ'מאח. לפחות הוא מנסה ומאיים על השער. דניס(המשתמש), הלוואי שג'רמיין דפו היה עכשיו בחוד במקומו.

אם נלך לחלק היותר משמח במחצית הוא שהצמד הבריטי, ג'ק ווילשייר את אארון ראמזי, רמה אחת מעל כל השאר. נראה ששניהם ביחד עם תיאו וולקוט היו בחדר הכושר בפגרה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/11
  2. אבו Member

טוב, למישהו יש עצות מה לעשות עם מרואן צ'מאח? עושה רושם שלא הייתה פגרה ולא היה כלום, והבחור המשיך מאיפה שהוא הפסיק(משמע, אפס יכולת. נוראי). השאלה האמיתית היא, מי ישחק בחוד שרובין לא יוכל לשחק מסיבות כאלו ואחרות? כולנו יודעים שהוא לא השחקן הכי 'כשיר' בעולם. בנדטנר עוזב, צ'מאח נראה נורא, ארשבין בחוד הוכח ככישלון, תיאו' לא יוכל להתמודד כחלוץ בודד. ג'רביניו? אנחנו בבעיה גם בחוד, למי שהיה ספק. כמובן שמחצית במשחק הראשון בפרי-סיזן לא גרמה לי להגיע למסקנה הזאת- לא ציפיתי מצ'מאח להתבלט יותר ממה שהוא עשה בעונה שעברה- הוא פשוט לא מספיק טוב.

עוד רשמים:
    - גיבס לא להיט.
    - מיאצ'י מתאמץ.
    - ראמזי נראה טוב.
    - ורמאלן עם מחצית שמזכירה את לפני שנתיים.

3. The_Arsenal Member

חבל שראיתי מחצית ראשונה בערבית באיכות מזעזעת כי לא ידעתי את זה!

4. Gnus Avenue Member

אתה לא לבד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

רואים שגיבס מתאמץ להראות שהוא יכול להיות שחקן הרכב אבל לא ממש הולך לו.יש לו יכולת, יש לו פוטנציאל, רק שבדיוק כמו גאל קלישי-אין לו ביטחון. וולקוט לדעתי הולך לתת השנה עונה גדולה. הוא כבר בעונה שעברה היה מצוין, והעונה זאת תהיה העונה שלו.

נ.ב-עד מתי החוזה של וולקוט?

5. Ian Wright Member

כנ"ל.

לא הבנתי איך הגעת לשתי המסקנות האלה. לא קרה שום דבר בהגנה שאנחנו יכולים לדבר עליהם בכלל.

6. Robin_Van_Persi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    השידור הערבי נתקע אצלי לא מעט,רק עכשיו אחרי ההודעה של skyday20 שמתי לב שבאמת משדרים את זה באיכות מצויינת באתר הרשמי(מפתיע משהו שסוף סוף משהו בחינם שמה).

7. Bobby Pires Member

המצב שלכם טוב, השידור בערבית בכלל לא עבד לי...
    תודה ל-skyday20 שיידע אותנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

8. The_Arsenal Member

הנה רק דנילסון נכנס הוא מתחיל להזכיר לנו מה הוא שווה. לא מבין למה לא זורקים את האפס הזה כבר לכל הרוחות, יחד עם אלמוניה ובנדטנר.

תגידו מה שתגידו על ולה, הוא עדיף על המגרש מצ'מאח המוגבל, כי כדורגל תמיד היה לו ברגליים ואי אפשר לקחת לו את זה. שניהם לא מציאה גדולה, אבל אני מקווה שולה יהיה לפניו ברוטאציה. הוא נתן פה טאצ' לראמזי (איזו החמצה..) שצ'מאח לא יכול לתת בחיים.

עריכה:
    הנה ולה מצדיק את הרפיוטיישן וכובש גול בצ'יפ יפה במשחק לא חשוב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Roy_Keane Member

לגבי וילשייר,אני מאמין שהוא כן צריך לקבל את סרט הקפטן,ססק (גם אם נשאר או לא נשאר),הוא שרף את עצמו ומחמיץ משחקים בגלל האמסטרינג,ואן פרסי? יכול להיות מנהיג אבל יש לו את בעיית הפציעות,ורמלאן? אולי לנבחרת בלגיה זה מספיק אבל לא לארסנל,וילשייר הוכיח שהוא פייטר (פעם היה איזה שחקן במידלסבורו שקיבל את סרט הקפטן ומאז הלחץ שבר אותו),יש על וילשייר לחץ גדול מידי,מושיע הבא של הנבחרת,מצפים ממנו להמשיך להתפתח בארסנל,אז יש פה גם צד של הימור בלתת לו את הסרט,אבל כרגע (שלא ננחס אותכם...) אין לו ממש בעיית פציעות עם לתת לו את סרט הקפטן זה גם ישדר יציבות מסוימת בחדר ההלבשה.

10. Ian Wright Member

הצ'פ המסורתי של קרלוס ולה. בכמה דקות הוא עשה מה שצ'מאח לא עשה בכל המחצית.

11. skyday20 Member

צ'יפ כל כך נמוך של וולה. דיוק של מילימטרים. שער יפה 3-0.
    זה אפילו היה צפוי שהוא ינסה את זה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    פעם אחת זה לא יעבוד, והוא לא עושה את זה יותר בארסנל.

יש להם במלזיה לוח של השופט ה 4 להצגת החילופים עם מדבקות :aaarofl: :aaarofl:

12. אבו Member

עוד פעם הצ'יפ מול קבוצות זבל של קרלוס ולה שידבר לאנשים לדבר על ה'כישרון' שלו. מצטער, הוא לא הראה לי שום תכל'ס בצ'אנסים שהוא קיבל(אפילו בווסט ברומ' הוא לא תפס מקום בהרכב). עדיף על צ'מאח או לא עדיף על צ'מאח? שניהם לא צריכים להיות בארסנל. ואם כבר, אז כן- ולה. הוא לפחות צעיר ומנסה. זה שהוא לא מספיק טוב(כנראה, אני מסייג- הוא עדיין צעיר ואולי בכל זאת ייצא ממנו משהו. בניגוד לצ'מאח)זה משהו אחר.

13. Ian Wright Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

14. The_Arsenal Member

אני מקווה שזה שדנילסון מוחלף אחרי 20 דקות של כלום ושום דבר זולת איבודי כדור מעיד על מגמה כלשהי.

15. Gnus Avenue Member

טראורה פשוט נהדר, התקפית הוא עלה על גיבס. יש לו הגבהות מאוד מדויקות וגם דריבל מעולה. אני חושב שצריך להמשיך לעקוב אחריו בפרי-סיזן ומי יודע, אולי הוא יהיה האיש שיכנס לנעליים של גאל קלישי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/7/11