ארסנל 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AW forever, ‏12/7/11.

1. מזגן Member

הכל יכול להיות. היה עוד ספרדי בדרך בקישור שלנו שייש שיגידו שהוא הצליח פחות או יותר. ססק. אני חושב שלקאזורלה יש סיכוי קצת יותר טוב להצליח מרייס לפחות בגלל הגיל והבשלות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/12
  2. Gumigum Member

אין מה לעשות, כל שחקן חסרונות ויתרונות שלו, לא משווה אבל גם בספרד יש כסחנים לא קטנים כמו ראמוס, מארצ?נה ועוד, סאנטי התמודד איתם יפה עם אלגנטיות וזריזות על המקום, אני דווקא מאוד אופטימי קאסורלה שיקן שמשחק עם הראש תמיד, אני צופה לו הצלחה ענקית ביחד עם הסגל עם הרחב והעמוק הזה, כן אמרתי את זה, סגל עמוק ורחב!

3. skyday20 Member

Podolski, Giroud, Cazorla.
    האם כל זה מספיק טוב בשביל ההולנדי המעופף להישאר. תלוי לדעתי מה הסיבה האמיתית באמת, שלפיה הוא
    הוא רוצה לעזוב, אם זה תארים באופן מיידי, יכול להיות שזה לא מספיק.

אם זה קצת פחות, ורק רצון לראות את ארסנל משפרים את השאיפות שלהם ופועלים בצורה יותר רחבה בשוק העברות, אז אנחנו בכיוון הנכון.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/555542_10151091445339288_1212921264_n.Xxx

4. Trex Member

קיץ נהדר עד עכשיו. רק צריך להעיף את כל הזבל בקבוצה ולהשאיר את רובין.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו כמובן יהיה ?רק? עצום.

בכל מקרה, מדובר בשלוש החתמות מצויינות על הנייר. ברמה המקצועית כולם צפויים להביא עימם אספקטים שונים למשחק שהיו חסרים לנו מאוד גם בעונה שעברה וגם מהעבר הרחוק יותר: פודולסקי יתן את הורסטיליות, ז?ירו יהווה מקור נוסף לשערים כל עוד הקפטן שלנו יחליט להישאר, ואולי עקב כך זה גם יתורגם בהמשך לסגנונות משחק שונים - גם ברמת המערך הטקטי וגם בשיטת המשחק עצמה. קאסורלה יתן יצירתיות ומענה (חלקי) לעזיבותיהן של סמיר נאסרי וססק פברגאס למנצ?סטר סיטי וברצלונה בהתאמה קיץ קודם לכן. יתר על כן, מה שאני הכי אוהב בהחתמות הללו הן המכנה המשותף להן והוא ששלושת השחקנים הללו מגיעים לארסנל בשיא הקריירה שלהם בידיעה שזו (אולי) צפויה להיות התחנה האחרונה בקריירה שלהם, לפחות ברמות הגבוהות ביותר, וכולנו יודעים עד כמה נתון זה יכול להיות משמעותי, ראה ערך: מיקל ארטטה. עם זאת, למרות כל המחמאות המוצדקות על הקיץ הנהדר עד עתה, אני מקווה שמסע הרכש המרשים לא נגמר כאן ויגיע לפחות עוד קשר מרכזי/אחורי ומגן שמאלי/ימני.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/12
  6. A. Arshavin Member

זה באמת מוזר, כל הדיבורים על אקסודוס ועזיבות נרגעו לאחרונה (מלבד רובין כמובן). צ'מאח, פארק, בנדטנר, סקיאצ'י, ארשאבין וכל החבר'ה עוד איתנו, כשבתכלס אין שום חדש בקשר אליהם לאחרונה.

7. Bender Member

ברור שונגר רוצה להיפתר מרשימה גדולה של שחקנים, אבל הפעם הוא החליט לקנות לפני שהוא מוכר, וזה עושה את כול ההבדל בהרגשה. כי אם נמכור שחקנים בשנייה האחרונה או עכשיו זה לא כזה משנה לקבוצה כמכלול וזה היתרון. אם בנדטנר ילך בדקה ה-90 זה לא משנה לתוכניות של המאמן שכבר קנה חלוצים.

העזיבה של רובין עדיף שתעשה כמה שיותר מוקדם, זה כן. אבל זה תלוי בהרבה גורמים וכרגע אף אחד לא רוצה לחשוף את הקלפים שלו עדיין. לא רובין ולא הקבוצות הקונות. נאלץ לחכות, אבל ההרגשה שלי שדי בקרוב נראה אותו עוזב ליבשת.

8. מזגן Member

קבוצות אחרות לא ממהרות להציע הצעות על הזבל שלנו ויודעות שאין הרבה ביקוש. ככה שהן יכולות לסחוט את ארסנל למקסימום ליום האחרון של המועד ההעברות כדי לקבל הנחה של מכירת חיסול.

9. Bender Member

הנגטיביות שלך קצת מוזרה. אנחנו קנינו שחקנים טובים במחירים מצחיקים קבוע מוכרים שחקנים שלנו בסכומים לא קשורים למציאות לטובה, ועדיין אתה מוצא זמן לקטר. ביחס לרוב המועדונים בעולם אנחנו עושים עסקאות מדהימות בשוק ההעברות, וזה אולי הצד הכי חזק שלנו. לקטר על זה זה הזוי.

נכון, קשה יותר למכור שחקנים שלא קיבלו דקות משחק שנה שעברה, פשוט זו המציאות. צ'אמח פשוט נראה שחקן גמור וזה לא פלא שאף אחד לא רץ לשים עליו את הכסף לפני שהוא בודק עוד אופציות. מה אתה מצפה שארסנל יעשו? בנדטנר לעומת זאת קיבל הזדמנות בסנדרלנד ולא הרשים במיוחד, אז מה אתה מצפה שיקרה? שנקבל עליו סכום בסגנון ששילמנו על פולדי שהיה המבקיע המצטיין של קבוצתו ואחד הטובים בליגה הגרמנית, שחקן הרכב נבחרת באחת הטובות בעולם? את פולדי קיבלנו במחיר שפוי ++. את סנטי קיבלנו במחיר שפוי ++. שניהם יכלו להימכר בכמעט כפול בלי הרבה מצמוצים של התקשרות. על זה מישהו כתב פוסט מפרגן?

10. skyday20 Member

טומי וקוסיילני מבהירים לקאזורלה לאן הוא הגיע.

http://www.creativestable.com/sites/default/files/images/facebook_smiley_tongue.Xxx

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/553546_452902068074977_1096461219_n.Xxx

11. Sabale Member

לא יפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

12. skyday20 Member

13. מזגן Member

לא הבנת אותי נכון. אולי היתה לי בעיה בניסוח. סף הכל הבעתי דעה על למה אנחנו עדיין עם כל הזבל. והגיוני לחשוב שנהיה איתו גם אל תוך המחזור שתיים הראשונים של הליגה. אני ממש לא מתלונן, הקיץ הזה הוא שיפור עצום בגישה ובביצוע בכל מה שקשור להעברות. אמנם יש מקום לשיפור אבל אני בהחלט הרבה יותר אופטימי ומרוצה מהשנה שעברה.

אני פשוט מציין את דעתי באשר לטונות הזבל שעדיין שורצים לנו בחדר ההלבשה שמקום ממזמן כבר לא איתנו.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי ספק ששתי הידיעות האלה הן זבל מוחלט. אף אחד אצלנו לא ימכור ליונייטד את רובין (ונגר עשה הכל כדי לא לתת להם את נאסרי לפני שנה) והעיתונות הספרדית... ערפאת היה יותר אמין...

15. מזגן Member

like two new signings
    לא יודע אם זה פורסם פה כבר. אבל שיהיה. משפטי ארסן וונגר הם חלק מההווי של להיות אוהד ארסנל. ארסן צופה שחזרתם של ווילשיר ודיאבי הם כמו שניי החתמות חדשות! יחי וונגר!