ארסנל 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AW forever, ‏12/7/11.

1. seby Member

לא יודע מה יסגר עם ואן פרסי וסונג, אבל אם שניהם יעזבו אותנו, זאת תהיה עונה נוספת שאנחנו מאבדים את 2 השחקנים הכי טובים שלנו מהעונה הקודמת ו- 2 ברגים חשובים במערך ו- 3 הרכישות לא ישפיעו, כי עדיין נהיה חלשים יותר לטעמי...

כל הקטע הוא, לשמור על מה שהביא אותנו (עם הרבה מזל) למקום שלישי ולהוסיף את 3 הרכישות ואפילו עוד קשר הגנתי נוסף לסגל (כי מגן שמאלי לא יגיע).

אם ונגר עשה 3 רכישות טובות, רק בשביל לאחר מכן למכור את רובין וסונג, אז לא התקדמנו לשום מקום. בינתיים, נכון להיות, הסגל שלנו, כל עוד לא יהיו פציעות יוצאות דופן, שווה טופ 4 כמעט בוודאות. אליפות? לא חושב... עדיין אין בסגל, כולל ואן פרסי, שחקן אחד מהטופ העולמי באמת (ברמה של ברגקאמפ, הנרי אז). ואן פרסי אולי ברמה של מה שפירס היה, אבל לפירס היה את דניס, פרדי, ויירה והנרי... לרובין אין כמעט כלום.

עדיין, אני פשוט לא אוהב את ואן פרסי ואם ונגר ימכור אותו ויביא חלוץ במקומו, אין לי בעיה עם זה, בטח אם הוא לא חותם כבר הקיץ על חוזה לשנתיים לפחות, שמקסימום נמכור אותו בקיץ הבא.

עוד 23 ימים שאולי יקבעו עונה שלמה... ועד אז, יש לנו פתיחת עונה קשה מאוד ואנחנו רחוק מאוד מלהיות מוכנים - פיזית, מנטאלית וטקטית.

2. Gunner_ForeveR Member

כמו שזה די ברור שונגר לא יביא מגן שמאלי, זה גם די ברור שונגר לא יביא חלוץ גם אם ואן פרסי יעזוב. הוא יגיד לנו שיש את פודולסקי, ג'ירו, צ'מאח ושזה כבר יותר מדי חלוצים בסגל. אם יגיע עוד שחקן זה כנראה יהיה קשר אחורי, בטח אם סונג יעזוב, למרות שלדעתי כרגע השמועות האלה לגביו זה בולשיט ולא ראיתי שום מקור אמין שפרסם את זה, בעיקר רק שמועות מהעיתונות הצהובה של ספרד...

3. Bender Member

זה כבר היה ידוע הוא כבר אמר את זה.

יש אפילו בלוג שכבר נתן לזה שם לפני שנתיים - LANS... כול קיץ ונגר אומר שזה וזה הם הLANS הבא.

4. The_Arsenal Member

פתאום כל האתרים התמלאו בשמועות על ואן פרסי ליונייטד. קראתי אפילו שהוא אמור לטוס למנצ'סטר היום בלילה לשיחות עם יונייטד. מלחיץ!

5. The_Arsenal Member

פתאום כל האתרים התמלאו בשמועות על ואן פרסי ליונייטד. קראתי אפילו שהוא אמור לטוס למנצ'סטר היום בלילה לשיחות עם יונייטד. מלחיץ!

6. The_Arsenal Member

7. Jack Wilshere Member

אני לא חושב שאפשר לומר בביטחון מלא שאין שום סיכוי שנמכור את רובין ליונייטד.

לדעתי התמונה שמצטיירת בחודשים האחרונים היא שאין יותר מדי קבוצות גדולות שמתעניינות ברובין ומוכנות לשלם סכום משמעותי עבורו. אם פרגוסון רוצה אותו ומוכן לשלם סכום משמעותי עבורו, זה לא נראה לי כזה מופרך שרובין ירצה לעבור ליונייטד והמועדון יאלץ למכור אותו.

גם אני.

יש שמועות על הקשר הקוריאני של סלטיק, Ki Sung-Yueng.

8. Bender Member

חבר'ה, רוב הסיכויים שרובין לא ישאר. צריך להתמודד עם זה.

---------

בניק, בליק בום!

בניק אפואבה שכיכב במשחקי ההכנה באסיה, והושאל לבולטון הבקיע שלושער במשחק ההכנה שבו בולטון ניצחה 3-1 את טרנמיר רוברס.
    בטח התקשורת שוב תגיד קויל שוב מראה איך הוא יודע לשפר שחקני ארסנל אחרי שהם התחנכו בארסנל שנים ובילו איתו אחר צהריים של אימוני ריצה. בכול מקרה, יופי בניק!

-------

עוד צעיר שאפשר להגיד עליו מילה הוא גנברי הגרמני בן ה-17, שהוזמן למחנה האימונים בגרמניה להתאמן עם הקבוצה הבוגרת. הוא אמור להיות "ה"כוכב של קבוצת הגיל שלו, ואולי אחד ברמה של ג'ק. נחכה ונראה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/12
  9. מזגן Member

בדרך כלל הוא אומר על אחד. הפעם על 2. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. מזגן Member

כל הקיץ ראיתי בהצעות של פרגי כמשהו מוזר כי לקחתי את העובדה שרובין בחיים לא יעבור לשדים המטונפים. והייתי בטוח שגם פרגי יודע את זה.

מעבר של הקפטן והשחקן הטוב ביותר שלנו לשורות המטונפים יהיה בגידה ברמה אחרת. האם היו בעבר מקרים דומים? של שחקנים בסטטוס דומה שעברו לשורות מנצ'סטר יונייטד?

11. חוצפן חיובי Member

רק אני לא מבין את ההיגיון בהעברה של ואן פרסי ליונייטד? איך הם ידחפו את ואן פרסי, קגאווה ורוני להרכב אחד? ועוד לשפוך כסף על העמדה הזאת כשיש להם כזה חור במרכז המגרש... נראה לי הזוי.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא ברור עם מי הוא ישוחח במנצ'סטר, כי פרגי, הצוות המקצועי והקבוצה נמצאים כולם בשוודיה כרגע (ומשם נוסעים לגרמניה), ואני לא חושב שאנשי ההנהלה הם אלה שמנהלים מו"מ ישירות עם השחקנים, בד"כ פרגי מתווך בעניינים המקצועיים, ואת העניינים הכספיים גם ככה סוגר הסוכן.

אז או שזו סתם שמועה שרוכבת על מומנטום של שמועות, או שהוא הולך למועדון אחר שנמצא בקרבת מקום...

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.newsday.co.zw/article/2012-08-0...s-with-arsenal/

רובין הצטרף למחנה האימונים בגרמניה.

השמועה על מעבר ליונייטד כל כך דבילית שאין לי כוח אפילו להתייחס. מה שכן יש מצב דווקא שסונג הצליח לעבוד על ברצלונה ולשכנע אותם שהוא ברמה שלהם.

14. Bender Member

מה קשה להבין בחוד של רוני ו-ואן פרסי, עם שלשיית קישור של קגאווה ועוד שניים הגנתיים (קאריק וקלברלי)? נשמע כמו משהו שיכול להתחרות על הכתר הארופאי. בייחוד כאשר יש לך אצנים מוכשרים על הספסל כמו יאנג נאני וולנסיה. אולי אפילו נאני יכנס למרכז וישחק עם קגאווה משחק הנעת כדור ויונייטד תחזור לשלוט במשחקים... רובין ורוני זה חלום רטוב של כול קבוצה ביבשת או סיוט לשחק מולו.

15. skyday20 Member

קאריק אופצייה אחת קטנה אפשרית שחכת, שכבר מחר הוא יהיה שחקן. https://dl.dropbox.com/u/6504736/Oriya/New%20folder/004.Xxx

ככה גם המשפחה שלו שרגילה למדינה תישאר באנגליה,
    גם יש לו סיכוי יותר גבוה ל First team football
    באופן קבוע מאשר אצל השכנים, וגם הוא יתמודד על האליפות.
    Everything just fits init. http://www.veryicon.com/icon/preview/System/Icons%20for%20Developers/smiley%20sad%20Icon.Xxx

E