ארסנל 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bender, ‏11/8/12.

1. amitg77 Member

אוקיי זה מה שחשבתי.

2. Bender Member

- מחצית נחמדה של כדורגל. לא ברמה דומה למה שראינו בברמינגהאם בצהריים, אבל גם לא אירוע משמים.

- אני זוכר שאמרו שצ'רלי אדם שווה 10 מיליון רק על הכדורים החופשיים שלו. סנטי ידוע בקרוסים שלו ובכדורים החופשיים. יכול להיות שזה בגלל שיש לקולון הגנה חלשה, אבל הקרנות שלנו נראו מאד מאימות כולל השער. סנטי מרים כדורים מצוין ואולי השנה נהיה איום גם במצבים נייחים.

- סנטי נראה מאד דומה לססק וגם שם תופקד. שקט על הכדור, מרחף בין מסירות. בדיוק מה שציפינו. הבעיה איתו זה המימד הפיזי, שם ססק דווקא מצטיין. על המימד הפיזי הוא יקום או יפול.

- ינאריס נראה כמו הדבר האמיתי. יש לו שליטה טובה מאד בכדור, מהירות, אגרסיביות, והוא ממשיך להיות יציב כול פעם שנותנים לו. אני חושב שהוא צריך לפתוח לפני ג'נקינסון.

- בדקה ה-13 ג'ירו הוריד כדור עם הראש לסנטי וזה סחט הצלה מעולה מהשוער הגרמני. בשביל זה הוא הגיע. עוד תוכנית B חדשה.

- ג'ירו הגיע לשני מצבים טובים ובעט טוב, רק במזל זה לא הסתיים בצמד. נראה שחקן בטוח בעצמו ואופציה טובה מהספסל אם רובין ישאר. בתור שחקן הרכב? רק אם יש לידו חלוץ נוסף שיודע להבקיע בעצמו.

- פודולסקי. נראה כמו חלוץ נוסף שיודע להבקיע בעצמו. השער השלישי כלל מסירה על 20 מטר שלו לקלישי, וסיומת לרשת העליונה. אולי עשינו פה החתמה טובה אחרי הכול?

- נחמד לראות מפלצת כמו בולד על הספסל ליד ונגר ולא מה שאני יכול לתאר רק כלסבית מזדקנת. חסר לנו האגרסיביות הזו.

- וולקוט נראה חד ופעיל. הוא נכס לקבוצה ואני לא מבין למה הוא לא חותם כבר. יאללה!

- OX ישחק השנה באמצע? הוא יודע לתרום להחזקת הכדור, אבל הגנתית הוא לא מספיק אחראי.

- מחצית שנייה ויש עוד ים של שחקנים שאני מת לראות. כול עוד אף כוכב לא עזב, יש לנו עומק חזק בסגל. אני בטוח שזה לא ימשך הרבה זמן...

3. מזגן Member

http://footballformation.co.uk/team/451/120812160420.Xxx

אני מנחש שזה נראה ככה (כן אני יודע עפתי על כל הקטע הזה של מערכים גראפיים).

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתכלה שנה (או 7 כאלה) וקללותיה, תחל שנה וברכותיה.
    זה מה שיש לאחל, אישית בניגוד לכמה פה אני גם העונה אגיע בלי ציפיות לשום דבר.
    קודם כל כי קשה לדון עכשיו על סיכויי הקבוצה שאנו לא יודעים מה קורה בנוגע לחצי סגל שמתנדנד.
    זה כמו לדוג במים עכורים. נהיה גיבורים עוד שבועיים שלושה.
    בנוגע לרכש, אמרתי את עמדתי ואני אחזור עליה בתמצות.

קאסורלה : שחקן טוב מאוד, שחקן עם ניסיון שלא שווה את הסכום ששולם עליו, במיוחד לא למלאגה שעושה מכירת חיסול על הסגל שלה. הימור מאוד גדול מבחינת פיזית, אי אפשר לדעת איך הוא ישתלב בפריימרליג ויחד עם הסכום ששולם עליו, יגיע גם המון לחץ. התחושה שלי רעה, הלוואי ואתבדה.

ג'ירו : same as Santi מבחינת ההימור בהשתלבות שלו בפריימר ליג.
    as not as Santi, אין לנו מה לדאוג מבחינה פיזית. אני חושב שהוא שחקן מבטיח וסקורר אמיתי, צופה לו עתיד טוב בקבוצה במידה והוא יקבל את הצ'אנסים ולא יקטלו אותו אחרי חצי עונה ראשונה לא טובה.

לוקאס : קחו את הגיל שלו וקחו את הנתונים היבשים שלו מהנבחרת ומקריירת המועדונים, נראה כמו מנייה בטוחה, הוורלד קלאס היחידי שהגיע למועדון הקיץ.
    הפחד שלי שוונגר ישחק איתו באגפים עקב הרכישה של ג'ירו ועצם העבודה שעד לתאריך כתיבת הפוסט וואן פרסי שלנו, ראינו ביורו האחרון איך הוא נעלם בעמדה הזו ולפי דעתי יש לו מקום רק ברחבה, לא בשום מקום אחר.

5. מזגן Member

גם רובין וגם סונג שיחקו היום כמו התחת שלי. אפילו נאסרי שיחק טוב כמו "מקצוען אמיתי" שניה לפני שנטש את הספינה הטובעת לטובת השייחים.

ג'רביניו הפכפך מצד אחד מפרפר ומבקיע מצד שני לוקח שניה ונגיעה יותר מדי ומחמיץ הזדמנות קורצת יותר מאוחר יותר במשחק. עד עכשיו נראה מצוין במשחקי ההכנה. כמו בעונה שעברה.

קאזורלה עם ראיית משחק טאץ' ודיוק ראוי לציון במסירות. נייד ומעורב. הכל כמו עם רוב השחקנים שלנו קשור בכשירות. יהיה כשיר יהיה טוב יפצע יהיה כרגיל.

-------------------------------------------------------------------------------

ובעניין אחר, מי שראה היום סיטי מול צל'סי יכול להבין למה וונגר מתעקש כל כך על דיאבי. היתרון ששחקן עם כל כך הרבה פיזיות אבל מצד שני ניידות וטכניקה נותן לך בחלק הזה של המגרש הוא נשק סודי שלהרבה קבוצות אין מה להציע נגדו. אני יודע שיתקפו אותי ויגידו שלדיאבי אין שכל. אבל לפי דעתי יש לו כשרון כדורגל לפי דעתי חסר לו הפורם הכשירות כדי באמת לשפוט אותו. והיה והיה מחבר עונה שלמה כעת של משחקים אולי היה לנו שחקן שהיה יכול לתת לנו מימד שדומה למימד הנוסף שיאיא נותן לשיטי.

6. Gumigum Member

הכל טוב ויפה, 4-0 חלק ואפשר להגיד מרשים, ללא ספק נוספה עוד רגל (שמאל) מסיימת, שזה כבר שתיים כאלה (;, סונג וואן פרסי באמת איבדו את הקשר ביניהם שכלכך אפיין את שנה שעברה, מבאס, שישארו ויחזרו לעצמם, זה פשוט חובה.
    שורה תחתונה אני מרוצה מהמשחק היום, המוסיף גורע.

דבר אחרון, אף אחד לא מתכוון להעיר לבנדר שקרא לגיבסו שלנו קלישי?, הלוואי ויהיה חצי מקלישי!

7. ARSI Member

תוצאה מצויינת, אם ונגר לא היה מכניס חלק מחבורת הזבל וריצ'רד גיר שחושב על דברים או סרטים אחרים אולי היינו מסיימים את זה עם יותר שערים.
    ז'ירו הרשים. פודולסקי יעיל. קאסורלה היה פושר אבל הוא בקושי הספיק להתאמן, שלא לומר לשחק, אז אין מה לבוא אליו בטענות.

טור על טוני אדמס השחקן וטוני אדמס המאמן

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחטט פה בארכיון ותגלה כמה שמחו פה החבר'ה שקלישי עוזב, שיש מחליף אנגלי מבטיח.

9. Bender Member

איזו טעות פרואידיאנית. אבל אחרי הכול, גיבס, קלישי, קול, קשה לעקוב כולם נראים אותו הדבר.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

סתם. לא יודע מה נפל עלי.

10. חוצפן חיובי Member

רק אני לא מבין לאן ארטטה נעלם? הוא לא היה היום בסגל בכלל. הוא פצוע ולא שמתי לב?

11. Gunner_ForeveR Member

ראיתי אותו בספסל.

12. חוצפן חיובי Member

הוא לא היה רשום בסגל שפורסם בטוויטר וגם אחר כך באתר הרשמי. וכמובן גם לא שיחק (וכולם שיחקו).

13. Gumigum Member

ארטטה היה בספסל וודאי.
    קלישי היה מגן מצוין בין אם אהבו אותו או לא פה, אין ויכוח לגבי זה שאגף שמאל נפגע מעזיבתו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/12
  14. מזגן Member

לקלישי בעונה שלפני העזיבה שלו היו עליות וירידות. וזה הגיע למצבים שמשחקים שלמים הוא עשה שטויות שבכל קבוצה אחרת הוא היה כבר מקבל מה בעיטה בתחת. רק אצל וונגר הסלחן הוא המשיך לקבל אין סוף קרדיט כמיטב המסורת.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאל קלישי אולי היה אתלט נהדר עם כושר גופני יוצא מן-הכלל, אבל הוא בוודאי לא היה מגן ?מצוין? עבורינו ולמעט עונת 2007-08 בה נבחר בצדק רב ל?נבחרת העונה? של הפרמיירליג, לאורך כל הקריירה שלו הוא מציג עליות וירידות ברמה המקצועית. אצל מנצ?סטר סיטי (רוב) הבעיות שלו פחות בולטות בצורה משמעותית מכיוון שסיטי היא קבוצה הרבה יותר איכותית מאיתנו, בעיקר בפן ההגנתי, עם מאמן ששם על כך הרבה יותר דגש ומשמעות מאשר ארסן ונגר. מכירת קלישי הייתה מהלך נכון, בטח ובטח כשלוקחים בחשבון שנשארה לו עונה עונה אחת בלבד בחוזה. זוהי לא חוכמה גדולה להתגעגע אליו כאשר המחליפים שלו הם סאנטוס שנמצא בשיא הקריירה שלו אך הכושר הגופני וההפקרות ההגנתית שלו הן מהגרועות שנראו בכדורגל האנגלי, וגיבס הצעיר שלא מסוגל אפילו לנסות להראות עקביות מסוימת עקב הפציעות התכופות שאינן מצליח להתגבר עליהן.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/12