ארסנל 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bender, ‏11/8/12.

1. seby Member

השמועות של הבוקר הן שונגר הולך לחתום על חוזה חדש שלפי ההתנהלות במועדון שלנו, זה בעצם ונגר עצמו נותן לעצמו חוזה, הרי הוא קובע כל החלטה מקצועית במועדון.

מה שמצחיק אותי, או יותר נכון - מעציב, כמה שונגר צבוע. מצד אחד, הוא לא מסכים לשלם לשחקנים שכר גבוהה, אפילו אם מדובר בשחקנים כמו ואן-פרסי או חלב ופלמיני בזמנם, אבל לעצמו? הוא לא מונע קבלת 7.5 מיליון פאונד! לא כולל בונוסים (שבטח הבונוס בחוזה שלו הוא על מקום 4 ולא תואר).

אני לא עשיתי את החישוב ואני לא יודע אם מישהו עשה, אבל בחישוב גדול, אני חושב שאם עושים יחס בין המשכורות של הכוכבים בקבוצה למשכורת המאמן, היחס בארסנל הוא הנמוך ביותר. זאת אומרת, שדווקא המנג'ר אצלנו מרוויח לא פחות מהשחקנים הכי בכירים במועדון, דבר שבמועדונים אפילו כמו יונייטד לא מתקרב, אפילו בעידן של פרגסון.

ונגר פשוט צבוע ואם הוא היה מאמין כל כך גדול במדיניות הכלכלית של המועדון וכל כך אוהב את ארסנל, אחרי 8 שנים בלי תואר, הוא היה מוריד לעצמו את השכר לפחות בחצי כי הוא לא שווה 7.5 מיליון וחשוב לזכור שכאשר הוא חתם על חוזה של 7.5 מיליון הוא היה "רק" אחרי 3-4 שנים בלי תואר ואצטדיון חדש והזיכרון של הנרי וברגקאמפ היה עדיין באוויר והיה סגל צעיר ומבטיח עם שחקנים כמו ואן פרסי, פברגאס ואדבאיור...

היום? הסגל בינוני להחריד, אין שום עתיד ורוד ובינתיים בקיץ לא השתפרנו בכלל ובעיקר הסגל, למרות שהיה סגל חלש, בעיקר דל יותר עכשיו, משום שהמון שחקנים עזבו (וטוב שהם עזבו), אבל שום דבר (חוץ מבחור בן 20) לא הגיע.

צביעות זאת כנראה מילה שמאוד מאפיינת את ארסנל של השנים האחרונות - מלא שחקנים שמגיעים, משחקים שנתיים, מנשקים את הסמל ויוצאים בהצהרות ואז עוזבים לכסף גדול יותר.

ההבדל בין השחקנים עם ונגר? הוא תמיד מקבל את החוזה שהוא רוצה בארסנל וזאת לעומת רוב הכוכבים שעזבו אותנו בשנים האחרונות (וולקוט למשל קיבל את החוזה שרצה, אבל על הדרך הפסדנו שחקנים הרבה יותר טובים ממנו).

2. מזגן Member

זה כל כך משעשע שבכתבה וונגר מצוטט אומר שהוא קיים שיחות לגביי חידוש החוזה ושהשיחות התקדמו טוב בינו לבין גאזידיס. זה פשוט בדיחה מבחינתו להוציא משפט כזה מהפה שלו.
    וונגר יכול לבעוט את גאזידיס מהמועדון בכל רגע אם היה רוצה בכך. ולגאזידיס אין רבע מילה לגבי חידוש החוזה עם ולדימיר איליץ' וונגר.

3. skyday20 Member

ההרכב של ארסנל למשחק ידידות הראשון מול קבוצת X Y Z
    :
    Arsenal: Fabianski, Jenkinson, Miquel, Mertesacker, Gibbs, Arteta, Ramsey, Gnabry, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Akpom
    על הספסל :
    Szczesny, Sagna, Koscielny, Rosicky, Podolski, Wilshere, Giroud, Zelalem, Aneke, Ryo, Martinez, Eisfeld, Olsson

4. Bender Member

כמה שמות שם יהיה מעניין לראות. 'נברי, מיקל, המוכשרים יראו לנו אם הם התפתחו קצת מבחינה פיזית ואם הם נראים יותר כמו שחקני סגל ופחות כמו שחקני נוער. על הספסל ריו הוא תעלומה ומעניין אם הוא התקדם מהעונה הקשה שעבר. איספלד כיכב שנה שעברה בידידות בקיץ ונראה שהשנה הוא צריך להיות חלק מהסגל. יש לו פוטנציאל להיות דומה לליונברג כי יש לו מיקום טוב ופיניש דומה. נתפלל לה' שהוא יגיע לרמה שפרדי הציג. כמו כן "ה" שחקן המדובר בצעירים יותר הוא זללם (או משהו כזה), שאמור להיות שחקן מרכז מגרש נדיר ברמה של ססק בגילו (נו שויין). חוץ מזה שהחתמנו ילד בן 15 או 16 בשם קראולי שאמור להיות הג'ק וולשיר הבא, שאמור להיות הססק הבא, שאמור להיות הצ'אבי הבא וכו'... עד שנראה אותו ה' גדול.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/13
  5. Bender Member

אוקי, זה היה מהיר... ניצחנו 7-0. הצתה מאוחרת.

----------

קישור לתקציר. אחרי שראיתי את התקציר אז אני רק יכול להגיד ששוב כול פעם שאני רואה נגיעות בכדור והתנהלות של איספלד אני חושב שמגיע לו כבר עכשיו להיות מחליף לגיטימי בקבוצה ואפילו יש לתת לו לא פחות זמן מגרש מראמזי כי לדעתי הוא כבר עכשיו יותר טוב ממנו. אמנם צריך לראות אותו במשחק אמיתי, אבל כול פעם שראיתי אותו משחק התרשמתי. הוא באמת יכול להיות תוספת חיזוק לסגל אם הוא יעשה את הפריצה שלו השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/13
  6. alonje Member

היי, מישהו יכול להציג לו"ז של משחקי האימון במהלך הפגרה?

7. GentlePunter Member

אליבא דוונגר ההיעדרות של ווילשר מהמשחק מול האינדונזים אמש היתה עקב שפעת, ולא הישנות של פציעת הקרסול שלו. יישחק במשחק הבא מול האקסית של ארסן, נאגויה גראמפוס.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/13
  8. skyday20 Member

17 Vietnam
    Nagoya Grampus 22
    Urawa Red Diamonds 26
    3-4
    Napoli
    Galatasaray
    Manchester City 10
    17 PREMIER LEAGUE.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/13
  9. מזגן Member

חשיפה.
    נחשפה שיחה בין גאזידיס לוונגר בין חדרים באמרייטס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

10. Bennyz Member

לא הבנתי מה נסגר עם היגוואין. חודש מזיינים לנו את השכל עליו ועכשיו אין שום אזכור... כאילו כלום לא קרה.

11. Bender Member

מלבד שמועות הזויות על התנצלות של היגואין לריאל והצעות מביכות על סוארז, אין ממש חדש כרגע בנושא ההעברות. לכן נעבור לצעירים:

לפני המשחק אתמול דיברתי על זלאלם הצעיר שמשווים אותו לפברגאס בגילו. הנה קליפ יוטוב של מסירת אמן שלו לאיצפלד. דברים כאלה לא לומדים. או שיש לך או שאין לך. אני מקווה שההיפ פה נכון כמו שהמסירה הזו מרמזת. צריך עכשיו רק לעשות PCR ולבדוק של מי ה-DNA שלו...

12. skyday20 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx מזגן

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1043918_619813261382385_963041224_n.Xxx

13. Bender Member

אני חושב שאנחנו הססנים מאד בשוק ההעברות, אבל הפעם יש לי הרגשה שהבעיה לא מגיעה מהכיוון שלנו אלא של היגואין שרוצה לשקול שוב אם הוא באמת רוצה ללכת לארסנל או בעצם אם הוא ממש רוצה לעזוב את ריאל כי זה יותר הרעיון של שינוי מאשר שיפור בואו נודה בעובדות. אז לדעתי מחכים שהוא יחליט.

14. skyday20 Member

לפי איזה טוויסט אולי הבעיה של ארסנל בנושא, מליברפול, ריאל היו רוצים שהוא ילך אל הסקאוזרים + קאש, אם זה יכול לעזור להם להביא את לואיס למדריד.

15. Bender Member

יש רק בעיה אחת בדיל הזה, מה יעשה ביגואין בליוורפול? ועוד ליוורפול חסרת סוארז... הוא אמנם לא מקבל דקות משחק מספיקות וכבוד מספיק בריאל אבל לשחק בשממה ההתקפית חסרת ליגת האלופות בקור המשעמם של ליוורפול?

אם הם היו אחרי סדרת החתמות יפה ועם סיכוי לשיפור משמעותי שנה הבאה אז מילא, אבל במצב כיום? למה שירצה להגיע אליהם?