ארסנל 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bender, ‏11/8/12.

1. amitg77 Member

אז קודם כל השנה אין לכם מגן קהילה לזכות בו (גם כן תואר..)
    ודבר שני שנינו יודעים שיונייטד היא לא כמו שאר היריבות של ארסנל, והעובדה היא ששחקנים לא עוברים בין שני המועדונים האלו (בטח שלא קפטנים והשחקנים הגדולים).
    ואתה בטוח תסכים איתי שאם ואן פרסי עושה את זה הוא מוכיח כמה שהוא בן אדם אפס ולא משנה כמה הוא טוב בתור שחקן!
    ארסנל סבלה מהפציעות שלו כל השנים האלו עד שהוא נתן עונה וחצי טובה.. וכבר לעבור? ועוד ליריבה הגדולה?

2. Bender Member

1) שלום נעים להכיר. כנראה שלא קראת פוסט שלי מעולם. אני קונה כול שמועה? קראת פעם הודעה שלי? אני חשבתי שסונג ילך?!?

2) ההערכה שלי שהוא יעבור לא נובעת מהידיעה בדילי-מייל "האמין", אלא מהכיוון שהסאגה הזאת לוקחת בשבועות האחרונים. זה הכול.

3) ההחלטיות שלך לא נובעת משום נימוק אלא מההצהרות סתומות (במובן הנכון של המילה, אל תיעלב). תלמד לנמק לפני שאתה יוצא בהצהרות.

3. מזגן Member

מזה מועדון שעשועים? לטוטנהאם אני לא מעיז לקרוא ככה בפומבי.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה יובל, זה לא היית אתה שהאמנת לשמועה לגבי סונג. אבל אני לא רואה שום סיבה להאמין שרובין עובר ליונייטד, הוא מעולם לא הביע רצון, ונגר בעבר דווקא היה מאד החלטי בכך שהוא לא מעוניין למכור שחקנים ליונייטד (ממש בשנה שעברה הוא העדיף למכור לסיטי ואמר בפירוש "מה שבטוח, אנחנו לא מוכרים אותו ליונייטד"), כל הסיטואציה נראית לי הזויה לחלוטין.

אין לי מה לנמק את עצמי כי אי אפשר להוכיח חוסר קיום של משהו. בינתיים כל השמועות על מעבר שלו לא מבוססות על שום דבר, ולאור היכרות עבר עם ונגר ורובין, אני לא רואה שום היגיון בכך שהוא ינחת שם.

וחברים חבל על תשומת הלב שהטרול מקבל.

5. מזגן Member

בקשר ל"טרול". אם הייתי רוצה לראות הודעות תת רמה בסגנון הזה הייתי הולך לפורום של FXP (בלי לעשות הכללות, יש שם משתמשים בסדר גמור אבל הודעות נגועות זבל כאלה הן דבר שבשגרה שמה) כאשר אני מגיע לפה אני מנתק את הג'אנק פילטר.

מבחינתי כמו שאמרתי מההתחלה, המקום שאליו אני הכי לא צופה שרובין יעבור הוא יונייטד, כן בגלל היריבות שאני גדלתי עליה מסוף שנות התשעים. כאשר ארסנל היתה אימת ההגנות בפרמיירליג. ופרגי היה מתעורר בלילה מתוך חלום בלהות כאשר חלם על זה שוונגר החתים מישהו באיזה 750K מאיזה חור שלו את השם של המקום ולא את השם של השחקן הוא לא מסוגל לבטא.
    לא יתכן שואן פרסי מנותק עד כדי כך מהמועדון והאוהדים ומהתחושות בקרב האוהדים לגבי בגידה שכזאת.
    אני מקווה שזה הכל פטיש של וונגר להרגיש שהוא יכול למשוך את פרגי באף ולהלחיץ אותו לקראת סוף חלון ההעברות.
    אי אפשר להגיד שראינו הכל מבחינת מכירת שחקנים ופשיטת רגל של היוקרה של המועדון שלנו. כי עוד לא מכרנו את וורמאלן ("אני נשאר בארסנל עד סוף הקריירה") וביום מן הימים ווילשייר. רובין זה עוד מיני תקדים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/12
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיעבד, נראה שואן פרסי וסוכנו מיהרו מדי עם ההצהרה הבומבסטית על שאיפותיה של ארסנל ולא חשבו על המצב בצורה מספיק עמוקה, בוודאי לא באופן מספיק מציאותי מסתבר להפתעת כולם, הרי הם חשבו שלאחר העונה הנהדרת שואן פרסי עבר, קבוצות גדולות יראו עניין, יסכימו לשלם את הסכומים הגבוהים שארסנל דורשת עבור שחקן שנשאר לו עונה אחת בלבד בחוזה ובו זמנית להציע חוזה שמן וארוך במיוחד עבור הולנדי בן 29 עם קריירה ארוכה ומוכחת של פציעות תכופות מן העבר.

לאור איך שהמצב התפתח הקיץ, אני צריך להודות שאני אתאכזב אם ואן פרסי לא יהיה שחקן ארסנל בעונה הקרובה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/12
  7. JohnTerry26 Member

you should... זה באמת נראה שאין ברירה אחרת כרגע, אבל מצד שני, כמה טוב זה יתקבל באמירויות? אולי אתה וכל/כמעט כל אוהד יכול לעבור הלאה, אבל עדיין התחושה מאותה הצהרה תקשורתית מעט פוגעת בתחילת הקיץ תרחף בכל משחק. לדעתי זה גם יקשה על ואן פרסי.

8. מזגן Member

זה רק אני שחושב ששאהין יבחר בליברפול או בטוטנהאם? מה יעזור לו להיות בארסנל ו"לשחק בליגת האלופות"? גם בריאל הוא "משחק בליגת האלופות". מישהו מבטיח לו מקום בהרכב? סונג ארטטה קאזורלה מסתמנים כשלשיית הקישור הפותחת. עם ווילשיר שיכנס בהדרגה דיאבי שעושה סימני כשירות ורוזה שגם כן אהוב מאוד על וונגר. איפה זה יציב את שאהין? נראה לי שלפי הניתוח שלי כשחקן גיבוי. סטייל בערך איפה שזה הציב את יוסי עונה שעברה מבחינת עדיפות בהרכב. שימו לב שאני לא טוען ששלשיית הגיבוי שלנו טובים ממנו. אני טוען שמבחינת וונגר הם עדיפים. והוא לא יכול להבטיח לו יותר מדי הזדמנויות או העדפה על פניהם ביום המשחק.

עם כל הרצון של וונגר להשקיע בדיאבי ווילשיר ולפתח את סונג זה הרבה יותר חשוב מלפתח את שאהין בשביל ריאל אם הם לא מוכנים לסעיף שחרור בתום ההשאלה.

מצד שני בליברפול ובטוטנהאם יכולים להבטיח לו מקום פותח בהרכב (למרות שבליברפול גם צפוף קצת במרכז המגרש עם אלן לוקאס וג'רארד) כאשר בליברפול הוא יהיה כנראה הבחירה הרביעית. לואקס הוא על תקן אליל בקישור של ליברפול (לפי מה שאני מבין מהאוהדים שלהם) על ג'רארד לא צריך להוסיף מילה ואלן מגיע בהעברה של 15 מליון פאונד. על הספסל יש יותר מקום עם אדאם, שלבי והנדרסון שאין ספק ששאהין הוא הבחירה המועדפת שם.

נראה לי שהמבחינת השחקן ההחלטה הנכונה היא :
    טוטנהאם ראש בראש עם פארקר.
    ליברפול ראש בראש עם אדאם ושלבי. רודג'רס לא עושה סימנים לגבי הנדרסון יותר מדי מה גם שכל העונה החולפת הוא בקושי שיחק במרכז אלא לרוב בצד ימין.
    וארסנל בסוף שכל מה שעובד לטובתו הוא דקות בליגת האלופות.

9. Gumigum Member

חלוץ זה מה שיונייטד צריכים? חלוץ? ברבאטוב, רוני, וולבק, צ'יצ'אריטו, מקאדה, זה מה שאני מכיר ואני שונא את הקבוצה הזו, זה לא מספיק להם?!
    לא עדיף להשקיע את הכסף בלתקן את הפלופ העצום שנקרא דויד דה חאה?

10. sandro Member

בשורה התחתונה, מגיע ה31 באוגוסט ויוניטד עדיין הקבוצה היחידה במרוץ להחתמת רובין ואן פרסי. אתם באמת מסוגלים לראות סיטואציה שבה ההנהלה של המועדון ואולי אפילו וונגר עצמו מסתכנים בעזיבה של ואן פרסי בחינם ואפשר לומר שמוותרים על מעל 20 מיליון פאונד רק בשביל שואן פרסי לא יגמור אצל יוניטד? אני אישית אהיה מופתע אם ואן פרסי ישאר עונה הבאה בלי חוזה חדש (וגם אם זה אומר שצריך למכור אותו לצד האדום של מנצ'סטר).

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד לא מזמן קרה דבר דומה למדי עם וויין רוני במנצ?סטר יונייטד.

שער, שניים, וכולם כבר ישכחו מזה, לא מזה אני דואג. אם וכאשר באמת נגיע לגשר הזה, נחצה אותו כבר שם.

12. alexshw Member

על ברבא אף אחד לא בונה ומקדה כנראה ימכר או יושאל.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזגן,

בעונה כל-כך קשה ועמוסת משחקים כמו שארסנל עוברת מדי עונה בה אף אחד לא יודע כיצד תתפתח, השאלתו האפשרית והמתקרבת של נורי שאהין היא חיונית עבורינו; ארטטה מבוגר יותר בשנה וצריך גם לדעת לתת לו מנוחה שאותה הוא לא יכל לקבל עד שנפצע באופן טבעי ומובן. דיאבי הוא פצוע כרוני וטיפש מדי בשביל שנסמוך עליו ונכנה אותו כ?החתמה חדשה? - שימוש פאתטי ביותר של ונגר בהגדרה הזו ולא בפעם הראשונה כמו שכולנו זוכרים. רוזיצקי פצוע וגם כאשר הוא בריא הוא לא באמת מספיק טוב, לפחות לא בצורה עקבית כמו שדרוש ברמות הגבוהות ביותר. לבנות על ווילשייר לתפקיד מרכזי בעונה הקרובה יהיה לא פחות מהתאבדות מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא יודע מתי הוא באמת יחזור וכיצד יחזור. כל תרומה חיובית שלו לעונה הקרובה תהיה בונוס, או לפחות כך צריך לראות את הדברים לעניות דעתי. ראמזי בכלל נמצא בסימן שאלה גדול העונה ואני בהחלט מקווה ורוצה להאמין שהוא יצליח להשאיר את הפציעה ההרסנית מאחוריו ולסתום לכולם, כולל אנוכי, את הפיות. לכן, בגלל כל הסיבות שאותן ציינתי, לשאהין יש את הפוטנציאל להוות חלק אינטגרלי מהקבוצה, והמונחים של שחקן ?ספסל? ושחקן ?הרכב? פחות רלוונטים מבחינתי כשמדובר בכדורגלן עם יכולות שכאלה.

14. חוצפן חיובי Member

על הנייר יש הרבה שחקנים, בפועל אין לנו גיבוי רציני לסונג וארטטה - וילשייר במצב לא ברור, דיאבי הוא בדיחה ואי אפשר לבנות עליו, קוקלאן ופרימפונג הם ילדים שצריכים להשתתף על מועדון קטן ולא בסדר גודל של ארסנל, וכל השאר (רוזיצקי, ראמזי, אוקס) הם לא באמת קשרים אחוריים. בשנה שעברה היה לנו מזל שסונג נשאר כשיר כל העונה, ואם אתם זוכרים אז בעשרת המשחקים שארטטה לא שיחק בליגה, ניצחנו רק אחד (במחזור האחרון).

אגב, אני נגד השאלות כעקרון, אבל אם יש בעיה במקרה הזה מבחינה תקציבית (קנינו שלושה שחקנים ולא מכרנו אף אחד) ומבחינת רצון השחקן והמוכרת, אני לא רואה את זה כאסון, כי בכל זאת יש את וילשייר שאמור לתפוס את המקום הזה בעתיד.

15. רמי Member

צודק לגמרי. יש כאן אנשים שחולמים על איזה תסריט מושלם שבו אנחנו לא מוכרים את ון-פרסי ומביאים את שלושת שחקני הרכש בכסף די גדול. חבל מאוד. אחכ הם צפויים להתאכזב. המועדון מתנהל כבר כמה שנים טובות, בצורה אחת ויחידה: אם כסף יוצא ממנו הוא יחזור אליו. הרבה מאוד כסף יצא בקיץ הזה, ביחס לשנים קודמות בארסנל, ולא ראיתי עדין כסף נכנס ממכירות של שחקנים. בהתחשב בעובדה שעל שחקני הפח שוונגר קנה לקבוצה אין קופצים, ושבעקרון כדי להפטר מגרוטאות כמו צ'אמח, בנדטנר,סקילאצי צריך כנראה לשלם לקבוצות ולא לקבל מהן כסף, זה משאיר אותנו עם השחקנים הבכירים.

מי שחושב שאין עשן בלי אש טועה. השמועות על עזיבה בקיץ הזה מתמקדות בוולקוט,סונג וון-פרסי. בכל קיץ השמועות על מכירות הוכיחו את עצמן, לפחות על שחקן אחד אם לא יותר. זה יקרה גם השנה.