ארסנל 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bender, ‏11/8/12.

1. אבו Member

זה יהיה בסדר אחרי משחק שניים, אפילו מול קלן רוב הקהל דווקא עודד אותו ולא שרק נגדו.

בני, אני דווקא לא הייתי ממהר להפריך את רובין ליונייטד כמשהו אפשרי. קודם כל, אנחנו יודעים בוודאות ואפילו ברשמיות שהם מעוניינים בו ושמים על השולחן סכום נכבד, ולא שמענו על שום הכחשה או הצהרה של ונגר או המועדון על כך שהמועדון לא יימכור אותו ליונייטד. אי אפשר לדעת.

אנחנו עוד נעשה כסף ממכירות שחקנים. בנדטנר יעזוב תמורת כמה מיליונים, צ'מאח, סקילאצ'י, ארשבין אולי, ולה כבר עזב.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים עם דברייך, אך בנושא השאלת שאהין אני חולק עלייך באופן חלקי. צריך לזכור שהוא עבר פציעות קשות וכמעט שלא שיחק כדורגל במהלך העונה שעברה. גם במקרה שלו לא ניתן לדעת מה נקבל, ולכן השאלה היא מהלך נכון ביותר במקרה הספציפי הזה ללא שום קשר לתקציב ההעברות שנשאר לנו לאחר שלושת ההחתמות שביצענו הקיץ, מכיוון שווילשייר יכול למלא את מקומו בעתיד, כמו שציינת בעצמך היטב, וגם כי הסיכון שאנחנו לוקחים פה במידה והטורקי לא יענה על הציפיות ממנו הוא מינימלי ביותר. אני רק מקווה שאם אכן ההשאלה הזו תצא לפועל, אנחנו נדע להכניס סעיף רכישה עתידי.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/12
  3. אבו Member

שאהין שחקן מעולה ואם נצליח להביא אותו, גם בהשאלה, זה יהיה שדרוג משמעותי. לסמוך על ראמזי או רוזיצקי זה סיכון אפילו גדול יותר.

4. מזגן Member

שלושת הדרישות של החלוץ הטוב בהיסטוריה הלא הוא ניקלאס "זה שלימד את פלה להבקיע שערים" בנדטנר.

1. אפשרות ליסוע חופשי חודשי מתי שב ז** שלי ללונדון לבקר את הבן שלי.
    2. אני צריך להיות שמח.
    3. לשחק באופן רגיל במועדון שמשחק בליגת האלופות.

בהצלחה לנו למכור אותו.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסעיף השלישי לא מדוייק, הכוונה שהוא ישחק באופן רציף, לא לשחק רגיל.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/...e-transfer.html

כשעיתון מכובד כמו הטלגרף מתחיל לדבר על זה ברצינות אז אני סוף סוף יכול להתייחס לעיסקה הזאת.

אם היא מתבצעת, ונגר ורובין מבחינתי גמורים. זה יהיה צעד בלתי נסלח. מבחינתי למכור אותו ליובנטוס בשקל תשעים פלוס שובר הנחה של 100 שקל בסופר פארם, העיקר לא לנבלות המסריחים.

בכל מקרה אני מקווה מאד שרובין יציל את המעמד שלו בארסנל ויצא בהצהרה שהוא לא עובר לשום מקום.

7. alexshw Member

הוא לא צריך להצהיר שום דבר. אם הוא רוצה להשאר, הוא יאריך את החוזה פשוט.

8. Bender Member

אנחנו לדעתי קצת מוותרים על ואן-פרסי מהר מידי בתור אוהדים (מבחינת הערכת השווי שלו וגם רגשית). אמנם יכול להיות שהוא נתן את עונת השיא שלו ומעכשיו זה חזרה לשגרה, אבל גם יכול להיות שיש לו עוד שנתיים שלוש בטופ העולמי. יכול להיות שהוא יהיה סוג של דרוגבה שממשיך להיות מאד מאד רלוונטי לתארים ושערים חשובים עד לתוך שנות השלושים שלו. הרי המהירות זה לא הדבר החשוב אצלו, אלא תכונות שמשתפרות עם הזמן כמו מיקום, ניצול מצבים, ראיית משחק, ויכולת אישית באחד על אחד. אלו לא דברים שהולכים לאיבוד עם הגיל, אלא משתפרים. אם מתעלמים מרקורד הפציעות שלו, או לוקחים אותו בחשבון כאשר יש לו מחליפם ראויים (פודוסלקי, ג'ירו), אז הוא יכול להיות ענק במשחקים גדולים וחשובים אם לא לאורך עונה שלמה. יונייטד יקבלו כאן שחקן שיעשה לנו טרור במשך שלוש ארבע שנים, ואנחנו עוד נצטער קשות שלא חיכינו לקיץ הבא ולמעבר שלו לאיטליה (כי בלי סכום ההעברה הם יכולים לתת לו חוזה גדול מספיק כדי שהוא יעבור לשם).

9. Mellow29 Kopite

אתה תצטער עוד יותר אם הוא יעבור למנ' יונייטד בקיץ הבא. בכל מקרה, עם סכום העברה או בלעדיו, למועדונים ממנצ'סטר יש יכולת לתת לו משכורת גבוהה בהרבה מזו באיטליה.

10. golding מנהלים

הרצון שלו לעזוב נובע מעצם העובדה שארסנל לא זכתה בתואר כבר כמה שנים טובות. הוא יכול להיות רלוונטי במידה וארסנל תרכיב קבוצה חזקה מספיק, אבל זה לא קורה - לא כרגע. במידה וונגר יצליח לשכנע אותו להישאר ולבנות קבוצה מספיק חזקה, אין ספק שהוא יכול להיות רלוונטי במאבקים על תארים שונים. בינתיים זה לא נראה כל כך ריאלי.

11. Bender Member

אני חושב שאם מורידים את העניין של סכום ההעברה, באיטליה יכולים לתת לו את הסכום שהוא יקבל באנגליה, והוא הודיע בעבר שהוא מעדיף לשחק מחוץ לאנגליה וזה ברור לי שאם הייתה הצעה אמיתית מיובה, הוא כבר היה חותם שם.

12. alexshw Member

כנראה שיובה לא יכולה לעמוד בשכר שיונייטד מציעה.

13. Sir Alex Las' Killa

ואן פרסי לא יעבור ליובה, זה פשוט לא הולך לקרות. בארסנל כבר הציעו לו שכר יותר גבוה מדה רוסי (השחקן הכי יקר בSerie A) והוא סירב לזה. הוא רוצה שכר דומה לשל רוני - כל הדרכים מובילות לאולד טראפורד.

נ.ב - אני מבין שסונג כבר מכין את הקרקע לקיץ הבא, אה? פשוט מדהים איך שונגר מכשף את אוהדי ארסנל.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בספורט 5 טוענים שנציג של בארסה כבר בלונדון ויש הבנות ובספרד כבר מתייחסים לסונג כשחקן בארסה, יש פאקינג ביסוס לחרא הזה?!

עוד מפי פשכצקי והחבר'ה שבלקבורן רוצה את צ'מאח בהשאלה לחצי שנה, ושליברפול מנסה להחתים את טייו ושאהין שמקושרים אלינו.

15. Sir Alex Las' Killa

זה בגדר שמועות כרגע. אבל אם גם הוא עוזב העונה, מה שמאוד לא סביר כי הוא חייב לארסנל לפחות עוד עונה או שתיים על כך שהפכה אותו מנגר לשחקן שהוא, אז לי כבר אין מה לומר על ונגר.... הוא צריך לפרוש לאימון ילדים או משהו כי אליפויות, גביעים ותוארים זה בהחלט לא משהו שמעניין אותו.