ארסנל 2016/17: עוד שנה למנאייק?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י All_Hale_Conradinho, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לעסוק בהיגוואין ובכתבות ממוחזרות גרידא. הוא עלה מטוס יותר גרוע מאבודים בקיץ 2013.

כל מי שמפנטז על אקטיביות מצד המועדון בהמשך הקיץ יכול לצאת מהסרט כבר עכשיו. זה היה נראה חשוד מהרגע ש-שאקה חתם מוקדם (מי שזוכר, גם ציינתי איך זה נראה בהשוואה להתנהלות של מועדון כמו באיירן, קרי, צפי לקיץ ארוך ושקט במיוחד), וזה כבר היה נראה דיי משכנע אחרי שכרגיל לא היה לנו שום PLAN B לוארדי שהוא בעצמו עניין את ונגר יותר בגלל הסעיף שחרור שלו ופחות בגלל סגנון המשחק, כנראה.

למה כן אפשר לקוות עד סוף הקיץ? אז ארסנל צפויה, כרגיל, לחכות ולהסתכל מהצד באופן הכי סוטה שיש על מה קורה ויקרה אצל מועדונים עם שאיפות גדולות יותר וסגלים עשירים יותר. מה שיכול לקרות זה מה שקרה עם אוזיל בזמנו, קרי, שם גדול עושה מעבר למועדון גדול ומשם השוק מקבל אפקט דומינו שאנחנו יכולים לנצל. בקיץ ההוא זה היה תלוי במעבר של בייל, ובקיץ הזה הרבה נופל על עתידו של פוגבה.

בכל מקרה, אלה המועמדים שעולים לי לראש מבחינת הקריטריון שציינתי:

באיירן מינכן: גצה.
    ריאל מדריד: חאמס, איסקו וקרוס (בסדר יורד של סבירות מימין לשמאל).
    פ.ס.ז׳: מאטווידי (צפי: PLAN B של מוריניו לפוגבה).

זה היה התרחיש הטוב, לכאורה. התרחיש הפחות טוב והסביר זה שנגמור את הקיץ עם ״וולבק״.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/16
    FelaKaT, עידן444 ו-EsheD אוהבים את זה.
  2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש שחקן שאני מפנטז עליו שיגיע זה גצה, עוד מהתקופה שלו בדורטמונד.
    מאטווידי גם סוג של פאנטזיה.
    אבל איך אמרת..וואלבק..אני לא אתפלא אם בסוף ננחית איזה דינקלווטר (או איך שלא רושמים את השם שלו נכון..ההוא מסלטר)

3. סיונרה Member

היגוואין מושלם לקבוצה שלא רוצה לזכות בכלום, ע"ע ארסנל. הבנאדם פשוט נבנה בשביל לפשל כשצריך אותו.

EsheD אוהב/ת את זה.
  4. Mellow29 Kopite

*/aaarofl
    דרינק-ווטר. שתה מים.

EsheD ו-golding אוהבים את זה.
  5. All_Hale_Conradinho Member

חבל שחוץ ממטווידי אין באמת אף ריג'קט פוטנציאלי באירופה שכן מגיע לאחת מ-3.5 העמדות שבהן צריך חיזוק אצלינו.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

AHC,

אתה צודק, אבל אין כאן באמת אסטרטגיה מקצועית. בסה״כ צריך להשתיק את מעט המבקרים בממלכה לפני שחותמים על החוזה החדש.

עם זאת, צריך להשלים עם העובדה שאוזיל ואלכסיס לא הולכים להישאר כאן עוד זמן רב, כך ששחקן כמו חאמס, איסקו ושות׳ כן יכולים להחליף אותם מבחינת המעט כישרון שהאוהדים יכולים לראות על המגרש בלי שירצו להוציא את העיניים שלהם מהמקום. כך או כך, הציפייה היחידה שלי מונגר מאז ההחתמה של אלכסיס היא לנסות להביא כמה שיותר ריג׳קטים שכאלה. כל דבר טוב חוץ מזה יהיה בגדר נס.

אשד,

ע״ס מקרי עבר מהקיץ הנוכחי: נראה שבמילא שחקני לסטר לא שמים ז*ן על ארסנל.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/16
    EsheD אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

קצת באיחור לגבי מדיניות הרכש של ארסנל. 'השאריות' של ריאל מדריד וברצלונה שוות הרבה עבור כמעט כל קבוצה על הגלובוס: אוזיל, די-מאריה, אלכסיס(הוחלף בסוארז), ססק פברגאס, גם היגואין. היחיד שכשל היה פדרו. התקווה היא כביכול לקבל את חאמס או איסקו אבל זה לא יקרה כל-כך מהר:

חאמס, בניגוד לשמות שעלו כאן - אולי בהחלט רוצה לעזוב, הוא וזידאן לא מסתדרים. אבל יש לו את הגב של הנשיא פרס. מעבר לכך חאמס הוא 'מוכר חולצות' וגם שחקן כדורגל לא רע בכלל כמובן. הוא בניגוד לאחרים הגיע בגיל צעיר אבל בתמורה להמון כסף. ריאל מדריד לא תמכור אותו ב-50 מיליון יורו למשל אלא רק לקבוצה שתפתח עוד את הארנק. במארקה כתבו הבוקר שריאל מדריד תקשיב רק להצעות של 80 מיליון יורו ושנדחו כבר הצעות של 60 מיליון יורו עבורו.
    איסקו בכלל לא רוצה לעזוב אלא להישאר בריאל מדריד ולהילחם על מקומו. מודריץ' לא הולך ונהיה צעיר, קרוס משחק כבר כמה שנים בלי הפסקה וזה יתנקם בו מתישהו ומעבר לכך טוב לו בספרד והוא יודע שזידאן כן מאמין בו ובוטח בו ושאם איסקו יהיה טוב הוא ישחק. איסקו גם בתור שחקן ספסל רשם אשתקד 43 הופעות וזה המון יחסית. ובפתיחת העונה הוא שיחק הרבה בגלל הפציעות של שחקני ההתקפה ופשוט לא היה מספיק טוב. סיום העונה לעומת זאת היה אחר, בעיקר במשחק הגומלין נגד סיטי ואפילו בגמר ליגת האלופות.

עד כמה חאמס מתאים לפריימרליג? אני לא יודע. הוא לא כל-כך חזק פיזית, הוא מאוד איטי ואפילו מסורבל עם הכדור. ככה בעייתי לראות אותו משחק בכנף למשל ואני לא יודע עד כמה מייעדים לו למשל את העמדה מס' 10. מצד שני הוא בניגוד לשחקנים של ארסנל לא יכנס עם הכדור לשער. כל גול שלו בצבע והוא אוהב מאוד לבעוט מרחוק. הוא שחקן של דאבל פיגרס בוודאות אלא אם כן ייפצע יותר מידי.

8. k_700 Member

אין לי מושג למה עוד קבוצות שממש רוצות חלוץ איכותי לא קפצו עליו בקיץ הזה-

די מארציו אומר שבשבוע הבא יקיימו פגישה בלונדון בקשר אליו.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למיטב הבנתי אשתו המשוגעת שהיא גם הסוכנת שלו כבר מפמפמת לתקשורת במשך שבועות שהוא עוזב את אינטר הקיץ. בכלל, אני מכיר בקצרה את כל הטנלובלה שהייתה סביבו ואשתו, ומעבר לכך ממה שקראתי זה ״חתיכת טיפוס״ שלא נראה לי שונגר ישמח כ״כ לצרף לעולם הכה חביב ומשעמם בחדר ההלבשה. בגלל הדברים הללו אני לוקח את הידיעה של די מאריציו בעירבון מוגבל, אם כי לעולם אין לדעת בעסק הזה.

בלי שום קשר אשמח לדעת למה כן שווה ללכת עליו ברמה המקצועית (הבהרה: אני שואל ברצינות).

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/16
  10. Raulito Madridista

אתלטיקו מדריד רצתה אותו וסימאונה דחף לכך, אך החליטה לרדת מהעניין.
    איקארדי בן 23 עם טונות פוטנציאל, לפני שנתיים כבש 27 שערים באינטר המשעממת והגרועה ב-48 הופעות.
    אני חושב שונגר כבר הסתדר עם טיפוסים יותר בעייתיים ממנו. לא היו כל מיני דיווחים על מנהג הבירות וחיי ההוללות של האנגלים בארסנל לפני שונגר הגיע?
    בכל-מקרה לא ה-חיזוק האידיאלי עבור ארסנל. הייתי מחפש משהו אחר. השאלה אם ארסנל בכלל מחפשים משהו.

אגב, אחרי השמינייה המביכה נגד יונייטד בתחילת עונת 2011/12 - אז ונגר יצא למירוץ והחתים שלושה שחקנים כדי להשלים את הסגל. הבין את גודל הבלוף. אבל אתם יודעים, ביום האחרון של חלון ההעברות לא פשוט להביא משהו איכותי, אם בכלל. מרטסאקר עוד נחשב להצלחה עבור האוהדים. אני תמיד חשבתי שהוא מאוד מחויב עם משחק גובה נהדר אבל איטי מידי על הקרקע וטועה הרבה.

11. k_700 Member

בקשר לשאלה השנייה שלך-
    כי אולי לפני שנתיים הוא היה פחות או יותר החלוץ השני הכי טוב בסרייה א'(אחרי טבז)?
    שנה שעברה היה לא יציב בכלל אבל קשה להיות יציב באינטר.
    הוא הרבה מאוד זמן כבר מקושר לעזיבה משם ולדעתי הוא גם דוחף מאוד לזה.

חלוץ מאוד מאוד מוכשר שיש לו עוד המון מה להראות, גם לא מבוגר.
    הייתי בכייף לוקח אותו אלינו.

כששומעים על המחירים שעפים בקיץ הזה והיגוואין ב90 מיליון יורו אני בכלל לא בטוח שלא עדיף ללכת עליו בפחות מחצי מהסכום הזה.

ראוליטו- כשאתה מדבר על רכישה אידיאלית לארסנל אתה צריך לשים את איקארדי מול האופציות שיש לה אפשרות להביא.
    מול לאקאזט, היגוואין הנהדר(אבל שבדצמבר חוגג 29 ואחרי עונת שיא 1 ממש ממש טובה), איקרדי בפחות מחצי מהסכום שהארגנטינאי השני יעלה זה גניבה לדעתי.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראוליטו,

כל טיפוס פרובלמטי יחסית עזב את ארסנל בשנים האחרונות. בדר״כ אותם ״טיפוסים״ גם שואפים ליותר מצמר הגפן שבנה ונגר בקבוצה והם גם אלה שעוזבים לקבוצות טובות יותר; דברים שקרו לפני יותר מעשור לא רלבנטים כמו הרבה דברים נוספים אצל ונגר בפרט וארסנל בכלל.

מרטסאקר נחשב להצלחה של מי? משחק עם קביים במקום רגליים. בלוף שלא התאים לורדר ברמן ובטח שלא לארסנל. לא במקרה הוא הגיע לשחק בקריירה שלו תחת מאמנים אוברייטד שאין להם מושג בהגנה. אין לי גם שמץ של מושג איך יש לו כ״כ הרבה הופעות בנבחרת הגרמנית (ע״ע פודולסקי), אבל בנבחרת לכל מאמן יש את הפייבוריטים המוזרים שלו אני מניח. כן, הוא עושה רושם של בחור חיובי, אבל who gives a shit.

להיות מוצלח יותר מהקרס של אנדרה סאנטוס גם אני יכול. בלי לשחק.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

k700 - אינטר מתעקשת שהוא לא מכירה וגם אם כן, ההערכות מדברות על צפונה מ-50 מיליון יורו. ממש לא פחות מחצי ואולי הסיבה שקבוצות לא קופצות עליו.

הוא חלוץ קצת מוגבל בעיניי, אבל בהחלט סקורר טוב.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהרושם המועט שהצלחתי לקבל ממנו הוא הרגיש לי כמו היגוואין לעניים, קרי, עוד חלוץ שמחוץ לרחבה נראה כמו דג מחוץ למים.

בכל מקרה, לא היה אכפת לי לראות poacher מניאק מגיע לארסנל (ע״ע וארדי).

15. k_700 Member

גם היגוואין חלוץ קצת מוגבל בעיניי, אבל בהחלט סקורר מצוין.

למה לעניים? לפני שנתיים נתן מספרים אדירים בסריה א' ולצד ההתקפה הנכה של אינטר.
    הוא אולי קצת איטי אבל מול כל הבלמים שאפילו כדור לא יודעים לעצור שיש בפריימרליג ועם קישור טוב מאחוריו הוא יכול לתת מספרים מצוינים.

הוא גם בן 23 שזה קצת יותר מפתה לחשוב לאן עוד יכול לטפס כשמנגד החלוץ של ה90 מיליון יורו אחרי עונת שיא, כבר סוגר עוד מעט 29 אביבים.

מצב נושא:
הנושא נעול.