ארסנל 2016/17: עוד שנה למנאייק?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י All_Hale_Conradinho, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

מה הכוונה לא שיחק אותה?

אף אחד לא בא והציע את לאקאזט לונגר ב45 מיליון יורו רק תקח.
    הוא השיג אותו בזמן שכל חלוץ שני שיעבור בקיץ הזה יעלה 80 מיליון יורו ומעלה.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו רק צריך להבין איך לכל-כך הרבה שחקנים נגמר חוזה ב-2018 ולא מצליחים לחדש להם אותו.

חוץ מזה, ונגר מלך. בנוהל.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ז"א ארסנל לא מסכנת אף אחד? כל עונה חוץ מהאחרונה הם בטופ 4 ואנחנו מנסים ליצור המשכיות שכל עונה נהיה בטופ 4.
    זה די ברור למה אנחנו צריכים שסאנצ'ז יעוף משם, זאת יריבה ישירה על המטרה הכי ריאלית שלנו.

אגב אם הוא הולך לסיטי, יש שם כל כך הרבה כישרון בהתקפה שמישהו אחר ממש טוב ייאלץ לפנות את המקום, השינוי לא יהיה דרמטי כמו מה שיקרה בארסנל במידה והוא עוזב.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

התכוונתי שארסנל לא מסכנת באמת את האליפות, שזה תואר שלפחות 4 קבוצות אחרות בליגה צריכות לשאוף להגיע אליו.

זה שלפעמים היא מסיימת מעליכם או מעלינו לא סותר את הטענה שלי.

5. Raulito Madridista

ההתלהבות על הגעתו של לאקאזט עשויה להתפוגג עוד..3...2...1...כשיתברר שאלכסיס החליט לעזוב סופית, הא? מקווה שזה לא יקרה, וארסנל צריכה לא לעצור ולהמשיך הלאה. לא חושב שהבעיה הקריטית שלה הייתה ההתקפה. אלכסיס הבקיע כל הזמן, ז'ירו גם שיכנע אותי בעונה שעברה. בלם, קשר אחורי, ורצוי במיידי. האמת שלא שומעים גם על מועמדים רציניים לארסנל. האמת שאני כבר לא יודע לפי הדיווחים אם העובדה שונגר נשאר היא 'טובה' או 'רעה' בכל סוגיית אלכסיס. ברור שהוא מעריך אותו ומצד שני ארסנל תקועה במקום בעיקר בגללו. זה הקיץ בו ונגר צריך להבין שחוקי המשחק באמת השתנו. רכש אחד ב-50 מיליון יורו זה יפה, אבל זה לא מספיק ובטח אם הוא מגיע ע"ח השחקן הכי טוב שלך.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע כמה זה רלוונטי שלא שומעים על מועמדים רציניים. תציץ בדיון של ליברפול, שומעים כל הזמן על שמות, בסופו של יום אנחנו הבאנו את סלאח בכמעט 40 מיליון פאונד וארסנל מביאים את לקאזט בערך באותו סכום. זה שלא שומעים לא אומר שאין דברים מאחורי הקלעים.

7. owen11111 Member

השמועות גם מדברות על כך שמאחרז יצטרף אחרי שתסגר עסקת לאקזאט. כרגע שום דבר מבוסס מידי, אבל נשמע כמו חיבור הגיוני.
    מה שכן, קשה לראות את מאחרז ולאקזאט מגיעים בנוסף לאלכסיס. אם כי קו קדמי של: אלכסיס-אוזיל-מאחרז כשלפניהם יש את לאקזאט נשמע מבטיח מאד על הנייר. מצד שני, אם לשפוט לפי השנה האחרונה, מלבד אלכסיס מדובר באחד מקווי ההתקפה העייפים ביותר בליגה בכל מה שקשור לעבודת לחץ ועזרה להגנה.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הביקורת המרכזית נגד ארסנל/ונגר הייתה שהם מתנהלים כמו עסק ולא כמו מועדון כדורגל ששואף להישגים.
    לאור זאת, עדיין צריך להמתין ולראות האם באמת יחכו שם עונה עם סאנצ'ז אפילו אם לא יחתום על הארכת חוזה. זה נכון גם לאוזיל וצ'מברליין למרות שהם כמובן פחות רלוונטיים מסאנצ'ז.
    עד שלא נדע אם הוא נשאר או לא, קשה להעריך עד כמה הם יהיו חזקים.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לקאזט ומאחרז יגיעו אני לא אתפלא אם אלכסיס ישאר.
    הדבר היחידי שנגזר באופן ישיר מהגעתו של לקאזט היא הדרך החוצה של ג׳ירו.
    הוא דיבר בתקשורת לקראת סוף העונה על כך שהסבלנות שלו פקעה. ההספק שלו ביחס לדקות היה טוב מאוד והוא לא יסכים להיות שחקן רוטציה שוב.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי ה 'א בולה' הפורטוגלי, ארסנל תנסה לרכוש את גלסון מרטינז ו-וויליאם קראבליו בסכום שיכול להגיע עד 80 מיליון יורו.

11. Gunner_ForeveR Member

לפי מה שאלכסיס אמר הוא כבר החליט לגבי העתיד שלו. אז אני בספק עד כמה הגעה עתידית של רכש תשפיע על החלטה שכבר התקבלה. ואם לתת ניחוש פרוע הוא כמובן החליט לעזוב ...

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכסיס גם אמר שההחלטה שלו תלויה באם וונגר ישאר או לא.

13. owen11111 Member

בעיניי זו החתמה מעולה של ארסנל.
    מדברים על מחיר באזור ה-53 מיליון פאונד, מה שכמובן יהווה שיא חדש עבור ארסנל וארסן וונגר.
    המחיר לא זול בכלל, אבל אין הרבה חלוצים טובים ממנו בשוק, ועוד פחות כאלה שניתן להוציא מהמועדונים שלהם. סקורר ברמות הכי גבוהות שיש, סיומת נפלאה, דריבל טוב, אחת התכונות הבולטות שלו זה יכולת ההשתלטות שלו על כדור בשטח קטן (בניגוד למשל ללוקאקו), והיכולת שלו לייצר גול מכדור אבוד/חצי אבוד ברחב. ועדיין, צריך לראות איך יתמודד בליגה מהירה יותר ועם הגנות פיזיות יותר. ראינו כבר חלוצים עם מספרים מרשימים (שבצ'נקו, קרספו, פורלאן) שלא מצליחים לשחזר את אותה היכולת בליגה אחרת.

השאלה כמובן אם יזכה לשחק יחד עם אלכסיס, או במקומו. אם יעזוב זו כמובן תהיה ארסנל אחרת. אלכסיס של היום לא רחוק בהרבה מהרמה של סוארז בעונת 13/14 (אבל עדיין לא ממש באותו לבל, סוארז של 13-16 הוא מפלצת שנופלת לטעמי רק ממסי ורונאלדו). כלומר עזיבה של אלכסיס תהיה מורגשת בצורה מאד מובהקת בארסנל.
    אם ישחק יחד איתו, אני יכול לראות שיתוף פעולה מצויין בינהם שבאמת יכול לתת לארסנל יציבות התקפית שהרבה זמן לא הייתה להם.
    אם מגיע במקומו, אני עדיין רואה אותו מסיים עם לפחות 15 שערי ליגה, אבל זו תהיה ארסנל אחרת ושם כבר באמת קשה לנחש לאן תלך

76 שערי ליגה ב-97 משחקי ליגה על פני 3 השנים האחרונות + שערים בכל מפעל אחר (ליגה אירופית, ליגת אלופות).

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/17
    Die Werkself, Scouser Tommy ו-muller אוהבים את זה.
  14. cheddar Member

רק שהיא שנה באיחור, זה היה די קרוב שנה שעברה.

15. Raulito Madridista

אני חושב שהחלק ההתקפי של ארסנל בסדר גמור(כמובן שהמשוואה משתנה אם אלכסיס עוזב), אבל זה רכש מבורך בכל-מקרה. רק שאסור לארסנל לעצור, היא צריכה בלם וקשר אחורי. הלאה:
    אמנם קראתי את זה בעיתון מעריב ואתם יודעים מה אומרים על התקשורת הישראלית, אך אין זה סוד שביירין רוצה לבארסה. ארסנל לא רוצה לשחרר אותו כמובן מעבר לכך שהיא כבר נהייתה 'קבוצת הבת' - פטי, אוברמארס ובעיקר ססק, הנרי ואחרים(ואפילו אחד שקראו לו אלכסנדר חלב). העניין הוא שביירין, אסור לו להגיד 'אני מאוכזב מכך שארסנל לא זוכה בתארים'. הילה כולה בן 22, שיחק שלוש עונות באמת בארסנל, מתוכן שתי האחרונות 'מלאות' לחלוטין קרי מעל 40 משחקים. זו הקבוצה שגידלה אותו ובנתה אותו. קצת ריספקט למועדון.

מצב נושא:
הנושא נעול.