ארסנל 2017/18: ונגר פורש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י All_Hale_Conradinho, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Andrei Kanchelskis Member

עצם זה שברייטון הצנועה החתימה את מלך השערים של הליגה ההולנדית אשתקד וארסנל אפילו לא הייתה בכיוון של לשים עליו את היד זה כבר משהו שמעורר בי תמיהה גדולה לגבי ההתנהלות שלה בקיץ הזה. לא כל שחקן רכש צריך להיות כריסטיאנו רונלדו או ניימאר אפשר גם להביא כוכבים לא מעוצבים מליגות בינוניות ולגרום להם לפרוץ בפרמיירליג במדי ארסנל(משהו שארסן ונגר היה מומחה בו) בינתיים נראה שאפילו על שחקנים מהסוג הזה ארסנל לא מכוונת.

אני עדיין בדעה שאמרי הוא מאמן מצוין שהרוויח את מקומו בארסנל ביושר אבל בכדי להצליח אצלה השנה ולא לאבד הרבה ממניותיו הוא חייב להתעורר מהר ולבנות קבוצה שהשאיפה המוצהרת שלה תהיה מקום בטופ ארבע, עוד עונה שתסתיים במקומות 5-6 ללא צ'מפיונס תהיה מכה כלכלית עבור המועדון ולא נראה לי שלמישהו בהנהלה תהיה סבלנות לתת לאמרי להמשיך עונה נוספת.

2. Clichy COYG

מי אמר ללכת עם צעירים? כמעט כל ההרכב הראשון + מחליפים כוללים שחקנים בגיל 25+.

אין קסמים, אבל כמעט כל שחקן שהגיע/התחיל לשחק באופן קבוע בארסנל רק ירד ברמה. למה ראמזי נותן יורו אדיר ואצלנו נראה בינוני? ג'אקה אחד המצטיינים של שוויץ (לא רק במונדיאל) ואצלנו נראה כמו חרא? מוסטאפי מבלם מחליף ראשון בגרמניה לא מוזמן אפילו לסגל, אוזיל משחקן שמעורב ב30 שערים בעונה בריאל נראה כמו סמרטוט פה. ויש את בלרין ואיוובי שאחרי שתי עונות מצוינות רק מדרדרים, או צ'ך שפתאום סופג שערים מביכים ואפילו לקזאט שכמה עונות מפציץ ובארסנל יורק דם להבקיע.

אני לא מנקה את האשמה מהשחקנים, אבל יש פה איזו רוטינה שחוזרת על עצמה כמעט עם כל שחקן. אין פה סגל כמו של סיטי או יונייטד - אף אחד לא מתווכח על זה, אבל השחקנים האלו לא נקנו על סמך העיניים היפות שלהם. יש פה סגל שאמור להציג כדורגל הרבה יותר טוב ולפחות להאבק על הטופ-4 ואם אמרי יצליח לגרום אפילו ל2-3 שחקנים מהרשימה למעלה להיות יותר טובים - זה כבר שיפור אדיר.

חוץ מקיצוני, כל העמדות שצריך בהן חיזוק עשו רכש (בלם, קשר אחורי, שוער). כמו שאמרתי, נהיה חכמים יותר לגבי האם הרכש מספיק טוב בסוף העונה.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיץ מאוד בינוני של ארסנל אם הוא נגמר ככה, אפשר באמת לחלוק על זה? אני מתפתה להגיד אפילו קיץ ליברפולי טיפוסי, בעיקר כזה של לפני קלופ. הרבה סותמי חורים וחיזוקים רוחביים, מעט מאוד מעבר. לנו באמת טוב יותר מצ'ך? אני לא שמעתי שום דבר טוב על השוער הזה מאז 2012 בערך. סוקרטיס טוב יותר ממה שכבר יש? טוריירה זו ההחתמה היחידה שאיכשהוא מציתה את הדמיון. אני מניח שהרכש הגדול הגיע כבר בינואר וזה היה אובמיאנג והמקור העיקרי לאופטימיות (כמובן חוץ מעונה עם לא-ונגר על הקוים) זו עונה מלאה שלו.

לצערי במבט על הנייר אני לא רואה את ארסנל מתקדמת משמעותית אם בכלל מאיפה שהייתה ב2 העונות האחרונות, אני אומר לצערי כי אני מעדיף ארסנל תחרותית מטוטנהאם או צ'לסי. אמרי זה לא מינוי מעורר השראה אצלי וזה לא מרגיש לי מנג'ר שיכול לפצות על העובדה שיש פחות סימני שאלה מעל כל 5 היריבות של ארסנל.

אבל הנייר ומציאות לחוד, ואולי באמת יש לכם הרבה שחקנים ששווים הרבה יותר ממה שהראו תחת ונגר במשך שנים, אני אף פעם לא הייתי משוכנע בכך.

4. oranfu Member

ארסנל מוציאה "סכומים כאלה" גם על שחקן אחד כבר שנים. אלכסיס, אוזיל, לאקאזט, אובמיאנג...

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  5. Clichy COYG

@Walkon
    אני לא משלה את עצמי - הייתי רוצה לראות עוד 1-2 שחקנים להרכב, ואם נבחן את השחקנים שהגיעו אז סוקראטיס זה בלם בירידה שגם בשיאו לא היה מדהים, לנו היה פוטנציאל טוב אבל הבנתי שהרבה לפשל לאחרונה, וליכשטיינר בגיל 34 אמור להיות רכש זניח.
    אבל מבחינתי, אחרי העזיבה של הדיקטטור, הצוות המקצועי קיבל את הקרדיט לעונה הזו גם אם הקיץ לא נראה מבטיח (והוא לא) ואני ישפוט אותו בחומרה החל מסוף העונה הקרובה.

ולגבי המשפט האחרון - זו יותר עובדה מדעה. כמעט כל השחקנים הראו שהם מסוגלים להרבה יותר ממה שהם מציגים בארסנל, כל אחד והתקרה האישית שלו. האם הפוטנציאל שלהם הוא לשחקנים של קבוצה אלופה? לא יודע, אבל קודם באמת שנראה אותם ממצים יותר מעצמם.

6. Christian Dailly Member

על הנייר יש לארסנל הרכב ראשון מצוין.

לגבי הסגל יש בעיות רציניות,שלא יפתרו בקיץ אחד.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצויין זה אובר סטייטמנט.

8. Scouser Member

לארסנל יש בעיה טקטית גדולה בהרכב. אין דרך נורמלית לשלב את כל ה"כוכבים" שלה (והמרכאות בגלל אוזיל). הדרכים היחידות שאני יכול לחשוב עליהן הן 4-2-3-1 עם לקאזט/אובמיאנג באגף או 3 בלמים ומחטריאן ווינג בק.

9. cheddar Member

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/18
  10. Clichy COYG

האמת שאפשר גם לשחק 4-4-2, אבל לא מהסוג המסורתי אלא קצת יותר "מתקדם". אנצ'לוטי שיחק את זה לתקופה קצרה בריאל ב14/15 והיה לו מאזן מפגר של 16/16.

הנה גם סקירה על איך הוא שוחק -
    Carlo Ancelotti's Galacticos: Analysing Real Madrid's tactics this season

ברמת העיקרון מי שלא זוכר, הוא שיחק עם מודריץ', קרוס, איסקו וחאמס כארבע קשרים ורונאלדו כשחקן חופשי שיכול לשחק באמצע, לחתוך משמאל או אפילו להתחלף עם איסקו בשמאל ובנזמה כחלוץ חוד.
    ברמת הפרסונל אני חושב שיש לנו שחקנים מתאימים בחלק הקדמי ( אובא -רונאלדו, אוזיל - חאמס ומיקיטריאן - איסקו) אבל זה מצריך הרבה משמעת טקטית ויכולת התקפית מצד המגנים (לגבי ליכשטיינר אני פחות מודאג כי הוא די מיומן בהרבה מערכים מהתקופה שלו ביובה, לגבי השאר קצת יותר) ויכולת לנווט את המשחק מהאמצע במהירות, מה שאני די בספק אם ראמזי יכול לעשות את זה.

בכל מקרה יהיה מעניין לראות איך אמרי עולה היום מול צ'לסי.

11. alexshw Member

12. Clichy COYG

1-1 במשחק מול צ'לסי (מרשה לעצמי לכתוב לפני הפנדלים), בגדול כרגיל אין הרבה מה להסיק אבל בכל זאת:
    * גוואנדוזי מוכשר וכבר עכשיו יותר יעיל מאלנני אבל חייב ללכת להשתפשף בהשאלה, מאוד בוסר.
    * פשוט הזוי שיש לנו חלוץ עם מהירות 97 בפיפא ואנחנו משחקים לו לרגל, זה מרגיש כאילו לקזאט הרבה יותר מתאים לכדורגל שאמרי מנסה לשחק.
    *המגנים בכושר חרא.

13. k_700 Member

ביירין נראה לי איבד לא מעט מהמהירות שלו.

לא משהו שחשבתי עליו בשנה שעברה איתו(למרות שהיה חלש בכל פרמטר כמעט).
    זה לא היה רק קאלום שלא ספר אותו.
    נראה צעד אחרי כל שחקן התקפה שקיבל עליו בידוד.

14. cheddar Member

הוא עדיין מהיר, התכונה הכי חזקה שלו זה לא הבעיה שלו
    ההרמות וקצת חוש מיקום, מרגיש כמו הדבר שהוא צריך לשים לב אליו

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/18
  15. cheddar Member

סמית' רו מזכיר את הפרופיל של ווילשיר, של איזה ילד מוכשר במרכז השדה שעלה לבוגרת מוקדם עם הייפ.
    יהיה להם גורל דומה? https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f34/1/16/1f914.Xxx

מצב נושא:
הנושא נעול.