ארסנל 2018/19 - I am a romantic fool

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏12/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מחפשים לדבר על הוצאות לא נכונות, החוזה החדש של אוזיל היה טיפשי מאוד והוא גם שווה לא מעט כסף לארסנל מבחינת הוצאות.
    לבקר את אמרי? מצד אחד הסכומים שנתנו לו בקיץ לרכש הם לא מספיקים כדי לבנות הגנה איכותית, אבל מצד שני אני מניח שהוא ידע מראש לאן הוא נכנס ומה הוא יקבל ואם הוא הסכים לתנאים האלה וחשב שגם איתם הוא יצליח אז בהחלט אפשר להעביר עליו ביקורת, כי די ברור שהסגל של ארסנל הוא הכי חלש הגנתית מכל הטופ 6 ובפער.

2. alexshw Member

בוקאיו סאקה

https://scontent.ftlv6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/49719611_10213813839804890_5560843507028983808_n.Xxx?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.ftlv6-1.fna&oh=08e66ede94fd389b7302e1974cf16a2c&oe=5CCC06A5

3. k_700 Member

הזוי אהה...
    כל אחד פה זוכר בדיוק איפה הוא היה ב31.12.1999 והבן אדם עוד לא היה בתכנון.

4. Clichy COYG

כבר הרבה זמן שהאקדמיה שלנו מזייפת ככה שאני לא מצפה ממנו (או מכל אחד מהצעירים בסגל) למשהו מיוחד.

בנושא אחר, לאק יצא גבר על עם התגובה שלו על החילוף.
    לא רק שהחילופים הקבועים האלה לא מכבדים את לקזאט (שפה עוד אמרי יכול להנות מהספק בגלל היותו הסמכות) אלא גם עלולים לעלות לנו בעונה. כמו שאלעד ציין קודם, בהנתן ההגנה העלובה שלנו צריך לשים הכל על החלק הקדמי, ואם לאק יצא מאיזון מתישהו בעונה הזו אני לא רואה אותנו משיגים את צ'לסי. אגדיל ואומר שלמרות שלאובא יש עונה מצוינת, אני חושב שהאפסייד של לאק באופן כללי וגם ספיציפית בקבוצה גבוה יותר ויהיה לי חבל אם בעקבות כך יעזוב.

ודבר אחרון, ואני לא מאמין שאני אומר את זה אבל החסרון של בלרין צועק. רוב משחק ההתקפה שלנו העונה היה בנוי עליו ובלעדיו אנחנו נראים חסרי רעיונות (תרשו לי לא להתלהב מרביעייה נגד פולהאם).

עידן444 אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגבי לאק. רגע מאוד לא טריוויאלי מחיאות הכפיים שלו לקהל. ועם זאת, לא ברור למה הוא הפך להיות החילוף הראשון של אמרי.

לא יודע אם ״אנחנו נראים חסרי רעיונות״ ללא בלרין, אבל אין ספק שהוא משמעותי במערך הווינגבקים. זה לא שאיתו הפכנו להיות יצירתיים במגרש, אבל חסר לנו צד במגרש שאנחנו לא תוקפים בו בלעדיו. הגיוני לחלוטין בהיעדר ווינגרים, וזו בדיוק הסיבה שקולא דומיננטי מאוד מבחינה התקפית העונה.

בגדול מה שיש לנו עד סוף העונה ללא רכש בינואר זה את טוריירה, גוונדונזי, קצת מבלרין וקולא, לאק ואובא. קשה להאמין שזה יספיק לטופ 4, אבל זה אפשרי ואני מאמין כל עוד אנחנו חזק בתמונה מבחינת הנק׳ בינינו לבין שאר היריבות. נראה שהחלוצים שלנו מספיקים כדי לנצח את רוב הקבוצות בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/19
    Clichy אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

בדיוק היום בעבודה אמרתי את זה לחבר. קלטתי שלפני 19 שנה הייתי במסיבת סוף מילניום בגני התערוכה ופאק כמה זמן עבר מאז ואיזה זקן אני ונגמרו החיים בגדול.

איך יפטרו מאוזיל? מי יסכים לשלם לו סכומים הזויים כאלה?

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה מטורקיה/סין.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו שמועות לגבי קיילור נבאס, והיום הבחור העלה פוסט פרידה מריאל. מה אתם אומרים?

אני לא כל כך חזק ברשתות החברתיות, אז כל מידע שיש לכם לגבי ינואר אבקש שתשתפו.
    בכל אופן, אם ההגנה תשאר כפי שהיא בפברואר, זה יהיה כישלון טוטאלי ו-וויתור על המאבק לצ'מפיונס.

9. cheddar Member

חיזוק טוב נראה לי שהוא מעל לנו ברמה

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אולי חיזוק לעומת לנו,אבל יש עמדות הרבה יותר דחופות לחזק.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

זה לא סותר.
    לנו שוער בינוני ביום טוב(ויהיו לו עוד המון ימים רעים).
    קיילור נבאס בשוק השוערים זה MUST מבחינתכם אם בא לכם להתקדם.
    נכון צריך גם הגנה, אבל בימינו שוער תותח יכול להחזיק גם הגנה גרועה מעל המים או לפחות להוות את השלד.
    וכשזה מגיע במחיר מבצע של נבאס זה נוסנס לא ללכת עליו.

12. alexshw Member

לא יודע עד כמה נבאס יסתדר בפרמייר ליג.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

13. k_700 Member

מאיזו בחינה?
    שוער גבוה, טוב בגובה(עזוב את השנה האחרונה שלו כשוער בשער של ריאל מדריד כשידע שלא בונים עליו יותר), ידיים ארוכות, שוט סטופר, נסיון במעמדים הכי גבוהים עם ריאל מדריד.

מי ישמע איזה סטנדרט לא נורמלי יש בארסנל.
    הוא הכי טוב שהם תכלס יכולים להביא עכשיו וגם בלי לשבור פה איזה מחיר "קפה" על שוער.

14. alexshw Member

לא מתלהב מהשליטה שלו ברחבה.
    במעמדים הכי גדולים גם ולדס היה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

15. Andrei Kanchelskis Member

גם בארטז.

לא יודע עד כמה זה ראלי שנבאס יעזוב עכשיו את ריאל אבל לדעתי אם ארסנל תחתים אותו בקיץ זו שוב תהיה אותה טעות של החתמת שוער מזדקן בן 33 שלא תהיה בה יותר מדי חשיבה לטווח ארוך,בדיוק כפי שקרה לארסנל בעבר עם להאמן וכפי שקרה עם פטר צ'ך. אינני מפקפק בכך שנבאס שוער מצוין שיכול להתאים לארסנל ולפרמיירליג אבל לדעתי הגיע הזמן שארסנל תחתים שוער צעיר ברמה גבוהה(גם צעיר באופן יחסי) שיוכל לעמוד בשערה זמן רב כפי שעכשיו עומד אצלנו דה חאה או כמו שליברפול זכתה ביהלום בדמותו של אליסון. ואני בכלל חושב שהשוער הנוכחי צריך עוד זמן כדי להתבשל ולהוכיח את עצמו כי כזכור גם תחילת דרכו של דה חאה אצלנו לא הייתה סוגה בשושנים...

מצב נושא:
הנושא נעול.