ארסנל 2018/19 - I am a romantic fool

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏12/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

כוסרבאק ערס כל הקבוצה הזאת. רומנטיק פוול מיי אס.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  2. Coutinho10 Member

זה מזכיר לי את הימים שבכינו שהמועדון לא הצליח לסגור עסקאות כאלה על שחקנים בינוניים/נחמדים כמו קונופליאנקה או מיקיטריאן. אני יודע שרכש כמו סוארז זה מרענן, אבל בגדול אני לא חושב שהוא יותר משחקן סבבה כזה. לא איזה משהו לבכות עליו, אולי אם זה היה לפני 3 שנים כשעוד היה עליו קצת הייפ.
    הוא כמובן גם לא ההבדל בין מקום בליגה האירופית למקום בצ'מפיונס בסוף העונה. בלי הגנה אף שחקן לא יעזור לכם וכוח האש שלכם מספיק+.

3. alexshw Member

לאקיפ מקשר את ארסנל עם קשר מרכזי צעיר של פריז כריסטופר אנקונקו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שעצוב כאן אחי.
    אנחנו צריכים בלם, מגן שמאלי וימני, קשר התקפי או קיצוני (תלוי בשיטה שאמרי ישחק בה. כרגע זה 2 חלוצים כי זו התאמה של המערך לסגל ולא להפך)
    לפני האמצע, ועדיין דניס סוארז, זה השם הגדול שבאמת היה מעבר לשמועה וידענו שיש מומ, וגם זה נפל עכשיו.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייפ זה רק הייפ. בסוף ההייפ לא משחק במגרש, אלא השחקן עצמו. ולשחקן עצמו צריך להתייחס. נכון, לא מדובר במגה-סטאר, אלא בשחקן שכבר לא שיחק באופן מסודר שנתיים ברציפות, קשה לדעת למה היה הופך בארסנל, אבל בהחלט היה must להחתמה כזו שליטרלי אין לנו כלום בקישור ההתקפי. זה לדעתי כן ברמת boost שיכול לעשות את ההבדל בין טופ 4 לטופ 6 = הרבה כסף = עתיד שונה לגמרי החל מהעונה הבאה.

6. Coutinho10 Member

אולי, למרות שאני מתרשם שזה הרבה יותר אתם, ששמים לעצמכם מקלות ברגליים מאשר איזה שחקן שיגיע ויתן (בתקווה) עוד 5 גולים עד סוף העונה.
    במילים אחרות, הייתי יותר מסכים איתך אם הרכש היה בדמות שחקני הגנה.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דברים שהם מעבר לסוארז.
    צ׳מברליין העדיף משכורת נמוכה משלנו בליברפול.
    בתור אוהד זה מערער אותך. התפיסה של כדורגלנים צעירים לגבי הקבוצה שלך.
    אנחנו לא יעד נחשק לשחקנים מהטופ. מרגיש כאילו יש לבל של שחקנים שאתה כבר לא יכול להביא לארסנל.

8. oranfu Member

בגדול - אי אפשר לעבוד על שחקנים יותר מדי. הכיוון שלכם כמועדון ברור כבר כמה שנים. פה ושם אתם יכולים להחתים שחקן טוב, כמובן, אבל כשתהיה לכם תחרות על שחקנים מול מועדונים גדולים אחרים אתם נראים בעמדת נחיתות כרגע.

הדרך היחידה לקחת שחקן כזה היא להציע לו הרבה יותר כסף מהאחרות. אבל גם פה כנראה שיש לכם בעיה.

דברים הם דינאמיים ויכולים להשתנות במהירות תוך עונה או שתיים, אבל כרגע זה נראה כאילו תצטרכו עבודה אדירה של הצוות המקצועי והמנהלים בשביל לשנות את הכיוון.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  9. owen11111 Member

אני מניח שרובכם מכירים את החשבון של Swiss ramble, אבל למי שלא, הבחור עשה ניתוח של הדוחות הכספיים של ארסנל לעונת 2017/18.
    תתחילו מכאן ותמשיכו:

בגדול הניתוח שם מפורט ולא מצריך שום תוספת, אבל למי שפחות בקטע של מלא טוויטים עם גרפים ומספרים:
    • אי ההגעה לליגת האלופות מתחילה לתת אותותיה בכל הקשור להכנסות - ירידה של 35 מיליון פאונד בהכנסות המועדון בהשוואה לעונה קודמת (דבר שגרר ירידה של 3 מקומות בדירוג העולמי).
    • המועדון הצליח לשמור על רווחיות זו השנה 22 ברציפות, בעיקר בזכות הכנסות עצומות ממכירת שחקנים (אוקס, סאנצ׳ז, וולקט וכו׳) - למעשה, ההכנסות הכי גבוהות אי פעם של מועדון אנגלי ממכירת שחקנים בשנה אחת (לפחות עד לפרסום הדוחות של ליברפול שיעלו כאמור למקום הראשון).
    • המועדון במצב פנטסטי בכל מה שקשור ליחס חוב/מזומן - על אף תשלומי האצטדיון, ריבית, טעויות בשוק העברות - המועדון נמצא במצב בריא מאוד בכל מה שקשור ליחס חוב/מאזן שלו - וגם אם קרונקי יחליט לא להוציא Out Of Pocket Money - ארסנל יודעת לייצר הכנסות ובעיקר מזומנים בצורה טובה מאוד.
    • יחס שכר שחקנים/הכנסות קפץ השנה, בעיקר בגלל החוזה של אוזיל והחוזים של השחקנים החדשים (אובמאינג, לאקזאט), ועדיין נמצא ברף בריא מאוד (58%). יש חשיבות גדולה לסוגיה הזו בעתיד.

אלה רק אנקדטות קטנות, בהמשך הערב (בהנחה זה מעניין מישהו)* - ארשום על הדברים האלה בהרחבה.

*(הכי פולני שלי)

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/19
  10. Clichy COYG

@owen11111 בלי קשר אתה תמיד מוזמן לכתוב פה כי זה תמיד תענוג, ובאופן ספיציפי אשמח אם תרחיב עוד בנושא.

למיטב ידיעתי מבחינת ההכנסות שהמועדון מייצר לבד אנחנו שניים רק ליונייטד בליגה וזה הישג נוכח הכישלון הספורטיבי שהמועדון חווה כבר 15 שנה. חבל שאנחנו (כלומר קרונקי) לא מנצלים את זה ובעזרת עוד כסף מבחוץ ממנפים למשהו שיכול להיות באמת גדול.

הבעיה היא שלמרות כל הנתונים היפים האלה אנחנו עדיין נאבקים על כל גרוש עם ברצלונה על סוארז. החלון הגרוע של 16/17 שבו הוצאנו 100 מיליון פאונד (מבלי למכור כמעט) על שחקנים שהיו אמורים להוביל ובסוף מתבררים כנטל מתחיל לתת את אותותיו.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  11. Clichy COYG

האורקל עם דיווח* די מפתיע. חייב להגיד שזה די פתטי הניסיון הזה להשאיל ולא לשים את הכסף על השולחן אבל זה מה יש. אישית אני לא בעד שחקן שנושק ל-30 ולא נראה כאילו הולך להשתפר, הייתי מעדיף להביא שחקן צעיר עם אפסייד להיות שחקן WC בעמדה.

*הmemes בתר'ד אדירים, המאניה דיפרסיה של האוהדים בשיאה.

12. SaSa Member

לא מבין איך ארסנל לא פוזלת לעבר בנעטיה..
    נכון שהוא לא צעיר, אבל עדין טוב יותר מכל הבלמים בארסנל..מה גם שהוא יכול להוסיף אופי וקשיחות שחסרים כל כך בקבוצה הזו.

13. Coutinho10 Member

מבוגר ואף פעם לא היה עקבי, לדעתי תיהיה טעות להביא אותו וגם אין פה פוטנציאל לשחקן שיהפוך ל WC.
    אם אני אחראי הרכש של ארסנל אני מציע בדיוק את אותו דבר על מלקום שמתבזבז בבארסה.

14. SaSa Member

היה אחד הטובים ביובה בעונה שעברה.
    העונה הוא לא נספר בגלל החזרה של בונוצ'י..
    ארסנל בדרך לעונה שלישית ברציפות מחוץ לצ'מפיונס ולדעתי שחקן כמו בנעטיה יכול לעזור לה כאן ועכשיו לשנה-שנתיים הקרובות בחלק הכי בעייתי של הקבוצה.
    ממה שאני מבין ממקרה סוארס לארסנל אין יותר מדי מזומנים בינואר ובנעטיה הוא אופציה די טובה וזולה לצרכים של הקבוצה.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרישיץ מה. תהליך הונגריזציה ממשיך.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.