ארסנל 2018/19 - I am a romantic fool

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏12/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אם רוצים להיות תחרותיים עדיפה בעלות לא אמריקקית וכן אני יודע שתרשום שהנה זכינו באלופות, רק שיש לי זיכרון ארוך.

2. עידן444 Member

לא יודע אם יש הרבה קבוצות באירופה שהיו כל כך הרבה שנים רצופות בליגת האלופות.
    זה לא שכשהיינו שם דיירים קבועים בדרג א׳ המועדון הראה איזה יכולות על כלכליות בשוק ההעברות. וזאת למרות שהוא תמיד בעשיריה הראשונה של המועדונים העשירים בעולם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Clichy COYG

המצב אצלנו כרגע משול לאדם שעבד הרבה שנים וצבר חסכונות עד שיום אחד מצא את עצמו בלי עבודה וחי על החסכונות הללו שנגמרו.

ברור שהגעה של זאהה תהיה דבר אדיר (כרגע לא נראה באופק) אבל כל עוד נמשיך לפגוע באחוזים נמוכים ברכש - גם 100 מיליון לא יעזרו. יותר קריטי לי שיסגרו על ההיררכיה המקצועית והניהולית (בשבילך אלכס) במועדון מאשר לראות אם נקבל זאהה, קארסקו או פרייזר.

owen11111 ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

כמובן, אבל כן הוצאתם כסף. בשנים האחרונות גם ליברפול השתפרה, גם טוטנהאם וגם הכסף מהאלופות גדל.
    כלומר, להעפיל לאלופות לא מבטיח כלום (מלבד הכנסה), אבל לא להתברג לשם באופן קבוע מייצר פער מובהק (אלא אם כן אתה סיטי\יונייטד).

owen11111 אוהב/ת את זה.
  5. Clichy COYG

טוב אז מסתבר שזאהה רוצה להגיע אלינו, הייתי מציע למועדון לפתוח מגבית מהאוהדים (כאילו לא מוצצים מספיק כסף) - אפשר להשיג בקלות את הכסף.

6. k_700 Member

מהלך הזוי מבחינתי למכור את טוריירה אחרי שנה.
    גם אם ירצה ויבקש לעזוב, צריך להלחם להשאיר אותו פה לפחות עוד שנה, אין סיבה שלא.
    טיירני של סלטיק הוא כשרון מעניין מאוד/
    אני זוכר שבגיל צעיר יותר השם שלו היה על הראדר של המון קבוצות גדולות באנגליה.
    הוא התקדם מאוד וזה זמן מתאים מאוד לעבור לליגה האנגלית.
    נראה מגן שמאלי מגוון מאוד, אני אוהב את ההתעניינות שלכם בו.

זאהה, זה בעיקר שלכם לאבד לא היינו צריכים את אורינסטיין בשביל זה.

7. Raulito Madridista

מילא ריאל מדריד או ברצלונה היו רודפות אחריו, אבל מילאן? קבוצה שבקושי הגיעה לליגה האירופית? לא מצליח להבין. ארסנל בנסיגה גדולה בשנים האחרונות אבל מעבר לכוח של הליגה האנגלית - מילאן הייתה מתחלפת איתה. חבל כי גם אם טוריירה קצת נחלש בסיום - לא היה לארסנל שחקן טוב מהסוג הזה כבר הרבה שנים, יש היגידו מאז פטריק ויירה (להוציא עונה אחת טובה של פלאמיני). מרגיש שהכל תקוע בארסנל מבחינת העברות, אין דיבורים על הגנה חדשה, תקועים עם מסוט אוזיל ואחרים והדבר הטוב היחיד הוא צמד החלוצים הקטלני.

8. עידן444 Member

ארסנל בשפל הכי גדול שלה שאני זוכר.
    אפילו באמצע שנות ה 90 היתה יותר תקווה כי היה מישהו כמו דיויד דין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. alexshw Member

10. Clichy COYG

נחמד, אהבתי.

לפחות נפטרנו מהתלבושות המעיקות של פומה. לא תלבושת מדהימה אבל עדיפה מכל החרא של העשור האחרון.

11. cheddar Member

אובה ליונייטד יהיה מכה בבטן הרכה, אבל העברה מעניינת מבחינת הליגה

12. Roma מנהלים

מכירה של אובא זה אחלה פתרון לשיפור הסגל הרחב, גם אם זה אומר לאבד את אחד החלוצים הטובים בליגה ליריבה השנואה.
    השילוב בין אובא ולאקה אומנם הפתיע אבל לא באמת יביא את ארסנל למקומות שהיא רוצה בלי שיפוץ נרחב בהגנה ובאגפים וכרגע אין כסף. הסינים יכולים לשלם הרבה ויונייטד יכולה להציע אולי שחקנים במסגרת טרייד (מרסיאל ואריק באיי אופציות ראליות ויחזקו את ארסנל בצורה משמעותית).

זאהה <\=\> אובאמיאנג ? תשלימו. אם הכסף הזה אפשר בכלל ללכת לכיוונים אחרים לגמרי כמו פפה\לוזאנו. שאני חושב על זה יותר ויותר מכירה של אובא תחזק את ארסנל.

13. Clichy COYG

זאהה >> אובאמיאנג.

עם אובא קיבלנו 40 שערים (שערים ובישולים), יכול להיות שעם זאהה נקבל מס' יותר קטן אבל מצד שני נקבל הרבה יותר פנדלים + איום תמידי על ההגנה בניגוד לאובא שמשחקים שלמים יכל להעלם.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. Coutinho10 Member

לא בטוח בכלל, אני חושב שאתה לוקח את הגולים של אובה כמובנים מאליהם. אני לגמרי רואה תסריט שהוא הולך ואז בנוסף להגנה וקישור, גם התקפה לא תיהיה לכם.

זאהה כישרון ענק, אבל אני לא יודע אם במצבכם כדאי לכם לפרק עליו את כל התקציב שגם ככה זעום.. לא יהיה לו קבוצה לידו, אלא אם כן אתם מוכנים להביא אותו העונה ולדחות את הבנייה הרוחבית יותר לעונה הבאה.

15. alexshw Member

אפשר לשים את לקאזט בעמדה הזו. אובמיאנג חלוץ מוגבל לרחבה בלבד. הוא לא זה שיביא לארסנל תארים גדולים.

מצב נושא:
הנושא נעול.