ארסנל 2018/19 - I am a romantic fool

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏12/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clichy COYG

יש בעיה רצינית בהגנה אבל לשם שינוי גם בהתקפה והיא גם מאוד חמורה. ההתקפה שלנו חסרת עצות אם אחד מאובא/לאק לא משחקים טוב וזה עניין שדופק אותנו לא רק מול ליברפול אלא גם מול האדרספילד, ולשם שינוי אני מעדיף שיביאו פתרון איכותי לעמדה אחת מאשר חלטורים ל2 העמדות.

לגבי פפה - אני עדיין חושב שזאהה בנק' זמן הנוכחית עדיף עליו אבל אין ספק שהוא יכול להיות רכישה גדולה + העובדה שבניגוד לזאהה יש לו פוטנציאל מכירה.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

אורנשטיין אומר שהגעתם לסיכום.

חתיכת רכש. מראים אמביציה.

Clichy אוהב/ת את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצד השני של המטבע זה אומר שזאהא לא מגיע.
    לדעתי פספוס גדול, הוא רוצה לונדון, כל יתר הגדולות מנומנמות בנושא שלו, זה היה של ארסנל אבל כנראה שזה דורש כסף מיידי בניגוד לעסקה של פפה שתהיה בתשלומים.
    אני לא יודע מה יש בוילון מספר 2 אבל זאהא זה שחקן ענק שלהערכתי אף אחת עוד לא הבינה עד כמה חוץ מקריסטל פאלאס עצמה.

4. owen11111 Member

מאט לואו דיבר על זה שצ׳לסי רוצים להביא את זאהה. עושה היגיון לכל הצדדים, בטח כשנראה שזאהה פתוח לשחק גם בקבוצה שלא בהכרח תגיע לליגת אלופות בעונה הבאה.

חתיכת החתמה של ארסנל. עם ההגנה שלהם כרגע וההתקפה שלהם כרגע, זו באמת קבוצה שיכולה לנצח את סיטי יום אחד, ולהפסיד לשפילד ביום שאחרי.

כרגע נראית כמו הקבוצה הכי מעניינת בליגה לאוהדים הנייטרליים

5. alexshw Member

כבר היה ככה בעונה שעברה - 124 שערי ליגה הובקעו במשחקיה. נראה לי רק בורנמות עם יותר - 126.

6. Clichy COYG

זאהה היה המטרה הראשונה אבל פאלאס החמדנים לא הסכימו לקבל את הסכום בתשלומים בניגוד לליל.

המון כסף על שחקן שלא הוכיח את עצמו בליגה ועדיין - החתמה ענקית שקודם כל מראה אמביציה כמו שאורן אמר (מתי התחרנו עם קבוצות בלבל שלנו על שחקנים?). גם המהירות שבה העסקה נסגרה מאוד מפתיעה, אנחנו לא רגילים לכזה דבר.

עכשיו נותר לסכם עם טיירני + בלם שכנראה לא יהיה בפרופיל גבוה ואפשר לפתח ציפיות לעונה הקרובה.

7. Footballover Member

פפה >>> זאהה לדעתי. זאהה שחקן טוב אבל פפה פוטנציאל לוורלד קלאס.
    אם ארסנל תביא ותפגע בשחקנים לחלק האחורי, זה יהיה חלון ענק מבחינתה. אם לא, ההחתמה הזו לא תעשה את ההבדל.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/19
    DaveTheSave, EsheD ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לעניין לאוהד הנייטרלי, אוהדי ארסנל רואים מול העיניים כרגע את סוקרטס, את מונראל וג׳נקינסון משחקים בפרי סיזן, את פאקינג מרוונפוס כרכש.

כמות השערים שספגנו עונה שעברה הייתה חסרת תקדים, האיבודים במסירה ה 2-5 בפוסזן במעבר בין הגנה לקישור היו מתסכלים נורא.

סאליבה ממתיק את הגלולה, אבל חובת ההוכחה עליו.

9. Roma מנהלים

סאליבה זה רק לעונה הבאה, הוא חוזר לסנט אטיין אבל ביירין, צ'יימברס והולדינג זה כמו רכש חדש . ארסנל חייבים לנסות להעיף כמו גרוטאות בשביל להנחית את טרייני ועוד בלם להרכב. must.
    אסור לשכוח שגם קוסיילני כמעט בוודאות עוזב.

חלום יהיה להנחית את דני אלבס לעונה, טרייני ובלם נוסף.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני אלבס מיותר,צריך להיות בסוף סדרי העדיפויות.
    בלי בלם ,קשר אחורי,קשר יצרתי (במקום אוזיל האפס הזה) מהטופ. אין לארסנל מה למכור.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז למה לעזאזל צילמו אותו לאתר הרשמי בסשן אימונים?

12. Roma מנהלים

אני לא יודע אם זה היה סשן אימונים או בדיקות רפואיות וקצת תמונות לאתר הרשמי.
    Arsenal sign William Saliba from Saint-Etienne on long-term deal | Football News | Sky Sports

EsheD,

מייטלנד-ניילס לא מספיק טוב, ביירין רק חוזר מפציעה ארוכה ולייכשטיינר עזב. אם אנחנו לא רוצים לראות בטעות את ג'נקינסון חורש את האגף אז צריך להביא מגן ימני.

לדעתי הקישור סגור ולא יהיה בו שינויים. סאביוס מחליף את ראמזי ובונים על גרף ההתקדמות של טוריירה וגונדוזי. להיפטר מאוזיל זה משימה יותר קשה מלרכוש את זאהה.

בלם זה חובה.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma טוב נכנסתי לאתר הרשמי ובאמת הראו אותו מתאמן בסרטונים, רק שלמטה כתבו שהוא בוחן את המתקנים לפני שהוא חוזר לצרפת. כוסעמק

בנוגע לשאר ההודעה, כורח הגבלות התקציב לא הייתי נוגע בעמדת המגן הימני, אם ביירין כשיר בסוף אוגוסט צריכים לרוץ איתו ועם ניילס.

בלם הכרחי, מגן שמאלי להרכב הכרחי. אין לי בעיה שקולאסינק יהיה הרוטציה/גיבוי, אבל מונריאל חייב לעזוב.

הקישור אבל מפחיד אותי לא פחות. אם הוא ייסגר ככה אנחנו בבעיה. ריס נלסון נשאר?

14. Sturridge Member

תקן אותי אם אני טועה אבל זה כמעט פי שניים מההצעה של ארסנל על זאהה. עד כדי כך התשלומים זה קריטי?

15. Clichy COYG

אני ראיתי בכל מיני דיווחים בטוויטר שההצעה העדכנית היתה 50M (או 55) + שחקן נוסף ככה שזה מתכנס לאזור ה-70.

אורנסטיין מאשר שאובא ולאק לא יימכרו בשביל לממן את ההעברה הזו.

Sturridge אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.