ארסנל 2019/20 - Absolute Beginners

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא המעבר הגרידי לסיטי, הייתי אומר לך גם שהוא אחד מהשחקנים האהובים עלי מאז שאני רואה את הקבוצה. גם אם הוא לא בטופ 20 הטובים ביותר.

חוץ מזה מתי שחקן שנרכש ב 200 אלף יורו מצרפת נכנס לנבחרת העונה בפריימר ליג? מאחרז וקאנטה אולי עונים לי אבל כמובן שהם רמה אחרת מקלישי.

2. Clichy COYG

קלישי 07/08 התכוונת, בשאר הזמן היה די גרוטאה.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

Its fair to say

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה מילים על סבאיוס.

הוא שחקן טוב - אבל אני חושב שכמו קאסורלה אחרי כל הפציעות האחרונות - לא מספיק טוב לארסנל בפרמיירליג. הוא הרבה יותר מתאים ללה ליגה.

יש לו שתי מגבלות:
    1. מחזיק יותר מדי בכדור.
    2. חולשה הגנתית מובהקת בגלל מגבלות פיזיות.

הוא יודע לכדרר והוא בא לקבל את הכדור שזה דבר טוב. הוא יכול למסור לעומק ולאיים על השער וזה דבר טוב. רוצה לומר, יש בו מספיק איכויות כדי להיות שחקן הרכב (כמעט) קבוע העונה עם מה שקורה אצלנו בקישור, אבל אין סיבה אמיתית לנסות להחתים אותו בקיץ. צריך לשאוף להביא שחקנים טובים יותר כמו מדיסון ו/או זאהה במידה ונחזור לליגת האלופות ולדון ראול יהיה עוד מזומנים לשרוף (תנו לי לחלום כל עוד זה אפשרי).

5. owen11111 Member

לגבי מדיסון - היו פרסומים שגם אנחנו וגם טוטהנאם מאוד רצינו אותו כבר אחרי העונה הנפלאה שלו בנוריץ׳ ב-2017/18.
    אני חושב שכבר בעונה הקודמת הוא התאקלם לא רע בפרמיירליג, אבל מהרגע שרודג׳רס הגיע והתחיל להנחיל את סגנון המשחק שלו - מדיסון עשה קפיצת מדרגה משמעותית.

הוא אחד ממספרי ה-10 הכי ורסטילים שיש היום בליגה, כשיש לו באמת ארסנל אדיר של יכולות התקפיות: בעיטה מרחוק, דריבל, ראיית משחק, אבל יחד עם זאת צריך לשאול את השאלה - כמה מספרי 10 יש באמת ברמות הגבוהות של הכדורגל העולמי?
    גם אנחנו, גם סיטי וגם טוטהנאם משחקות בלי מספר 10 טבעי, וכיום השיטה הנפוצה היא ה-4:3:3 עם 2 ווינגרים שנכנסים פנימה, ואני לא בטוח כמה מדיסון יכול להיות אפקטיבי בתפקיד הזה.

בגדול אני חושב שללסטר יהיה מאוד קשה להחזיק אותו עוד עונה, וכבר לפני שבועיים ראינו בטיימס שיונייטד סימנה אותו ותהיה מוכנה לשלם עבורו סכום שיא עבור שחקן התקפה אנגלי. אם תהיו בליגת האלופות הוא בהחלט שחקן בקליבר שאתם צריכים לחשוב להביא, אבל לא פחות חשוב זה לא הבין לאיזה תפקיד מייעדים אותו, ולא רק להביא אותו לקוות שהוא ישתלב במערכת (ע״ע מיקטריאן).

EsheD ו-Footballover אוהבים את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכול שאלה של סט סקילס והתאמה של שחקן בתוך שיטה.

פפ משחק עם שלושה פליימייקרים בהרכב ואף אחד מהם לא מוצב כ״מספר 10 טבעי״.

7. owen11111 Member

אבל אלה תמיד השאלות שצריך לשאול לפני רכש גדול: מה היכולות שלו ואיך הוא משתלב במערכת.
    להביא את מדיסון כי הוא מתחיל להצטייר ככוכב כדורגל ברמות הגבוהות ביותר, בלי לשאול מה סגנון הכדורגל שארסנל מנסה לשחק, זה דיי מיותר.

שחקן כמו פפה הרגיש על הנייר כמו רכש הרבה יותר מדויק עבורכם לחלק ההתקפי על פני שחקן כמו מדיסון.
    אם בשנה הבאה ,חליטו לעשות את האקזיט על אובמיאנג, ולנסות לשחק עם לאקזט בתקן וארדי, זה יכול לעבוד טוב אם תביאו עוד שחקן מרכז שדה על תקן טילמנס.

אומנם זה כרגע מוקדם לדבר באוקטובר על העונה הבאה, אבל לפני שהולכים להחתים את מדיסון, זאהה או לבנדובסקי, אתם צריכים להחתים בלם. כל עוד מתרוצצים שם מאחורה מוסטאפי ודוויד לואיז באמת שאין שום טעם לדבר על עמדות אחרות.

8. Footballover Member

לגמרי מסכים עם אואן. בכלל, מספר 10 הזה שאתה מדבר עליו זה כבר זן נכחד בכדורגל של היום. אני די בטוח שלא היינו זוכים לראות את קאקא שאנחנו מכירים אם היה משחק היום, כי פשוט השחקנים האלה לא זוכים לחופש שהיה להם אז. דוגמה עדכנית היא מייסון מאונט, כישרון בפרופיל דומה לשל מדיסון, מתופקד באגף ועושה הגנה בתדירות גבוהה יותר מאשר לחפש מסירות מתוחכמות בחלק ההתקפי.

אוזיל דוגמה נוספת טובה לכך. היום הוא כבר שחקן גמור, אבל כשהגיע הוא היה באמת סופרסטאר ואפילו התחיל לא רע. לרוע מזלו, הוא לא התאים לדרישות של התפקיד הזה ולא היה לו את התמיכה ההגנתית שהייתה לו בריאל. בקיצור, אם ארסנל רוצה להביא את מדיסון, כדאי לה להביא גם את אנדידי וטילמנס, וכדאי להתחיל מהם. זה אמור להיות כבר די ברור שבשלב הזה גם אם היו מביאים את אמבפה להתקפה, זה לא היה משנה כלום. ההתקפה של ארסנל ביי פאר יותר טובה משל כל היריבות שלה ואולי אפילו מטוטנהאם (אם פפה יפסיק לשחק כמו בבה), הקישור ההגנתי וההגנה ברמה של קבוצת תחתית לכל דבר.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרטינלי הזה נראה לא רע בכלל, לא שווה דקות בליגה במקום סאקה?

10. alexshw Member

גם סאקה נראה לא רע בלשון המעטה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

11. סמואל אטו Member

מסכים לגבי ה"תיזה" שהועלתה כאן על "מספרי 10". העמדה הזו של מאחורי החלוץ כל-כך בעייתית בכדורגל המודרני, בדר"כ שחקן כזה צריך עוד איזה אלמנט מסוים שמלכתחילה יהפוך אותו ל-קיצוני/חלוץ/קשר מרכזי, אם אין לו את זה אז הוא צריך להיות שחקן באיכות מספיק גבוה כדי לכפר על החוסר הזה.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה"תיזה" אכן נכונה ואין כבר מקום לשחקנים כמו אוזיל - שגם בימיו הטובים היה רחוק בעיניי מלהיות "סופרסטאר" (אבל זה כבר לדיון אחר) - אבל מדיסון שחקן שונה לגמרי בסגנון שלו. הוא מהיר יותר, אגרסיבי יותר, יורד לאחור. מבקיע גולים. עושה כל מה שאפשר לבקש מפליימייקר, בגדול. תקראו לתפקיד שלו איך שאתם רוצים. בסופו של דבר אני מסתכל מה הוא עושה במגרש ואני רוצה דבר כזה בארסנל.

ברור שיש בעיות נוספות בהרכב, אבל לא תמיד בונים קבוצה לפי סדר עדיפויות כמו רמת כישרון זמינה; אני זוכר איך לא הבינו למה פרגוסון הביא את ואן פרסי שיש לו את רוני. בסוף מתגלה שהבנאדם כבר עם רגל וחצי בקבר בעוד ההולנדי היה חתום על האליפות האחרונה של יונייטד.

וברור שיש בעיות נוספות מעבר לפרסונל כזה או אחר. למשל העובדה המצערת שכקבוצה לא באמת התקדמנו. סביר להניח שניראה טוב יותר כאשר נתחיל לשחק עם ההגנה החזקה יותר - על הנייר - ובתקווה שפפה יתאפס על עצמו אתמול ולאק יחזור ליד אובא, אבל אפשר להגיד בשקט שאחרי למעלה משנה לא מרגישים שום דבר חיובי מהצד של אמרי. אולי חוץ מלהניע כמו אהבלים את הכדור ליד השער של עצמנו רק כדי לחטוף עוד שערים קלים.

מאמין שמוסטאפי לא יהיה כאן בעונה הבאה. ניסו להעיף אותו וניסו להביא בלם (אופמקאנו) מעבר לסאליבה שיהיה אצלנו בעונה הבאה. הולדינג - אם ישחזר את היכולת לפני הפציעה - אמור להיות גבוה יותר בהיררכיה מאשר לואיז וסוקראטיס אם יישאר.

יורדים (בצדק) על מרכז ההגנה שלנו, אבל המצב גם לא טוב אצל היריבות שלנו.

אחרי מה שהראה בשני המשחקים הראשונים שלו מבחינתי הוא הרוויח מקום בהרכב מול בורנמות', אבל אני לא מאמין שלאמרי יש את הביצים להוריד את פפה לספסל, למרות שאני חושב שכמו שהוא נראה אתמול הוא צריך להתאוורר מכדורגל עד סוף פגרת הנבחרות.

באופן אישי (עוד) לא התלהבתי משאר הילדים שלנו. לא מסאקה, לא מנלסון ולא מווילוק.

ניילס בכלל לא נראה בכיוון מסוף העונה שעברה וסמית'-רואו בעיקר פצוע ולא בשל. אנשים אצלנו נסחפו לגמרי עם הבאזינג של "עתיד ורוד".

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/19
    owen11111 אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

ידיעת אקס: קרלוס ולה מסיים כמלך שערי העונה הסדירה ב - MLS עם 34 שערים, 4 יותר מזלאטן השני.
    קבוצתו של ולה לוס אנג'לס FC גם סיימה עם המאזן הכי טוב בליגה.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתוכם 22 היו בצ׳יפ

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.ftlv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72950441_2447858681998105_633043317180858368_o.Xxx?_nc_cat=100&_nc_oc=AQmGZWb38ujnaF65EVOdoCdV8NM0eCu32RNjnd_7vaNv4_I3DX6CwSQ68lLqfB23IZw&_nc_ht=scontent.ftlv2-1.fna&oh=81d9e4e357de67662a3884dfae8d1e92&oe=5E2EF281

אפשר לדבר על השוערים - ולא רק על אלה של ארסנל - אבל ג'אקה מביך. שחקן השדה היחיד ברשימה.

מצב נושא:
הנושא נעול.