ארסנל 2020/21 - The Age of Understatement

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏14/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clichy COYG

מday 1 של העונה הזאת דיברתי על הבעיה הקשה בהתקפה גם שניצחנו והקפדתי להגיד שההגנה השתפרה עד עתה (כי תמיד צריך להיות סקפטיים).

אבל זה מצחיק לראות אנשים מהללים את לאמפרד על חודש מול נמושות וחורצים את דינו של ארטטה כי הפסיד לוילה ולסטר בבית. מאניה דיפרסיה על סטרואידים. ההבדל מהשאר הוא שאני כרגע לא חושב שהם מאמני על ולא חושב שהם כישלון גמור.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם התכוונת אליי או לא, אבל יש פה נטייה מה זה מוגזמת להכניס מילים לפה (אם אכן התכוונת אליי, ובאופן כללי לא מדובר עליך).

לכתוב שלאמפרד עושה התקדמות בחודש האחרון זה לא להלל אותו, זה להכיר במה שעשה בחודש האחרון. ברור שהוא צריך לשמור על הקצב הזה בהמשך, נותר לראות. וכמובן שלכתוב שארטטה חייב להשתפר בהתקפה זה לא לחרוץ את דינו.

Clichy אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

מתי אי פעם לא היה ניו אנס בביקורת שלי עליו?
    תמיד התייחסתי לנקודות שקשורות להחלטות שלו.

קצת מצחיק אותי הדיון של ארסנל אני חייב לציין.
    מעט מאוד עקביות.
    שבוע הם מנצחים- ובאים אותם כותבים שעכשיו תולשים שערות מהראש ואומרים לנו כמה הקבוצה הזאת מרשימה ברמה שלא נראתה פה 10-15 שנים.
    מפסידים? אתה מקבל את שני העמודים האחרונים.

מעט מאוד עקביות.
    הרי את אותן החלטות כמעט אחד ל-1 הוא לוקח גם בנצחונות....
    כתבתי מזמן שה"שיפור" בהגנה שלהם זה אחיזת עין אחת גדולה.
    זה סגנון משחק שמשלב פוזשן מול יריבות שהן לא ברמה הכי גבוהה, המון מסירות מקו אחורי, מעט מאוד יציאה מהמקום מקדימה וכמובן 3 בלמים.
    קבוצות ילמדו להתמודד עם זה.
    מזכיר לי את התקופה הראשונה שלנו עם ואן חאל, גם אז כולנו דיברנו על השיפור בהגנה וכל הבבלט הזה.
    בפועל קופי פייסט.

לא מסוגל יותר לקבל את טיירני כבלם שלישי וסאקה צמוד לאגף כווינג בק.
    סאקה אומנם גדל על התפר של הווינג בק/מגן אבל רואים שהוא מתפתח לשחקן התקפה לכל דבר שצריך גם לשחק באמצע/מאחורי חלוץ.
    מזכיר לי את הימים שרודג'רס היה מחלטר את סטרלינג הצעיר בתפקיד הזה.

טיירני מהמגנים ההתקפיים הכי מוכשרים בליגה, צמוד לבלם.
    מה זה הקשקוש הזה?

למה הבאת את הבוקס טו בוקס הכי טוב באירופה אם אתה משחק איתו DEEP LYING במערך שלושה בלמים שבו כמעט אין חשיבות לקשרים ההתקפיים במשחק ההתקפה והם משחקים בקו כל כך עמוק.
    טמטום, קבעון.
    הוא מאוהב בהחלטות שלו שזה הטכנוקרטיות הכי מסוכנת.
    ואן חאל היה כזה בדיוק.
    הלך לו מול ליברפול הוא ימשיך עם אותו הרכב, מערך וסגנון גם 3-4 חודשים קדימה ולא משנה אם היריבה היא עולה חדשה.
    0 שינויים.

זה אפילו לא רק אובימיאנג באגף. אפשר לחיות עם אובימיאנג באגף במערכים אחרים ובסגנונות אחרים(למשל בסוג של 4-3-3 או ביהלום וכשהוא יכול לנצל את הצעד הראשון שלו בכניסות טובות לעומק).

העניין הוא שרואים כמעט מDAY1 שזה מאמן שפשוט מאוהב באגו שלו, בדברים שעבדו לו במשחק ספציפי והוא ילך איתם לקבר.
    על זה כתבתי כבר בשנה שעברה.

לכן כל הדאון פול הזה פשוט צפוי מבחינתי, 0 הפתעות.

ברור לי שבנצחןו במחזור הבא המקהלה פה תתחלף, איך היא תשמע? תלכו 4 עמודים אחורה.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אמרת על פפה?

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

את מה שעשינו ב56.

6. Clichy COYG

@k_700
    אתה מדמיין בראש שלך אנשי קש שהמליכו את ארטטה לגדול המאמנים בכל הזמנים ואמרו אמן על כל החלטה מקצועית שלו רק בשביל להגיד "הנה! אמרתי לכם! ארטטה חרא מאמן!" ולהיות צודק בדיעבד. והכי מצחיק שלא חיכית יותר מרצף של 2-3 משחקים.
    מתחילת העונה לא היה פה אחד שלא ביקר נחרצות את החולשה ההתקפית שלנו, ומצד שני כן - מאז שארטטה מונה עד נק' הזמן הנוכחית ההגנה שלנו השתפרה - סופגים פחות, בועטים לנו פחות לשער ולמסגרת. מדובר בעובדות, לא בגלל השיער המטופח שלו. האם זה אחיזת עיניים? אולי, אף אחד עוד לא באמת יודע.

כולם התלוננו על אובא באגף, על טירני שלא משחק מספיק גבוה, על כך שלא הובא קשר יצירתי (אבל לימדת אותנו שזה כבר סגל לטופ-4), על לאקזט שמקבל יותר מדי קרדיט, על המערך הבעייתי הזה במשחקי בית.

מתי תבין שאף אחד לא מעוניין להכנס איתך לתחרות של האם ארטטה מלך/אפס, אנשים מנסים להסביר ולנתח ע"פ מה שקרה עד עכשיו.

מרגיש שמגיעה לי מדליה על הכוחות הנפשיים כל פעם להכנס לויכוח המטופש הזה.

owen11111 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

מרגיש שאתה בעיקר אוהב ללטף לעצמך את האגו, על זה מגיעה לך מדליה.

היו פה כמה משתמשים שהתווכחו איתי שטיירני בעצם לא בלם אלא- נמצא המון באגף במערך הזה- שזה כמובן לא נכון.

תלך פה לדיונים אחרי נצחונות ותראה שחלק מאותם משתמשים שעכשיו רוצים להתאבד הם כאלה שמדברים על כמה ווינריות המאמן הזה מכניס בכם וגורם לכם להראות רלוונטיים במגרשים שלו נצחתם בהם 50 שנים(למשל, OT? כאילו הOT שאתה רואה עכשיו בכלל מזכיר את המגרש ההוא עם הקהל...)

כתבתי גם בנצחונות, "ההגנה שהשתפרה" זה אחיזת עיניים מהסוג שהיה קיים גם אז בתקופה שלנו עם ואן חאל.
    ,שורה תחתונה שצריכה להשאל האם השיפור בהגנה שבאמת קרה הוא עם פוטנציאל להגיע לרמה של תחרותיות על הליגה? אם התשובה היא שלילית אז ברור לגמרי ממה זה נובע.
    אתם מקום 15 בליגה ביצירת מצבים(לגמרי אנחנו גם בתקופת ואן חאל), זה מגיע ממשחק זהיר יותר מאחורה, ממערך 3 בלמים שבו לוחצים עמוק ומקדשים את הפוזשן לרוחב על פני יציאות קדימה ובכלל יציאה מהעמדה.
    כשאתה משחק כל כך זהיר וכל כך חסר יצירתיות אתה תספוג פחות, WOW אחד גדול.
    בסוף קבוצות התקפה טובות יפרקו אותך.
    לנו זה קרה למשל עם לסטר העולה החדשה של אז ולכם זה קורה עכשיו עם וילה(וכשגם ליברפול יכולה הייתה לשים לכם איזה חמישיה באותו משחק שעברתם בו את החצי פעם אחת).

אתה תמשיך לנתח לפי מחזור כי בזה מסתכמות היכולות שלך, בטח כשברור שמאוד קשה לך להוריד את המשקפיים הורודות כשאתה מבקר אותו.
    אחרים, רואים את התמונה הגדולה.

ובבקשה, תנסה להכניס קצת יותר חמצן למוח כשאתה כותב הודעות, קצת פחות סימפיות בבקשה, זה נראה מאולץ במקרה שלך.
    מדליה עאלק.

8. Clichy COYG

חחחח משקפיים ורודות...טוב.

תמשיך להגיד שארטטה בלוף, אני אמשיך להגיד שנחכה ונראה וכולם יהיו מאושרים.

9. עידן444 Member

באמת שאני לא רואה כאן אף אחד שעף על הקבוצה העונה.
    גם אחרי ניצחונות כולם כאן יודעים לציין שאנחנו נראים רע.
    לי אישית בכל תקופת ארטטה הקצרה, וגם רשמתי את זה- מה שהכי מפריע זה חוסר היכולת להיות דומיננטי מול קבוצות שאני מצטער מאוד- ארסנל אמורה להיות עדיפה עליהם- וזה כולל לסטר ואסטון וילה ובטח נגד ווסטהאם ושפילד יונייטד- הכל בבית(עד כמה שיש לבית משמעות) וגם שמנצחים זה מרגיש כמו משחק שיכל ללכת לכל כיוון.
    זה אצל ונגר המושמץ לא קרה- אפילו בשנים האחרונות-ארסנל בבית מול 80% מקבוצות הליגה היתה הדומיננטית. היוזמת. זו שמייצרת מצבים. זו שאם נכנסת לפיגור היא תשב ליריבה על השער- אצל ארטטה(המשך של אמרי) זה ממש פרווה.

המזל של הקבוצה הזו הוא שיש את הליגה האירופית אחרת זו היתה חתיכת בצורת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. k_700 Member

אתה אומר בוא נחזור למסלול הקבוע , המשעמם והצפוי שלך עם המאניה דיפרסיה.
    נצחון 2-1 במחזור הבא ותחזור להקיא לנו על הפרצוף את הווינריות בהתהוות והשיפור ההגנתי.

בסדר אתה לא צריך להזמין אותנו למסיבת התה הפרטית והאקסלוסיבית שלך עם עצמך, אנחנו נהיה שם.

הכי אני אוהב שאתה בכוח מנסה ״להתחבא״ מאחורי הדיעות האמיתיות שלך עליו.
    בדרך כלל בשבועות של נצחון זה חזק ממך וזה מתפרץ החוצה ממך.

בהפסדים ״אתה זהיר״, התרגלנו.

החיים תחת ואן חאל, פס אחורה פס הצידה.
    ברוך הבא.

Clichy אוהב/ת את זה.
  11. Coutinho10 Member

אני חשבתי בהתחלה ועדיין חושב שארטטה מאמן טוב, גם אם הוא יפוטר בהמשך העונה הזאת. fact זה שהסגל של ארסנל חלש כרגע.
    אין שחקן הגנה אחד שאפשר לסמוך עליו למעט טיירני (שמשלם בכך את המחיר שנאלץ לעשות עבודה יותר הגנתית במהלך המשחק), קישור אנמי שהשחקן הכי יצירתי בו זה כנראה סאקה, וחוליית התקפה איטית יחסית, מבוגרת ושתלויה מאוד באספקת הכדורים אליה. כשפפה והילדים האחרים נמצאים בה אז היא גם חסרת ניסיון וחד מימדית (איפה לעזאזל מרטינלי?).

לפני איזה חודשיים ציינתי בערך 7-8 קבוצות עם סגלים טובים מארסנל וקיי יצא עליי, היחידה מבינן שמתחת לארסנל בטבלה זאת הקבוצה שלו עם מאמן באמת חלש. מאז הוא צריך להוכיח שארטטה זה פלופ.

בכל אופן, אפשר לשחק התקפי יותר, להבקיע שער יותר למשחק במקרה הטוב, ללחוץ את היריבה לחץ מאוד לא אפקטיבי עם 3 שחקנים מבוגרים למעלה, שכנראה גם לא ירדו למטה עם המגנים במשך 90 דק', או לחילופין לעשות את זה עם 2 ילדים/פפה ליד אובאמיינג שכשישיגו את הכדור כנראה לא יצליחו לקבל את ההחלטה הנכונה או לבצע אותה כמו שצריך כי הם לא מספיק מנוסים - ובתמורה אתה כנראה תספוג הרבה גולים עם הגנה מעורערת ואינדיבדואל חלש.

כרגע ארסנל של ארטטה עושה סוג של וולבס, 3 בלמים, מגנים שיושבים יחסית נמוך ועומדים עם ההגנה רוב הזמן בקו של 5 עם עוד שני קשרים +- אחוריים שתומכים. קשה לפרוץ כזה דבר, זה מסתיר בוולבס חולשות של שחקנים כמו קואדי, בולי וקילמן הילד, וכך גם בארסנל עם לואיז, הולדינג, וטיירני (שברור לכם שלא יכול לשחק כבלם מתוך 2).

אם ארטטה ישיג את הטופ 4 זה נס, לדעתי זאת הטקטיקה היחידה שעשויה להשיג לו את זה. עם זאת, הוא חייב לעשות התאמות למשחקים מול הקטנות ולמצוא פתרונות - ועדיין כנראה שזה לא יספיק לו לטופ 4.

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/20
  12. k_700 Member

הרבה לפני שפארטיי הגיע אליהם ציינת את זה.

7-8 קבוצות עם סגליפ טובים מהם?? חחחחח אין גבול לחוצפה.

מי הן הקבוצות האלה?

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם ובלי קשר לדיון של ארסנל, מדבריך ניתן להתרשם שיש בליגה 4 קבוצות שאם לא יאבקו על האליפות זה יהיה כישלון, עוד 2-3 שאם לא יסיימו במקום הרביעי זה יהיה כישלון, עוד כמה שאם לא יעשו 7-8 זה יהיה כישלון ולא מעט קבוצות שסיום בבוטום 10 יסמן עבורן עונה כישלונית.

איך לדעתך הטבלה צריכה להיראות בסוף העונה?

14. Coutinho10 Member

סיטי, יונייטד, ליברפול, טוטנהאם, צ'לסי, לסטר, אברטון, קריצה לוולבס, ותרשה לי להוסיף - גם אסטון וילה עם ווטקינס החלוץ האגדי שלך.

15. alexshw Member

אברטון זה בעיקר יחסי ציבור בתקשורת

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.