ארסנל 2020/21 - The Age of Understatement

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏14/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

ללסטר יש סגל טוב יותר? אפשר להתווכח על זה.
    אברטון? כנ"ל. לארסנל יש סגל טוב יותר לדעתי.
    לארסנל יש סגל טוב יותר גם משל וולבס.

2. Clichy COYG

אני גם חושב שהסגל שלנו נמצא באזורים של 5-8 אבל אני לא נכנס לזה.

הבעיה שלנו ביחס לקבוצות בלבל שלנו היא שאין לנו את הפריבלגיה של לשחק גרוע ולנצח. שחקנים כמו גריליש, רישרליסון, מאדיסון, חאמס, ברונו/רשאפורד, סון - הרבה פעמים הקבוצה שלהם משחקת מחורבן אבל בהברקה אישית הם מצליחים לכבוש ולשנות את המומנטום. אצלנו וויליאן וסאקה אמורים להיות כאלה אבל הם לא ברמה הזאת.

ופה הביקורת על ארטטה שמסרס את טיירני, הנשק ההתקפי הכי יעיל שלנו כרגע.

3. oranfu Member

יותר בעיה שמסרס את אובמיאנג לדעתי.

4. k_700 Member

חחחחח די אני מתה.... ווטקינס אהובי יותר טוב מאובמיאנג או לאקזט אפשר לסגור את הפורום.

תגיד קוטיניו איזה חברה משלמת לך שכר על הסקאוטינג??

רגע אם וולבס עם פודנס ונטו מקדימה טובה מארסנל, למה לא פאלאס? למה לא ברייטון? למה לא לידס???? ללידס יש את ביילסה וויי ופאקינג ראפיניה עם אחד מהבלמים המבטיחים בספרד בשנה שעברה ופיליפס בקישור.

איפה עובר הגבול??? אולי זה בכלל הישג שלארסנל יש התקפה ברמה של מקום 15??

איפה אלעד והדמנציה שלו, פעם אחרונה הגענו להסכמה שארסנל זה בעצם הסגל ה12 בטיבו בליגה.

5. Coutinho10 Member

א. ב 2020/2021 ווטקינס, נכון לעכשיו, טוב משניהם ונראה טוב משניהם. כמו גם קאלברט לוין, דני אינגס וכו'.

שניהם נראים תחת מתחילת העונה, אחרי שיאם הפיזי ובכושר משחק מזעזע. תגיד מאמן, תגיד צורת משחק, בסופו של דבר ווטקינס כרגע עם 6 גולים, בן 24 ונראה מבטיח מאוד. אובאמיינג בגילו כמעט ולא מסוגל לייצר מצב הבקעה לעצמו ועל 2 שערים כשאחד מהם הוא פנדל. לקאזט בן 29 עם 3 גולים ב 3 המחזורים הראשונים (כולל אחד במתנה מול ליברפול) וחזר להיות חלש מאוד לאחר מכן.

ב. אני לא סקאוט, אני גם לא מתיימר להיות אבל אם הייתי כזה, הייתי ממליץ לכל קבוצה לשים את הכסף היום על ווטקינס במקום אובא ולאק שכל יום שעובר דועכים עוד קצת ועוד קצת.

ג. פודנס, נטו, חימנז, אדאמה, פאביו סילבה שכבר גמרת עליו פעמיים כשחתם, וכו'... עיט-נורי ("וולבס הביאו את מגן העתיד של נבחרת צרפת"), נבס ומוטיניו, סמדו... סגל ראוי לגמרי לליגה, יכול בכיף לעשות מקומות 6-7. הם לא נופלים מארסנל, הם מאוד דומים לארסנל כרגע בכך שקשה להם למצוא את השער העונה אבל זה עוד יגיע.

ד. ללידס אין הגנה, לברייטון יש לאלנה בהתקפה ואין טיפת רוע כדי לקחת נקודות במשחקים קשים, פאלאס זה ווילפריד זאהה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/20
    Clichy אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

א. בסדר, אתה לא צריך להסביר לי לעומק מי זה ווטקינס. תבדוק מי הראשון בפורום שכתב עליו שהוא אחלה פרוספקט והמחיר שלו ממש לא היה צריך להרתיע את וילה.
    אבל הוא לא אובימיאנג. מה זה אומר ב20/21 הוא טוב יותר מאובימיאנג, כאילו על סמך 8 משחקים?
    על סמך 6 משחקים ראשונים קאלוורט לווין החלוץ הטוב בהיסטוריה אם זו הלוגיקה שאתה מכוון אליה.
    אתה יודע, בעולם שהוא לא צר רואים קצת מחוץ לפריזמה של שמונה משחקים.

לא מסכים שאובימיאנג נראה אחרי שיאו הפיזי, זה אפילו מגוחך להגיד את זה.
    סיים מצוין את סוף העונה הקודמת שנגמרה לפני.... חודשיים וחצי? ומאז הוא אחרי שיאו הפיזי? מרגיש לי ש-
    1. הוא לא מתאים בשיט לסגנון משחק ההגנתי והמדכא הזה שארטטה מנסה להכתיב.
    2. לא בכושר טוב- להכנה לעונה הזאת, המנוחה יש משקל חשוב פה בחודשיים ראשונים בעונה. בטח כשזוכרים איך סיים את העונה האחרונה.
    3. הולך לאיבוד שם באגף או כחצי שחקן אגף/מדומה.

זה פשוט מרגיש לי הסגנון שלהם 1 ל1 יונייטד של ואן חאל. משחקים בקווים ברורים, שחקן וחצי שיוצאים מהעמדה שלהם תוך כדי המשחק, המון מסירות קצרות, המון מסירות לרוחב, בלמים שצריכים להניע את הכדור למוות מאחורה, כאילו משחקים עם 3 ליברו שיכולים למסור מסירות קצרות.
    פשוט טמטום מוחלט.

ב. טוב שאתה לא סקאוט, אני עדיין לא שוכח את "הלאזאר מרקוביץ' טופ 3 טאלנטס באירופה, על סמך מה אתה אומר את זה? קיי תסמוך עליי, תסמוך עליי, טופ 3 טאלנטס באירופה. " הוא עדיין משחק כדורגל בגיל 24?

ג. פאביו סילבה כשרון על, מגיל 16 זה אחד מ-3 הכשרונות הכי בולטים בפורטוגל. היה על הראדאר של כל קבוצה גדולה באירופה בשנתיים האחרונות.
    וכמה שיחק בוולבס עד היום? בערך 45 דקות בטפטופים. הוא ילדון בדיוק כמו עיט נורי(שאני גם היום אומר לך שהאפסייד שלו זה להיות אחד מהמגנים הכי טובים באירופה אבל זה לא משהו שיקרה ב-4-5 שנים הקרובות, אז להשוות אותו למגן בקליבר של טיירני עכשיו, רק בעולם שלך).
    בסגל של וולבס יש המון כשרון אבל גם שם לא משתמשים בו כמו שצריך.
    נבס צריך להיות הציר של כל המשחק שלהם בהעדר ג'וטה, נונו עושה טובה שהוא משחק איתו.
    הוא חזר לשחק עם הווינג בק ב-3 בלמים ועם 0 חלוצים שזזים לאגפים. מערך מאוד מוגבל.
    פודנס ונטו שחקנים חביבים עם כשרון אבל הם לא ג'וטה וגם לא אדאמה ונכון למחזור 8 אלה השחקני הרכב המובהקים בוולבס. די מסביר את המצב העגום של הקבוצה הזאת לעומת הקבוצה המוכשרת של השנה שעברה.

הסגל שלהם הרבה פחות טוב משל ארסנל בטח אחרי שג'וטה עזב.
    מצטער שאני לא נותן יד להקטנה הזאת של הכוח שיש לארסנל כמעט בכל עמדה בסגל(שני חלוצים מצוינים, מרטינלי שהוא לדעתי אחד מ-3 השחקנים הצעירים הכי טובים בליגה, סאקה שהוא שחקן צעיר מצוין, בעליה, טיירני, גבריאל, שוער מצוין, הקשר האחורי אולי הכי רציני בליגה).

נכון שאחרי הדד ליין הסגל של טוטנהאם התחזק מאוד ולדעתי הוא הרביעי בליגה אבל להציג לי פה מצג שארסנל זה איזה קבוצה של מקום 7-8.
    פתטי ביותר.

סגל ברמה של הסגל שלנו.
    יש בו חולשות, יש בו עמדות עם עומק פלוס מינוס אותה רמה.
    כלומר, צריכים לתת פייט על טופ 4 מעמדת חוזק של מקום 5,6.
    אני לגמרי רואה במוריניו מחבל שזה דרגה אחת מתחת למאמן כלומניק, ככה שהפערים הכללים עוד יותר מצטמצמים מבחינתי.

ד. ברור שאני לא חושב שללידס, ברייטון, פאלאס או ווסטהאם(רגע, אולי גם הם? בנראחמה הצטרף) יש סגלים טובים משל ארסנל.
    אבל ההקטנה לסגל של ארסנל הלכה כל כך רחוק בקיץ הזה שאנשים כבר התחילו להזות שיש פה מאץ' אפ, עד כדי כך הטרללת הלכה רחוק.

לסיכום,
    חוזק- של מקום 5.
    מטרה- מקום 4, מקום 5 עם דרך.
    לא עם כדורגל שמציג התקפה ברמה של מקום 15 בליגה.

יום טוב, אוהב דקל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/20
    היודע אוהב/ת את זה.
  7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיי?

8. k_700 Member

לנקד לך הודעה אחת למעלה?

כשזה אותיות ולא מספרים אמפיריים קצת קשה מאמי?

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביקשתי טבלה, לא את המיקום של ארסנל.

10. k_700 Member

כתבתי לך בדיוק איך הטופ 6 צריך להראות בתנאים הנוכחיים, זה הדבר היחיד שמעניין ורלוונטי לדיון של ארסנל.

בא לך להתברבר על מי תהיה מקום 10 ומי מקום 16, בהצלחה.

11. alexshw Member

12. GentlePunter Member

מצבנו בשעה זו.

13. עידן444 Member

כשלון עצום.
    איפה הימים שהיינו מורווחים כי הבאנו אנלקה וויירה בשקל וחצי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. k_700 Member

40 מליון פאונד על שאקה, זה איכשהו ברח מהתודעה של כולם.
    אשכרה בימים ההם שעוד היה אפשר לפמפם שארסנל "לא מוציאה כסף גדול על שחקן" היא מביאה את האפסון הזה ב40 מליון פאונד.

תהרגו אותי לא מבין מה הוא בכלל מחכה עם סאליבה, תתן לו פאקינג צ'אנס.
    אם יש שם שחקן טוב שיאפשר לך להרגיש בטוח עם שני בלמים?? אבל ההגמוניה שלא רואה את הגמוניותה וכו.

EsheD ו-עידן444 אוהבים את זה.
  15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבלם השלישי הכי טוב בליגה, לא?

מצב נושא:
הנושא נעול.