ארסנל 2022/23 - She Bangs the Drums

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏5/8/22.

1. עידן444 Member

הלואי וזה יהיה שחזור של מקרה עמנואל פטי שהתחיל מאוד בינוני ואני גם זוכר בהקשר שלו את הרחשים הלא מרוצים של הקהל בהייבורי והוא סיים את העונה כאחד השחקנים החשובים והאהובים.
    לטענת אלכס פרגוסון הוא וויירה היו אלה שהפכו את ארסנל לכל כך טובה(יש לציין שהוא אמר את זה כשדניס ברגקאמפ היה בעונה אגדית והיה שחקן העונה ללא עוררין).
    עמנואל פטי המשיך לקיץ חלומי בהרכב של נבחרת צרפת שזכתה במונדיאל כשהוא אפילו מועדף על חברו מארסנל, פטריק ויירה, בהרכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/23
  2. cheddar Member

לא יודע מה היה המעמד של פטי והתחושות ב97
    אבל יש הבדל בין החתמה של שחקן במעמד בינוני שנראה כמו שחקן סגל רחב ומצליח להשתפר לבין מי שמגיע בסכום של כוכב גדול אז הציפיות שונות

3. k_700 Member

פטי היה בינוני. סיים בכושר טוב את אותה עונה לפני המונדיאל?
    גם שאקה סיים בכושר מצוין את העונה הקודמת. שחקן כדורגל בהרכב של קבוצה שצריכה לקחת אליפות לא נמדד על כושר תקופתי אלא על יציבות. כרגע מדד הרגש סביב הדונקאיי צריך לנוע סביב געגוע לשוויצרי ולדפוק את הראש בקיר שמספספים הזדמנות לשחק עם ויירה/סמית׳ רואו. זה נוראי, נקודות כבר איבדתם ואם יש זמן שצריך להגביר קצב על סיטי זה עכשיו כשדה בריינה בחוץ.

לא רואה איך אתם תשמרו את סמית׳ רואו בקיץ הבא אם הוא לא יקבל דקות ועוד לראות את הזמן שלו מתבזבז בשביל שחקן כזה....

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@עידן444 חייב להסכים עם קיי, אני לא רואה את הדחליל הזה מצליח אצלנו, אבל גם אם כן יצא ממנו משהו יעיל וטוב, זה עדיין תהיה רכישה גרועה בדיעבד. יש לנו שני בוגרי אקדמיה בבוגרת, אמיל היה שם, הוא צריך להיות שם וארטטה מאיזו שהיא סיבה, וצריך לזכור שעונת הפריצה הייתה תחתיו, לא סופר אותו מאז הפציעה.

המועדון וארטטה פימפמו לא מעט הקיץ שהם מאוד מאמינים בויירה ושהוא הולך להיות שחקן חשוב מאוד בסגל, ועד כה טפו טפו זה אכן קורה, ויחד אמיל הם יושבים על אותה משבצת, בנוסף תמיד יש את האופציה הכי נכונה מלכתחילה, לשחק עם פארטיי ורייס באמצע.

לא הייתה שום סיבה לקנות אותו בסכום הזה, כמו שלא הייתה סיבה להחתים את וייט (הם החתימו בלם ימני להרכב, לא האלתור שעבד להם) בהמון כסף ולהשאיל את סאליבה, או ראמסדייל ב50 מיליון בזמן ש-לנו השחקן הכי יציב אצלנו.

גם אם מרוצים מראמסדייל ו-וייט, אלו רכישות שדפקו אותנו בלונג ראן, רכישות שהן בתעדוף נכון אולי מקומות 4-5.

במקרה של אמיל זה מעבר לדוגמא נוספת. בוגרי האקדמיה שלנו בתור הזהב, הוא צריך להיות ממובילי הדור.

5. עידן444 Member

אני מקווה שאיכשהו דברים יסתדרו ונבין מה ארטטה רואה ואיזה ערך מוסף הוא מאמין שיוציא ממנו.

גם אותי מרגיז שסמית׳ רואו שבלט לא פחות מסאקה כשעלו לבוגרים נדחק ככה. וכאחד ממבקריו הגדולים של ויירה בעונה שעברה יש להודות שהוא נראה הרבה יותר טוב בדקות שקיבל העונה. ושניהם כרגע ברוטציה מתחת לשחקן שלא תורם ונראה מאוד מרושל ואף גורם נזק(המצב ברחבה שהוא בעט באוויר ואיבוד הכדור שהוביל לשער אלה שני דוגמאות רק מהמשחק האחרון). מצד שני אני חושב שיש קצת יותר רצון מעבר לאדישות כשרואה איך זרק את עצמו וסיכוי לא רע שמנע שער בגופו על סף הרחבה במשחק האחרון. אגב, אני אישית חושב שנגד פאלאס היתה לי הופעה די סולידית ומאוד החמירו איתו פה בפורום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  6. cheddar Member

7. k_700 Member

כמובן נזכור ממנו הייפ מוגזם על מהירות יוצאת דופן ואופי שמעולם לא התאים לרמות הגבוהות.

עדיין לא מבין מה אריקסן דחף אותו לסגל הסופי של אנגליה ב2006 כשהוא בן 17.
    ניסו לשווק לעולם ווין רוני חדש, לא הלך. מסמן עידן לטעמי.

8. k_700 Member

פפה עבר בהשאלה לטרבזנספור עד לסוף העונה.

9. cheddar Member

אז מי צריך להיות השוער הראשון, החדש עם רשת נקייה אולי הוא בדרך לקחת את המקום

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרטינלי יהיה בחוץ שלושה שבועות לפחות, בדיוק לפני תקופה מאוד לחוצה.

נקווה שזה לא יהיה חמור יותר, טוב שטרוסאר יכנס למשבצת הזו כשהוא בפורמה טובה.

11. alexshw Member

7.3.2017, המשחק האחרון של ארסנל בצ'מפיונס עד היום, תבוסה ביתית 5:1 לבאיירן בשמינית גמר.
    איפה הם היום:
    הרכב:
    דוד אוספינה - אל נאסר(סעודיה)
    לורן קוסיילני - פרש
    שקורדן מוסטאפי - ללא קבוצה
    נאצ'ו מונריאל - פרש
    הקטור ביירין - בטיס
    גראניט צ'אקה - לברקוזן
    ארון רמזי - קרדיף סיטי
    אלכס אוקסלייד-צ'מברליין - בשיקטש
    אלכסיס סנצ'ס - אינטר
    תיאו וולקוט - פרש
    אוליביה ז'ירו - מילאן
    מחליפים:
    פרנסיס קוקלן - ויאריאל
    מסוט אוזיל - פרש
    לוקאס פרס - דפורטיבו לה קורוניה

12. cheddar Member

לא צפיתי במשחק אבל המצייצים אומרים שקאי היה טוב היום

13. k_700 Member

איזה אוהד אתה?

14. cheddar Member

אני אוהב את הסיפור, ויונייטד מול באיירן זה סיפור יותר מעניין מהטיול הזה תאמת

15. k_700 Member

בקיצור, אוהד מעפן.
    תצטרף לשידור בחצי גמר אתה אומר.