ארסנל 2022/23 - She Bangs the Drums

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏5/8/22.

1. k_700 Member

ספורטינג של העונה שעברה הייתה קבוצה חלשה עם סגל שונה, סגנון שונה. לארסנל של ארטטה יש קוף באירופה שהיא צריכה להוריד.
    עפת פעם גם לאולימפיאקוס בשמינית גמר המפעל המשני. אז מה הם קבוצה אדירה?

האם 100 אחוז ארסנל עוברת? לא אמרתי את זה. במפעל נוק אאוט תמיד יכולות להיות הפתעות, אבל יחסי הכוחות ברורים פה.

יש סטט' שצריכה להשתנות גם איתכם באירופה ונראה לי שהעונה הזאת אתה מקבל כבר לא מעט רמזים לדברים שמשתנים.
    הינה, עד לסופש האחרון ברייטון הייתה בדרך כלל חוגגת עליך באמירויות עם 4 נצחונות מ5 מפגשי ליגה אחרונים.
    בסופש האחרון נראו כמו שמנצ'סטר יונייטד נראתה באנפילד.

פעם גם לא היית חושב לנצח את סיטי ובטח לא לשלוט בהם. גם זה כבר קרה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  2. Scouser Member

3. alexshw Member

ארסנל מעוניינת בסלאח...

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה היתכנות אמיתית למהלך כזה, כמובן שלוקח בלי לחשוב פעמיים.

5. Sturridge Member

זה מהיוצרים של ארסנל מעוניינת בסוארז?

6. alexshw Member

איברהים סלאח. וינגר לא רע של רן. ראיתי אישית בספטמבר -)

Sturridge אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

כן, מינוס העניין הזה שאין אף מקור למקרה עם סלאח.

8. עידן444 Member

משחק מאוד מתסכל אתמול.
    אסור לקבוצה עם שאיפות לאליפות להרשות לעצמה לאבד נקודות בבית מול קבוצות כמו פולהאם וווסטהאם. ארסנל בתמונת האליפות בזכות זה שהסטטיסטיקה שלה בחוץ טובה יחסית.

להבדיל מהמשחק המזלזל והנרפה מול פולהאם שעוד היה בתחילת העונה ובתחילת העונה דברים כאלה נסלחים יותר אפשר להסתכל על אתמול כ one of this days אבל אני חושב שארסנל להוציא המשחק מול לוטון שהיה יוצא דופן בכמות השערים- מתקשה לכבוש שערים.

אפשר לקחת את זה לחיוב שכל אחד בארסנל פוטנציאל לכבוש שער ויש התפלגות מאוד יפה בין הרבה שחקנים ואין תלות במישהו(יהיה מעניין לראות איך ליברפול תסתדר בלי המחבל בזמן אליפות אפריקה לצורך ההשוואה), אבל אני חושב שלכל אלופה באנגליה(ואם לא בכל המקרים אז ברוב מוחץ של המקרים) היה את הטופ סקורר שלה שהוא מכונת שערים. בארסנל עצמה אלה היו דניס ברגקאמפ(שכ ss הפגיז) ותיירי הנרי.
    בארסנל של היום אין כרגע מישהו שאפשר לסמן אותו שיהיה האחד הזה. היחיד שאני חושב שהייתי שם את הכסף עליו הוא דווקא אדי אנקטיה אבל הוא כרגע לא ממש נספר ולדעת רבים לא מספיק איכותי- בטח בהשוואה למה שיש בקבוצות הצמרת האחרות.
    בנוסף לזה שגם בשער יש בעיה בעיני, וכל עוד זישצנקו הוא המגן השמאלי לארסנל יש כמה חורים שיקשו עליה ללכת עד הסוף.

מצד שני אם ארסנל איפה שהיא נמצאת למרות כושר לא טוב של כל שחקני החלק הקדמי(למרות הדריסות בליגת האלופות) אולי בכל זאת הכל אפשרי. זה כנראה תלוי גם ביריבות.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה אולי ישמע פה מצחיק לחלק מהאנשים, אבל ארסנל צריכה החתמה כמו מהדי טראמי או בכללי חלוץ שמביא יתרונות שלא אנקטיה ולא ז'סוס מביאים. פיזיות ויתרון גובה זה משהו שהיה יכול לעזור לארסנל אתמול, בין אם בנוכחות ברחבה בהרמות או בבילד אפ באזורים הצפופים.

אני אוהב את ז'סוס ואנקטיה אבל שניהם מביאים סגנון דומה ויתרונות דומים. חלוץ שיביא משהו אחר ישלים את הפאזל ההתקפי של ארסנל.

10. k_700 Member

לאנקטייה אין את היכולת לשחק באמת מחוץ לרחבה. הוא מהיר, יכול ללחוץ וחזק אבל הוא די נגר מחוץ לרחבה.
    ברחבה הוא סביר פלוס, לרמה של מחליף לא מעבר.

טראמי קצת ירד ביכולת. יהיה לו הרבה יותר קשה בגילו להתמודד באנגליה.
    אם אני אדו אני מסתכל על סנטי חימנז. ימותו עליו בארסנל.
    גם תנועות שמזכירות את ואן פרסי, גם קלאס בשערים, טכניקה מדהימה והוא שועל ברחבה.
    חוץ מזה שהוא על השורטליסט של פרז אז מה כבר יכול להיות רע?
    יש לארסנל כסף והם יבזבזו כמה שצריך כדי להתחזק. הוא בגיל הנכון, הוא פסע לפני השיא שלו, יאהבו אותו מאוד בארסנל ואני אשנא אותם שהם לוקחים אותו.

אם לא חימנז אז פרס ניחומים עם אפסייד טוב יהיה אופנדה. אבל אמור להיות יקר יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/23
  11. עידן444 Member

אני חושב שלמרות הביקורות- את המימד הנוסף הזה יכול להביא הברץ.

12. עידן444 Member

ארסנל לא בבעיה מבחינת הפייר פליי?

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יותר דואג ממשחק ההגנה במעברים שלנו.

אחוזי ניצול המצבים מולנו גבוהים השנה, אנחנו שולטים ברוב המשחקים, ונעקצים לעיתים תכופות מדי.

יסלח לי ארטטה, אבל לדעתי זה נובע מהעובדה שהאברץ/טרוסאר פותחים לצד אודגאר ורייס.

מבחינה התקפית זה מוסיף לא מעט כלים וכוח מחץ, אבל מרכז הקישור ההגנתי לא קיים אצלנו.

כאילו, רייס אדיר, מטאטא רציני, אבל הוא לא יכול להסתדר לבד.

הכניסות של זינצנקו לאמצע עם כל הכבוד, תורמות להנעה אבל אפס תרומה במשחק ההגנה במעברים.

לפני חלוץ הייתי דואג שפארטיי יהיה כשיר, או מביא קשר אמצע שיהיה לצד רייס ומאחרי אודגאר.

14. עידן444 Member

דווקא רוב הגולים שספגנו לאחרונה לא הגיעו במעברים.

15. k_700 Member

לא מכיר בעיית מזומנים ספציפית בגלל הפיירפליי.
    כמובן אי אפשר להוציא כמה שרוצים כשיש גם את ההגבלות של הליגה, אבל חלוץ ב50 מליון על חוזה יחסית נמוך נשמע לי כמו משהו שאתם מסוגלים לעשות.

זינצ׳נקו חלש בהגנה גם לא במעברים. גם ב1vs1 הוא חלש.
    מעניין איך טימבר יחזור כי הוא הפתיע אותי שהוא נראה ממש טוב גם בשמאל כאינברטד. שכחנו שקניתם חתיכת שחקן הגנה שעוד לא קיבל צ׳אנס בעונה הזאת.

אם תביאו את דיאמונדה בינואר זה אם כל השיחוקים שלכם אחרי רייס. זה אומנם לא הכי דחוף, אבל זה הכרחי אם לא תרצו לאבד אותו בקיץ.