ארסנל 2022/23 - She Bangs the Drums

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏5/8/22.

1. עידן444 Member

זישצנקו זוועתי ב 1 על 1.
    עברו אותו כמו אוויר בליברפול עונה שעברה במשחק שהתחיל את הקריסה.
    וגם לפני שבוע סלאח עבר אותו בקלות שהכוכב בשכונה עובר את הילד הקטן שקראו לו שישלים קבוצה כי מישהו הבריז.
    לדעתי ארטטה כבר הבין שנגד התקפות טופ עדיף את טומיאסו. חבל שהוא פצוע.

באופן כללי יש לארסנל כמה פצועים שמאוד מצמצמים את הסגל.

אני רוצה להאמין שהסטירה המצלצלת אתמול באה בזמן לפני ינואר כי זה מרגיש לי שארסנל במרחק מאוד קטן מלהפוך את הקבוצה הזו לקבוצה היסטורית והלואי שידעו לעשות את זה בינואר.

EO11 אוהב/ת את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה היית מביא בינואר בהתחשב בכך שטומיאסו ופארטיי אמורים לחזור בשבועות הקרובים?

3. עידן444 Member

אגב, אני מאוד מסכים עם הקו שלך בעניין זה שפארטי צריך לשחק יחד עם רייס.
    אתה אומר את זה מפתיחת העונה ואתה צודק בעיני.
    זה יהפוך את ארסנל ליותר עוצמתית.

אגב, צריך להגיד, רייס נראה אגדה אבל אתמול זה היה משחק שמוכיח שהוא אנושי. מחצית שניה הרבה מתחת לרמתו.

4. עידן444 Member

אני חייב להגיד שאני חש אי נוחות מכל המגינים של ארסנל. זישצנקו חלש הגנתית. טומיאסו ווויט מאוד מוגבלים התקפית.
    אני חושב שעונה שעברה הנפילה של ארסנל נבעה הרבה בגלל הפציעה של סאליבה ואני לא רואה שיש לזה פיתרון העונה. פציעה שלו כנראה תביא לאותה תוצאה עגומה.
    האם טימבר הוא הפיתרון לכל הדברים האלה? אינני יודע, גם כי אני לא מספיק מכיר וגם כי מי יודע איך יחזור מהפציעה.
    אז לדעתי חייבים בלם טוב כדי שלא נמצא את עצמנו משחקים עם וויט או הולדינג(גם הפולני לא נראה לי פיתרון ולאחרונה גם בו ארטטה השתמש כמגן מול לוטון) וגם סקורר כי זסוס מתחיל להרגיש לי כמו איגור זלאטנוביץ׳- תענוג של שחקן אבל לא חלוץ שפיץ.
    זסוס יפרח אם ישחק חופשי יותר- מה שבפועל הוא עושה כ 9 ומישהו אחר יהיה 9.
    אם ארטטה לא מאמין באדי הוא חייב להביא מישהו.

5. k_700 Member

אתם לא תביאו מגן.
    טומיאסו כמחליף עושה את העבודה.
    וויט לא מדהים התקפית אבל הוא מגן טוב.
    זינצנ׳קו התקפית הוא חשוב מאוד לארטטה אבל גולת הכותרת הוא טימבר.
    ממה שהראה, הוא גם סופר קריטי לסגנון שלכם וגם חתיכת קראק לשני הצדדים עם פוטנציאל שגם עלה לא מעט. אני חושב שבקיץ היה השחקן הכי מרשים אצלכם כששיחק עד שנפצע.

אתם לדעתי סגורים טוב בעמדות האלה.
    אתם עוקבים אחרי בלם כבר הרבה זמן ואם יש משהו שאדו מראה בעקביות זה שהוא לא תמיד מתפשר על כשרון בשוק בגלל שבטיימינג הנוכחי צריך שחקן לעמדה אחרת. אם יזהה הזדמנות טובה יביא, אני לא אתפלא אם זה יגיע מעמדת הבלם.

אגב ג׳וריאן כמה שבועות מחזרה, פארטי צריך לחזור קצת לפניו.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא חושב שאתם צריכים בלם בבהילות אבל כן אם יש אופציה מעניינת בשוק הייתי הולך על זה, למרות שמחליף ראוי לסליבה אתה לא תמצא. הוא לא סתם בלם טופ ולא סתם היעדרות שלו תהיה משמעותית.

רשמתי אתמול שלדעתי ארסנל צריכה חלוץ בסטייל אחר ממה שיש לה עכשיו ואני לא חושב שהאברץ עונה על הצורך הזה כפי שאחד מהמשתמשים פה ענה לי. האברץ אולי מחזיק בנתונים פיזיים טובים על הנייר אבל הסגנון שלו אחר, הוא אוהב לבוא עם הפנים לשער, יש לו תנועה טובה ללא כדור ואין ספק שהוא גם מצוין עם הכדור, אבל הוא פשוט לא חלוץ. אמרת נכון עידן, גם ז'סוס זה שחקן שיכול להצליח יותר כחלוץ שני מאשר מרכזי ואני מסכים איתך. אז טראמי אופציה זולה וזמינה בינואר, ספק אם ברמה הנדרשת, אבל ארסנל צריכה לחשוב בכיוון הזה כדי להרחיב את מגוון האפשרויות ההתקפיות והמענה ההתקפי ברגעי קושי נקודתיים כמו המשחק אתמול.

בקשר לקישור, אני חושב שאי אפשר להצליח לאורך זמן בלי קישור מאוזן וחזק. רייס לבדו לא מספיק בקישור.

7. k_700 Member

האברץ זה משהו שהרבה יותר קרוב בסגנון למולר. זה באמת לא הפתרון.
    התנועה של אנקטייה בלי הכדור אפילו טובה יותר, הבעיה זו הסיומת.
    הכובש הבכיר של ארסנל בליגה עם חמישה שערים(אנקטיה וסאקה), החלוץ הבכיר שלה עם שלושה שערים.
    השיפור המידי יגיע כשיהיה שיפור בסיומת ברחבה.
    טראמי מסיים טוב ומגוון אבל לדעתי איבד לא מעט מהמהירות שלו. ביולי הוא יחגוג 32 ואלא אם אתה אתלט יוצא דופן לא יעשה לך טוב לעבור לאתלטיות של הליגה האנגלית בגיל הזה. אני גם בספק אם הוא טוב מטרוסארד שכבר יש להם כוטרן בסגל.
    אני חושב שמאז וויליאן ארסנל גם די בורחת מעסקאות קצרות טווח כאלה על שחקנים שיבואו לתת שנה ומשם העסק ידעך.

אם מחפשים אופציות זולות יותר אז גירסי ב17 מליון אירו, גיוקרס שגם מכיר את אנגליה, אולי להתאבד על עסקאות יקרות אבל עם אחוז גבוה של ודאות(טוני בינואר).
    הווליו הכי טוב פור מאני שאני יכול לחשוב בהתאם לסגנון שלהם, לצרכים, שקלול של גיל, פריצה- זה חימנז ואז אופנדה.

לדעתי הם כן צריכים בלם נוסף איכותי. מאוד קשה בליגה האנגלית להסתמך רק על בלם על אחד. גבריאל בלם טוב, לא יציב, הוא לא יהיה בלם על. יכול להיות בלם טוב ברוטציה.
    דיאמונדה או טודיבו נראים כמו חבילות שלמות, משהו שמתקרב לאפסייד שהיה אפשר לראות עם סאליבה עוד לפני שדרך באסנל.מבחינתי הגיל שניהם גם נותנים פה אופק של 6 שנים לפחות. מתיישב עם סגנון הבנייה שלהם.
    יש צפי שגם תהיה תחרות הרבה יותר קשה על שניהם בקיץ, ככה שאם אתה לא רוצה לשלם הרבה יותר ואולי להפסיד לצ׳לסי או ליונייטד בקיץ כדאי להתעורר עכשיו.

8. cheddar Member

אם ג'אקה יקח אליפות בגרמניה בארסנל יצטערו שנתנו לו ללכת?

9. k_700 Member

למה?
    ללברקוזן יש המון שחקנים בינוניים בסגל שנהנים מאוד מהסגנון שלהם ומכמה כשרונות elite מרכזיים לידם, ג׳אקה אחד מאותם בינוניים.
    רייס עושה את העבודה שלו ואת העבודה של ה-6 בתפקיד אחד. שדרוג ענק עליו.

אתם תביאו עוד איזה קשר אחורי צעיר במקום פארטי ואני מאמין שאתם צריכים להכניס את ויירה לשלישיה או אולי לואיס סקלי בהמשך הדרך.

10. MaxAaRons Member

המכירה של שאקה טעות אחרי עונה אחרונה מצוינת שניפק.
    בסוף מה נשאר לצרפתים העונה קיי? שאריות של אלנני+האברץ ב8? כשפארטיי גם פצוע מאוד.
    אתה בקלות יכול להשאיר את שאקה ולתת את התפקיד ההזוי של האברץ לטרוסארד (שמשחק הן בתפקיד של האברץ , והן בתפקיד של שאקה).
    שאקה בזמנו היה נחשב כשרון סופר מיוחד ועם השנים הפך לזבל, בעונה האחרונה והעונה הנוכחית הוא חווה רדמפיישן,הוא בורג משמעותי בקבוצות מהטובות ביותר שבעטו בכדור במילניום הנוכחי.
    פרנסנאל 22/23 או נברקוזן 23/24 קבוצות מאוד מאוד חזקות והיכולת של שאקה לא מקרית.
    הוא יתן לך את הטון במאבקי 50-50, יקדם טוב את הכדור, אולי גם יבקיע מרחוק ויכריע את המשחק.
    הוא חלק חשוב בפאזל.

בנוגע לשחקנים בינוניים בנברקוזן.
    :)
    זה ברור שאתה מתכוון בעיקר לגרימאלדו שיש לו 9000 שערים ו8000 בישולים מפתיחת העונה.
    בסוף טעית שהוא בלוף , זה קורה לך הרבה אחי זה בסדר.

11. k_700 Member

ממה כל ההתלהבות? מזה שכבש במשחק בינוני?
    יש לנו קריירה שלמה של שאקה בארסנל כדי לדעת כמה השחקן הזה מוגבל ובינוני.
    שנה שעברה הייתה העונה הטובה בקריירה שלו וזה היה לפעמים נחמד, לפעמים טוב, לא מעבר.
    קלאס זה מה שרייס עושה ב-8 אצליהם מהמחזור הראשון.

הם לא היו צריכים להחליף את שאקה בהאברץ, גם בסגל הזה יש להם אופציות טובות בהרבה. כשיש לך שחקן בקליבר של רייס בקישור אתה יכול לדחוף גם פליימייקרים לידו. לא ראיתי עם זה בעיה כשניסו את זה.

שחקנים בינוניים בלברקוזן?
    טה
    גרימלדו
    לטעמי גם קוסונו אוברייטד
    שאקה
    האב הרוחני של השחקנים הבינוניים יונס הופמן
    נתן טלה
    שיק
    אמין אדלי

שילוב של מאמן טוב, מערך שמחמיא לרוב הסגל ומשחק ליד כשרונות גדולים כמו פרימפונג, וירץ, פאלאסיוס מוציא את רוב הסגל הזה הרבה יותר טוב ממה שהוא באמת.

12. oranfu Member

גרימלדו לא שחקן בינוני.

13. MaxAaRons Member

חחחח הופמן מעורב ב55 שערים ב90 הופעות.
    כמה ווינגרים יכולים להתפאר בזה בשלושת השנים האחרונות בחמשת הליגות הבכירות באירופה?
    יש לו מעורבות ב16 שערים העונה. בכל 120 דקות הוא מבשל או כובש.

תן לי את הבינונים האלו לספסל , למה עולים לי מרסיאלים, לינגארדים,גיימסים ואלאנגות.
    עונה שעברה היללת פה את וגוהרסט והעונה שיבחת לי את אמארבט.
    אז ככה שאתה קורא להופמן בינוני זה תמוה.

14. k_700 Member

כל הקריירה שלו בבנפיקה בינונית חוץ מהעונה האחרונה.
    זה מגן לא פיזי בכלל עם משחק הגנתי b מינוס.
    הם לא מעזים פעם אחת לשים אותו ברביעיה הגנתית וכל שלישית בלמים שלא ירכיבו היא תהיה מאוד אתלטית ותכפה על החוסרים האתלטים שלו.
    ברמות הגבוהות של הליגה האנגלית זה לא יראה יותר טוב מקוקרצ׳ה.

כן יש לו בעיטות מדהימות. אתה לא יכול להשאיר לו רבע אינץ׳ פתוח.

MaxAaRons
    חשבתי שמספרים לא עושים עליך רושם אף פעם.
    מציע לראות אותו. אין לו פרמטר אחד במשחק שהוא ברמה גבוהה.
    אולי חוץ מרצון וwork rate.

15. oranfu Member

נו בסדר, הוא משחק שם הרבה יותר כמו שחקן התקפה מאשר כמגן.
    הוא טכני, מוסר טוב, בועט מצויין. הוא כמו זינצ'נקו רק טוב יותר.