ארץ הטיולים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏11/7/04.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אתה צודק...

אבל אם אתה לא הולך עם חולצות עם כתוביות בעברית או מדבר עברית בקול רם...אז אין סיבה לפחד...

מה גם שלא חיפשתי שם את השכונות הנידחות, אלא את האתרים המוכרים, ההיסטוריים והמסודרים שיש בהם הרבה אנשים ואין סיבה לדאגה.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק עניין של לפחד.

בתור חובב מושבע של יבשת אירופה, פשוט מרגיז אותי כל פעם שאני עובר ליד שכונה כזאת. השכונות האלה התפתחו מרחוב והופכות לרובעים שלמים. אין לי בעיה עם הגירה, למרות שזה מן הסתם מרגיז את המקומיים כשזה בכאלה מימדים, אבל כשאתה הורס את הסביבה שאתה חי בה זה לטעמי פשע.

3. bristolrovers_fan Member

אנשים גם בארץ יש הרבה מקומות לטיל

4. ג'רי בית הלוי Member

אני הייתי בארה"ב פעמיים(חוף מזרחי ומערבי), קנדה, הולנד, סלובקיה, הונגריה וצרפת. ההורים שלי נוסעים בעוד שבועים לסלובניה וקרואטיה, אבל לא התחשק לי להצטרף אליהם.

המקום הכי יפה לדעתי הוא הרי הרוקיס הקנדיים. אם אתם אוהבים טבע ונוף, המקום הזה פשוט מושלם בשבילכם. יש שם דברים מאוד מאוד יפים, ואני אמנם די סבלתי שם כי אני לא סובל את הדברים האלו אבל ההורים שלי שהדברים האלו כן מושכים אותם מאוד נהנו שם. את החוף המזרחי, אליו נסעתי לפני שש שנים, מאוד מאוד אהבתי בגלל שהיינו בו במקומות עירוניים שמזה אני הכי נהנה. בהולנד אני פשוט מאוהב- מדינה כ"כ נהדרת, אנשים נפלאים(שגם יודעים לדבר אנגלית), מקומות מקסימים, אמסטרדם, אוכל מעולה, פשוט הכל. בסלובקיה לא היה לי כ"כ מה לעשות בגלל שהכל היה טיולי נוף, ובצרפת די נהניתי בגלל השילוב בין הטיול העירוני שעשינו לבין שיט תעלות, שלי שלא מכיר זה לוקחים סירה כזאת ושטים בה כמה ימים בכל התעלות של צרפת.

5. Julian Joachim Member

סוף סוף קול של שפיות.

אני יכול לספור על אצבעות יד שמאל את מספר הפעמים שנהניתי לטייל בחו"ל (כל מיני פארקים לא נחשבים). יש לנו ארץ מאוד יפה וחבל לא לנצל את זה.

6. bristolrovers_fan Member

כל פעם שיש בטלויזיה איזה מקום יפה שעוד לא ראיתי אני חושב איזה ארץ יפה יש לנו ומגוונת