אשכול ההמלצות למשחקי סופ"ש!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏7/12/07.

1. כחול לנצח! Member

כמובן שיש הימורים חיים בסטן. הסטן הוא אתר ההימורים הכי טוב שאני מכיר, אבל מאז שחסמו את האשראי לצערי נאלצתי לעבור לויקטור, שם אני יכול להפקיד כסף בויזה. אין ספק שהווינר זה הדבר הכי גרוע שיש. אין סינגלים, אין מאניי לין, אין הימורים חיים ובמועצה הולכים לישון ב-12 בלילה

2. JR-Riquelme Member

דבר אחד אתם לא יכולים להגיד -
    אין כמו לפתוח שולחן עם החברים בתחנה, במיוחד בליגת האלופות וימי שישי וזה למה אני נשאר בווינר.

3. SeRgInHo Member

איך נכנסים להימורים חיים שם? לא מצאתי עדיין.=/

4. REAL MADRID Member

כצפוי ולנסיה ואוססונה מסיימות בתיקו. אני חשבתי שיהיה הרבה שערים אך היה משחק משעמם ונטול שערים.. לפחות צדקתי עם ה-X.

5. shlomydavid מנהלים

גם לדעתי סטאן האתר הישראלי הכי טוב, אבל כמובן שיש אתרים בחו"ל יותר טובים ממנו כמו פינקאל, BWIN ו-BET365.
    בקשר לויקטור..הייתי בו לפני כמה ימים בזכות הבונוס שלהם של ה-10 דולר, וזה פשוט אתר מגעיל..בקושי הימורים חיים (הדבר שאני הכי אוהב באתרים), וכמובן העניין עם הדולרים שפשוט מעצבן אותי, ואני לא מבין איך אתה מחזיק מעמד שם.
    בסטאן יש לך כ"כ הרבה מבחר של הימורים חיים..כמעט על כל ענף ספורט אפשרי - פשוט תענוג.
    ובקשר לעניין של ההפקדה באשראי, תרשה לי להגיד לך שאתה סתם מגזים. ההפקדה בסטאן באמצעות ה"קאש קארד" היא נוחה ומצריכה סה"כ ללכת למקום המכירה של הכרטיס ולקנות אותו.

SeRgInHo ידידי..יש כאלה שדווקא כן עושים כסף רציני מהימורים, אבל אלו הם האנשים הממש כבדים שגם משקיעים סכומים דיי רציניים. בקשר להימורים החיים זה פשוט מאוד. באתר של סטאן יש שלוש לשוניות: הראשית בה רואים את כל הבאנרים של כל הליגות והיא נקראת "ההימורים הבאים", ויש צמוד אליה את הלשוניות "הימורים חיים מהארץ" ו"הימורים חיים מהעולם". אתה פשוט לוחץ עליהם ואז נפתחים לך ההימורים החיים באותה השעה. אם בכל זאת לא הבנת..ראה פרטית.

6. matansahmy55 Member

כן אני גם השבוע יירשם לאחד מהאתרי ההימורים קיבלתי כרטיס אשראי והכל. עכשיו בקשר לסנט ג'יימס לא הבנתי, אפשר רק בויזה להירשם או גם כרטיס אשראי רגיל?.

7. SeRgInHo Member

בטוטו לא פראיירים, לא שמים את בני יהודה - בית"ר כסינגל או דאבל... קמתי שלשום בהרגשה חזק שבני יהודה מנצחים, כבר תכננת לשלוח סינגל...