אשכול ההמלצות לסופ"ש!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏21/8/09.

1. כחול לנצח! Member

משחק 7: אוניון ברלין – האנזה רוסטוק: אוניון ברלין, העולה החדשה פתחה את העונה בליגה הגרמנית השניה בצורה משכנעת מאוד עם שני ניצחונות בשני משחקים, בהם היא לא סופגת אף שער. היא מארחת את רוסטוק, שכמו בעונה שעברה מפסידה בחוץ ומנצחת בבית. ב-17 משחקי חוץ של רוסטוק בעונה שעברה היא השיגה ניצחון אחד בלבד. לדעתי ברלין תמשיך את המאזן המושלם שלה והיחס בהחלט מספק. ההימור: 1, היחס 2.05

משחק 20: הופנהיים – שאלקה: משחק גדול פותח את המחזור השלישי בגרמניה בין הופנהיים המצויינת לשאלקה של פליקס מגאת'. מגאת', שלקח אליפות מדהימה בעונה שעברה עם וולפסבורג, מספק קבלות גם עם שאלקה, שאחרי שני מחזורים מובילה את הליגה עם ניצחונות על נירנברג ובוכום החלשות. הופנהיים פתחה את העונה עם משחקים קשים מאוד מול ביירן מינכן ולברקוזן, בהם היא הצליחה להשיג רק נקודה והערב יש לה עוד משחק מול שאלקה, שלדעתי רבים היא המועמדת הבכירה לזכות באליפות העונה. הופנהיים היתה ההפתעה הנעימה של העונה שעברה, אבל העונה מתייחסים אליה הרבה יותר ברצינות, ולדעתי שאלקה תנצח את המשחק הזה ותישאר בפיסגה מחזור נוסף. ההימור: 2, היחס 2.5

יום שבת

משחק 34: פרייבורג – באייר לברקוזן: לברקוזן שנתנה עונה מאכזבת מאוד בעונה שעברה, עשתה ניקוי אורוות בקיץ. יופ היינקס נטל את שרביט האימון. סמי הופייה, הבלם הפיני המצויין של ליברפול הגיע כדי לחזק את ההגנה, שהיתה נקודת התורפה של לברקוזן בשנים האחרונות ובינתיים זה נראה טוב. לברקוזן מגיעה למשחק הזה אחרי ניצחון ביתי 0:1 על הופנהיים. היא קבוצה הרבה יותר איכותית מפריי בורג העולה החדשה. במחזור הראשון לברקוזן סיימה בתיקו 2:2 מול מיינץ במשחק בו הגיעה לה לנצח, הפעם היא לדעתי תשיג את כל 3 הנקודות ותתבסס חזק בצמרת. ההימור: 2, היחס 1.85

משחק 57: בולוניה – פיורנטינה: הליגה האיטלקית מתחילה ביום שבת, אבל פיורנטינה התחילה את העונה כבר ביום רביעי כשהוציאה תיקו 2:2 מכובד מאוד בחוץ מול ספורטינג ליסבון במוקדמות ליגת האלופות. למרות שאיבדה את פליפה מלו ליובנטוס, לפיורנטינה עדיין יש את ג'ילארדינו ומוטו המצויינים בחוד ואת וארגס, שכבש מול ליסבון. בולוניה, שנשארה בקושי בליגה בעונה שעברה, צפויה לעבור עוד עונה קשה. פיורנטינה הרבה יותר איכותית ולדעתי תפתח את העונה עם ניצחון. ההימור: 2, היחס 2

משחק 72: אוקזר – ליון: ליון, שאיבדה בעונה שעברה את האליפות לבורדו, סבלה בקיץ מעזיבה של שני הכוכבים הגדולים שלה קרים בנזמה וז'וניניו, אבל הביאה רכש מצויין. מיכאל באסטוס הברזילאי שהגיע מליל, ליסאנדרו לופז שהגיע מפורטו ובפטימי גומיס שהגיע מסנט אטיין. כל השלושה האלה כבשו ביום רביעי והוליכו את ליון לניצחון ענק 1:5 על אנדרלכט במוקדמות ליגת האלופות. מנגד אוקזר, שסובלת מפציעה של ילן, הכוכב הפולני שלה פתחה את העונה בצרפת עם שני הפסדים ולא נראה לי שתשיג נקודה ראשונה דווקא מול ליון, החזקה ממנה בהרבה. ההימור: 2, היחס 1.7

2. thebiast Member

נראה טוב
    אולי אני אלך על טופס כזה.
    ואולי אני ישאיר את המשחק של הפונהיים ושאלקה בחוץ או לחילופין את המשחק הראשון מהליגה השניה בגרמניה בא אני לא בקיע ולא יודע באמת עד כמה הן טובות

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/09
  3. matansahmy55 Member

מסכים עם הכל חוץ מפרייבורג שנראה לי משחק של X למרות שלברקוזן יכולה להוציא ניצחון חוץ, אבל הייתי הולך על תיקו בגלל יתרון הביתיות של פרייבורג, עולה חדשה מהליגה השניה שיודעת טוב מאוד שהדרך היחידה שלה לשרוד בליגה היא לשמור על הבית.

עוד הימורים טובים:

בירמינגהאם תשיג ניצחון שני ברציפוןת על חשבונה של סטוק שהפסידה במשחקה האחרון

טוטנהאם המצוינת שניצחה בשני משחקיה העונה תנצח את ווסטהאם שאומנם ניצחה במשחקה היחידי העונה, אך צריך לזכור שבשני המפגשים ביניהן בעונה שעברה טוטנהאם ניצחה וגם הפעם אני מאוד מאמין בתרנגולים זה ההימור הכי טוב מבחינתי למרות שהיחס בטח לא יהיה מעל 1.70 לטעמי.

אם אני שולח טור לסוף שבוע זה הולך ככה:

בירמינגהאם - סטוק 1

ווסטהאם - טוטנהאם 2

אוקזר - ליון 2

4. omerhassid Member

וואלה אחי הלכת משחקים שעל הנייר נראים קלים .. אבל כל אחד מוקש
    ממש ממש לא הייתי מהמר על קבוצות שחזרו מאירופה
    אין לי כח להתחיל לחפור וזה .. אבל נגיד ילן הזה.. הוא לא בדיוק השחקן מס' אצל אוקזר.. בהתחשב בעובדה שעונה שעברה הוא התחיל להבקיע רק ממחזור 20.. זה אומר משהו.. נראה יותר כמו משחק של X

משחקים שנראים לי טוב זה הפועל ב"ש, מכבי פ"ת.. תנצלו את הליגה הישראלית השנה.. קלי קלות השנה תזכרו את זה .. שיהיה לנו בהצלחה הסופ"ש .. משחקים קשים

5. SeRgInHo Member

לדעתי שווה ללכת על 1X במשחק של וויגאן מול היונייטד.
    נכון שזאת רק תחילת העונה וגם בעונות עברו יונייטד פתחו לא טוב ולקחו אליפות,
    אבל הפעם הם פשוט לא נראים טוב, בלי שום קשר לתוצאה.

וויגאן לא אימפריה, אבל יחס של 7 מאד מפתה יחסית למשחק בית.

6. כחול לנצח! Member

שיהיה בהצלחה אבל הליגה האחרונה שאני נוגע בה זו הליגה הישראלית. אם כבר אז אני הולך על רעננה וסכנין בפלוס. מתי מכבי נהייתה כזו אמפריה שהיא כל כך פייבוריטית מול סכנין? והאם זו תהיה הפתעה אם ב"ש, שנראית זוועה במשחקי ההכנה לא תנצח את רעננה? בינתיים ב"ש זה אסיפה של שחקנים מוכשרים שאין ביניהם חיבור.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ב"ש לא ניצחה 8 שנים משחק פתיחה, לא יודע מה היחס אבל כל מי שמהמר על המשחק הזה הוא משוגע.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

יש לי רעיון לטופס עם 6 משחקים ואני שוקל אם לשלוח אותו מחר:

מיינץ - באיירן מינכן 2 1.30
    פרייבורג - באייר לברקוזן 2 1.85 (ההמלצה מפה)
    מנ. סיטי - וולבס 1 1.25
    מכבי פ"ת - הפ. ר"ג 1 1.55
    מכבי ת"א - בני סכנין 1 1.50
    אוקזר - ליון 2 1.70 (ההמלצה מפה)

20 ש"ח מביאים 238 ש"ח.

איך? יש סיכוי?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/8/09
  9. Roma מנהלים

כן יש סיכוי אבל אני בכללי לא מאמין בטופס מעל 4 משחקים גם אם באנקרים לא מהעולם הזה כי תמיד יש את הגדולה שמפשלת אבל בכללי יש סיכוי לא רע ההיתי מוותר על 3 משחקים ולוקח משהו קצת יותר מסוכן(פיורנטינה,מראסיי)לא יודע נראלי ניפול באיזה שטות

10. Cup of Tea Liverpool, UK

בגדול אתה צודק, גם מדובר בחלק במחזור ראשון של העונה.

לברקוזן
    ליון
    מכבי פ"ת
    פיורנטינה

?

11. matansahmy55 Member

נראה לי כדאי השבת הזאת בגלל שיש לא מעט משחקי דאבל טובים לנסות ללכת פה על דאבל אחד לשלוח בהרבה כסף, או כמה דאבלים נחמדים.

לשחק עם המשחקים האלה : בירמינגהאם תנצח את סטוק, ליון את אוקזר ופיורנטינה את בולוניה נראה לי מצוין. הדאבל הכי מומלץ זה פיורנטינה וליון ביחד לשלוח באיזה 50 שקל יכול להיות טוב מאוד

12. SeRgInHo Member

ליון שנראית מצוין מתחילת העונה זה באמת הימור טוב. גם ברמינגהאם.
    פיורנטינה קבוצה מאד נאיבית ולא הייתי ממהר להמר עליה, בטח שלא במשחק חוץ במחזור הפתיחה.

13. כחול לנצח! Member

פיורנטינה פייבוריטים אבל זה בהחלט הימור לא קל. מה גם שיש להם את ספורטינג ליסבון על הראש. אתם תראו שגם מכבי וגם ב"ש לא ינצחו

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לגבי ב"ש, גם אני משום מה חושב שרעננה תצליח להוציא מהם לפחות נקודה.
    לגבי מכבי ת"א, סכנין מגיעה לבלומפילד עם סגל חסר:
    נתחיל מהשוער, בין הקורות יעמוד מחמוד קנדיל, שוער צעיר וחסר ניסיון, אשר יחליף את מאיר כהן בשל השעייה (צהובים).
    גם המגן מהראן אבו ריא ייעדר בגלל כרטיסים צהובים, בנוסף כנראה סכנין תאלץ להסתדר ללא שחקן המפתח שלה, עבאס סואן.
    ובסך הכל וסכנין תרשום בטופס המשחק 16 שחקנים בלבד. אם מכבי ת"א לא מנצחת בפער של שני שערים ומעלה זה ייחשב בעיניי כהפתעה.

15. matansahmy55 Member

מסכים עם כל מילה. בקשר לבאר שבע רעננה באר שבע זאת תופעה שצריך לחקור, אין הרבה מקומות בעולם שבהם הקהל כל כך מלחיץ את הקבוצה, ואחרי הופעות די גרועות בגביע הטוטו אני מאמין שגם היום באר שבע לא תשכנע, שוב הכל תלוי בפתיחה אם כמו תמיד בכדורגל תגיע איזו התקפה או פנדל לבאר שבע זה יכול גם להיגמר בחמש חתיכות בשער של רעננה שמבחינת שחקנים היא ללא ספק חלשה מבאר שבע על הנייר, אבל צריך לזכור שרעננה לא הפסידה בארבעת משחקיה בגביע הטוטו ואני הולך פה על תיקו עם תחושה עמוקה מאוד ל 0:0.

גם בקשר למכבי אני מסכים, מכבי קבוצה טובה לדעתי תבוא לשחק היום בלי הרבה לחץ עלייה, הייתי הולך פה על ניצחון של מכבי בשער או שניים.