אשכול ההמלצות לסופ"ש!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏21/8/09.

1. כחול לנצח! Member

תלמד משהו על מכבי ת"א. זו קבוצה שתמיד יש עליה לחץ, בטח שבמחזור ראשון. אגב מקווה שניצלתם את ההמלצה והלכתם על לברקוזן

2. דימה Member

כחול, ואני מקווה שלא ניצלו את ההמלצה על שאלקה..http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    אני לא מבין בכלל למה צריך להמר על הליגה הישראלית, באמת.
    הליגה האנגלית למשל הרבה יותר קלה לניחוש...

אגב מה אומרים על תיקו בסיינה היום?

3. omerhassid Member

שמע אחי העניין זה שרעננה כל כך חלשים שזה לא משנה מי נגדם, פשוט הכי חלשים בליגה נקודה.. בלי לדבר יותר מדי.. וב"ש בסדר גמור קבוצה חזקה מאוד.. גם התחזקה עם דוד רביבו.. משחק בכורה בליגת העל אחרי הרבה שנים, ואין שום דבר במשחקי הכנה שיכול ללמד על ההמשך כבר למדנו את זה מזמן.. תראה את ביירן מינכן ..
    קיצר, מבסוט על ב"ש אני

4. matansahmy55 Member

סחטיין על באר שבע והלוואי שתצליחו, אבל להגיד אחרי שנגמר המשחק את כל זה זה לא חוכמה כל כך גדולה אחי אבל בקטנה. עכשיו עם רביבו באמת יש לכם קבוצה טובה, ואם תתחברו כמו שצריך והקהל לא ילחיץ יותר מדי באר שבע קבוצה של פלייאוף עליון בלי ספק בכלל.

5. כחול לנצח! Member

היה לי טופס חלומי. הפועל ק"ש 2, שאלקה (1+) 2, ווסט ברומיץ 1, ליון 2 ו... סכנין (1+) 2. הצליחו לפתות אותי עם היחס המאוד גבוה על סכנין שלא תפסיד והלכתי על זה בלי לבדוק שמאיר כהן, עותמאן ואבו ריאה לא משחקים. הייתי צריך להחליף את זה בלברקוזן, כל כך חבל.

6. SeRgInHo Member

מה אתם אומרים על וולפסבורג, גנואה ונאפולי למחר?

ומה זה לאזעזל השעה המוזרה הזאת למשחקים באיטליה?!

7. omerhassid Member

דבר ראשון חבר יקר אני לא אוהד הפועל ב"ש, יותר בכיוון של מכבי נתניה

דבר שני אם תסתכל קצת למעלה אז כבר ביום חמישי/שישי כבר אמרתי שב"ש זה הימור מצויין, פשוט לא הייתי על המחשב מאז בשביל להגיב, העיקר שאני הרווחתי את השקלים שלי על ב"ש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אבל גם נפלתי במכבי פ"ת, לא אברח מאחריות.
    תאמין לי שאם הייתי יכול הייתי כותב את מה שכתבתי כבר לפני זה אני הרבה שנים בפורומים באינטרנט אנשים מכירים אותי בעיקר בתור hasido אם היו פה אנשים בזמנו בווינרפי טיפים וליגה

שיהיה לכולנו שבוע טוב ובהצלחה מחר

8. matansahmy55 Member

מה אתם אומרים על הדאבל הבא אחד הדאבלים הכי טובים שראית בזמן האחרון לפחות לטעמי:

ווסטהאם - טוטנהאם 2 - טוטנהאם הקבוצה הכי מרשימה בליגה עד עכשיו אחרי ארסנל עם שני ניצחונות. בנוסף בשני המפגשים עם ווסטהאם בעונה שעברה היא ניצחה, גם הפעם לדעתי היא תנצח לא רואה הרבה סיכוי לווסטהאם.

וולפסבורג - המבורג 1 - וולפסבורג בבית מבחינתי פייבוריטית מול כל קבוצה, גם המבורג.

שולח ב-30 לוקח 107 מה אומרים חברים

9. matansahmy55 Member

אני מציע לך לרדת מנאפולי, לא רואה את פאלרמו מפסידה בבית במחזור הפתיחה מה עוד שבשני המפגשים ביניהן באצטדיונה הביתי של פאלרמו {בשתי העונות האחרונות} פאלרמו ניצחה. גם בקשר לגנואה אני לא כל כך בטוח בניצחון לגנואה, שצריך לראות איך תסתדר בלי מיליטו המצוין ורומא מנגד אף פעם לא פריירית.

וולפסבורג אחלה הימור, אבל הייתי ממליץ לך לשים משהו אחר עם זה אחי