אשכול ההמלצות של יום שלישי!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏25/5/10.

1. כחול לנצח! Member

אני לא נוהג להתרברב בדר"כ אבל המשחק הזה באמת היה כסף על הריצפה. כבר ביום ראשון שראיתי את מה שאמר אלפסי במסיבת עיתונאים כבר חשבתי בראש לתקוף את מכבי בכל הכח. זה לא רק שמכבי פי מאה יותר טובה, במשחק הזה היא גם באה במטרה לדרוס וזה שקוף.

2. MOTTY22 Member

אסף אני אוהד מכבי ואני מתבייש בשביל נתניה מה זה הם דורסים אותם....אסף אם הם היו מנצחים מתחת 13 הייתי זוכה ב 1000 שקל

3. כחול לנצח! Member

לא מבין מה הניע אותך ללכת על נתניה. זו לא קבוצה למעמד הזה. אין לה סגל שמתקרב לחיפה של עונה שעברה ובטח לא לשל חולון מלפני שנתיים. מי רצית שינצח את מכבי שמוליק ברנר וגואטה? עזוב אותך.

4. MOTTY22 Member

אני נאלץ להסכים איתך במאת האחוזים לא יודע מה עבר לי בראש לא מתאים לי ללכת נגד מכבי ככה חבל הייתי קרוב ל 1000 הזה

5. דימה Member

אסף בדיעבד זה קל לדבר, אבל עובדה ששמוליק ברנר וגואטה עשו בית ספר למכבי בליגה.
    עזוב את זה שהיום לדעתי גם היה ברור שמכבי מעל 13, אבל אסור לזלזל עד רמה כזאת.
    מוטי צ'כיה של פעם היו טובים, עם יאן קולר, נדבד, ברוש..
    אם כבר היום זה בדיוק הפוך ממה שאתה אמרת.
    צ'כיה בנסיגה עצומה מאז שהשחקנים האלה פרשו מהנבחרות או לא משחקים יותר מדי, לעומת ארה"ב שכל שנה מתקדמת יותר ויותר.

6. SeRgInHo Member

וואי איזה מזל... רציתי ללכת על אובר בקובי וסקור במשחק ועל הולנד היום... מזל שהייתי עייף ולא שלחתי. תיקו בסקור:/