אשכול ההמלצות של רביעי וחמישי

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏17/2/10.

1. כחול לנצח! Member

2. Cup of Tea Liverpool, UK

מחפש במה להשקיע.. נראה לי בליגה האירופית יש כמה משחקים לא רעים.
    אבל צריך לבדוק טוב טוב את הפציעות / היעדרויות לפני שמהמרים.

המבורג, ולנסיה ואתלטיק בילבאו. (מול איינדהובן (בגרמניה), קלאב ברוז' (בבלגיה) ואנדרלכט (בספרד) בהתאמה.

3. כחול לנצח! Member

ליל הימור נהדר לטעמי. גם טוונטה ורומא. הפועל ת"א לא מפסידה בקאזאן

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב, ננסה טיפה להתייחס אלינו:

דבר ראשון, בעולם אייאקס כבר פייבוריטית למפגש הנוכחי, הווינר החל בסביבות ה2.50 ועכשיו אייאקס מקבלת 2.35 כמו גם יובה.

הארינה כמובן סולד אאוט ואייאקס נמצאת כרגע בתקופה טובה מאוד. גם הניצחון בהירנביין ובמיוחד לפני זה על טוונטה החזקה (?) בבית. היא אמנם רחוקה מאוד מפ.ס.וו הראשונה אבל באמת שמבחינת צבירת נקודות אייאקס העונה בשיפור משמעותי. פ.ס.וו וטוונטה פשוט לא מאבדות נקודות אפילו שהן משחקות בערך כמו יהוד בימיה הטובים. הליגה ההולנדית השנה היא פח רציני.

לראשונה מזה לא מעט זמן אייאקס תעמוד בסגל מלא כשאורבי ואינו חוזרים להרכב. אייאקס עם מוטביציה גדולה, בארינה, בכושר טוב - יובה, נכון, לא ראיתי יותר מדי, אבל בכל זאת ואני אסמוך על החבר הטוב שאוהד אותם והאיטליקים שפה - בתקופה הזאת, יובה בהחלט היא משימה אפשרית לאייאקס. לפחות במפגש הראשון.

אז לשמרנים מבינינו : אייאקס‎ (+1) ‎- יובנטוס 1.35 (1). ליותר אמיצים: אייאקס - יובנטוס 2.35 (1)

יושב לי בראש איזה תסריט של טירוף בארינה, שני שערים של אייאקס, ואז איזה שטות שנותנת ליובה שער חוץ בדקה ה-87 ו1:2 מתסכל שיובה תמחק בגומלין ותמשיך הלאה. אבל זה רק אני.

המבורג - איינדהובן: לפני שמישהו ישלוף לי את המאזן של פ.ס.וו, בחייאת, אל תעשו את זה אם לא ראיתם את הקבוצה העונה. קבוצה פח, שמנצחת בקושי ליגה שעשויה מפח. כל הכבוד על המאזן שלהם, מדהים, נכון, אבל מלבד הניצחון בתחילת העונה על אייאקס מאוד מבולגנת לא ראיתי כלום ממנה. ואני ממש מנסה. השבוע היא שברה את כל השיאים האפשריים וגנבה 0-1 מהארקלס כשהתוצאה הנכונה הייתה אמורה להיות 7-1 למקומיים. הקבוצה הזאת היא אנטי כדורגל ברמות. המבורג זה לא ליגה הולנדית, קבוצה מצויינת, שאגב, תארח את הגמר. 1 חזק (1.50).

שאר המלצות בקצרה, בלי נימוקים מיוחדים:
    ויאריאל וליל. גם טוונטה לא תנצח את ורדר, אבל אז צריך X2 כדי להיות סגורים וזה כבר באלגן....

בהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/10
  5. Cup of Tea Liverpool, UK

רומא אומנם בכושר מצויין, אבל קצת קשה לי איתם כי הם משחקים במגרש ממש קשה עם אוהדים מטורפים. (מצד שני האלה באיטליה לא פחות..)

6. MOTTY22 Member

לדעתי באנקר זה שהאלק מפורטו ולא וולקוט מארסנל לא יתנו גול

כרטיס צהוב ראשון לפיורנטינה

וביירן מנצחים

כל השאר הכל יכול להיות

7. כחול לנצח! Member

אני לא מצליח להבין מדוע קזאן כל כך פייבוריטית מול הפועל ת"א. נכון, מדובר באלופת רוסיה שנתיים ברציפות ונכון שהיא ניצחה העונה את ברצלונה בקאמפ נואו. אבל ויש הרבה אבלים. קודם כל הפועל ת"א הרבה הרבה הרבה יותר מנוסה מרובין בזירה האירופית. הפועל היא מנייה בטוחה באירופה ויודעת להשיג תוצאות טובות גם בחוץ. הסיבה העיקרית להצלחה האדירה של רובין בשנתיים האחרונות היה בעיקר החלוץ הפורטוגלי דומינגוס, שהיה הכוכב של הקבוצה הזו אבל הוא עזב לולנסיה ובלעדיו קזאן הרבה פחות מאיימת בעיקר בהתקפה. רובין לא הצליחה לנצח אף משחק בית בבית שלה בליגת האלופות. תוסיפו לכך את הקור העז והתנאים הקשים שישררו במגרש בקזאן. כל אלה באמת גורמים לי להאמין שהפועל לא מפסידה את המשחק הזה והיחס עליה בפלוס פנטסטי ושגוי לטעמי.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

עכשיו אתה מבין? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    לדעתי זה בגלל הקור.

9. Cup of Tea Liverpool, UK

אני רוצה ללכת עם ליל, ולנסיה ובילבאו באיזה 30-50 ש"ח.
    יש למישהו טיעונים נגד?
    אפשר גם שילוב של שתיים מבין השלוש. (כל המשחקים זה דאבל)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/10
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

היחס על שחטיור דונייצק די טוב (2.50 לניצחון שלה לעומת 2.35 לניצחון של פולהאם), שווה ללכת עליהם לדעתי, פולהאם קבוצה עיקשת וביתית אך אני מאמין שפערי האיכות יורגשו על כר הדשא והניצחון ילך למחזיקת גביע אופ"א.

אני לא מקנא בהרטה ברלין הערב, די מארייה וחבורתו הולכים לרמוס את הגרמנים, באנקר 2, יחס 1.70

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/10
  11. שלו Guest

תעשו לי טובה אם תתנו לי טופס טוב של 3/4 משחקים להיום בהימור של 10 ש"ח, עד השעה 19:30 על משחקי הליגה האירופית כמובן. תודה.

12. כחול לנצח! Member

ליל, טוונטה, רומא, גלא(1+) + אובר והמבורג (1-).

13. Cup of Tea Liverpool, UK

מכיוון שלמשחקים של 20:00 אני כבר לא אספיק..
    שווה לשים: המבורג, בנפיקה, שחטאר ורומא בגול (+1 לפנא X) אולי אפילו בשיטה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/10
  14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

איך אומר סלבה ברזילאי? בקיצור - אין לנו מושג!