אתלטיקו מדריד זוכה בגביע!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏1/10/09.

1. AFCA Member

חבורה של פראיירים.. לא יכולים לשמור על יתרון מול 10 שחקנים, לא ניצלו את ההזדמנויות להגדיל א, היתרון ועל כך שילמנו. הניצחון של זאגרב מסבך אותנו מאוד, ואני לא אופתע אם נסיים את הליגה האירופית כבר אחרי שלב הבתים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/09
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לבטל את ה6 שופטים בליגה האירופאית, זה פשוט לא מוכיח את עצמו ויותר מדי מוחות ודיעות של שופטים על המגרש לא מועילים.
    היום שחקן של גנואה היה צריך לקבל כרטיס אדום אחרי שהכשיל את דוד ויאה ברחבה שהיה השחקן האחרון מול השער, בסופו של דבר קיבל צהוב.
    פנדל מכלום שנשרק לטובת דינמו בוקרשט, הפנדל אגב הוחמץ.

ליל מביסה 1-5 את סלאביה פראג בחוץ עם סיום מוחץ למשחק עם 3 שערים, גלאטאסריי מסיימת בתיקו משחק שני ברציפות בבית, 1-1 מול שטרום גראץ כאשר בארוש משווה לקראת הסיום(בתחילת המהלך הייתה עבירה על שחקן אוסטרי שלא נשרקה).
    פולהאם עם ניצחון חשוב 0-1 בבית על באזל עם שער נהדר של דני מרפי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/09
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית A

אנדרלכט 1:1 אייאקס

טימישווארה 3:0 דינאמו זאגרב

טבלת הבית:

1. אנדרלכט (1:3) 4
    2. דינאמו זאגרב (2:3) 3
    ----------------------
    3. אייאקס (1:1) 2
    4. טימישווארה (3:0) 0

בית B

סלביה פראג 5:1 ליל

ולנסיה 2:3 גנואה

טבלת הבית:

1. ליל (2:6) 4
    2. ולנסיה (3:4) 4
    -------------------
    3. גנואה (3:4) 3
    4. סלביה פראג (7:1) 0

בית C

סלטיק 1:1 ראפיד וינה

המבורג 2:4 הפועל ת"א

טבלת הבית:

1. ראפיד וינה (1:4) 4
    2. המבורג (5:4) 3
    ----------------------
    3. הפועל ת"א (5:4) 3
    4. סלטיק (3:2) 1

בית D

ספורטינג ליסבון 0:1 הרטה ברלין

ונטפילס 0:0 הירנביין

טבלת הבית:

1. ספורטינג ליסבון (2:4) 6
    2. ונטפילס (1:1) 2
    ----------------------------
    3. הרטה ברלין (2:1) 1
    4. הירנביין (3:2) 1

בית E

רומא 0:2 צסק"א סופיה

פולהאם 0:1 פ.צ. באזל

טבלת הבית:

1. פולהאם (1:2) 4
    2. פ.צ. באזל (1:2) 3
    ----------------------
    3. רומא (2:2) 3
    4. צסק"א סופיה (3:1) 1

בית F

דינאמו בוקרשט 1:0 פנאתנייקוס

גאלאטסריי 1:1 שטורם גראץ

טבלת הבית:

1. גאלאטסריי (2:4) 4
    2. פאנאתנייקוס (3:2) 3
    ------------------------
    3. דינאמו בוקרשט (1:1) 3
    4. שטורם גראץ (2:1) 1

4. שער 7 Member

זה רק מעצים את ההישג של מכבי חיפה. כי הרי חיפה לא תנצח את ויאריאל ולאציו לעולם, ולנצח קבוצה שהדהימה את לאציו וויאריאל אומר הרבה. אל תגידו לי "כדורגל זה עניין של משחק נתון" כי אלו קלישאות נבובות ומצוצות מהאצבע. לזלצבורג יש המון כישרון, וכנראה שנגד קבוצות גדולות הוא מתפרץ. כך גם חיפה.
    רמת המוטיבציה רק עולה במפגשים מול קבוצות גדולות, ומן הסתם חיפה לא נראתה בעיני זלצבורג ככזו.
    זלצבורג פשוט זילזלה במפגש הראשון עם חיפה.

5. דנידין Member

כולי ציפיה הערב למשחק של המבורג מול סלטיק. מקווה לראות את המבורג סוף סוף מראים כוח במשחקי החוץ ועולים מהבית בצורה חלקה.

הרבה משחקים טובים יש וצריך להתייחס לכמה מהם. כמובן שרומא נוסעים לאנגליה זה תמיד מעניין. קרבות אנגליה-איטליה תמיד שווים כדורגל טוב והתעלות של הקבוצות.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

די מאכזב שלא פתחו דיון חדש לליגה האירופית עם סיקורי משחקים, יש כמה משחקים אטרקטיביים היום.
    הודעה שכתבתי בדיון 'האנגליות באירופה' בפורום האנגלי, בהקשר כמובן למשחק של אברטון בחוץ מול בנפיקה:

היום אנו יוצאים למשחק חוץ קשה מול בנפיקה ליסבון. פרט לעובדה שהם משחקים בבית ויקבלו דחיפה מהקהל, אנו באים למפגש הזה עם הרכב חסר מאוד, עם דגש על ההגנה.
    נתחיל מכך שג'וסף יובו נפגע בראשו במשחק מול וולבס בליגה ואין אלטרנטיבה טובה מהספסל, כאשר ג'אגיילקה אמנם חזר לאימונים אך עדיין לא התאושש לגמרי מהפציעה שפקדה אותו לתקופה ממושכת, נוויל כזכור ייעדר לתקופה ארוכה, בעוד שג'וני הייטינחה נטל חלק עם אתלטיקו מדריד במוקדמות ליגת האלופות ואינו יכול להשתתף במפעל אירופאי כזה או אחר.
    ככל הנראה היברט יוסט מאגף ימין לעמדת הבלם, כפי שעשה במשחק האחרון בליגה האירופית מול באטה בוריסוב (שבעמדה הזו למרבה ההפתעה הציג יכולת טובה מאוד), בעוד שגוסלינג ישחק בעמדת המגן הימני.
    סטיבן פיינאר ייחסר בקישור לאחר שהוא עדיין מחלים מפציעה בברך, שבגללה לא שותף בשלושת המשחקים האחרונים.

מקווה מאוד שנצא משם עם מלוא הנקודות ונשיג את הניצחון השלישי ברציפות שלנו בבית, כמובן שעם הפציעות זה יהיה אתגר לא פשוט אך אני מאמין בשחקנים.
    מה גם שלואיס סאהה ריצה את עונש ההרחקה שלו במשחק מול באטה בוריסוב ויעמוד לרשותו של דיוויד מויס.
    מקווה שהוא לא יציג את אותה יכולת שהציג מול וולבס, שם הוא היה פשוט גרוע ולא עשה שום פעולה חיובית אחת, אך אם וכאשר יציג שוב יכולת חלשה, יש את יעקובו וג'ו מהספסל (ייתכן שמויס יעלה עם שני חלוצים למרות שקשה לי להאמין) שיוכלו להוסיף מחץ בהתקפה ולאיים על בנפיקה.

בנפיקה קבוצה מאוד מסוכנת, כאשר בחוד שלה משחק לא אחר מאשר חבייר סביולה, אקס ריאל מדריד, גם הפורטוגלי הבין לאומי, נונו גומס, כך שלהגנה (תקראו לזה איך שאתם רוצים) שלנו יהיו חיים קשים.
    הקבוצה מפורטוגל תחסר את המגן השמאלי שלה, חוזה שאפר, הקשר לואיס פליפה ואת החלוץ קייריסון המושאל מברצלונה, אך לעומת הפציעות שלנו הם די מסודרים.

הסגל שלנו למשחק:
    Howard, Nash, Hibbert, Distin, Gosling, Baines, Coleman,
    Rodwell, Bilyaletdinov, Cahill, Jo, Saha, Yakubu, Fellaini, Wallace, Duffy, Akpan

COYB! http://img197.imageshack.us/img197/5603/eve.Xxx

7. johnnie walker Member

ברמן דווקא בעונה בלי כוכבים גדולים מסתדרת גם בליגה וגם באירופה ועד עכשיו היא הגרמנית המצליחה ביותר עם שני נצחונות משני משחקים,היום מול אוסטריה וינה זה המשחק הכי קל על הנייר בבית אבל המנג´ר אלופס מזהיר את השחקנים שלו "הקבוצות האוסטריות מסוכנות כי יש להם תמיד מוטיבציה מיוחדת נגד הגרמניות" (כנראה רגשי נחיתות היסטורים).

אוסטריה וינה

Almer - Standfest, J. Bak, Madl, Ortlechner - F. Klein, Baumgartlinger, E. Sulimani - Junuzovic, Acimovic - Diabang

ורדר ברמן

Wiese - C. Fritz, Mertesacker, Naldo, Boenisch - Frings - Bargfrede, Hunt - Özil - Pizarro, Marin

8. cazzo Il Capocuoco

רומא חוזרת לאנגליה. לא לא, לא למנצ'סטר. אלא ללונדון שבה קלאודיו ראניירי אימן כבר. "יש לי בית על שמי קרוב לפה, וזה תמיד נהדר להיות כאן בלונדון. הכדורגל האנגלי השתנה מאוד והוא מאוד דינמי, המון משקיעים ואנשי עסקים מכל העולם משאירים פה כספים עצומים, חושבים שיוכלו לזכות בכל מיני תארים ומיד ובלי הרבה בעיות. אבל לקבוצת כדורגל לוקח זמן להיוולד ולנצח. פה בצ'לסי הייתי נשאר, למה לא, גם בגלל שאני חמדן. אבל נסעתי לספרד וחזרתי לרומא, לקבוצה שאני אוהד מאז שאני ילד קטן. אם כל זה לא היה קורה, סביר להניח שהייתי נשאר בלונדון. האוהדים של פולהאם יקבלו אותי כיריב, כאחד של צ'לסי, אבל אותי מה שמענין זה המשחק על המגרש ויהיה לנו קשה במשחק הטקטי הזה גם בלי טוטי שנשאר ברומא. אני מצפה ליריבה קשה גם עם החסרון של הקפטן מרפי מצד שני לא הפסדתי מעולם נגד רוי הודג'סון ואני מקווה להמשיך את המסורת". במסיבת העיתונאים שלפני המשחק בשכונה של מרכז לונדון, נגד פולהאם הצנועה, ראניירי המשיך לדבר גם על המשחק שבו הזאבה הפסידה למילאן 2-1 ובעיקר על מה שקורה עם שופטי הכדורגל. אבל זה כבר לעוס ומאוס. הבעיה הרצינית שניצבת היא אכן החסרון הגדול של הקיסר הרומאי, בנוסף לז'ואן, מקס טונטו, מארקו מוטה, אלסיו צ'רצ'י וג'וליו סרג'ו ברטאניולי שלא הגיעו לבירת אנגליה ובריטניה. כרטיס צהוב לז'רמי מנז והוא יחמיץ את המשחק נגד פולהאם באולימפיקו.
    http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/competitions/uefacup/90/76/06/907606_biglandscape.Xxx
    האחים ריסה לא פצועים או מושעים וישחקו אחד נגד השני בלי רחמים.

שווארצר; קונצ'סקי, האנגלנד, היוז, קלי; דמפסי, גרינינג, ריסה, גרה; קמארה, זאמורה.

דוני; קאסטי, מקסס, בורדיסו, ריסה; גוברטי, דה רוסי, בריגי, פרוטה; ווצ'יניץ' ומנז.

כמה אמת מספרים המספרים וכל הסטטיסטיקות? לא נמאס כבר? מצד אחד, המארחת ליל נמצאת בכושר לא רע בליגה הצרפתית, למרות שהתוצאות לא תמיד מגיעות. כבר 13 משחקי בית של הקבוצה המקומית במפעלים האירופאים ללא הפסד שלמעשה עברו 4 שנים מאז ההפסד האחרון לאוקזר. עם ג'נואה אין לדעת, היא התחילה את העונה מצויין, אבל הפסד בורונה לקייבו ואחר כך לולנסיה בחוץ עירבב את כל הקלפים ולאחרונה מסתבר שאם עושים חישוב של כל 12 משחקי העונה, הגריפוני ספגו 21 שערים!
    צד שני. תמיד יש צד שני, לא? לקבוצה הליגורית של ג'אנפיירו גאספריני היו שחקנים פצועים רבים, רבים מהם חוזרים. נשארו באיטליה רק חארג'ה, פאטיץ', יאנקוביץ', ביאבה {שפעת} וקרספו {בעיות בגב} ושאר הסגל ברשותו של הצוות המקצועי. הפעם דווקא מארקו אמליה שחטף חמישיה מאינטר דיבר על המשחק הקרוב: "תסלחו לי, אבל המשחק האחרון ששיחקנו היה בבולוניה, אז ניצחנו 3-1. מול אינטר זאת הייתה תקלה ותאמינו או לא, אני גאה באוהדים של ג'נואה כי גם שהובסנו הם עודדו אותנו תמיד והראו לנו שהם תמיד מאוחרינו. ככה שגם לא שוכחים את המעשים הטובים שהיו. אני אז הייתי בליבורנו ששיחקתי בגביע אופ"א בפעם האחרונה, אז לא נתנו לנו סיכוי לעלות לשלב הבא, אבל הבקעתי גול חשוב בנגיחה נגד פרטיזן בלגרד ובסוף ליבורנו ניצחה באוקזר. גם עכשיו לג'נואה לא נותנים סיכוי..."

בוטיי; ראמי, שדג'ו, אמרסון, ואנדאם; האזאר, מאוובה, באלמון; ויטק, אובומייאנג, ז'רביניו.

אמליה; טומוביץ, בוקטי, מורטי, קרישיטו; רוסי, מילאנטו, יוריץ'; מסטו, פלוקארי, פאלאסיו.

http://www.losc.fr/~loscv2/users/interviews/Aubameyang_____Un_beau_challenge_%E0_relever__.inc/090624Aubameyang03.Xxx
    פייר אמאריק אובומייאנג, למי ששכח, עדיין שייך למילאן.

לכבוש את אולימפיקו מחדש, לזכות בהזדמנות להמשיך הלאה באירופה. לאציו שוב מקווה שבליגה האירופאית יהיה לה קצת חמצן, אותו חמצן שהיא קיבלה ב4-0 בסופיה על לבסקי החלשה לפני שלושה שבועות. אם לא מהסריה אה הנוקשה, אז לפחות מאירופה. המשחק הקרוב נגד ויאריאל יהיה מאוד חשוב, כדי לנסות ולהפוך את מאזן המשחקים הגרועים בבית ליותר טוב. הביאנקוצ'לסטי כבר מכירים את הצוללת הצהובה, ועוד שאימן אותה מימו קאזו, ב21 באוקטובר 2004 במשחק בגביע אופ"א המשחק בין הקבוצות נגמר בתיקו שבו תומאזו רוקי כבש וחוסה מארי לצד השני. כרגע המצב רע: למעשה הקבוצה של דווידה באלארדיני, מאמנה של התכולים מרומא, לא ניצחה בבית מאז המשחק שפתח את העונה נגד אטאלנטה, אז רוקי הבקיע את השער היחיד במשחק נגד הטוענת לירידה. מאז רק 3 תוצאות תיקו וצמד הפסדים באולימפיקו הלא ממש ביתי. רק מאז עונת 1991-1992 לאציו לא שיחקה גרוע בבית, למעשה באותה עונה 7 משחקים בבית היא לא ניצחה. "הגיע הזמן באמת לנצח בבית, קודם כל בשביל האוהדים המסורים שלנו. עושה רושם שניצחון על ויאריאל יעזור להמשך הדרך במפעל האירופאי, וגם ניצחון של האוסטרים על לבסקי יהפוך את המאבק למשולש שממנו תצא מפסידה אחת." התוצאות המדהימות של רד בול זלצבורג משאירות את הקבוצה הרומאית ואת הקבוצה הקטאלנית לקרב ישיר על מקום בשלב הבא.
    "אני לא ממש 'סומך' על ויאריאל, נכון, הם מקום אחרון בלה ליגה, נכון, הם לא ניצחו משחק אחד העונה בספרד. אבל זאת אותה קבוצה שגם הגיעה לא לחצי גמר ליגת האלופות, אם אני זוכר נכון. מחר נצטרך לאציו זהירה ונחושה ביחד." זאת תהיה גם לאציו שונה מזאת ששיחקה נגד סמפדוריה ביום ראשון ואין מה לעשות, הסגל הקצרצר יביא איתו גם הרבה שינויים בהרכב. אצל הביאנקוצ'לסטי יחסרו מוראד מגני, ליונל סקאלוני וגם סימונה דל נרו. בהתקפה צפויים לפתוח חוליו קרוס ביחד עם סאראטה כצמד ארגנטינאי ביחד עם פוג'ה כקיצוני על צד ימין. במשחק יצפה מרצ'לו ליפי, מאמן נבחרת איטליה שצופה מג'וזפה רוסי לפחות לתצוגה נחושה.

ביצארי; קולארוב, ראדו, קריבארי, ליכטנשטיינר; מאתוזאלם, בארוניו, דאבו; סאראטה, קרוס, פוג'ה.

דייגו לופס; חאבי ונטה, גונסאלו, מארקאנו, קאפדוילה; קאסורלה, סנה, אגורן, פירס; רוסי, נילמאר.

http://www.calciofiorentina.it/wp-content/uploads/2008/11/3975361826-foggia-voglio-rimanere-lazio.Xxx
    האם זה ייגמר ככה סוף סוף?

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קודם כל תודה לכל מי שתורם מידע או סיקורים על המשחקים

עושה רושם שאתה פאסימי למדי לגבי המשחק גם ככה אבל יכול להיות שאני אוסיף מעט, קודם כל כמו שציינת בנפיקה תחסר את קייריסון ושאפר, אך שנייהם באמת לא רלבנטים יותר מדי אם בכלל (את השלישי אני לא מזהה כרגע). דבר שני צדקת ששמת דגש על החלק הקדמי של האדומים, אבל שכחת את שחקן החוד המרכזי שלהם שם, אפילו יותר מצמד החלוצים המצויין שציינת, אוסקר קארדוסו הפאראגוואי הוא השחקן ממנו צריכים להזהר באברטון מבחינת השפיץ. בכללי כוכב הקבוצה בתקופה האחרונה הוא איימאר שנמצא בכושר שיא.

אבל האמת שכל החלק הקדמי, כולל הקישור, של בנפיקה מצויין ולא מסתמך רק על קארדוסו ואיימאר כמובן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/10/09
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עם המידע הנוסף שלך אני פסימי עוד יותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    טבעי שאני פסימי מכיוון שהבלם הניגרי שלנו ייחסר, כאשר אין בלם כשיר על הספסל בכדי להחליפו.
    בעקבות כך אנו נאלץ להסיט את המגן הימני שלנו, היברט, שהוא איטי ולהגן זה לא הצד החזק שלו (לא שיש לו צד חזק, אך בעיקר משחק ההגנה שלו פשוט קטסטרופה)
    וגם בעמדת המגן הימני אין לנו אלטרנטיבה מתאימה מהספסל, וכנראה שמי שיאייש את העמדה הזו יהיה גוסלינג בן ה19 שתפקידו הטבעי הוא קשר תוקף.
    אנו באים למשחק הזה עם סגל קצר, שוב, עם דגש על החלק האחורי, חס וחלילה פציעה או הרחקה של אחד מהשחקנים הדפנסיביים ואבדנו.
    בנוסף לכל זה, בנפיקה נמצאת בתקופה טובה וממוקמת במקום השני בליגה הפורטוגלית, בלתי מנוצחת עדיין ועם שתי נקודות פחות מבראגה המוליכה (והמושלמת יש לציין, לאחר שבעה מחזורים, בהחלט מרשים). אני מאמין ביכולות של הצד ההתקפי שלנו אך באותה מידה, אם לא יותר, גם חרד לגבי הצד ההגנתי שלנו, מקווה לטוב.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שילוב של קריבארי וראדו במרכז ההגנה זה מתכון לאסון. גם החיבור בקישור בין דאבו (עד מתי?) ובארוניו לא נראה לי. ויאריאל בכושר נוראי מפתיחת העונה ולאציו צריכה לנצל את זה. אני מקווה שפוג'ה יתן הופעה אופיינית וישגע להם את ההגנה. רצוי גם שלרוסי ירעדו קצת הרגליים מהנוכחות של ליפי ביציע.
    גם ג'נואה וגם רומא יוצאות למשחקי חוץ קשים. את רומא אין לי מושג איך לאכול וכמו שהם יכולים לנצח 2-0, הם יכולים להפסיד 2-0. המפתחות מבחינתה: מנז צריך לחשוב, ווצ'יניץ' חייב להיות חד, דה-רוסי נותן לפחות 80% מהיכולת הרגילה שלו. אם כל אלו יקרו, אין שום סיבה שרומא לא תוציא תוצאה טובה בדרבי הפרטי של ראניירי. ג'נואה לעומת זאת... ממשיכים לצבור ניסיון. יוציאו תוצאה טובה? נהדר. לא? לא קרה כלום והם יצטרכו לתקן במאראסי.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

וואו, מה זו ההתפרקות הזו? לא שהייתי אופטימי בסיום המחצית, אך אז התוצאה היתה שברירית ויכולנו לחזור.
    פשוט משפיל וכואב, לא מבין למה ביינס לא פתח כי לא שמעתי על פציעה כזו או אחרת שלו, קולמן צעיר וחסר ניסיון וטעות היתה לפתוח עימו.
    אני כבר וויתרתי על המשחק הזה, אני ההיפך הגמור ממזוכיסט, אין לי לב לזה, מקווה שהווארד לא יצטרך להוציא עוד כדורים מהרשת.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת התפרקות מביכה של אברטון, אבל זה לא מפתיע כאשר רואים את הקבוצה הזאת בליגה מאבדת נקודות מול וולבס, ברנלי וסטוק אז לא היה צריך לצפות היום להרבה מול קבוצה ביתית עם התקפה מפחידה שכוללת את סביולה, קרדוזו ואיימאר.
    למרות החיסרון של יובו וביינס אין סיבה לחטוף רביעיה אחרי פחות משעה של משחק, כנראה שלא הצליחו להתגבר שם על העזיבה של לסקוט.

ד"א, מי זה coleman הזה?

14. 亚历山大帕托 Member

כמה חבל שקלאודיו פיזארו לא הגיע בקיץ אלינו במקום הונטלאאר. לא רואה אופציה מתאימה ממנו למה שהיינו ועדיין זקוקים לו.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

סימוס קולמן, שחקן אירי צעיר שהגיע לאברטון ביולי האחרון מסליגו רוברס מאירלנד.
    העמדה הטבעית שלו היא מגן ימני, אך בעקבות פציעה (כך מתברר לפחות) של ביינס הוא ערך את הופעת הבכורה שלו במשחק היום דווקא בעמדה הלא טבעית שלו, לא מפיל עליו את האשמה אך זה די צפוי שהוא לא יציג יכולת משכנעת והתוצאה בהתאם.
    הנאיביות של פלאייני בכלל לא מובנת לי, שחקן שאמור להיות החומה שלנו במרכז המגרש עושה טובה שהוא משחק.
    ובכללי אין שחקן אחד בקבוצה, פרט להווארד, שראוי להערכה, אני באמת מרחם עליו כי הוא לא אשם באף שער, פשוט אין לו הגנה.
    אין ספק שלסקוט ראה רק דולרים בעיניים ועזיבתו היתה צפויה, אך עם זאת אנו לא זקוקים לו כמו שאנחנו זקוקים לג'אגיילקה, שאמור לחזור בקרוב לאחר שכבר התאושש מהפציעה הקשה שפקדה אותו לתקופה ארוכה וחזר לאימונים מלאים, מקווה שיחזור לכושר במהרה.

פשוט מתסכל המשחק הזה, רק שיסתיים כבר.