אתלטיקו מדריד 2016/17:: השואו של גריזמן וסימאונה; לא אותה קבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/12/23/primera/1482502277_794212_1482502686_sumario_normal.Xxx

ה-23 בדצמבר הוא אחד מהתאריכים החשובים בהיסטוריה של אתלטיקו מדריד. בידיוק לפני חמש שנים ויום - דייגו סימאונה מונה למאמן הקבוצה ע"ח גרגוריו מאנזאנו כשזו הייתה שרויה במשבר גדול. ואפשר לומר שהשאר - היסטוריה. אליפות אחת, גביע המלך, הסופר-קופה הספרדי, הסופר-קופה האירופאי וגם הליגה האירופית - זהו הרקורד המדהים של סימאונה שגם הפסיד פעמיים בגמר ליגת האלופות. בקיץ הוא החליט לקצר את חוזהו עד 2018 בלבד למרות שהיה חתום עד 2020 והעונה הנוכחית לא מתחברת כמו שצריך. למרות זאת, צ'ולו ייאמן את אתלטיקו לפחות עונה אחת באצטדיון החדש. ב-AS ליקטו עשרה ציטוטים מיוחדים שלו מהראשון הראשון במעמד החתימה ועד היום:

"אנחנו אוהבים צוות חזק, אגרסיבי, בעל אמונה, זה מה שיוביל אותנו כשנשחק עם הסמל המפואר של אתלטיקו מדריד על החזה".
    "השחקן יודע שכל מה שעשה במשחק הקודם נמחק, הוא תמיד תלוי גם במשחק הבא. אנחנו נלך משחק אחרי משחק".
    "האוהדים ציפו שזה מה שאעשה ואני מאוד מסופק מזה שזכיתי עם אתלטיקו בתואר ראשון" - אחרי הזכייה בליגה האירופית ב-2012.
    "מה שעושה אותי מאושר הוא שמחר הרבה ילדים יילכו לבית-ספר ויסתובבו ברחוב עם החולצה של אתלטיקו מדריד" - אחרי הזכייה בסופר-קופה האירופאי נגד צ'לסי.
    "הניצחון הערב יהיה בלתי-נשכח למשך הרבה זמן. הורדנו את הקוף הכבד מהגב וניצחנו בדרבי בדרך נפלאה ומרגשת" - אחרי הזכייה בגביע המלך ע"ח ריאל בברנבאו ב-2013.
    "קיימת רק דרך אחת לזכות בליגה הזו - אמונה ועבודה קשה, וזה מה ששידרתי לשחקנים האלה מהרגע הראשון. זה מעל הכל" - אחרי הזכייה באליפות היסטורית בקאמפ-נואו ב-2014.
    "המשחק הזה אינו ראוי לדמעה כאשר אתה נותן את כל מה שאתה יכול. אנחנו נמשיך ללכת עם חזה נפוח וראש גבוה. נמשיך להתחרות" - אחרי ההפסד בגמר הצ'מפיונס לריאל ב-2014
    "אני מודע לגודל האחריות ואוהב את זה שיש 113 שנה של היסטוריה על הגב" - לפני גמר ליגת האלופות אשתקד.
    "מה אני אומר לאנשים? אני מאוד עצוב. זה רגע בו צריך לעצור ולחשוב" - שבור אחרי ההפסד לריאל מדריד, שוב.
    "נראה שאני תמיד צריך להגיד שאני נשאר .. אני ממשיך עם הפילוסופיה של המשחק שלי במשך חמש העונות האחרונות ולא אשתנה".

Ever Banega אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/portada/imagenes/2016/07/08/portada/1467970161_642308_1482898385_portadadelperiodico_grande.Xxx

זו לא הייתה השנה הטובה ביותר בקריירה של צ'ולו ולמרות זאת הוא נבחר למאמן המצטיין ב-2016 לפי ארגון הסטט'. הוא הקדים את אלוף אירופה זידאן ואלוף אנגליה ומאמן הסינדרלה - קלאודיו ראניירי.

מעבר לכך, מיגל גיל מארין המנהל הספורטיבי של אתלטיקו התראיין לתוכנית ספורט אמש ופירט יפה ובכנות על התוכניות שהיו לקבוצה הקיץ והתייחס למס' שחקנים, הנה הדברים.
    "ריאל מדריד מעולם לא ביקשה את חימנז. אנחנו בהחלט רצינו לצרף את מוראטה בקיץ ובדקנו את האפשרות(לפני שגאמיירו נרכש) אבל זה לא הסתדר".
    מה תעדיף - שריאל מדריד תצטרף את דה-חאה או קורטואה? - "אני אשמח אם דה-חאה יגיע לריאל מדריד כי אנחנו נקבל נתח של 5% מסכום ההעברה". עוד הוסיף שגם קורטואה יכול להיות רכש לא רע, וצחק.
    הוא סיפר שסיטי הגישה הצעה יפה מאוד עבור האחרים הצעירים לוקאס(בלם) ותאו הרננדס(מגן שמאלי)אבל הם העדיפו להשאיר את לוקאס בקבוצה בזמן שתאו הושאל לאלאבס.
    על קון אגווארו - "הוא קיבל החלטה לעזוב את אתלטיקו והיה נחוש. היינו עצובים, אבל לא הייתה לנו ברירה. בכל-מקרה מצאנו את האלטרנטיבה הטובה ביותר עבורו, לא רצינו שישחק בריאל מדריד".
    כמוכן הוא דיבר על דברים נוספים. האצטדיון למשל - "אני לא חושב שצריך לקרוא לאיצטדיון על שמו של אדם"; על סימאונה - "יש רצון משותף להמשיך עד 2018. הוא לא סיים את העשייה אצלנו אבל החזיר את אתלטיקו לקדמת הבמה. הרגשנו שרע לו אחרי גמר ליגת האלופות. אנחנו מקווים שימשיך כמה שיותר".

3. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/01/04/primera/1483564348_074624_1483564952_miniatura_normal.Xxx

נשכח על הספסל. מאז הדרבי המאכזב נגד ריאל מדריד במהלכו טורס פתח בהרכב והפגין 62 דקות חלשות עד שהוחלף - אתלטיקו מדריד שיחקה תשעה משחקים. טורס שותף רק בשניים מהם ושיחק בסה"כ ב-103 דקות - עלה כמחליף נגד לאס-פלמאס ושיחק בסיבוב הקודם בגביע המלך נגד הקבוצה הקיקיונית גוג'לו נגדה כבש שער. טורס נעדר משני משחקים בגלל פציעה קלה בירך אבל אין זה סוד שסימאונה מאבד בו אמון. קווין גאמיירו למשל שיחק 528 באותו פרק זמן. לאט-לאט גם קוראה תופס את מקומו. הוא שיחק 362 דקות מאז הדרבי וכבש שני שערים כשהוא מוסיף עוד ארבעה בישולים. אתלטיקו השיגה מקדמה מצוינת נגד לאס-פלמאס ורק הפתעה גדולה תמנע ממה לשחק ברבע הגמר כך שהלו"ז של החודש הזה יהיה עמוס מאוד וזמנו של טורס יגיע. השאלה האם גם הגולים יגיעו..

4. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/01/07/14838097848212.Xxx

"חזרנו להיות אתלטיקו מדריד"
    , אמר אתמול אנטואן גריזמן אחרי הניצחון 2:0 על אייבר, השני ברציפות בליגה. גריזמן עצמו קטע בצורת ארוכה בת 843 דקות! גריזמן לא כבש בליגה מאז ה-2 באוקטובר, ערב ראש השנה.

- שימו לב לקשר קוקה שרשם ציון דרך ענק עם ההופעה ה-200 במדי אתלטיקו מדריד. 171 הופעות מתוכן היו כשצ'ולו סימאונה על הקווים. קוקה הוא השחקן הצעיר בהיסטוריה של אתלטיקו שהגיע לרקורד הזה - ראו גרף. עקף את אסקודרו שהחזיק בתואר עד היום. הילד עדיין לא בן 25. לקוקה יש 291 הופעות במדי אתלטיקו בכל המסגרות והוא לוטש עיניים למשחק ה-300. הופעת הבכורה שלו הייתה בספטמבר 2009 אז שותף כמחליף 19 דקות במהלך התבוסה מול בארסה בקאמפ-נואו. בעונת האליפות, 2013/14, קוקה רשם מס' שיא של 58 הופעות. העונה קוקה כבש שני שערים ובישל עוד 3 וסה"כ כבש 25 שערים במדי אתלטיקו.

5. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/01/08/primera/1483877840_589896_1483878016_miniatura_normal.Xxx

טאליסמן סאול. ב-17 משחקים בהם כבש הקשר במדי אתלטיקו - הקבוצה ניצחה 16 פעמים(כולל 1:0 על באיירן בחצי הגמר), וסיימה בעוד תיקו.
    - מויה עומד איתן. מאז שהשוער החליף את אובלאק הפצוע בין הקורות - הוא ספג שער אחד בלבד בארבעה משחקים. יש על מי לסמוך.
    - אתלטיקו מדריד בעונה שעברה: מאזן 12-2-3 - 38 נק', מקום שני בטבלה, יחס שערים 24:8| העונה: מקום רביעי, 31 נק', 9-4-4, יחס שערים 31-14.
    - וגריזמן? 7 שערים העונה בליגה, שבר בצורת ארוכה מול אייבר, לעומת 9 שערים באותו השלב בעונה שעברה.
    - דאבל G - גריזמן וגאמיירו משתפים פעולה נהדר יחד ומעבר לכך הם מובילים את טבלת הבישולים של אתלטיקו עם 6 בישולים כל-אחד. גריזמן כבש העונה 11 שערים וגאמיירו 7 שערים.

6. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/02/08/14865088424144.Xxx

אתלטיקו מדריד אמנם 'הפסידה את הגביע' אתמול אחרי שלא הצליחה לבצע קאמבק נגד ברצלונה, אבל היא יכולה אולי להרוויח את המשך העונה ואני מדבר בעיקר על ליגת האלופות. אתלטיקו הייתה טובה, הרשימה, הגיעה עם הגב אל הקיר ולא ויתרה, לחלוטין הייתה בתמונה. לא דומה בכלל לקבוצה החלשה והנרפית של העונה שלא ניצחה אף קבוצת צמרת - תבוסה בדרבי, תיקו נגד בארסה בליגה, הפסד בפיחואן לסביליה, תבוסה מול ויאריאל, הפסד לריאל סוסיאדד.

בעוד פחות משלושה שבועות אתלטיקו מדריד שוב תפגוש את ברצלונה והפעם בויסנטה קאלדרון. משחק שהיא צריכה לנצח בו ואמונה היא חשובה. להלן הלו"ז הקרוב של הקולוצ'ונרוס:
    מחזור 22: אתלטיקו מדריד - סלטה ויגו, 12.2
    מחזור 23: ספורטינג גיחון - אתלטיקו מדריד 18.2
    1/8 גמר ליגת האלופות: באייר לברקוזן - אתלטיקו 21.2
    מחזור 24: אתלטיקו מדריד - ברצלונה 26.2
    מחזור 25: דפורטיבו לה-קורוניה - אתלטיקו מדריד 3.2

אם אתלטיקו תשיג 10 נק' מתוך 12 במחזורים הקרובים, ולא תפסיד בבאיירנה ללברקוזן - זה יהיה מצוין.

7. Raulito Madridista

http://www.interload.co.il/upload/6577115.Xxx

הכי טוב בחוץ. במארקה מתלהבים ממאזן החוץ הנהדר של דייגו סימאונה כמאמן אתלטיקו מדריד. המשחק מחר יהיה המשחק ה-100 של אתלטיקו בחוץ בעידן צ'ולו סימאונה והיא ניצחה ב-52 מהם, כ-52.5%. בגרף לוקחים בחשבון רק את אלה שאימנו למעלה מ-100 משחקים כך שלא תמצאו כאן השוואות למוריניו או פפ גוארדיולה, אבל עדיין המספרים של אתלטיקו נהדרים. הוא מאפיל על מיגל מוניוז שאימן את ריאל מדריד בשנות ה-60-70(91 נצחונות ב-213 משחקים - 42.7%) וכן על יוהאן קרוייף בבארסה(64 נצ' ב-150 משחקים - 42.6%). שימו לב גם לאירורטה מדפורטיבו, ארנסטו ואלוורדה וקלמנטה באתלטיק בילבאו וכן לואיס ארגוניס ז"ל שניצח ב-58 משחקים מתוך 204. כשאתלטיקו מדריד של סימאונה מנצחת בחוץ זה קורה לרוב על האפס - מדהים. היא שמרה על שער נקי ב-37 מ-52 המשחקים שניצחה - 73%.

8. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/02/22/14877936590600.Xxx

במחזור הקרוב אתלטיקו מדריד תארח את ברצלונה, במשחק שאחריו נוכל לדעת האם הקולוצ'ונרוס עדיין מסוגלים לעשות משהו גם בליגה הספרדית. מצד שני, באירופה ברורה שמצבם טוב ואחרי ה-4:2 בחוץ על לברקוזן, אתלטיקו עם רגל וחצי ויותר מכך בשלב רבע הגמר, בפעם הרביעית ברציפות. במארקה מדברים על דם חדש באתלטיקו מדריד: גריזמן-גאמיירו-טורס כבשו יחד 12 שערים בחודש פברואר. גריזמן מרבה לדבר על שיתוף הפעולה בינו לבין גאמיירו שממש נראה כמו תיאום על עיוור, ואנטואן אף הפך למלך השערים של אתלטיקו מדריד בליגת האלופות בכל הזמנים כשהוא חולף על פני לואיס ארגוניס, כבוד.

9. Raulito Madridista

טורס שוחרר מביה"ח: "ינוח במשך 48 שעות"
    אתלטיקו הודיעה שמצבו טוב: "זו הייתה רק בהלה קטנה. עוד אחזור בקרוב". סימאונה: "עד הספסל שמעו את המכה שקיבל בצוואר"

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/7/size475x318/689617.Xxx

ערב מלחיץ ומפחיד עבר אתמול (חמישי) על אנשי ושחקני אתלטיקו מדריד. פרננדו טורס, שנכנס כמחליף ב-1:1 מול דפורטיבו לה קורוניה, נפגע בראשו אחרי שהתנגש בברגנטיניוס, נפצע בצורה קשה וסיים את המשחק על אלונקה. למרבה המזל, לטורס לא נגרם נזק רציני והוא שוחרר היום מבית החולים. החלוץ ינוח במשך 48 שעות ולאחר מכן יערוך בדיקה נוספת. הקולצ'ונרוס חששו מאוד למצבו של "אל ניניו", אך הוא דאג להרגיע: "זו הייתה רק בהלה קטנה. מקווה לחזור בקרוב מאוד, תודה על הדאגה והודעות התמיכה".

טורס צנח אתמול לדשא ובאתלטיקו מדריד חששו תחילה שבלע את הלשון. השחקן הראשון שהגיע לעזרתו היה המגן הקרואטי, שימה וראסליקו, שתפס את לשונו של החלוץ, כשגם הקפטן גאבי הגיע מהר מאוד לאיזור האירוע והחל לטפל בטורס. בצוות הרפואי של אתלטיקו מדריד החליטו לפנות באופן בהול את טורס לבית חולים וסיפרו: "מזל ששחקנים הגיעו לעזור לו בזמן, זה מנע פגיעה הרבה יותר חמורה ואולי אפילו יותר מזה".

על פי דיווח אחר בספרד, בצוות הרפואי של אתלטיקו הודו שורסאליקו וגאבי למעשה הצילו את חייו של טורס. "אם הם לא היו מגיעים אליו מיידית אחרי שנפל לדשא, מי יודע איך זה היה נגמר? החברים של טורס לקבוצה הוכיחו עד כמה הוא חשוב להם, הוא צריך להודות להם על האומץ וקור הרוח", הוסיף הרופר של הקולצ'ונרוס. גם המועדון עצמו מיהר להוציא הודעת הרגעה לקהל האוהדים: "פרננדו טורס בהכרה והמצב שלו יציב. הוא העביר את הלילה בבית החולים ויעבור בדיקות מקיפות נוספות". מאמן אתלטיקו מדריד, דייגו סימאונה, סיפר על רגעי החרדה בריאזור: "מהמקום שלי על הספסל שמעתי את המכה שהוא קיבל בצוואר אחרי התיקול. כולנו מודאגים, אבל מאוחדים סביב פרננדו טורס. היה קשה מאוד לשני הצדדים לחזור לשחק אחרי מה שקרה". הכוכב הצרפתי אנטואן גריזמן שיחזר: "זה היה רגע קשה מאוד עבור כולנו. לא הבנו מה קרה לפרננדו ואחרי כמה שניות התחיל בלאגן שלם על הדשא. אנחנו מקווים ומתפללים שטורס יחזור אלינו כמה שיותר מהר".

10. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/03/20/14900501169520.Xxx

דייגו סימאונה התראיין לתוכנית רדיו ספרדית, הנה כמה מהפנינים שלו:
    "כל קבוצה אחרת הייתה נשברת אחרי שהפסידה פעמיים בגמר ליגת האלופות. היה לי קשה לישון בלילה כשהייתי שומע את המנון ליגת האלופות. ההפסד במילאנו בפנדלים היה כישלון גדול מבחינתי ואחר-כך לא ידעתי אם יהיו בי הכוחות להוביל את הקבוצה הזו עוד".
    "יכול להיות שאאמן קבוצה ספרדית אחרת, אני מאמן צעיר, אבל ברור שלא אאמן בריאל מדריד למשל כי אני מחובר לאתלטיקו".
    "המשחקים הקשים שעברנו בליגת האלופות לא היו לרעתינו, להיפך, הם גרמו לנו להתחרות בצורה הטובה ביותר ולהשתפר כקבוצה".

לא מזמן גם גריזמן התראיין לתקשורת ואמר שהוא לא פוסל אפשרות שישחק בריאל או בארסה. הקפטן גאבי ענה לו - "כיום לשחק בריאל מדריד זו לא התקדמות ביחס לאתלטיקו".

עוד נושא חם באתלטיקו הוא הכושר המצוין של הקבוצה בפתיחת הסיבוב השני. אתלטיקו השיגה 20 נקודות בתשעת המחזורים שהיו - 6 נצ', כולל אחד חשוב על סביליה, שתי תוצאות תיקו והפסד בודד - נגד ברצלונה בויסנטה קאלדרון ברגע האחרון. רק ריאל מדריד וברצלונה(22 נק' כל אחת) - השיגו יותר נקודות ממנה מפתיחת הסיבוב. בעונת האליפות למשל אתלטיקו השיגה רק 17 נק' אחרי תום הסיבוב הראשון הפער מסביליה השלישית בטבלה צומק במהרה ל-2 נקודות בלבד. באתלטיקו לוטשים עיניים לעבר הגביע עם האזניים הגדולות אבל בלי קשר רוצים להבטיח את ההשתתפות האוטומטית בליגת האלופות בעונה הבאה.

בינתיים דווח שאתלטיקו מדריד רוצה לצרף בעונה הבאה את מרקוס יורנטה, הקשר האחורי המצויין של אלאבס המושאל מריאל מדריד. אם כי ידוע שמדובר במדרידיסטה גדול ובראיון לתקשורת אמר לא מזמן שהוא לא רואה את עצמו משחק בקבוצה.

כמוכן, פרננדו טורס חוגג בדיוק היום 33. טורס לא זכה עם אתלטיקו באף תואר למעט אהוב הקהל. עיקר הצלחתו הייתה בנבחרת ספרד עם שתי זכיות ביורו ועוד מונדיאל וכן גם במדי צ'לסי לפחות ברמת התארים. יש לו 280 שערים ב-700 משחקים בקריירה. יש לו 116 שערים ב-345 משחקים במדי אתלטיקו. עונת השיא בקולוצ'ונרוס הייתה ב-2004 עם 21 שערים ב-40 משחקים. ב-2008 כבש 33 שערים במדי ליברפול בעונה הפורייה בקריירה שלו.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לא ראיתי. אבל כן קראתי שריאל רוצה את תיאו, גם הוא מושאל לאלאבס. יש קשר?

12. Raulito Madridista

http://images.wcdn.co.il/2390186-18.Xxx?crop=w635

תמיד אמרנו שהשחקן המרכזי באתלטיקו מדריד הוא בכלל המאמן צ'ולו סימאונה שאמנם ימשיך בקבוצה בעונה הבאה אך לאחריה צפוי לעזוב. היום שמענו ציטוט שבטח מעמיד את עתידה של אתלטיקו בסימן שאלה. אנטואן גריזמן התראיין הערב (שני) בצרפת ואמר שיש סיכוי טוב שיעבור למנצ'סטר יונייטד בקיץ.. כוכב אתלטיקו מדריד הופיע בתכנית אירוח ודיבר על הסיכוי שישחק בעונה הבאה באולד טראפורד. "אני אחליט בשבועיים הקרובים לגבי עתידי", אמר גריזמן, וכשנשאל "אם אדבר איתך על מנצ'סטר יונייטד, כמו דייויד בקהאם, מה תענה לי?", אמר שהסיכוי לכך הוא 6 מ-10.

13. modric19 Member

בהמשך השדר שואל אותו: אתה מודע למה שאתה אומר? גריזמן משיב - כן, מודע לגמרי. השדר ממשיך ושואל- זאת פעם ראשונה שאתה אומר זאת, לא? וגריזמן משיב- נכון.

14. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/05/22/14954842125502.Xxx

בסיום המשחק האחרון בויסנטה קאלדרון אמר צ'ולו סימאונה - "אין לנו הכי הרבה תארים ואין לנו הרבה כסף ביחס לגדולות אבל לאף קבוצה אחרת אין את התמיכה המדהימה שלכם, אוהדים, אני נשאר!". ויממה לאחר הוידוי של גריזמן שהוא עשוי ללכת - חדשות טובות לאתלטיקו. במארקה מדווחים חגיגית שהקשר המצוין קוקה בדרך לחוזה חדש - 'קוקה, לתמיד', כתבו במארקה, וההסכם החדש ממשמש ובא, מה שיחתים אותו על חוזה ארוך טווח(חוזהו הנוכחי עד 2019 והוא יוארך ב-4-5 עונות) ויגדיל משמעותית את סעיף השחרור שלו העומד על 60 מיליון יורו. "אגלה לכם, אני במו"מ עם אתלטיקו כבר כמה שבועות", אמר קוקה. "העיתונאים שואלים אותו כל הזמן - 'אתה נשאר'? - כן. אני נשאר. אתם יודעים למה? כי יש לנו עתיד באתלטיקו מדריד, עתיד ורוד. זה הבית שלי".

15. Raulito Madridista

שני עדכונים חשובים מאתלטיקו: זה שנשאר| וזה שעוזב?

- קוקה האריך את חוזהו בקבוצה עד 2024 - רשמית. "אלה חדשות גדולות עבור הקבוצה, הוא מנהיג שלנו וכל אוהד אתלטיקו רוצה להיות כמו קוקה שעשה כאן היסטוריה", התלהב המנהל הספורטיבי באתר הרשמי של המועדון. קוקה שאמור להמשיך בקבוצה עד גיל 32 - "אתלטיקו היא המועדון של החיים שלי ואני גאה להמשיך בקבוצה".

- אנטואן גריזמן ממשיך בקו של הראיון אמש בתקשורת הצרפתית. "אני רוצה לזכות בתארים, צריכים להבין אותי. אני מוכן ללכת". גריזמן הוסיף שאהבה מהקבוצה והרבה גולים זה לא מספיק. "אני רוצה לטעום את זה ולדעת איך זה מרגיש", הוסיף החלוץ שאמר שאולי חלק מחבריו שהוא אוהב יכעסו עליו אבל הוא חייב 'להוציא' את זה.
    עם או בלי קשר בצרפת דווח שלאקזט המצוין במרחק נגיעה מאתלטיקו מדריד. החלוץ, אוטוטו בן 26, הפגיז 37 שערים בכל המסגרות העונה בליון.

מצב נושא:
הנושא נעול.