אתלטיקו מדריד09\08:מסיימים במקום הרביעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Sergio Ramos, ‏10/7/08.

1. xavi6 Member

אני לא צריך להוריד מערכה של את' האימפריה האבודה, היא מורידה מעצמה כל עונה...

2. kaz Member

אני רואה שאתה אוהב לזרוק משפטים מטומטמים וחסרי הגיון לאוויר.
    את זה גם אני יודע לעשות.

אנחנו לא ריאל מדריד ולא ברצלונה ואנחנו גם אף פעם לא נהיה. זאת לא השאיפה שלנו.

עם האמצעים שהיו לנו בשנה שעברה, הייתה לנו עונה טובה למרות מה שאתה חושב.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/09
  3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אלברטיני היה בירידה בזמנו ופירלו עדיין רחוק מסגירת הבאסטה, בכל אופן הוא עדיין לא בדרך החוצה כמו שאתם מנסים לתאר את זה ואתלטיקו מדריד במצבה הנוכחי היא לא מקום שאני רואה אותו עובר אליו. אם אופציית צ'לסי לא תצא לפועל הוא יישאר במילאן.

4. xavi6 Member

מה מטומטם במה שאני אומר? במשך השנים מאז שעליתם חזרה לליגה אתם מחליפים כ"כ הרבה מאמנים, שופכים כ"כ הרבה כסף ומחליפים כ"כ הרבה שחקנים והכל במטרה להיות קבוצה גדולה, אבל על הנייר אתם עדיין תקועים במוקדמות ליגת האלופות כל שנה, גם זה בשיניים וכל שנה אתם לא מסוגלים לעשות את קפיצת המדרגה שמצפים ממכם. לכן הקבוצה הזאת שכל הזמן מחליפה שחקנים ומאמנים ומשקיע מליונים על חרא טהור ולא מצליחה לקפוץ את המדרגה המזורגגת שהיא צריכה, היא זאת שמביישת את המועדון ומורידה מערכו, לא אני.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום דבר לא יבייש את המועדון הזה...גם לא אותה ירידה לא ביישה ולא היתה קרובה לזה...

אנחנו לא ברצלונה ולא ריאל וגם לא שואפים לזה...

ולא נראה לי שפירלו יגיע...אין לנו מספיק כסף ות'אמת...לא צריך להפציץ ברכש...אפשר קיץ אחד לא לבזבז הרבה גם ככה מה שיש עכשיו מספיק טוב ללפחות מקום שלישי, לא צריך להחליש את הקבוצה.

אני עדיין מאמין שההגנה תתחבר ושאולי חואניטו יתברר כהחתמת המאה אבל...כל קיץ אני ככה

6. hai80 Member

בשיא הייתי מת שיגיע לכאן אך עכשיו בגילו ובכושרו הנוכחי הוא לא נחוץ באתלטיקו.

7. xavi6 Member

להחליש אותה? אפשר עוד להחליש את הדבר הזה שנקרא את'? אה וכן ירידת ליגה לא מבישת שום דבר...גם הפאסיו שעשינו לשחקני ריאל לא מבייש את ברסה, וגם ה-6 גולים שריאל חטפה בכלל לא מבייש אותם.
    קצת רצינות-טוב שישאר אותו שלד, אבל חייבים חיזוקים. אתם כמו מפגרים הופכים חצי קבוצה, תקנו שחקנים שצריכים ונחוצים. חואניטו יחזיק לכם את ההגנה, הוא מעולה.

8. Mr.Eko Member

חלום חיי יהיה לראות את המאסטרו בליגה שלנו...
    בכל מקרה מסכים עם nesta,קשה לי לראות את זה יוצא לפועל כל כך מהר..

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר כאילו אנחנו קבוצת תחתית 80 שנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

ומה קרה? ירדנו ליגה...זה אומר ש...? לא מתביישים בירידה והירידה הזאת גרמה לי בגיל 9 להבין שזאת הקבוצה שאני אוהד ולא רק בגלל האליפות של קיקו גרמה לי לראות כדורגל..

אתה לא מבין שאין לנו כסף?? תאמין לי שאם היה כסף אתה חושב שלא היו מנסים להביא את הכי טובים שאפשר...שים לב להודעות בתחילת הדיון על אויפאלושי והייטינחה ותראה איך כולם אומרים שאלה החתמות מעולות שיציבו את אתלטיקו חזק...קורה שנופלים עם הרכש...אני עדיין מאמין שההגנה היא סבירה וכבודדים יש לנו שחקנים לא רעים בכלל.

מקווה לטוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה לא מספיק לרכוש את פירלו, צריך גם לארגן לו שכר של איזה 5 מיליון לשנה. וכל זה בשביל מקום שלישי? ניקח אותו עם RG ועם קלבר. אגב, פירלו לא רוצה דווקא לאטלטיקו. הוא רוצה לשחק בספרד והקבוצה הבכירה ביותר שמתעניינת בו, היא אטלטיקו. אני מעדיף להתעניין בגויסה, לפיטה ומנו. שלושת האלה רוצים דווקא את אטלטיקו.

11. david silva Member

לאפיטה שחקן מצוין, השנה הוא היה בהחלט אחד הקשרים ההתקפיים הבולטים בליגה לטעמי. עושה רושם ש90 אחוז שהוא יהיה באתלטיקו בעונה הבאה. לא צריך את מנו וגויזה במידה וסינמה נשאר. מספיק 1.

12. riquelme1 Member

עם הקו חשיבה שלך גם לגביע אופ''א לא תגיעו, אתם מתמודדים בעונה הבאה ב-3 מפעליים עם השחקנים הקיקונים האלה שאתה רוצה(סאנטנה? אפילו במיורקה הוא גרוע, וראיתי אותו לא מעט, פשוט חוטב עצים ושחקן אפור ברמות שלא רואים כל יום).

אין כסף, שישארו עם הסגל הקיים, ושירכשו את באנגה כשרוני וטוב פי מיליון מסאנטנה, וגם צעיר.

13. xavi6 Member

חוטב עצים? אתה ראית את הגולים שלו?

14. riquelme1 Member

כן, גם ראיתי את הגולים של קייטה ואראנגו. ראיתי את קלבר סאנטנה בעונה שעברה כמעט בכל המשחקים שלו באתלטיקו, מדובר בחוטב עצים.

15. xavi6 Member

אם הוא חוטב עצים מעניין מה גאטוסו, איש מערות...