אתר חדש למילאן:: הפוסה דאי דיאבולי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏6/9/06.

1. milanezi22 Member

המערך סודר...לצערנו אודו חזר ללאציו ורונאלדו לריאל חחחח

2. פול סקולס Member

ניסיתי להירשם, אבל המערכת אומרת שכבר יש משתמש עם כתובת הדוא"ל הנ"ל:

emineman@walla.co.il

מה שאומר שכבר יש לי משתמש שם.. יש מצב אתם מבררים לי את השם משתמש?

בין אם כן ובין אם לא, אתר מושקע ומצויין. אוטומטית הוספתי לפייבוריטס.

3. milanezi22 Member

שם המשתמש שלך NIR שמה....אם שכחת את הסיסמא תגיד לי ואני יאפס

4. פול סקולס Member

בפוקס מצאתי את הסיסמא..

תודה רבה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/9/06
  5. Inferno Member

באמת אין מילים. כל הכבוד!!! פורצה מילאן! http://img478.imageshack.us/img478/5058/party017ju1.Xxx

6. milanezi22 Member

INFERNO תהיה בקשר ניצטרך אותך למועדון האוהדים שעשוי לקום בקרוב.....
    אנחנו צריכים אנשים אחרי צבא בעיקרון.....היום ילד מתחת ל18 צריך אישור הורים לצאת מהבית ולהיפגש עם חברים

7. milanezi22 Member

חברים עידכנתי את אשכול הדרושים אצלנו באתר....אנחנו צריכים כתבים לסיקור מישחקים!! דרושה רמת כתיבה גבוהה/נאותה
    *כתבים עם יכולת שפה גבוהה, עדיפות ליכולת לתרגם מאיטלקית.( גם אם זה מתרגומונים של אנגלית איטלקית)
    *מעצבים שיכולים לשפר את איכות העיצוב באתר ולהוסיף תוספות משלהם, (דרוש ידע בפוטושופ)
    *תכנתים עם ידע בPHP
    *אנשי שיווק שיוכלו לקדם את האתר

8. Robin Member

זה שטויות.

בקשר לאנשי שיווק, מה אתה משווק בדיוק? מישהו שהוא אוהד מילאן צריך להיות מעוניין וזהו.

9. milanezi22 Member

טוב אני אסביר את עצמי!

1. בקשר לילדים מתחת ל18 אנחנו מתכננים משהו רציני שדורש כסף, ניידות, נסיעות לאיטליה, בקיצור להרים מועדון שלם! אני לא מכיר הרבה אנשים מתחת ל18 שיש להם יכולת כלכלית לנסיעות לאיטליה או להרים מועדון אוהדים רציני
    2. בקשר לאנשי שיווק, הכוונה אנשים שיש להם אמצעים וקשרים לפרסם את האתר, אם זה YNET או במקומות אחרים....תתפלא שיש הרבה מה לשווק ולצערנו בגלל האדישות הזאת שאוהדי מילאן היו בה מאז מהפיכת התקשורת, למילאן לא היה אתר עד היום.....אז לא יזין לנו אנשים שיש להם מילה למעלה ויודעים לשווק את האתר

לא רק אנשי הפורום של אסוקר רואים את ההודעות כאן אלא גם אנשים אחרים מעולם התקשורת....אולי אפילו אבי רצון (שניצור איתו קשר שיהיה לנו משהו להציע והאתר יהיה גמור מבחינת תוכן)

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/06
  10. MHFC Member

אבי מועדון אוהדים לא מצריך נסיעות לאיטליה בלבד, חוץ מהנסיעות לאיטליה, אפשר כמובן להיפגש ולראות משחקים, לעשות טורניריםי וכו', אני לא חושב שזה מצריך אוהדים מעל גיל 18, גם בני 15-16-17 יכולים לבוא לכאלה מפגשים, מועדון אוהדים זה לא רק נסיעות לאיטליה.

11. milanezi22 Member

נכון, אבל לארגן משהו כזה דורש רצינות! ילד מחיפה לא יסע לבד לת"א, שברקע ההורים אומרים לו "עם מי אתה נוסע? לאן אתה נוסע? מתי אתה חוזר? לא אתה לא תיסע לבד עם אנשים שאתה לא מכיר לראות מישחק כדורגל בפאב בתל אביב!" (ותאמין לי שפעם רציתי לאגן מיפגש בקניון חיפה לראות מישחק כדורגל, כמעט אף אחד לא הגיע רק בגלל הסיבות שאמרתי עכשיו)....זה מה שיגידו רוב ההורים לילדים....אבל עזוב את זה לרגע! אני מדבר על תיכנון מועדון מהתחלה ממש מ-0....צריך לחשוב מאיפה להתחיל....צריך לקנות מוצרים שיאחדו את המועדון, צריך מקום מיפגש קבוע.....
    עכשיו אני מקווה שאני טועה וגם אנשים מתחת ל18 יוכלו לתרום הן מבחינה אירגונית והן מבחינת מיפגשים!

12. מילאנזי בנשמה Member

חבר'ה, אנשים מעל גיל 18 דרושים אך ורק לשם הקמת מועדון האוהדים.
    זה לא אומר שאנשים מתחת לגיל 18 לא יהיו במועדון האוהדים. ממש לא. בסך הכול זה אומר שאנחנו צריכים אנשים רציניים בעלי יכולות כדי להקים את המועדון אוהדים וזה מצריך תנופה כלכלית אין מה לעשות. לאחר שהמועדון יוקם כמובן שכולם יוכלו להיות חברים בו. אין הגבלה בעניין הזה.

13. milanezi22 Member

אף אחד לא דיבר על גילאים בעניין כניסה למועדון האוהדים....מי שמגיע מוזמן בברכה!
    אף אחד גם לא יפסול עזרה של מישהו גם אם בן 10....
    פשוט אני מציין מראש, שאנשים מתחת ל18, יתקשו בשלבים אלה ואחרים....ובמיוחד כדי להקים מועדון יש עדיפות לגילאים בוגרים או מישהו עצמאי....

במקום לשאול איך ולמה תציאו את מה שאתם יכולים, לא משנה הגיל באמת שלא

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/06
  14. milanezi22 Member

שלחתי היום חומר לערוץ הספורט, לשגיא כהן ואבי מלר!!!
    אני מקווה שתהיה התייחסות , כי עבדנו על סיקור המישחק של אאק אתונה, ועל הפרופילים של השחקנים החדשים שהגיעו למילאן....חומר שיכול לעזור לאבי מלר לסקר את התקציר של אתונה

15. שחטאר דונייצק Member

פש באמת רואים שהשיקיו הרבה באתר . נהנתי מאוד ליגלוש באתר וליקרוא את מה שרשוםם בדפים .
    לפחות יש אתר אוהדים למילאן לא כמו ASMILAN.CO.IL הוא בקושי מיתעדקן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx