את מי ריאל תקנה בשנה הבאה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Outer, ‏14/10/02.

1. RVN Member

בערוץ חמש אמרו פעם, ומנצסטר מתעניינת בכל מגן אפשרי בערך.

2. Fernando Cavenaghi Member

קאפו הודיע שהוא לא מגיע למנצסטר ושהוא שמח להישאר ברומא, אבל אם ריאל היו קונים אותו היו להם שני מגינים מדהימים ששיחקו טוב ביחד במונדיאל.

3. AFC AJAX Member

יש להם כבר את רוב השחקנים המובילים בכדורגל העולמי...לדעתי הם צריכים עכשיו ללכת הפוך.

לההביא שחקנים עם מחיר נמוך ולא מוכרים כ"כ....ולעשות אותם לכוכבים.

אבל זה לא יקרה...

4. Rossoneri Member

לדעתי...
    א. היירו לא יעזוב שנה הבאה אבל ללא ספק ירד ביכולת. (עדיין יש לו המון מה להציע לקבוצה) ואני בטוח שישאר בהרכב.
    ב. ללא ספק כולם חושבים שהשינוי הגדול ביותר שריאל צריכים לעשות הוא בבלמים שלה. אבל עם תסתכלו טוב גם קשר דיפנסיבי חסר לה. (וכן, מקללהקמביאסו עם כל הכבוד, לא נותנים תפוקה שקשר דיפנסיבי צריך לתת, מקללה יותר מדי התקפי, וקשר דיפנסיבי צריך לעשות עבודה קשה ושחורה מאחורה).
    ג. קמביאסו חלש מבחינה פיזית, חוץ מראיית משחק ובטחון עצמי מופרז אין לו יותר מדי מה להציע.

לסיכום: ההצעות שלי לריאל:
    א. ויירה, פאטריק (ארסנל) - ללא ספק יעשה עבודה שחורה, וינתב כדורים מהירים להתקפה האימתנית של ריאל.
    ב. ואן בומל, מארק (פ.ס.ו) - שחקן פיזי, מתקל מעולה, שחקן נשמה שנותן 100 אחוז כל משחק.
    ג. גיאניצ'דה, ג'וליאנו (לאציו) - העונה לאור עזיבתם של כוכבי הקבוצה הוא מגלה יכולת פנטסטית, ראיית משחק שלא מבישה אף שחקן, אמנם כבד, אבל יודע בדיוק מה לעשות, איפה להיות ובאיזה דקה על המגרש.

5. Rossoneri Member

וסלגאדו לא מספיק?
    בוא נגיד שבעמדת המגן הימני אין צורך לפתוח את הארנק ולשלוף את פנקס הצ'קים בשביל לחזק את העמדה, כשיש לך שם את סלגאדו שנמצא בכושר פנטסטי!

6. קופירוק Member

הם בטח ייקחו את בנאדו אם הוא יסכים להורדה משמעותית בשכרו.... סתתתתם

אני חושב שהם צריכים לקחת את לוסיו וריאל לא תסתפק בפאבון כבלם...

7. Rossoneri Member

להזכירך, לוסיו מחזיק בדרכון ברזיליאי בלבד, והוא יחשב כזר בליגה הספרדית, שבה מותר לשחק עם שלושה זרים בלבד. תעשו חישוב רונאלדו, קמביאסו, רוברטו קרלוס וסולארי, זה ארבע זרים, אתה חושב ששנים מהארבעה בדרך החוצה בשביל לפנות מקום ללוסיו?

8. Ronaldo Member

3 בלמים?!?!?!?
    [/b]

9. Reyes Member

א. אני לא בטוח שהיירו ישאר בהרכב, הוא יותר מדי עייף וזקן.
    נכון, הוא מנהיג בריאל אך עבר זמנו ולדעתי לא נזכה לראות אותו בהרכב הפותח יותר מידי פעמים.

ב. מקללה משחק מצוין, יש לו ראיית משחק מצוינת והוא תמיד במקום הנכון.
    קמביאסו הגיע מריבר ועד עכשיו עושה עבודה טובה, הוא יציב, משחק ראש מעולה וחזק, קמביאסו בכלל ללא חלש מבחינה פיזית.
    בקשר לזה שיש לו יותר מידי ביטחון, אני מסכים, אבל מה רע בזה? זה לא יכול להזיק לשחקן אף פעם... צריך רק להיזהר לא לאבד כדורים.

הקישור הדפניסבי של ריאל קישור יוצא מן הכלל שכולל שחקנים שעושים הרבה עבודה שחורה כמו הלגארה (לפעמים משחק כקשר דפנסיבי) ומקללה.
    ההוכחה שלי אליך היא משחק ההגנה המצוין של ריאל מול בטיס, הקשרים הדפנסיבים עשו הגנה יוצאת מן הכלל.

הבעיה ההעיקרית היא אכן בבלמים: היירו זקן, פאבון צעיר שעדיין לא הוכיח את עצמו והלגארה לא בלם טבעי.

10. Rossoneri Member

וכמו שאמרת, בקשר למילאן של שנות ה80, כל אחת ודעותיו.

11. Rossoneri Member

ד"א, מקללה עצלן.. אולי אתה לא רואה את זה, הוא עצלן.
    וקמביאסו חלש בצורה גסטרונומית עם תשווה אותו לקשרים דיפנסיביים מובילים בעולם.

12. Reyes Member

נכון, אם אני משווה את ווירה לקמביאסו, ווירה יותר חזק אבל אי אפשר להגיד על קמביאסו שהוא חלש פיזית.

ומקללה לא עצלן, הוא עושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר.

13. שגיא Guest

מאלדיני, אתה שוכח עוד דבר.
    לקאמביאסו זו העונה הראשונה שהוא משחק באירופה, כרגע הוא מתחשל, ולאט לאט הוא יהפוף חזק יותר, ופיזי יותר, לריאל יש שחקן מצויין.

14. Rossoneri Member

לאט לאט הוא יהיה שחקן מעולה, אבל תעשה לי טובה - ריאל קבוצה לחוצה, אין לה זמן לחכות להתפתחות של שחקן. בשביל השלבים הגבוהים באירופה צריך ניסיון, ועם כל הכבוד לקמביאסו אין!

15. TsIgAlKo Member

אני רק מקווה שלא יקנו את טוטי או ויירי שלא ירקבו בקבוצה המסריחה הזאת....