את רוצה לצאת? השתגעת?! היום ברזיל-ארגנטינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Pele, ‏26/5/08.

1. אבו Member

7-0 שלנו על אברטון, ב-04\05, משחק אדיר שפיספסתי בגלל יום העצמאות.

2. ERIC_CANTONA Member

גם אני הייתי אז ביסודי.

אני זוכר שזייפתי מחלה כדי להישאר בבית ולראות את המשחק.

עד היום יש לי סיוטים מהבעיטה ההיא של רונאלדיניו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. Mr.Eko Member

בדיוק כמוך,
    בסיום המחצית כשהתוצאה הייתה 3:0 למילאן אמרתי לעצמי שהמשחק גמור והלכתי לישון... יום למחרת אני בא לבית ספר ואני קולט שליברפול זכתה ואני בהלם מוחלט...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/5/08
  4. yoni10 Member

קניתי מנוי למשחקי מכבי ת"א בליגת האלופות ופיספסתי את המשחק נגד יובנטוס בארץ בגלל נסיעה לחו"ל!!!
    עד היום אני לא סולח לעצמי.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיון טוב...

גמר ליגת האלופות - ליברפול נגד מילאן,איפה אני?בחיפה בבר מצווה שלא יכלתי להתחמק ממנה..
    מילא עוד הייתה בר מצווה שווה,אבל השתייה הייתה מגעילה,לא היו כוסיות ותבינו שאפילו טלויזיה בשביל המסכנים שנדפקו לא הייתה.

יום אחרי זה היה צבא אבל עדיין הקלטתי את המשחק[פעם ראשונה] וראיתי אותו,אחרי ה3-3 לקראת הפנדלים הלכתי לישון כי ידעתי שנפסיד[אני אוהד מילאן].

מזל שאחרי זה סופר פיפו הביא גביע.

דור,אם לא היית אומר שקומה למעלה הייתה טלויזיה הייתי חושב שהיינו באותו האירוע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. King Kenny Member

אז הייתי כיתה ב', ובדיוק באותו יום (זה היה יום שישי אם אני לא טועה) היה מן הפנינג בבי"ס שאותו הכינו תלמידי כיתה ו'. בחדר מורים הייתה טלוויזיה עם ספורט 5+ ששם ראיתי את רוב המשחק יחד עם עוד הרבה.
    כמובן שאז ברזיל הייתה הנבחרת "האהודה" בעולם אז זה היה אני ועוד שני חברים מהכיתה שהיינו בעד אנגליה נגד כל השאר, איך שמחנו בגול של אואן ואיך היינו עצובים בגול של רונאלדיניו.

באותו מונדיאל הפסדתי את המשחק של אנגליה-ניגריה, אני זוכר שאחי בא בצהריים באמצע החוג כדורגל שהיה לי באותו יום ואמר לי שאנגליה-ניגריה סיימו בתיקו 0.

7. מיכל3 Member

מכבי חיפה-הפועל ת"א בעונת 2000-2001. היה לי טיול שנתי, והבטיחו לנו שנוכל לראות טלוויזיה באוטובוס ובאחד מהחדרים שם. בסוף שום טלוויזיה ושום נעליים, עד היום אני בוכה על זה שהפסדתי בלייב את הגול של קייסי בדקה האחרונה.. גול בעצם שהביא לנו את האליפות

8. Pele Member

יש פה מקרים בלי מחילה!

נרדמתי?
    ווירתי שהיה 3-0?
    היית בבית ספר?

מה קורה לכם אנשים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אותו גמר מקולל באיסטנבול החמצתי בגלל הטירונות ואני לא כל כך מתבאס על זה...

10. Red Left Winger Member

וואו אני זוכר שזאת הייתה הפעם הראשונה שהברזתי מבית ספר אי פעם אני חושב.

בכיתה ו', פשוט הלכתי לחבר שלי הביתה וראינו את המשחק.

11. T0XiN Member

בסוף כיתה ו' (2002) נהגתי לישון צהריים מרוב עייפות ואיך לא פספסתי את הגמר של גרמניה - ברזיל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/08
  12. King Kenny Member

אני זוכר שבאותו יום הייתי עייף מאוד אז נרדמתי והתעוררתי בדקה העשירית.

13. Fergie's Legend Member

ראיתי את המשחק בייחד עם אבא שלי, חבר ושאר חברי האולפן, מודי, אבי, שגיא כהן, ניר לוין ועוד.
    הגול של אואן איזה כוכב הוא היה בטורניר, יש לי זיכרון טוב ובחדרון כלשהו שראינו בייחד עם כולם הייתה כזאת שמחה..

העבירה של סקולסי קרוב לשער נחרטה לי חזק בראש למרות שהיא לא הייתה העיקר במשחק, אני זוכר כמה הצטערתי ששחקן של יונייטד רשום על גול השוויון,

אולי החוויה הראשונה שלי כאוהד, כיתה ג' על יום בית ספר. חבל שהפסדנו דאז.

בהקשר של הדיון, בגיל 6 לא ראיתי את שתי הדקות הטובות ביותר שהיו לכל אוהד יונייטד מודרני, מאוחר מידי, פיפי ולישון...
    ניסיתי סוג של פיצוי בכך שראיתי עשרות, אולי מאות שידורים חוזרים של זה, לא משתווה... עצוב.

14. Becks Member

גם אני לא זכיתי לראות את המשחק הזה, בגלל שהייתי באותו הזמן בחזרות למסיבת הסיום.

15. xavi6 Member

אני חושב שאתה צריך להגיד תודה, היית מקבל את שיברון לב הכי גדול כנראה בחייך ידידי.

אנשים מדברים פה על בית ספר...מה זה בית ספר?! תבריזו מאיזה שיעור כימיה או ביולוגיה. אני תמיד הייתי לוקח את האופניים של חבר שלי, נכנס אליו לכיתה ולוקח את המפתחות ונוסע כמו מטורף הביתה לראות את ארגנטינה\ספרד(מנדייטה, צ'אבי, חואקין) מפספס שעתיים+הפסקה ואומר שהיה לי כאב ראש והייתי בחוץ. כל פעם הן אכלו את זה. ואם לא-מה הן יכלו לעשות? לצלצל להורים? הן לא יבזבזו על זה שיחת טלפון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx