באיירן מינכן 2016/2017 :: לה פסטה די דון קארלו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yonmu Member

אין סיכוי שחאבי מרטינז יחזור לקישור האחורי?
    מרטינז-טיאגו-וידאל נשמע לי כמו שלישייה שמתאימה לאנצ'לוטי - קשר הגנתי, קשר מנהל משחק וקשר דינמי.

בכל מקרה, סכנת ההסתמכות על הותיקים (אלונסו-רובן-ריברי) קיימת בסגל שלכם והמינוי של אנצ'לוטי - לאור ההיסטוריה שלו - רק מחריפה אותה. חשבת שסאנצ'ס (+קוסטה וקומאן) הם הפתרון.

2. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

עם איך שהומלס נראה אז הסיכוי הזה שחאבי יחזור לקישור נראה לי רק הולך וקטן.

יש בעיות פרסונליות אבל עם אותן בעיות בדיוק גם הצלחנו להציג הרבה יותר דומננטיות אשתקד. יש כאן גם מעבר לבעיות פרסונליות בדרך בה אנחנו לא מצליחים לקחת שליטה על המשחק כמו שהיינו רגילים.

3. אפנברג Member

לא לקבור עדיין את רובן...רוווובבבןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן. איזה משחק מעולה של ההולנדי: גרם לי לשכוח מכל הצעירים שאמורים לרשת אותו...הוא עוד יניף איתנו גביע נוסף (ובכלל ערב נפלא כשרואים שיש מתחזים למאמנים שלא לומדים מטעויות-עיין ערך מנצסטר סיטי הערב בקאמפ-נואו...).

4. BayernMunchen Member

קימיש בעוד משחק ענק, למרות שלא השלים 90 דקות הבחור רץ הכי הרבה מכל השחקנים לפי הסטטיסטיקה, שאפו גדול לבחור, אלונסו היה הכי חלש היום.

5. Raulito Madridista

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/bisher-holte-robben-14-titel-mit-den-bayern-unter-ancelotti-sollen-noch-weitere-hinzukommen-200049287-48389386/2,w=993,q=high,c=0.bild.Xxx

הארכת חוזה לרובן?
    בבילד מדווחים כי אריאן רובן, מלווה באביו ובסוכנו, יחל בשיחות עם באיירן מינכן על חידוש החוזה. כאמור, ההולנדי בן ה-32, שנראה מצויין ואף כבש בניצחון על פ.ס.וו באמצע השבוע, מסיים את חוזהו בקיץ 2017. לפי העיתון, בין הצדדים יש רצון מלא להמשיך את הקשר. "לפני שנתחיל לדבר על העתיד שלי, אני צריך להיות בכושר משחק ולהציג כדורגל טוב", אמר ההולנדי בעל רגלי הזכוכית.

6. ויאם Member

ישנם מספר בעיות עם הקבוצה בעידן אנצ'לוטי. השליטה במשחק, חוסר ההתלהבות, ההגנה ועוד. אבל אני חושב שיש לתת לו לעשות כל טעות אפשרית עד פגרת החורף, כדי שיוכל ללמוד ולגבש שיטה ומערך מתאימים למאני טיים במרץ-אפריל.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  7. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

הכל נכון והתקווה שלי היא שאנצ'לוטי בכוונה בונה הכל לאט ורוצה לכוון את שיא היכולת למחצית השניה של העונה. יש מאמנים מנוסים שמנסים לכון את זאת ככה. זה יהיה חלום בלהות אם זו הקבוצה שנראה העונה, מאוד מקווה שהוא יודע מה הוא עושה.

ויאם אוהב/ת את זה.
  8. אפנברג Member

אין לי מושג על מה אתם מדברים. אז היו שלושה משחקים ללא נצחון. לריאל היו ארבעה כאלו: מי זוכר זאת עכשיו? הליצן שמאמן את מנצסטר סיטי נראה יותר טוב עם קבוצתו? נגמר הרצף, נצחנו את פ.ס.וו 1:4, ניצחנו את גלאדבך אחרי שארבעה משחקים רצוף לא נצחנו אותם עם "הגאון" הקודם שעמד פה על הקווים. אנו מקום ראשון, חזרנו לנצח, בצ'מפיונס עדיין ראשות הבית ברגליים שלנו,דורטמונד מזייפת חופשי. לא מבין מה הבעיה בכלל. עדיף זיופים עכשיו מאשר זיופים בחצי השני של העונה. מזה היה לנו מספיק בשלוש השנים שחלפו.

9. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

לא צריך להבהל מ 3 משחקים ללא ניצחון כמו שלא צריך לחשוב שהכל בסדר אחרי 2 ניצחונות. המכונה עדיין חורקת, זמן יגיד.

10. ויאם Member

בחייך, איך מה שאמרנו קשור לפפ ולמנצ'סטר סיטי? אנחנו בכלל לא בשלב שנוכל להשוות את תקופת פפ לתקופת אנצ'לוטי.
    בא מאמן חדש עם שיטה חדשה, שעוד לא עובדת באופן מלא, שיכול להיות שלא תתאים לחלק מהשחקנים (מולר, שאומנם את פריחתו עשה בצד ימין, אך העמדה שבה הצטיין ושהכי התאימה לו בשנים האחרונות היא העמדה מאחורי החלוץ), אז אנחנו סקרנים, אבל נחכה בסבלנות לראות איך הדברים יתגבשו.
    חוץ מזה אני לא מבין איך אתה כותב בשורה הראשונה "אין לי מושג על מה אתם מדברים" כאשר כל מה שאמרנו הוא מה שכתבת בשורה הרביעית "עדיף זיופים עכשיו מאשר זיופים בחצי השני של העונה"

אגב, המחצית הראשונה אתמול הייתה מצוינת, אולי הכי טובה מתחילת העונה.

11. אפנברג Member

יש הבדל גדול בין זיופים לבין המונחים שהשתמשו בהם למעלה: "כל טעות אפשרית", "חלום בלהות". מאמן בתחילת הקדנציה ובאיירן נראית בסדר גמור. אז יקח זמן להתרגל אחרי 3 שנים עם מאמן שחוץ מלהסיט שחקנים מהתפקיד המקורי שלהם לא עשה כלום (אגב היום קבוצתו עם עוד תיקו, חמישה משחקים רצופים בלי נצחון עם "הגאון הקטלוני" על הקווים, מצבנו מעולה לעומתו). בהחלט אפשר להשוות לקודמו כבר עכשיו ועובדה שהשחקנים עצמם כבר עושים זאת (ראו ראיונות עם מולר וריברי). תראו איך נראות פסז', יונייטד וסיטי עם מאמנים חדשים על הקווים ותבינו שקרלו עושה עבודה מצוינת ויוביל אותנו לפסגות.

12. ויאם Member

אני לא יודע למה הויכוח צריך לדלוף לענייני גוארדיולה. אבל אם כבר אז:
    1. יש גם שחקנים אחרים שהתראיינו ודיברו רק בשבחו של פפ. רובן ועוד. אנצ'לוטי בעצמו אמר שלא היה לו הרבה מה לעשות ושפפ בנה קבוצה טובה (אם אנצ'לוטי לא היה מרוצה מאיך שקיבל את הקבוצה הוא לפחות לא היה מחמיא לפפ).
    2. אם כבר להשוות לקודמו, אז קודמו מציב את קבוצתו הנוכחית במקום הראשון באנגליה והיא משחקת כדורגל יותר טוב מזה ששיחקה בשנים האחרונות, וזאת לאחר שהגיע לעונת שפל של סיטי.
    3. ההשוואה הנכונה לקודמו היא התקופה שקודמו התחיל את הקדנציה. ז"א אם אתה רוצה להשוות את 8 המשחקים הראשונים של קרלו בליגה + 3 המשחקים הראשונים בצ'מפיונז למשהו, הכי סביר זה להשוות אותם ל8 המשחקים הראשונים בליגה + 3 המשחקים הראשונים בצ'מפיונז בשנת 2013 שהיא הראשונה של פפ. וכן באותה עונה פפ ניצח 6 מתוך 8 המשחקים הראשונים וסיים עם שתי תוצאות תיקו, בדיוק כמו המאזן של אנצ'לוטי העונה (אגב, להזכיר שהקבוצה המשיכה לנצח ברצף עד המחזור ה27, ודעכה לאחר שהליגה הייתה בכלל גמורה). אנצ'לוטי ניצח בשני משחקים מתוך 3 הראשונים בצ'מפיונז כאשר פפ ניצח 3 מתוך שלוש (3:0 על צ'סקא, 3:1 מדהים על סיטי ו5:0 על רוסטוב).

ושוב אני לא מת על קרלו, אני גם לא נגדו. כנ"ל לגבי פפ. אני אפילו לא אומר שהפתיחה של פפ הייתה יותר טובה. כשיסיים קרלו את עונתו הראשונה, נשווה אותה לעונה הראשונה של פפ. כשיסיים את הקדנציה שלו נשווה אותה לקדנציה של פפ. אבל כבר עכשיו להשחיל את פפ לכל ויכוח זה לא לעניין.

BayernMunchen, Uli Hoeness ו-Franco אוהבים את זה.
  13. BayernMunchen Member

@אפנברג אתה חייב להפסיק עם האובססיה שלך לפפ, תשתחרר בן אדם החלפנו מאמן, תטפל בעצמך תעשה משהו עם ההפרעה שלך, לכל דיון אתה חייב לדוחף את פפ? מה יהיה איתך? ממה אתה לא מרוצה? במה אנחנו אשמים שאתה מנסה להרוס כל דיון בגלל האובססיה המוגזמת שלך, תאהב אותו או לא זה עיניינך האישי, אתה מוזמן להרוס את הדיון של מנצ'סטר סיטי בליגה האנגלית או שתמצא מקום אחר לפרוק את ההפרעה שלך, רק תעשה טובה תשתחרר מאיתנו.

14. Raulito Madridista

https://s1.yimg.com/bt/api/res/1.2/Hg3li8j1tauB0l3DOTQrJQ--/YXBwaWQ9eW5ld3NfbGVnbztxPTg1O3c9NjMw/http://l.yimg.com/os/publish-images/sports/2015-04-15/778062c0-e357-11e4-93d9-c166af9f6642_RTR4WWOB.Xxx

לבאנדובסקי יחתום עד 2019 עם חוזה משודרג.
    לאחר שמועות שקשרו אותו למועדונים הכי גדולים באירופה, בפולין מדווח כי החלוץ בדרך להארכת החוזה בקבוצה. הפולני,שמחזיק בחוזה עד 2019, צפוי להרוויח כ-15 מיליון יורו בכל עונה עד סיום החוזה שיקשור אותו למועדון עד 2021. ע"פ הדיווח, החלוץ וראשי באיירן דנים בפרטי החוזה בחודשים האחרונים ואף נפגשו כבר למעלה מ-20 פעמים. בחוזהו הנוכחי, שכרו עומד על כ-11 מיליון יורו ובקרוב הוא צפוי להשתוות לחברו לקבוצה תומאס מולר, בראש טבלת המרווחים בבונדסליגה. לבנדובסקי, שהגיע מהיריבה הגדולה בחינם עקב סיום חוזהו ב-2014, נחשב לאחד החלוצים הבכירים בעולם. קפטן הנבחרת הפולנית (28) כבש 40 פעמים במדי הנבחרת ו-77 שערים בשתי עונות בלבד בבאיירן. ביום שני התבשר החלוץ כי הוא אחד מ-30 המועמדים הסופיים לזכייה בכדור הזהב. העונה לבנדובסקי כבש חמישה שערים בליגה, שלושה בגביע ועוד שניים בליגת האלופות.
    בתוך כך, בגרמניה מדווחים כי גם פרנק ריברי (33) ואריאן רובן (32) צפויים להאריך את החוזה במדי הבווארים. המנכ"ל, קרל היינץ רומיניגה, אישר כי החלו המגעים עם צמד הקשרים הוותיקים ושהם בהחלט מרוצים ממעמדם בקבוצה תחת קרלו אנצ'לוטי.
    - מתוך ספורט 5| בשורה מעודדת מאוד, בלתי-אפשרי להוציא שחקנים מבאיירן. כחלק מתהליך טבעי של השתוללות בעולם הכדורגל גם בבאיירן המשכורות עלו משמעותית בהשוואה לעבר אבל זה בסדר.

15. Raulito Madridista

https://pbs.twimg.com/media/CvsKOhaWEAADVt0.Xxx

ג'ושוע קימיך כבש העונה 7 שערים שזה יותר מכפול ממה שכבש בכל הקריירה שלו עד היום(3 שערים ב-90 הופעות). אני מניח שגם האופטימיים לגביו לא שיערו שקפיצת המדרגה תהיה כה גדולה ושהוא יתפוס פיקוד ואפילו יהיה השחקן הכי בולט של באיירן העונה למרות שלבאנדובסקי ממשיך להבקיע ופראנק ריברי מבשל הרבה שערים. השאלה שלי קצת מוזרה אמנם, אבל בכל-זאת: מדובר הרי בשחקן צעיר ולעתים שחקנים כאלה הם חסרי יציבות. השאלה האם באיירן לא מפתחת תלות מוגזמת בילד המוכשר הזה?
    הייתי רוצה לראות את מולר העונה כובש קצת יותר, בינתיים משהו תקוע יחסית, בשלבים האלה אנחנו רגילים שהוא עם יותר מ-3 שערים. נכון שמדובר בסטנדרטים גבוהים שהוא העמיד, ובכל-זאת.
    אני לא מנסה להעביר ביקורת על אנצ'לוטי אבל באיירן קצת איטית וכבדה בזמן האחרון, כובשת פחות שערים, המשחק עצמו פחות שובה עין, כאילו נפילת המתח של חודש מרץ הגיעה לסוף אוקטובר. אולי זה טוב מצד שני בתקווה עבורכם שבאיירן תגיע למאני-טיים בכושר טוב.

מצב נושא:
הנושא נעול.