בארסה מנצחת בסטמפורד ברידג', ארסנל בברנבאו

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Obafemi, ‏19/2/06.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אמרתי שאני אגיב לגבי פ.ס.וו.-ליון, אז הנה זה:
    פ.ס.וו. , כשהיא בפיגור היא מצליחה לצאת מזה ולנצח. כל זה טוב ויפה לליגה ההולנדית, אבל אני לא בטוח שזה יספיק מול ליון. בשנה שעברה פ.ס.וו. עברה את ליון בזכות הפנדלים, ושתיהן לא נראות משהו מיוחד בחלק הזה של העונה.
    אם איינדהובן תשמיך להראות כמו בליגה, עם הברקות מידי פעם ומזל של אלופים (פנדלים בדקות אחרונות?), אני לא רואה את האלופה ההולנדית עולה לשלב הבא. הידינק צריך לגרום לשחקנים להוציא את כל מה שיש להם על המגרש, ולשחזר את ההופעות משנה שעברה. מי יודע, אולי זה יגמר בגביע... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

בחייאת, מישהו מוכן למחוק את ההודעה שמעלי?

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/06
  2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שזה Long shot, אבל אחרי 20 הדקות האחרונות של המשחק מול קולצ'סטר יש לי הרגשה שדרוגבה הולך לפתוח ביחד עם קרספו, אך לא בתור שני חלוצים שישלימו אחד את השני. דרוגבה הולך לתפקד על תקן גודיונסן (גם המשחק הראשון של גודיונסן בתור קשר היה במפגש המקביל אשתקד), ובעוד שסביר להניח שרייקארד מוכן לגודיונסן בתור הקשר השלישי, אין לי ספק שהוא לא מוכן לאופצייה של דרוגבה בתפקיד ואם יראה אותו עולה יחד עם קרספו יחשוב שמדובר במערך 4-4-2 קלאסי.

אם JM לא ישלוף שום שפן טקטי ויעלה עם המערך הרגיל, קיימת האופצייה של ג'ואי קול באמצע (איום ונורא בפעמים המעטות ששיחק בתפקיד הקשר השנה, אבל לא נראה שמאניש וגודיונסן בכושרם הנוכחי עדיפים) ורובן-דאף באגפים. דאף לא קרוב לכושר של שנה שעברה, אבל... זה בכל זאת בלטי.

בהגנה כל שנותר הוא לקוות שגאלאס יהיה כשיר (אגב, אמר אתמול בראיון שאין לו שום כוונה לעזוב בסוף החוזה) ושקארבליו ירכז את כל התאים האפורים במאמץ לבעוט את הכדור לצד הנכון של המגרש. אני חושש שזה לא אמור להספיק (אחרי הכל, הם לא רבים). ל-JT תהיה הרבה עבודה.

וכמובן - פריירה, אל תגרום לפנדל!

3. cazzo Il Capocuoco

הכל בקיצורים באנגלית?JM?JT?

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריניו וטרי.

5. cavenaghi Member

יופי של סיקור!

ח"ח למיכאל ולשאר העוסקים במלאכה!

באשר למשחקים, תהיה חגיגה אמיתית. לטעמי, המשחק הטוב ביותר, הצמוד והאיכותי ביותר יהיה בין מילאן לבאיירן מינכן, שתי קבוצות סופר חזקות שיעלו למלחמה מרתקת.
    כולי תקווה שהגרמנים לא יקשו עלינו ונחזור עם תוצאה סבירה מברמן, תיקו טוב לביאנקונרים וכמובן שניצחון ירצה אותי מאוד.

באשר לצ'לסי - בארסה, היי-רייטד מובהק. "משחק השנה" זה ממש לא, גם לא "משחק העשור". אומנם יש למפגש בין שתי האימפריות פוטנציאל גדול, אך אני צופה שהרמה תאכזב לעומת ההתעסקות במשחק.
    ואם אני צריך להצביע על פייבוריטית, אני משער שצ'לסי תעבור את בארסה, רק בגלל מוריניו. מה אני יעשה, רייקארד זה פשוט לא הטעם שלי, וההבדל הגדול בין שתי הקבוצות, לטעמי, הוא מאחורי הקווים, שם ללונדונים יש יתרון.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תקראו לי ליצן, אבל אני לא חושב שברמן יעשו חיים קלים ליובה!
    במיוחד על רקע העובדה שיובה לא מהקבוצות שמביסות ללא רחמים את היריבות שלהן!
    ברמן יכולה לגנוב גול או שתיים ולעשות ליובה את המוות, למרות הכל יובה אמורה לעלות.

7. ReL Member

גם אני חושב שברמן יעשו לגברת הזקנה חיים קשים , ואולי אולי תעשה את ההפתעה הגדולה ותעיף אותה .

8. Spanish Weapon Member

מצטרף לדיעה שלך.
    עוד ישר אחרי שראיתי את מי הגרילה יובה , הייתה לי תחושה שדווקא במשחק הזה תיפול חתיכת הפתעה.

9. Jose Mourinho Member

חדשות טובות לאינטר: בנוסף לבלם הצ'כי זנדק גריגרה והקשר ההולנדי המוכשר ווסלי שניידר שייעדרו מהמשחק ביום רביעי בגלל פציעות, גם הקשר הצ'כי תומאס גאלאסק פצוע ולא ישחק.

מהצד השני, חדשות טובות גם לאייאקס: ז'וליו סזאר וסטאנקוביץ' עדיין לא התאוששו באופן מלא מהפציעות שלהם, ולמרות שטסו עם הקבוצה להולנד הם בספק למשחק.
    ורון ורקובה כידוע פצועים, וכריסטיאנו זאנטי ייעדר גם הוא בגלל הכרטיס האדום שספג במחזור האחרון של שלב הבתים מול ריינג'רס.

מנצ'יני פירסם היום את הסגל של אינטר למשחק:

שוערים: טולדו, ז'וליו סזאר, אורלאנדוני
    הגנה: קורדובה, בורדיסו, ח. זאנטי, מיכאלוביץ', פאבאלי, מאטראצי, סמואל, וומה
    קישור: סטאנקוביץ', פיגו, פיזארו, קילי, קאמביאסו, סולארי, סזאר
    התקפה: קרוז, אדריאנו, מארטינס

הרכב משוער:
    ז'וליו סזאר{טולדו};זאנטי;קורדובה;סמואל;פאבאלי;פיגו;פיזארו{סטאנקוביץ'};קאמביאסו;קילי;מארטינס;אדריאנו

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/06
  10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואו נעזוב לרגע את משחקי יום רביעי ונסתכל על היום,

באיירן - מילאן, אני מציע כבר עכשיו לכולנו לשלב ידיים בתפילת בוואריה, שנים שהדחה מוקדמת של מילאן לא הייתה כל כך ריאלית.

וריאל ארסנל, שלדעתי יהיה אחלה משחק פשוט מהסיבה שריאל נראית מצויין וארסנל לא מנצחת גם בחוץ, אני אולי ממש מזלזל בתותחנים שבליגת האלופות נראו הרבה יותר טוב מאשר בליגה, אבל אני לא אתפלא מאיזה 3-0 חד צדדי לחלוטין.

ואיינדהובן - ליון, עדיין לא החלטתי את מי אני רוצה לראות ברבע בכלל, מצד אחד אני סומך על הידינק שהם לא יהיו שק חבטות בשמונה האחרונות, מצד שני אני גם מאמין שליון סוף סוף מספיק בוגרת כדי להיכנס לאליטה, שהקבוצה הטובה תנצח, זה הכל.

(שני הודעות רצופות נגד ארסנל, כמה שאני אחטוף)

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/06
  11. George Best Member

תזכרו טוב טוב, היום ארסנל חוטפת 3-0.

12. Jose Mourinho Member

כן, גם אני חושב ככה, אבל לדעתי איכשהו, בדקות האחרונות, שארסנל בפיגור 0-3, הנרי יגנוב שער חוץ.

13. Igi Member

תלוי איך אתה רואה את המשפט "מביסות ללא רחמים" ...
    אצל יובה זה פשוט שהיא לא מאפשרת ליריבה לעשות משהו במשחק ההתקפי, לא בהכרח מביסה אותה במשחק רב-שערים.

בקשר למה שאמרת, אני בהחלט מאמין שברמן תעשה לנו חיים קשים, אבל לא תפתיע. יובה תעלה...

בקשר למשחקים היום:
    אני מאמין שבאיירן תנצח את מילאן למרות תוצאות התיקו בשני המחזורים האחרונים בגרמניה.
    ריאל-ארסנל - קשה לדעת.. אבל אני גם חושב כמו שאמרו פה.. יגמר 3-1 או 2-1 לריאל..
    בפורטוגל לא יפול יותר משער אחד. ליברפול המשעממת תבוא כדי להעביר את ההכרעה לאנפילד.
    גם הידניק יעשה אותו דבר מול הוייה.. בווינר הייתי שם תיקו.

14. EL Capitan Member

תגידו, מישו מהאנגלופים כאן, או אוהד צ'לסי (יוני?) יכול להגיד לי מה יהיה ככל הנראה ההרכב של צ'לסי מחר? אני יודע, שמוריניו מנסה לבלבל את בארסה ולא מתרגל את ההרכב החזק באימונים, כשגם יש כמה שחקנים הנמצאים בספק למשחק.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קרב המוחות הגדול בין פליקס הגרמני לקארלו האיטלקי - בהחלט דורש ניתוח מקצועי.

זה נכתב עלידי כתב שאני לא מכיר:

"הואיל ומילאן סובלת זמן רב מבעיית אגפים ישחקו בהם קאקא וסיידורף. בדיוק כמו שעשתה מילאן מול יובנטוס במפגש ביניהן. אילו קאקא יעבור ימינה, יתפנה גאטוסו למלאכתו הערב - מיכאל באלאק. דמיקליס ממעט להצטרף להתקפה, ומשחק כמעט כבלם שלישי, על כן סיידורף וקאקא יוכלו להתרכז בעיקר באגף. בכדורי גובה אני מניח כי יאפ סתאם ישמור את באלאק, שיהווה קרוב לשער בעיה קריטית לגאטוסו. מבחינה פיזית, היחידי במילאן שיכול לשמור את באלאק הוא גאטוסו. סתאם כושל ברגליו לעיתים קרובות מידי, נסטה אמור להיות הבלם האחרון, ולהתעסק בעיקר במקאיי - בעיה שלמה בפני עצמה לאנצ'לוטי. לו יצמד אליו שומר אחר מנסטה מילאן תרגיש את נחת רגלו של ההולנדי. ההצמדות של גאטוסו לבאלאק לא תהא הדדית. באלאק ישמור צמוד וילחץ כל רגע את פירלו. מאגאת' לא טיפש, והוא יודע בדיוק היכן מתחילים המהלכים הטובים של מילאן. יכולת ניהול משחק, ראיית משחק, מסירה ובעיטה בלתי רגילה הן רק חלק מהתכונות ההופכות את פירלו לשחקן כה מסוכן.

מילאן בהתקפה תנסה לנצל את יתרון המהירות של קאקא ושבצ'נקו. ההגנה של באיירן באמצע אינה מהירה במיוחד, והשחקנים לעיל עלולים מאד לסכן אותה. כל זאת בכדורים הקרקע בלבד! כל כדור ארוך אשר ישלח לראשה של התקפה המילאנזית, ילקח ביתר קלות ע"י איסמעיל ולוסיו. אני מניח שפירלו כבר קיבל הוראה מפורשת מאנצ'לוטי לשלוח כדורים ארוכים, אך שאלו יהיו יעדים לריצה. כדורים אשר ינצלו את היתרונות של מילאן במהירות, ויבטלו את יתרון הגובה של שחקני באיירן.

באיירן מצידה משחקת יהלום טהור. קשר אחורי חזק במיוחד - כזה שעל מנת לעבור אותו צריך לגייס צבא שלם של כדורגלנים. קשר התקפי בולט, שמהווה פקטור משמעותי במאבק במרכז המגרש. הקישור של באיירן היום, הוא השלם ביותר. הוא יכול לבצע התקפה והגנה בצורה בלתי רגילה, מעבר מהיר בין הגנה להתקפה - בעיקר עקב התפקידים הברורים יותר. שיטת היהלום נותנת לבאיירן אפשרות בלתי רגילה, לבצע מעבר כמעט מושלם בין התקפה להגנה וההיפך. מילאן מאידך, היא אחת מקבוצות המעבר הגרועות שראיתי. שחקנים אמורים לשנות המון מיקום, והיא בנויה על פליימייקר, משחק מסודר ובעיקר הנעת כדור.

אנשים רבים נוטים לזנוח את המפגש הענק הזה, ולתת לציפיה למפגש ענק אחר, בארצלונה - צ'לסי, להשתלט על כל המחזור של ליגת האלופות. משחק ענק אמור להיות היום, לדידי הוא גם לא אמור להיות בצל של ברצלונה - צ'לסי."