בארסה מנצחת בסטמפורד ברידג', ארסנל בברנבאו

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Obafemi, ‏19/2/06.

1. mnc Member

ועכשיו עומדת בפנינו דילמה גדולה: לראות את ריאל מדריד- ארסנל או שמה נעדיף את באיירן מינכן-מילאן.
    אני הולך על הקלאסה ריאל-ארסנל.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

"קאלסה"... קרב הנכחדות. אחרי שהספיקו הקבוצות לחטוף בראש מכל דבר שזז בחצי עונה, נשאר רק להלחם על הכבוד, כי המשחקים הגדולים הם ברמן יובה, ברצלונה צ'לסי, איינדובן ליון ובאיירן מילאן.
    תהנה לך :aaa031:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/06
  3. mnc Member

קרב בין שתי המפתיעות לרעה של העונה.
    ואם אתה זוכר, ב-2004 אז שתי הקבוצות הטובות בעולם, ריאל וארסנל היו צריכות לנצח בכדי להיפגש בחצי הגמר ולתת לנו תענוג של 180 דקות, שתיהן הפסידו ריאל למונאקו ארסנל לצ'לסי, היום אנו מקבלים פיצוי על מה שהפסדנו אז...אני צופה לנו דווקא משחק קיצבי ומעניין.

אבל גן העדן האמיתי מחכה לנו מחר...

4. Reyes Member

משחק קשה היום לריאל אם תשאלו אותי. קודם כל בואו לא נשכח שזה המשחק הראשון של לופז קארו כמאמן ריאל מדריד בזירה האירופאית. לפחות ממני הוא מקבל קרדיט מלא נכון לעכשיו, אבל בכל מקרה, זה לא עוד משחק עבור ריאל, זה המשחק החשוב ביותר עד עתה וקל מהבחינה האישית, זה לא יהיה לו. ראינו מה קרה בפעם האחרונה שריאל שיחקה בנוק אאוט - מול סראגוסה, בגביע. חטפנו שישיה. ובכל זאת, ההתקפה של ארסנל קצת יותר מסוכנת מזו של סראגוסה. מה שבעיקר מפחיד אותי בנושא היום - ההצטרפות של סיסיניו להתקפה. לא יודע אם הבחינו בזה או לא, אבל רייס פותח באגף השמאלי של ארסנל ואם סיסיניו ישאיר אותו יותר מדי לבד, הוא עלול לנצל את המהירות שלו למטרות נבזות, לכן לפי דעתי רצוי מאוד שמיצ'ל יפתח בנוסף לברזילאי. ובכל זאת, זו עדיין ארסנל וזה עדיין הנרי שיכול להביא גול מכל מצב. כדאי להזהר. המפתח לדעתי הוא לחץ בכל המגרש מצד מדריד ובעיקר על הקישור ההגנתי של ארסנל - לגרום לססק ולג'ילברטו לאבד כמה שיותר כדורים ולנצל אותם להתקפות מהירות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/06
  5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הן לא היו הקבוצות הטובות בעולם באותה שנה, ריאל כבר התחילה את הירידה שלה מעונת האליפות היבשתית שלה ב 2002. ארסנל מעולם לא הייתה שם דבר באירופה, כל שעשתה זה חגגה על אנגליה..

התקשורת אוהבת להכניס לאור הזרקורים כל הקשור בברצלונה, ריאל, ארסנל ומנצסטר.. לכן אני מייחל ששוב בארסה תפסיד, ומעניין איך הערוץ המפגר יבלעו את העובדות הללו אחרי שהם גורמים לקהל לחשוב שהם משדרים את הקבוצה הטובה בעולם כל שבוע כמו שעון.

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מה בספורט 5 לעזאזל חשבו לעצמם שהם החליפו את האולפן המיתולוגי של ליגת האלופות?! איכס.. שונא את העיצוב החדש.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא נתתי את דעתי בקשר למשחקים מהסיבה הפשוטה,שבערך הדבר היחיד שמעניין אותי זה משחק וחצי.משחק ושלושת רבע לצורך העניין.

כבר מיום שישי (ותשאלו את דודי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ) התחלתי להרגיש את הלחץ,הפרפרים,ובעיקר החשש לקראת המשחק מחר. אייאקס של היום לא מוכנה עדין למפגשים עם הקבוצות האלו. אייאקס נמצאת במהפכה,והשנה היא לא דומה לכלום. אוהד הולנדי אמר היום "אני בטוח שבשנה הבאה יהיה לאינטר הרבה יותר קשה",רק הבעיה היא שסיכוי טוב שאייאקס לא תהיה בליגת האלופות בשנה הבאה..

יש כמות כישרון גדולה בקבוצה שלנו,ושחקנים כל כך מוכשרים שיובילו אותנו לדברים יפים,אני בטוח בכך. עמנולאסון,מדורו,רוזנברג והנטלאר הם הדבר הבא שלנו. אבל העונה,הכישרון שלהם לבד לא יכול לעשות הרבה. עם פרז',סתאם, ועוד כמה שחקנים זה יראה הרבה יותר טוב בעונה הבאה.

לגבי המשחק,אין מה לעשות,אינטר עולה עלינו בכל פרמטר אפשרי. אחרי המשחק האחרון מול רוזנדאל שראיתי את התקציר ואת הטעיויות האדיריות בהגנה,זה גרם לי לחשוב שזה עלול להגמר בצורה הרבה יותר קשה ממה שחשבתי.
    עוד סיבה,סניידר,ווסלי פאקינג סניידר,לא החלים מהפציעה ולא ישחק. חטא על פשע.

הקישור המוזר שבלינד יעלה מחר,עם לינדברח,מאדורו ועמנואלסון בקישור,שלכולם אופי הגנתי(מלבד אורבי אולי) רק גורם לי לחשש יותר. אם לבלינד היה ביצים,במקום סניידר כמו במשחקי הליגה הוא היה מעלה את הכישרון האדיר שצ'לסי כבר רצתה באותה ידיעה שגרמה לסערה בהולנד על כמעט חטיפת שני כוכבי נוער של אייאקס,ג'פרי סארפונג, שחקן 10 קלאסי. אבל גם בלינד יודע שהילד הוא... ילד,ומול האיטלקים הקשוחים אולי עדיף שחקן פיזי כמו מאדורו,שאומנם לא התקפי,אך אחד השחקנים הטובים ביותר שיש לנו בכל מה שנוגע להגנה.

הגנה.אוי ויזמיר. למה להזכיר את זה. לא יאומן מה שסידרנו לרוזנדאל בתחילת שבוע. פשוט מסרנו להם לשער. אני לא מעלה בדעתי שדבר כזה יחזור,אבל בוא נגיד את האמת,יש לנו אולי את ההגנה הגרועה ביותר בשמינית הגמר.וורמלן והיטניחה באמצע,חונפראן וטרבלסי בצדדים. המצב באמת קשה.....

התקפה. בשבועות האחרונים זה דווקא פועל לא רע. רק נגד מי,דן האג ורוזנדאל? נו באמת,אנחנו מדברים על אינטר.א-י-נ-ט-ר.

רוזנברג והנטלאר במבחן הרציני הראשון שלהם,למרות שאין מה להאשים אותם,סביר להניח שהם בקושי יקבלו כדורים. רוסאלס?לא יודע..ממנו לא תצא ישועה.

אז כן,לאינטר יש יתרון ולא קטן עלינו. אין מה לעשות,אבל שכל המדינה תשב ותראה בארסה-צ'לסי,אני,ועוד כמה מטורפים לעניין נשב מול האינטרנט בתקווה אחרי שידור(וכאחד שיש לו את כל התוכנות הלא חוקיות האפשריות,בדרך כלל מוצאים את כל מה שרוצים) ולקוות שאייאקס שלנו תעשה משהו.

http://english.ajax.nl/upload_mm/1978998263_1999999103_Huntelaar_dank.Xxx
    ה"צייד". קלאס יאן הנטלאר. פעם ראשונה מול אריות אירופה.

ולגבי פ.ס.וו,
    שנה שעברה הייתי בעדם במפגש הזה מול ליון.(סימפטיה כלל הולנדית מלבד כמובן אוטכרט,דן האג ופיינורד כמובן) הם שיחקו כדורגל טקטי,ממושמע אבל גם התקפי ומהנה.

היום נשאר רק שני הדברים הראשונים.שום התקפי,ושום מעניין. אז יאללה,שיעיפו אותם הצרפתים.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף הצמד חמד הטוב ביותר של ליגת האלופות חוזר .

רמי וייץ ושגיא כהן !

9. דקו Member

איזה כיף לישמוע את רמי ויץ ושגיע כהן
    מעניין מה קרה שהם החזירו אותו?
    אבל ספורט 5 הפעם שיחקו אותו

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

בינתיים יש משחק לא רע בכלל בברנבאו, אני נהנה מכל רגע. רק חסרים כמה גולים משני הצדדים.

11. Mourinho Member

ריאל מדריד משחקת כל כך רע, בקאהם וגראבסן כל כך לא מתאימים לריאל שזה מבייך.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שתי קבוצות ענקיות באיירן ומילאן, אווירה מדהימה , משחק מותח, ועל מה מדבר השדרן הגרמני, על מכבי ת"א http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    הוא הזכיר שמקאיי כובש רק נגד הקטנות השנה נגד וינה ושנה שעברה במשחקים נגד אייאקס ומול מכבי ת"א , משחק שבבאיירן ירצו לשכוח, שיהיה בריא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    מילאן בנתיים לא במשחק, לי אישית לא ברור למה אינזאגי לא משחק.

13. EL Capitan Member

ונגר פשוט הפתיע אותי בענק. אם יש סיבה עיקרית לשינוי בריאל, זה ה4-5-1 עם העוצמה במרכז המגרש, שגורמת לה להיות מאד מסוכנת. לונגר לא היה ממש מי לשים לצד הנרי בהתקפה, ואם זה לא מספיק, הוא גם לא היה יכול להיות שקט בהגנה, כש4 שחקנים חסרים לו, ופלאמיני ברירת המחדל כמגן שמאלי. ההחלטה היא פשוטה, לעבות את מרכז המגרש ובכך להיות פחות פגיעים בהגנה, אבל גם להיות מאד מסוכנים עם הנרי, רייס, חלב, ליונגברג וססק. אבל הצורה שה4-5-1 הזה של ארסנל היום היא פשוט מצוינת. העמידה, הסגירה, הצמצום רווחים... פשוט מהלך גאוני של ונגר.

אצל ריאל, זה המשחק של רוביניו והוא חייב להבין את זה. הוא הראה בתקופה האחרונה, שהוא באמת שחקן גדול, אבל אף אחד לא יודע עד כמה גדול. נכון, שנה ראשונה באירופה, אבל זה המשחק בשבילו לקחת את ריאל עליו ולתת לה ניצחון חשוב חשוב בברנבאו. ריאל יצאה מזה בזול, כי כבר בתחילת המשחק היא יכלה למצוא את עצמה בפיגור. ואי אפשר לסיום בלי מילה על בקהאם, פשוט לא מתאים לשיטה הזאת של ה4-5-1 של ריאל, שבו גם מגיע לעמדות של חלוץ לעיתים. כל מה שהוא עשה היום פשוט לא הלך לו, הוא כבד וצפוי. פשוט עגלה.

ונגר צריך לחשוב על משו למחצית השנייה. עכשיו כבר ריאל תהיה מוכנה לזה יותר, וראינו את הדקות האחרונות, בהן ארסנל כבר לא שלטה כמו בהתחלה. חסר עדיין עוד משו התקפי מלבד הנרי לארסנל, ורייס חייב להוריד את החלודה, כי הוא היה יכול לעשות כבר 1-0 בהתחלה. ליונגברג, עם כל הכבוד, זה לא ליונגברג של פעם. ונגר חייב לחשוב על משו, כי זה יהיה חבל מאד מבחינתה של ארסנל אם היא תפסיד את המשחק הזה.

14. Jose Mourinho Member

משחק מצויין בברנבאו, משחק פתוח והתקפי משער לשער, הההימור שלי לראות את המשחק הזה במקום באיירן-מילאן מוכיח את עצמו בינתיים.

בצד של ריאל, רונאלדו טיפה חלוד, סיסיניו, גוטי, ראמוס ומחייה מצויינים, גראבסן סביר(בניגוד לכל התחזיות), זידאן מנסה לתת הברקות ורוביניו עוד לא נכנס למשחק. קסיאס כהרגלו השוער הטוב בעולם. בקהאם מנסה ומשתדל, ועם קצת יותר מחשבה(כמו לעבור את להמן במקום לבעוט לו לגוף), היה גם כובש.

בארסנל - בניגוד למה שחשבתי, הקבוצה כולה משחקת טוב, אפילו סנדרוס, פלמיני וג'ילברטו.

אה, כמעט שכחתי - איזה גולאסו של באלאק!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/06
  15. Mourinho Member

איזה יופי מילאן משחקת- ''בואו נחטוף כדור, ונעבור את החצי ונמסור לשחקן של באיירן'', מה אני יגיד לך סלע, איזה קבוצה אטרקטיבית.

ואמוס באיירן!