בארסה תפגוש את מילאן בחצי הגמר, ויאריאל את ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏2/4/06.

1. Robin Member

אני לא אתפלא אם הרבה מהכרטיסים האלה ליציע הביתי הם כרטיסים שאוהדי ארסנל קנו.

2. Jose Mourinho Member

הסגל של אינטר למשחק מול ויאריאל:

שוערים: טולדו, ז'וליו סזאר, אורלאנדוני
    הגנה: קורדובה, בורדיסו, ח. זאנטי, מיכאלוביץ', פבאלי, מטראצי, סמואל, וומה
    קישור: סטאנקוביץ', כ. זאנטי, פיגו. פיזארו, ורון, קילי, קמביאסו, סולארי, סזאר
    התקפה: קרוז, אדריאנו, רקובה, מארטינס

הרכב משוער:
    טולדו;ח. זאנטי;קורדובה(מטראצי);סמואל;וומה/בורדיסו;פיגו;ורון;קמביאסו;סטאנקוביץ';רקובה(מארטינס);אדריאנו

פבאלי ופיגו החלימו מהפציעות שלהם וזומנו, אבל לא בטוח שיוכלו לשחק 90 דקות. פיגו בכל מקרה יפתח בהרכב כנראה.
    אדריאנו, ורון וסמואל שנחו בניצחון על מסינה 0-3 בשבת, חוזרים לסגל ולהרכב. גם רקובה שנח מול הסיצילינאים ברוב המשחק(נכנס בדקה 83), החלים לחלוטין מהפגיעה שספג מול הספרדים במשחק הראשון, ויפתח כנראה בהרכב.
    מנצ'יני זימן את כל הסגל הבוגר, למעט זה' מריה שנשאר במילאנו(יש!! :aaa021: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx )

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/4/06
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן,אינטר וברצלונה עוברים לדעתי. ההצלחה של יובנטוס תלויה בעיקר בבדיקת הכשירות של דל פיירו מחר. בלעדיו אין ליובנטוס סיכוי.

4. Mourinho Member

הוא עשה בונקר באולטרפורד כי ריקלמה ופורלאן לא שיחקו באותו משחק, ובכלל, ויאריאל שיחקה באחד האיצדיונים הכי קשים באירופה, במדריגל היא לעולם לא מתבנקרת.

2-1 זה אכן תוצאה לא רעה לויאריאל, תיקו היה הרבה יותר מספק, 1-0 קטן והם עוברים. לעצור את אדריאנו.

5. FelaKaT Member

ובמדריגול נגד מנצ'טסר הם שיחקו כדורגל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx
    השנה הם קבוצה בונקריסטית, לא משנה איך תסתכל על זה.

6. Mourinho Member

שוב, ריקלמה לא שיחק, ובכלל היה משחק אפור למדי, גם מנצ'סטר לא עשו כלום.

זה בסדר, גם אני יכול להגיד דברים בלי לחשוב פעמים. תעשה לי טובה, את הבונקרים אתה יכול לחפש בשקט אצל הקבוצה שאתה אוהד, אה, ואם בא לך תסתכל גם על משחקים של ליברפול.

7. FelaKaT Member

בגלל שריקלמה לא משחק ויאריאל צריכה לשחק בונקר?
    בעצם, מה אפשר לצפות מויאריאל ללא ריקלמה, הרי היא ניצחה רק משחק אחד מתוך ה12 שהיא הייתה בלעדיו.
    קבוצה עלובה שהבקיעה בקושי רב 7 שערים בליגת האלופות.

זה בסדר, אתה כבר עושה את זה לכן אני אמנע את הטירחה(?) מעצמי.
    יובנטוס לא משחקת בונקר, ואיך זה שליברפול משחקת בונקר סותר את זה שויאריאל בונקריסטית?

8. Mourinho Member

יובה לא עושה בונקר, וויאריאל כן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אפילו אתה יודע שמשחק של יובה זה הדבר הכי משעמם שקיים, לצערי הרב אתם מסוגלים לשעמם ולהתבנקר ולנצח בקלות באיטליה נגד קבוצות מצחיקות כמו: מסינה, טרוזיו וכו', באירופה זה כבר סיפור שונה לחלוטין.

אין ספק, ויאריאל קבוצה עלובה, אינטר קבוצה בינונית, מסכים איתך לחלוטין!!

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/06
  9. FelaKaT Member

נכון, יובנטוס משחקת משעמם, אבל ממתי משחק משעמם קובע שהקבוצה משחקת בונקר? תעיף מבט לעבר אחוי אחזקת הכדור של יובנטוס ואתה תופתע.

באירופה עשינו את זה לבארסה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx אז הסיפור לא ממש שונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ויאריאל בהחלט קבוצה עלובה ואינטר בהחלט קבוצה בינונית.

10. EL Capitan Member

הגדילה את הסיכויים שלה? בעייניך אולי. אף אחד לא חשב? אתה לא חשבת. על סמך 2 משחקים נגד מנצ'סטר, 2 משחקים שראיתם את ויאריאל משחקת, אתם מביעים עלייה דעה בלי לדעת מה הקבוצה הזאת שווה באמת, או שאתם פשוט חושבים במחשבה תמימה, שויאריאל היא קבוצה עלובה, אבל אתם צריכים להבין- אתם לא יודעים באמת אם זה נכון או לא. ורמז, זה לא.

11. FelaKaT Member

על 2 השאלות שלך(לתשובות אני לא מתייחס, כי זה מגוחך להפיל את זה רק עליי) עונות מוסדות ההימורים. ניצחון של אינטר היה באנקר בהימורים גם כאשר היה +1 לויאריאל וזה בעצם מסביר את כל התמונה.
    מי שראה מספיק את 2 הקבוצות העונה יכול להעיד בלי ספק בכלל שאינטר ב2 רמות מעל ויאריאל של העונה.

הקבוצה הזאת הייתה שווה משהו בשנה שעברה, העונה כל מה שהיא שווה זה ריקלמה שלצערו מקרטע עקב פציעות.
    לא סתם לקבוצה הזאת יש ממוצע של 1.32 שערים למשחק בליגה ובליגת האלופות הממוצע שלה קרוב יותר לשער ב2 משחקים מאשר לשער במשחק.

12. EL Capitan Member

ממתי אני שם על המבינים שלנו בארץ? אם זה היה ככה, הייתי חסיד נלהב של רן בן שמעון ומצבי לא היה טוב בכלל.

וכאחד שראה את ויאריאל משחקת יותר מפעמיים העונה, בניגוד אלייך (בלי ניסיון להעליב, זאת האמת פשוט, אני מניח), וכאחד שיודע מה הולך בליגה הספרדית בויאריאל, אני יכול להגיד לך, שהקבוצה הזאת רחוקה מלהיות עלובה, כמו שאתה אומר.

13. FelaKaT Member

בערך מאותו זמן שאני שם(=אף פעם). את התקשורת הישראלית אני שונא. זאת גם אחת הסיבות שאין לי בבית YES\COLD\HOT\NIET.
    אני מדבר על סוכניות ההימורים מרחבי אירופה(אתה לא תאמין, יש ערוץ בלויין רק בשביל הימורים) שהיחסים בהם נטו באופן נחרץ לטובת אינטר.

לא ראיתי הרבה משחקים של ויאריאל העונה(למרות שדווקא משדרים אותה הרבה) אבל מה שראיתי הספיק לי.
    ראיתי אותם בעיקר בתחילת העונה ואחרי שראיתי שאין מה לראות יותר מדיי(בעונה שעברה הם היו מלהיבים כמעט כמו בארסה, בלי להגזים) העדפתי לראות שידורים אחרים(נאפולי, הקהל שלהם ענק!).

בכל מקרה, ויאריאל קבוצה עלובה השנה בליגת האלופות, אני כמעט משוכנע שאתה תסכים איתי על זה.

לצאת בהפסד מינימאלי בחוץ מול קבוצה שהבקיעה את כל השערים שויאריאל הבקיעה עד כה בשלב הבתים בלבד זאת תוצאה טובה. אני בטוח שפלגריני היה קונה את זה לפני שהמשחק החל.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי על משהו מעניין לרגע, למעט רומא בבית, מתי פעם אחרונה ספגנו שלושה שערים?

מה ששוב מחזיר אותי לנקודה שלי - אם נכבוש - נעלה, רק שנכבוש בבקשה..

15. FelaKaT Member

חשיבה טובה אבל לא מועילה. לויאריאל מספיקים 2 שערים בכדי למשוך את המשחק להארכה ומשם השד יודע מה מצפה לאינטר.
    אני מקווה שאינטר תכבוש שער מהיר ותוסיף עוד אחד במחצית השנייה בכדי לא להיכנס לצרות.