בולטון וונדררז- טוב לממלכה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏9/1/07.

1. Robin Member

:aaarofl: שיחקת אותה עם השם משתמש...

2. W.Rooney Member

ומה שאנחנו מקבלים זה שהשחקן המרכזי בבולטון, לפי התקשורת כמובן, הוא טל בן חיים. אם הייתי תייר, והייתי מוצא כתבה של מקור ישראלי בקשר לבולטון, כבר הייתי חושב שבן-חיים הוא סמל של הקבוצה שנים רבות ואליל האוהדים.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הבעיה שלכם זה שאתם נותנים יותר מדי חשיבות לתקשורת הישראלית. אז אומרים "בולטון של בן חיים".
    ביג דיל.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/07
  4. StevieG Member

עזבו, התקשורת הישראלית הפרובינציאלית מוציאה את טל בן חיים כבלם הטוב בפרמיירשיפ בערך. היא טוענת שצ'לסי בעקבותיו, למרות שצ'לסי בסה"כ מחפשת בלם מחליף, וצ'לסי, אממ, סרקה בערך חצי עולם בשביל בלם מחליף כזה.
    ועוד לא דיברנו על הפולחן אישיות שהיא עושה לבניון..
    טל בן חיים, למרות שפותח בהרכב בולטון, הוא לא בשורה הראשונה של הבלמים בפרמיירליג, ואין לו מקום באף הרכב של הקווארטט. הוא גם לא הכוכב של בולטון, כמו שהזכיר רוני לפניי.

בקיצר, אני אקטע את החפירה באיבה ואציין רק שהפרובינציליות של התקשורת הישראלית פשוט מרגיזה חלק מאיתנו. אין לנו שום דבר כלפי טל בן חיים.

5. מיכל3 Member

תגידו, אם כבר הזכירו את בן חיים כאן. גם בתקשורת הבריטית הוא מקושר לצ'לסי או רק באתר של אופירה ושות'?

6. StevieG Member

הזכירו, אבל באותה מידה הזכירו גם 7657665 בלמים אחרים.

7. Claret&Blue Member

לא יודע, קשה לי עם מה שאתה אומר. אם יש שחקן ישראלי שבאמת אני מעריך זה בן חיים. אני חושב שנכון להיום הוא שחקן סגל לגיטימי בכל מועדון פרמיירשיפ. חבל שהתקשורת הישראלית, שאכן מפארת ומהדרת, גורמת לכם לשפוט אותו בצורה סובייקטיבית.

8. city Member

אני זוכר שכבר לפני שנתיים בערך אמרתי פה על גבי הפורום שאני מלא הערכה לביג סאם שעשה עם בולטון ניסים ונפלאות בתקציב זעום. אז קיבלתי הרבה תגובות עוינות, אבל צריך לעשות הבדלה בין סגנון המשחק של הקבוצה להישגים שלה. מבחינת הישגים, בולטון עושה מעל ומעבר. מבחינת תצוגות כדורגל, היא מאכזבת כבר מספר שנים ברציפות. כשבולטון נלחמה נגד הירידה, האגרסיביות שלהם הייתה הירואית, וזה שהם הבקיעו שערים מזריקות חוץ והרמות מהחצי היה טבעי. אבל עכשיו, שבולטון נמצאת במקום החמישי, מצפים ממנה ליותר.
    אני זוכר את השנה שבה אופ"א שינתה את חוק הנבדל ככה שאחרי בעיטה, שחקן (שימצא בזמן הבעיטה באופסייד), אחרי נגיעה של השוער לא יחשב באופסייד. שבוע אחרי שהחוק התקבל בולטון שיחקה מול קבוצה אחרת (לא זוכר כרגע מי זאת הייתה). במשחק בולטון קיבלה בעיטה חופשית, שני שחקנים של בולטון עמדו על שתי הקורות, הפריעו לשוער ולמגינים, ואחרי ההרמה ונגיעה לא טובה של השוער (כי הפריעו לו) אחד מהם דחק את הכדור פנימה. זה שההגנה יצאה לאופסייד לא שינה כלום, בגלל החוק הנ"ל.
    אחרי המשחק אלרדייס התראיין לטלוויזיה ואמר כמה הוא חושב שהחוק החדש מטומטם. הוא אמר שהוא ניצל אותו, כי שנותנים לך תיקח, אבל הוא ישמח אם החוק יבוטל. הדוגמה הזאת ממחישה בדיוק את בולטון. אפשר להבקיע ממצבים נייחים - אז מה אם זה לא יפה, ואז מה אם הקהל מתבאס - העיקר שלוש הנקודות. קודם לנצח, אח"כ לשחק יפה. מי שמקבל מחמאות לא בהכרח לוקח את הנקודות. אני בטוח שאלרדייס מעדיף לראות כדורגל איכותי וזורם, אבל אם הבנאדם יכול לקחת קבוצה לצמרת רק על אגרסיביות, שליטה במגרש, מצבים נייחים ומשחק גובה טוב, למה לו לוותר על זה? תראו מה קרה לפארדיו, ששיחק מאוד אטרקטיבי, אבל ברגע של משבר לא הצליח להשיג נקודות בודדות.
    כמו כולם, אני לא אוהב לראות משחקים של בולטון. אבל אני כן נהנה מהמלחמה, מחוכמת המשחק ומניצול המצבים המדהים של הקבוצה הזו. הם הגיעו לאן שהגיעו בזכות ולא בחסד, ומגיע להם כל הקרדיט. ברור שאני אשמח לראות את הכדורגל שלהם מתחיל להשתפר (מבחינת האטרקטיביות) עם הזמן וההתבססות בצמרת, ואני חושב שאפשר לראות את זה מתחיל לקרות בזמן האחרון, גם תודות לאנלקה, ששידרג את הקבוצה.

9. Bill Shankly Member

וואלה וואלה .... יש בפורום אשכול לבולטון ... פעם הראשונה שאני רואה ...
    אז הנה הדעה שלי על הקבוצה המגעליה הזאת :

בולטון היא הקבוצה הכי מלוכלכת בליגה ... הם פאוליסטים,קשחנים,מבזבזים זמן ופוקסיונרים ביותר !
    יש לי עוד הרבה מה להגיד אבל נשאיר את זה קצר לבינתיים ...

לשמחתי את נצחון של ליברפול נגד בולטון באנפילד יצא לי להיות נוכח בו ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    כמה שמחתי שליברפול נתנו בתחת לחולראות האלה ... אוי זה היה יום טוב !

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/07
  10. eastlands Member

ג'רארד -היית במשחק הדממה נגד בולטון , מזל שקראוץ' העיר את הצופים העייפים ,שעד לגול ממש ישנו .
    שמחתי מאוד על שעצרתם את בולטון ,קשה לי מאוד עם הקבוצה הזאת ,מצד אחד הם משחקים עם נשמה ומחוייבות למועדון ,ומיצד שני כדורגל מכוער ,פאולים גסים ,וקהל עייף שלא נוסע בכלל למשחקי חוץ, גם כשהם ליד הבית .

11. THE STRETFORD END Member

בעידן הכסף הגדול לי לא נותר אלא להוריד את הכובע בפני בולטון וסם אלדייס,
    כבר כמה עונות שבולטון נאבקת בצמרת,נאבקת על גביעים(גמר גביע הליגה)שמגיעה לאירופה ולא מביישת את הפירמה,
    כל זה עם סגל "עני" יחסית לסכומים המטורפים של צ'לסי,יונייט,ארסנל,ליברפול,ניוקאסל,טוטנהאם.

אלדייס הביא ומביא שחקנים מבוגרים שכולם חשבו שהיה עדיף לו היו תולים את הנעלים ומצליח להפוך אותם לסיפור סינדרלה(קאמפו או היירו)
    אלדייס מביא שחקנים מכל מיני מקומות בעולם(ישראל למשל)שלא שמעו עליהם והופך אותם לשחקנים לגיטמים + בפריימיר ליג,
    אלדייס למרות הזרים הרבים עדיין מצליח לשמור על כמות מכובדת של בריטים בקבוצה וגם מהם הוא מוציא אקסטרה יכולת לעומת מקומות אחרים שבהם שיחקו(קווין דיוויס למשל)
    אלדייס יודע איך לטפל ולהוציא את הטוב משחקנים בעייתים שנזרקו ממקומות אחרים(דיוף,אנלקה),

אז הם לא משחקים את הכדורגל היפה לעין של ארסנל,אז הם לא משחקים במהירות המסחררת של יונייטד,
    אבל כן יש להם את היעילות של צ'לסי,
    קבוצה מאוד מאוד מאומנת(בעיקר בנוגע למצבים נייחים)סגנון קשוח ולא פשרני אך בהחלט לא מלוכלך מדי,
    קבוצה חזקה,יציבה
    ויש להם גם כדורגל טוב לפרקים נרחבים אחרת הם לא היו נשארים כל הזמן סביב הצמרת.

12. eastlands Member

עידן הכסף הגדול ,קצת לא מסתדר עם 8 מליון על אנלקה , שזה 8 מליון יותר ממה שסיטי השקיעו ברכש העונה .

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/07
  13. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,
    לא עשיתי השוואה בין בולטון לשיטי בעניין הכסף אלא לבין שאר הגדולות כשבולטון בשנים האחרונות נמצאת מעל חלק מהן בטבלה.
    ועדיין אנקלה והמחיר שהיא שילמה עליו הוא יוצא דופן לעומת הסכומים של רוב הרכישות שלהם,
    ואל תשכח שלא מעט בשנים האחרונות הגיעו כשחקנים חופשים.

14. Claret&Blue Member

בדיוק. אנלקה נחשב לאחת הרכישות היקרות ביותר בהיסטוריית המועדון, אם לא היקרה ביותר. זה הכל פרי החיסכון של ביג סאם.

15. eastlands Member

ועדיין יותר מידיי שערים נכבשים אחריי אאוטים ,וקרנות ,תוך כדי עבירות ברורות על שחקני יריב , יותר מידי זמן מבוזבז בהחזרת הכדור למגרש בזמן שהם מובילים , העובדה ששאר הקבוצות מתכוננות שבוע לפני המשחק נגד בולטון למשחק אחר,וגם השופט מתכונן אחרת (חימום הצוואר ו4 עיניים ,כדי לראות מה מתרחש בשדה בזמן המעקב לגג האיצטדיון בניסיון לחפש את הכדור) ,עוד יותר משניאה ומפרידה את בולטון מכולם , חבל מכוון שעכשיו עם דיוף המכוער ואנלקה האגואיסט ,הם מראים מידי פעם כדורגל מאוד טכני ומהיר .
    גם הקהל לא פרייר ,ובולטון בעונה הכי טובה מאז היווסדה לא מעניינת כל כך את תושבי העיר ,שנשארים אדישים לגועל נפש ,ופשוט לא באים למשחקים , שלא לדבר על 100 האוהדים שנוסעים איתם למנצ'סטר לדרבי .

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/07