בונדסליגה - דיון המחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏17/1/20.

1. DRORIKO Member

אמנם יש כאן ספק דריכה, אבל שים לב שטורהם צולל הרבה אחרי. אני אתן לו את הטלפון של אימובילה שיתן לו שיעורים בצלילות.

2. Lebron Member

מקווה שבאיירן לא נפלו עם האופקמנו הזה. הוא היה ממש שייקי היום. צריך שהרננדז יחזור בהקדם.
    לפי איך שהוא נראה כרגע גם בואטנג עדיף עליו.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

3. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, בתור אחד שלא עוקב באופן אדוק אחרי הבונדסליגה בלשון המעטה, אני מזהה הרבה יותר שחקנים שעלו הערב אצל גלדבאך מאשר אצל ארסנל.

נויהאוס הוא השם שמדברים עליו יותר אבל אני נורא מתלהב מאלבדי, בכיף לוקח אותו לריאל.

VAR אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

זומר, אלבדי, לאיינר (אין לי מושג איך אף אחד לא שם לב אליו, מגן פסטסטי ומאוד יציב), נויהאוס כמובן והצמד הצרפתי בחוד. וזה עוד אחרי שקרנו של זקאריה ירדה בעקבות הפציעה.

Iker Casillas אוהב/ת את זה.
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

האלנד בא רותח לעונה הזו

6. DRORIKO Member

מפתיע שהוא עדיין בדורטמונד

rivaldo אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

משהו שלא רואים כל יום. קווין טראפ בטפשותו מנסה בכח למנוע קרן והודף את הכדור לרגליים של רויס שמבקיע. למזלו של טראפ הוא לא זינק מספיק מהר והכדור יצא עוד לפני ההדיפה שלו והשער נפסל.

8. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלאנד פשוט כמה רמות מעל כל דבר אחר שיש כרגע בדורטמונד, התלות בו מוגזמת וקיצונית לכל הדעות. הסיכוי היחיד שלהם למצוא בקיץ הבא מישהו ש"ייכנס לנעליו" זה רק אם באיירן יסכימו לטרייד (יהיה מעניין מאוד אם זה יקרה).

9. DRORIKO Member

גרד מולר, אחד מגדולי החלוצים אי פעם, הלך לעולמו לאחר שנים שסבל מאלצהיימר. למרות כל השערים והתארים מזוהה קודם כל עם מונדיאל 74, שהיה אמור להיות המונדיאל של יוהאן קרויף ולבסוף יזכר בתור המונדיאל של מולר.

10. VAR Member

לא צריך חיזוק להגנה, בסדר. אז תמשיכו לאכול צמדים ושלישיות כל משחק. הכל טוב.

AS R אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

היה קצב טוב מאוד כצפוי, בגרמניה לא צריכים זמן להוריד חלודה, אין חימום. באיירן ונגלסמן הגיעו מאוד לחוצים לדעתי, עם כמה שמדובר היה רק במשחקי הכנה ומחזור אחד, לדורטמונד היה סיכוי על אף היעדרויות. הולאנד היה קצת מסורבל ולא מרוכז וחבל (בעיקר במחצית השנייה), אחרת היא הייתה יותר בתמונה. רויס הפציץ גול ענק משום מקום. ואז הגיעה המתנה הקבועה של דורטמונד, לא מבין את הרשלנות הזו מאחורה. עוד במחצית הראשונה היו כמה איבודי כדור פאתטיים. הנגיחה של לבנדובסקי - כל העולם ראה וציפה לזה. המדים של באיירן אגב היו מזעזעים. "הטקס" לכבוד גרד מולר ז"ל היה במקום, מרגש.

12. AS R Member

העיקר שוער החליפו.. יותר חשוב מלחפש מגנים ובלמים.

13. DRORIKO Member

שאלה פה לעכברי הבונדסליגה שעוקבים אחרי לייפציג באופן קבוע. מה הסיבה שפורסברג עדיין בלייפציג ולא בקבוצה גדולה יותר(לא שיש הרבה כאלה) או במילים אחרות, איפה הבאגים אצלו? כי כל פעם שאני נופל על משחק שלו בלייפציג או בנבחרת הוא נראה פנטסטי.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/21
  14. AS R Member

האלאנד היה באחד המשחקים היותר חלשים שלו שאני זוכר. נראה לא מפוקס, עצבני, לא בעניינים.
    ואז הוא פשוט עשה את הגול השלישי בעצמו, כשהוא פורץ קדימה במצב קשה ואז גם מספיק לחזור מעמדת נבדל ולבעוט כדור ממצב שרק נראה קל, אבל לדעתי המון שחקנים לא היו מצליחים לבעוט לפינה העליונה בדיוק הנדרש.
    בשתי דקות ראינו כמה דורטמונד קבוצה לוזרית וחסרת הגנה, וכמה ווינר אחד יכול להציל אותה. לפחות במשחק הזה.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  15. VAR Member

טוב החלטתי שאני לא יכול לראות יותר את מסוט בראנדט, זה עולה לי בבריאות. שמישהו יודיע לי בבקשה מתי הוא עף לספסל.

הבלם הקרואטי הזה שהגיע בהשאלה מוולפסבורג נותן מחצית שאף בלם בדורטמונד לא נתן לפחות ב3 השנים האחרונות. כמה חבל שהוא הראשון שירד לספסל ברגע שכוכב האינסטגרם יחזור לכושר. אבל אולי בעצם עדיף ככה כי זה עניין של בערך חודש עד שהוא יבין שהוא הגיע למקום שבו לא חייבים לסגור את השחקן הקרוב אליך או לשמור על מישהו במצבים נייחים, ויתחיל לשחק בהתאם. עדיף לשמור על הרושם הטוב.

בדורטמונד מכורים לבינוניות.

לברקוזן אגב עלו על סטארט אפ יפה: מכרו לדורטמונד את הכוסית הבלונדינית ב32 מיליון כדי לפנות מקום לכוסית ההיא שנמכרה ב80 מיליון לצ'לסי ופינתה מקום לאחת החוויות הכי גדולות שיש לכדורגל להציע היום (פלוריאן ווירץ). מפחיד לחשוב מי הנער שנמצא בהיכון אחרי שיעשו עליו את ה100 מיליון אקזיט.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/21