בועז מעודה באירוויזיון

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שער 7, ‏15/11/07.

1. Makaay#10 Member

אהבלה היא אולי לא אבל משתמטת היא כן ורק על זה אסור לה לייצג אותנו באירוויזיון .
    זה מעניין תביצה הימנית משמאל שהיא יכולה לייצג אותנו יותר טוב מאחרים אם היא לא עשתה צבא
    אני מעדיף לקבל 0 נק' בתחרות המפגרת הזאת מאשר לזכות עם אחד שלא ראוי לייצג את המדינה .

2. מיכל3 Member

ושוב מערבים עניינים פוליטיים\צבאיים וואטאבר עם כל התחרויות האלה. היא באה לייצג את ישראל בתור זמרת, לא בתור משהו אחר. מבחינת יכולת שירה נטו היא הכי מתאימה, בלי קשר לרקע שלה. תהיה בטוח שכבר ייצגו אותנו בעבר אנשים שלא שירתו בצבא, מצחיק שדווקא בשנתיים-שלוש האחרונות נזכרו להתעורר ולהגיב על זה פתאום.

3. xavi6 Member

מה אתה שאתה מברבר מצד לצד תימנים\רוסים? יש לך משהו נגד תימנים? אתה גם מאלה שצועקים שם קמצנים? או שבעצם הרוסים מסריחים? עוד צוציק...

4. BenBatia Member

אני לא יודע אם תימנים קמצנים ורוסים מסריחים,אבל אם זה מה שיש לנו להציע נגד העולם,אנחנו בבעיה.

5. xavi6 Member

למה במצב רע? תימנים\רוסים נחותים מגזעים אחרים?

6. Dimitar Berbatov Member

אין, אני מת על התגובות שלך.
    לא משנה באיזה דיון אתה מגיב, תמיד התגובה תהיה נגועה בפוליטיקה, אפילו שהדיון רחוק ב-180 מעלות מהנושא.
    מה זה משנה איפה היא נולדה ושהיא השתמטה מהצבא? בגלל זה אסור לה להופיע באורוויזיון? גם אני, כמו רובנו, נגד תופעת ההשתמטות. אבל זה לא קשור למוזיקה.

ואני מסכים שהתחרות הזאת טיפשית וחסרת כל ערך.

7. Riki Member

תתחילו לבלום את הגועל הגזעני הזה שלכם פה.

לבועז מעודה יש אולי קול יפה ושיהיה בהצלחה, אבל האלמנט החשוב נלקח מאיתנו בשנים האחרונות, הזכות לבחור מועמד ראוי לפי דעת הקהל !!

אהה ועוד משהו, אני לגמרי בעד - משתמטים לא מייצגים אותנו בתחרות.

8. Makaay#10 Member

אני יתחיל מהסוף: כי רק בשנתיים שלוש האחרונות מבינים כמה המצב גרוע וכמה פשוט היום לכל מושתן להתחמק מהשירות הצבאי שלו כי זה מבזבז לו זמן .
    מזתאמרת מערבים עיניינים פוליטיים צבאיים ?! לעזאזל למה לתת לה לייצג את מדינת ישראל אם היא לא תרמה כלום למדינה, אם המדינה שלה בכלל לא מעניינת אותה ? אם את המינימום שחובה על כל אחד לתת היא לא נתנה.
    את בכלל רואה מה את רושמת ?? למה לערב עיניינים פוליטיים צבאיים ?? מדובר כאן , כמו שאת רשמת בהמשך על ייצוג המדינה וזה בושה וחרפה שאחת שהמדינה על הזין שלה תייצג את המדינה
    נראה לך שכל אחד יכול לייצג תמדינה? עם כל זה שהמדינה בקרשים לא כל אחד ראוי לייצג אותה.
    נראה לך לדוגמא שאריאל זילבר יכול לייצג את המדינה אחרי מה שהוא אמר הא זה נראה לך הגיוני?
    "מבחינת יכולת שירה נטו היא הכי מתאימה, בלי קשר לרקע שלה" ואם הוא היה הכי מתאים מבחינת יכול שירה נטו נראה לך באמת שאפשר לתת לבנאדם כזה שתומך ברוצח של הדמוקרטיה בגלוי לייצג את המדינה?
    איזה מין מסר זה ישדר? בדיוק אותו מסר אם הכלבה הזאתי תשתתף באירווזיון . מצטער להעיר אותך אבל בהופעות כאלו כמו האירווזיון שהוא אירוע פוליטי לכל דבר לא מסתכלים רק על השיר אלא גם על מי ששר אותו.
    ברגע שמדובר בייצוג של המדינה צריך לערב עניינים פוליטיים צבאיים לא כל אפס שאומר ועושה מה שבא לו יכול לייצג את המדינה שלו, איזה מין פאקינג דוגמא זה נותן הא?
    ואם כבר ייצגו אותנו בעבר אנשים שלא עשו צבא אז שיילכו להיזדיין זה לא אומר שזה בסדר ובטח לא אומר שצריך לשים על זה פס. :aaaprot:

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/07
  9. Sergio Ramos Member

את מיזה מעניין התחרות החרושה הזאת?

בכל מקרה שיהיה למעודה בהצלחה.

10. Riki Member

תסלח לי חמוד, אבל פה זה לא תחרות כוכב נולד, פה זה כן קשור למדינה מאחר והיא אמורה כביכול לייצג אותה, במידה וזה לא קשור באופן ישיר אז אני לא יודעת מה.

11. Number 8 Member

אם כבר החליטו ללכת על הביזיון לבחור מישהו רק מהפינליסטים של כוכב נולד, אז לפחות שיבחרו מישהו ראוי, כמו הראל סקעת או נינט. רק שניהם באמת ראויים לייצג את ישראל מכל הבחינות, ואין ספק שהם יצליחו. מה בועז מעודה בדיוק עשה חוץ מלזכות בכוכב נולד, לעומת האחרים. חבל. פשוט חבל.

בטטה מעודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אחד המאכלים הטעימים.

5. ספרי לילה.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אסף,מה עם איזה סידרת חינוך לבן דוד שלך ?

13. Makaay#10 Member

זה כבר מעל לכוחותיי..

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דווקא שמעתי הצבא החליט לגוון את שירותיו וכחלק מכך הם מעוניינים לפתוח מטבח איטלקי לגדודי הממטרות השונים. תסביר לו שהטבח הראשי נקרא פאולו ושלפעמים יוצאים לקרבות עם האינטר הצבאי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/07
  15. cazzo Il Capocuoco

לפאולו יש משרתת ונצואליאנית בבית, ממתי הוא מבשל?

http://img442.imageshack.us/img442/4740/d2afcv8.Xxx

אגב מעודה זה פשטידה מרוקאית עשויה מתפוחי אדמה וביצים!