בורוסיה דורטמונד 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י AS R, ‏23/7/17.

1. VAR Member

עדיין לא יודעים להרוג משחקים. דווקא במשחק הכי טוב של הזאר במדי דורטמונד ובמשחק על סף השלמות של אקסל וויטסל. שערים שספגנו חוסר מזל אחד גדול אבל בדיוק בגלל זה אתה חייב לכבוש יותר בצד השני, אלקסר ורויס פשוט לא חדים בתקופה האחרונה וסאנצ'ו לא השפיע היום על המשחק כמעט בכלל. היה במקום הנכון בזמן הנכון כדי להחזיר את היתרון אבל כלום מעבר לזה. המון מתפרצות של 4 על 3 שפשוט נזרקו לפח בגלל מסירות רשלניות.

אחרי שולץ אפשר להוסיף גם את הומלס לרשימה שתלך ותגדל ככל שהעונה תימשך, כפי שכולנו כבר יודעים שיקרה.

אם כבר פאברה רוצה לחלק עומסים כדאי שיתחיל עם רויס. אין שום חוק שקובע שהוא חייב לשחק תמיד 90 דקות. בניגוד לשנים קודמות יש לנו אחלה מחליף בעמדה שלו והגיע הזמן להכניס אותו לעניינים. רויס יפצע בסוף וצריך שבראנדט יהיה בשיא הכושר שלו כשזה יקרה.

AS R אוהב/ת את זה.
  2. AS R Member

אם זגאדו הוא זה שיפתח בהגנה כשהבלמים הפותחים פצועים או כשיש רוטציה, דורטמונד תהיה בצרות. וייגל הרבה יותר יציב ממנו גם כשהוא לא בעמדה הטבעית שלו.

איך שזה נראה כרגע, לייפציג פייבוריטית לסיים לפני דורטמונד.

3. Raulito Madridista

לאחר המשחק, כשנשאל האם לבורוסיה דורטמונד יש בעייה מנטאלית - מרקו רויס היה עצבני במיוחד ואיבד את העשתונות שלא כהרגלו: "זה עולה לי על העצבים! הצגנו משחק הגנה מאוד לא חכם, אנחנו צריכים לעמוד טוב יותר על המגרש גם בדקות האחרונות. זה פשוט לא יכול לקרות. אתם באמת שואלים אותי על בעיה מנטאלית עכשיו? זו הבעיה שלנו? תפסיקו עם השאלות האלה. כל שבוע זה אותו החרא ממכם"

כבר כתבתי את דעתי על ההגנה של דורטמונד אבל עם הומלס זה ישתפר בהמשך. צר לי אבל אני חושב שהשאלה במקום ואכן יש בעיה, השחקנים לחוצים כשהיתרון שברירי. דורטמונד ספגה שבעה שערים (רק פעם אחת שמרה על שער נקי) - כמו באיירן ולייפציג ביחד, גם לנצח 0:1 או 1:2 זה בסדר, לא בכל ערב נותנים שואו. בשתי עונות האליפות דורטמונד ספגה 22 שערים ו-25 בהתאמה.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהמשך לדיון שהתחיל לגבי המעבר של אובא לארסנל אחרי המשחק מול יונייטד.

5. Raulito Madridista

זה הביא אחלה טראפיק מה שנקרא בכל האתרים, העיתונים היו מבסוטים, יש להם כתבה גדולה אבל האמת שאני לא מבין את ההתקפה הזו. אובמיאנג שיחק ארבע וחצי שנים בדורטמונד, כבש למעלה ממאה שערים, תמיד היה מהטובים בקבוצה. טבעי שרצה לשנות אווירה ולהגיע לליגה טובה יותר וכמובן גם להשתדרג כלכלית. אני לא חושב שהוא יזכה בתארים משמעותיים עם ארסנל אבל גם לא ראיתי את בורוסיה דורטמונד בשנה שעברה מנצלת את החולשה של באיירן. אפילו לא היה משחק ביניהן אז בשביל מה להתעסק בקקה? קצת יותר קלאסה לא תזיק.

משהו אחר לגבי בורוסיה דורטמונד, תהנו מכל רגע בו אשרף חכימי בקבוצה. כמובן שהוא לא שחקן מושלם, אבל הוא משחק נהדר גם בימין וגם בשמאל, אני חושב שהנסיגה שלו בשנה שעברה הייתה טבעית והוא גם סבל מפציעה בסיום. הוא כבש שער של פלייסטיישן וקשה להאמין שהוא עדיין לא בן 21. זה היה מהלך ענק של כל הצדדים - ריאל מדריד תקבל שחקן בשל יותר (כמו שהיה עם קרבחאל) אשרף צבר ניסיון ודורטמונד נהנית משחקן גדול.

6. BVB09 Member

אם אשרף חוזר אליכם מה הסיכוי שהוא באנקר? למרות שהוא מסוגל לשחק בשני עמדות, אתם עמוסים בעמדה הזו
    אני מקווה שדורטמונד ילחמו עליו והוא ישאר אצלנו

7. Cup of Tea Liverpool, UK

רק אם הם משאילים/מוכרים את אודריוסולה וקרבחאל מתחיל להתידד עם הספסל. גם מרסלו לא מספיק מבוגר כדי להמשיך הלאה עדיין ומנדי שהגיע שחקן שיכול לתפוס את העמדה בשמאל ל5-6 שנים הקרובות. בגדול אני גם בעד שישאר בדורטמונד.

8. Mastol Member

דיווחים שהאלנד בדרך לדורטמונד . לדעתי שידוך מוצלח לשתי הצדדים.

9. AS R Member

דורטמונד אולי הקבוצה שהכי תתאים לו לפי הגיל שלו והליגה שממנה הוא בא. ודורטמונד גם חייבת חלוץ לא פציע והוא נראה כמו קילר רציני.

בכל מקרה, בגלל הסוכן שלו אני לא ממהר להתלהב ואשמח רק אחרי שנראה חתימה.

10. gilgo Member

רואה עכשיו את המשחק מול לייפציג, נכון למחצית הראשונה זה נראה כמו משחק בוגרים מול נערים.

11. DRORIKO Member

קבוצות שטובות יותר בבית מאשר בחוץ זה לא איזה משהו מיוחד. אצל דורטמונד זה כבר ברמת המאניה דיפרסיה. נראה מה יהיה נגד פסז' כי בבית דורטמונד יכולים לנצח אותם, השאלה מה יהיה הנזק בפריז.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/19
  12. gilgo Member

אמרת מאניה דיפרסיה בין בית לחוץ?

בין מחצית למחצית.

13. DRORIKO Member

שילוב של השניים. נגד אינטר בסן סירו הם היו גרועים לאורך כל המשחק. נגד אינטר בבית הם היו גרועים במחצית הראשונה אבל בשניה זה נראה כמו בוגרים נגד ילדים. לזיגנל יש את האימפקט שלו. בכל מקרה מעכשיו אני אתן את הבמה לאנשים שרואים יותר מ-5 משחקים של הקבוצה בשנה חח

14. VAR Member

בהנחה שהאקימי לא נשאר, צריך רביעיית הגנה חדשה לגמרי + שוער. אי אפשר להמשיך ככה. שיפסיקו לזיין את השכל על האלאנד או כל שחקן התקפה אחר, לא רואים שהבעיה בקבוצה הזו היא הגנתית? תפסנו את לייפציג במשחק הכי גרוע שלהם העונה ונתנו להם 3 שערים במתנה.

15. AS R Member

זה כל כך דורטמונד המשחק הזה - לשחק מעולה במחצית הראשונה, ואז לתת במתנה 3 גולים ללייפציג.
    לדעתי אם סאנצ'ו לא נפצע דורטמונד עדיין הייתה מנצחת.
    פאבר כרגיל עם מהלכים לא ברורים. משחק בקצב כזה, איך אתה לא משתמש בכל החילופים שלך ? איך אתה לא מכניס את פאקו או גצה לדקות האחרונות ?

פשוט מביך שלייפציג במחצית ראשונה רעה מאוד ומחצית שנייה חלשה ועדיין דורטמונד לא מנצחת.

אגב, משחק רביעי רצוף בכל המסגרות שסאנצ'ו כובש + מבשל בו. טירוף.

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/19