בורוסיה דורטמונד 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י AS R, ‏23/7/17.

1. South Boy

South Boy Member

אני באמת משתדל שלא להגזים אבל האלאנד זה לבנדובסקי 2.0, וגם יהיה גדול יותר ממנו.
    איזה שחקן משוגע, יש לו פשוט הכול.

2. VAR

VAR Member

הדבר היחיד שיש לו וללבנדובסקי אין זה מהירות מסחררת. הוא באופן קבוע מסיים ראשון במדד של המהירות המקסימלית. הטכניקה של הפולני שנות אור ממנו.

מה שבאמת באמת מרשים אצלו זה שהוא פשוט לא יודע שובע. שם שלושער, המשחק גמור ואתה רואה אותו טס לעבר השוער להפעיל עליו לחץ. כל מה שקרה לו בשנה וחצי האחרונות מגיע לו, הגישה שלו למשחק פשוט נהדרת. חבל שאין לנו 11 כמוהו (לא מבחינת רמת כישרון, כאלה יש מעטים בעולם, אלא רק גישה למשחק).

yonmu ו-AS R אוהבים את זה.
  3. AS R

AS R Member

הוא קילר מטורף ואני מקווה שמשהו מזה יידבק לשאר השחקנים. לפעמים יותר מעניין לראות אותו מחמיץ ואיך הוא מתאכזב וכועס על עצמו, זה רק מראה כמה הוא דורש מעצמו.

הייתה גם בכורה למוקוקו בגיל 16 ויום אחד מה שקובע שיא בונדסליגה שכנראה לא ישבר (שבר את השיא של נורי שאהין מלפני 15 שנה).

4. South Boy

South Boy Member

גם אני הופתעתי מהמהירות שלו, לא זכור לי שחקן עם מהירות כזאת על גובה כזה.
    אני לא בטוח שלבנדובסקי רחוק שנות אור מהאלאנד מבחינת טכניקה, בשלב הזה הוא עולה עליו באספקט הזה בלי שום ספק אבל אי אפשר לשכוח שמדובר בפאקינג ילד בן 20, הוא עוד ישתפר גם בטיפול שלו בכדור ולא ייפול מלבה גם בזה בעיניי.
    זה ילד זה? ואני הייתי בטוח שהוא סך הכול נהנה מהנוכחות של מינאמינו מאחוריו.

5. VAR

VAR Member

לבנדובסקי בשנה וחצי האחרונות = רונאלדו ומסי בשיאם. בלי טיפת הגזמה. זה סטנדרט שאני לא מצפה מאף אחד לעמוד בו. הטכניקה של לבנדובסקי מתבטאת לא רק בטיפול בכדור אלא בעיקר בטכניקת בעיטה, נגיחה, מסירה, הכל. האלאנד מזייף לא מעט בקטע הזה, הוא לא למד עדיין לשלוט בכוח שלו, כל כדור שיוצא לו מהרגל זה פצצה. זה נכון להיום החיסרון היחיד שלו שאני מסוגל לחשוב עליו.

אבל כן, נראה שהוא בנקודת זינוק מצוינת להיות החלוץ הכי טוב בעולם לצד אמבפה ביום שאחרי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!