בור ללא תחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏16/3/12.

1. Strawberry Fields Member

כן, כאילו שהיה ניתן לחזות שבולטון תהיה כזו פראיירית. הבולטון שראיתי נגד וילה הייתה בולטון ששומרת על יתרון של שני שערים.
    בכל מקרה, ניצחון בסטוק והיא תישאר לדעתי. לא בדיוק טיול פארק בלשון המעטה אבל אולי החבר'ה שם כבר חושבים על החוף במקום חם ומרוחק.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה כאילו שניתן לחזות? עובדה שחזיתי.
    אני לא חושב שהיה ברור שינצחו ואני לא חושב שהיה ברור שלא ינצחו, התחושה שלי הייתה שהם יחנקו כי הם פשוט קבוצה חלשה אז אי אפשר לדעת מתי זה יבוא להם.
    אם הם ניצחו בסטוק הם יישארו כי בלקבורן לא תיקח 6 מ6 וQPR אמורה להפסיד במנ סיטי, בוא נראה אם ינצחו, אני מהמר שלא.

3. Strawberry Fields Member

אכן, כשמתעלמים ממהלך המשחק זה הופך ליותר קל.

לא יודע מה יהיה בסטוק חוץ ממתח עצום ויציע חוץ שדבוק לו רדיו לאוזן. יופי של סיום לעונה גם בתחתית.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא עניין של להתעלם ממהלך המשחק, בולטון פשוט קבוצה עם הגנה מחוררת ככה שמבחינתי הם תמיד יכולים לספוג שער, לא מופתע בכלל שהם הצליחו לספוג 2 ולדפוק את היתרון, טור הספיגות שלהם זה בדיוק מה שגורם להם להיות מועמדים בכירים לירידה.

5. Strawberry Fields Member

בטח שכן. בולטון מוליכה 0-2 בבית מול ווסט ברום רבע שעה לסיום. אתה היית מהמר שישמטו 2+ נק'?
    נכון שיש לה הגנה מחוררת ושהעונה בפרמיירליג ראינו הכל אבל זה לא אומר שהיה קל לחזות שבולטון לא תנצח, בטח לא כשהיא נראתה טוב נגד וילה והראתה אופי כדי לחזור פעמיים מפיגור אצל סנדרלנד.

אגב, גם וויגאן יכולה למצוא את עצמה במצב שהיא לא יכולה להפסיד במחזור האחרון אם תפסיד בשני בערב לבלקבורן בחוץ. למרות שסיכוייה להשרדות גדולים מאוד מאחר והמשחק האחרון יהיה מול וולבס.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/12
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

במצב של 2-0 דקה 75, לא, לא הייתי מהמר נגד בולטון. העניין הוא שכשחשבתי שיירדו כי לא ישיגו 4 מ9 מה שהנחה אותי הוא ההגנה המחוררת שלהם, אותה הגנה שהיום עלתה להם ביוקר עם השמטה מאוחרת של נקודות.

האמת ששכחתי מוויגאן מרוב שהם הרשימו בשבועות האחרונים.

7. Christian Dailly Member

הגיע מחזור אחרון ואין יותר מדי תיאוריות.

בולטון מנצחת את סטוק בחוץ,היא נשארת בפרמייר ליג.

תיקו או הפסד,QPR נשארת.

8. Strawberry Fields Member

אילו טוטנהאם הייתה מוצאת את הרשת עוד פעם אחת וילה הייתה נמצאת באותה סירה עם QPR. במקום גם אם תפסיד לנוריץ', הפרש השערים הפחות גרוע שלה ישמור עליה בפרמיירליג.

מעניין אם לרנר ישאיר את מקליש בקיץ וימשיך לשמור על הכסף בארנק. אם כן, וילה מועמדת ראשית לירידה בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/12
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה עונה מטורפת עוברת עלינו באנגליה. מי האמין לפני שמונה מחזורים שוויגאן תשאר בליגה? שימו לב לניצחונות של וויגאן לאחרונה, 2-1 באנפילד, 4-0 על ניוקאסל, 2-1 באמירויות, וכמובן ה1-0 עלינו, כשגם בגשר היא הייתה מצוינת וכמובן אתמול במאני טיים מנצחת בחוץ קבוצה שמתמודדת איתה ראש בראש נגד הירידה ומורידה אותה ליגה. להוריד בפני מרטינז את הכובע.

וילה? למרות שהוילה לא תרד ליגה, היא לא הייתה צריכה להיות בדיון הזה בכלל, למרות מכת הפציעות הלא פשוטה שעוברת עליה היא לטעמי אחת מהמאכזבות הגדולות השנה. אחרי מקליש והויה הגיע הזמן למנג'ר מסוג אחר. אני כבר אמרתי בדיון המחזור שלטעמי הם צריכים ללכת שוב על מרטינז בכל הכוח, ואם לא הוא, גם רוג'רס וגם לאמברט הם מאמנים שכדי לנסות לפתות בהגעה לוילה.

10. Strawberry Fields Member

נכון, אבל מרגיז אותי שכל עונה נזכרים רק בסוף להילחם על הנקודות. פעם אחת לראות את הקבוצה שלו צוברת אותן בתחילת העונה ולראות את וויגאן הולכת לים במחזורים האחרונים כמו נוריץ' וסוואנסי העונה.

11. Strawberry Fields Member

נכון למחצית, QPR יורדת ובולטון נשארת. מחזיק אצבעות שכך זה ישאר.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בולטון רק יכולים לאכול את עצמם על זה שהם לא ניצחו. למרות שהגול הראשון של סטוק...וואו, בכל ליגה אחרת כנראה ששורקים לפאול.

חבל, אבל בולטון, בלקבורן וולבס יורדות. ניפגש בשנה הבאה.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר, גם סגנית האלופה וגם היורדת השלישית מסתכלות על משחק בו איבדו יתרון שני שערים, יונייטד נגד אברטון ובולטון נגד ווסט ברומיץ'.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות יש מצב שניצלנו מאברם...

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לך תדע, מתפנה משרה בווסט ברומיץ', אולי גם להם בא לרדת.

אבל זו ירידה מאוד מפתיעה של בולטון, עד העונה הם נראו כמו קבוצה בדרך למעלה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/12