בחירות לנשיאות ארה"ב 2012

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Vanitas, ‏27/3/12.

 1. Vanitas

  Vanitas Member

  הצטרף ב:
  ‏6/10/10
  הודעות:
  1,127
  לייקים שהתקבלו:
  0
  נתחיל עם "הכוכב" החדש של עולם הפוליטיקה. רפובליקני הזוי עם קבלות [​IMG]
  http://www.haaretz.co.il/news/world/1.1673...kOeOCA.facebook

  אומנם כולם יודעים שזו האמת, אבל רומני לא דיפלומטי ולא מצליח לשלוט בפה שלו, הוא עוד יביא לאסון עם הגישה התוקפנית הזאת.
   
 2. Vanitas

  Vanitas Member

  הצטרף ב:
  ‏6/10/10
  הודעות:
  1,127
  לייקים שהתקבלו:
  0
  בסדר אז עכשיו ביתר רצינות אתייחס לעניין. רומני לא טיפש ולא פלט את הדברים שאמר כי חשב שאף אחד לא שומע, אלא כנראה עשה זאת במכוון. אמנם גם וולדימיר פוטין הרבה לעשות שימוש בארה"ב כ"סדין אדום" במסגרת הקמפיין שלו לנשיאות וכדי לעורר רוחות לאומניות שיחזקו את מעמדו,כך ששימוש בסוגיות במדיניות חוץ במסגרת קמפיינים פוליטיים הוא שכיח. אבל מיט רומני ממש מפתיע לרעה. שהרי אם ייבחר ייאלץ לעבוד בשיתוף פעולה עם מוסקבה.ואם לא ייבחר אז הוא שולי ממילא. ההצהרה הזו שלו בריאיון "רוסיה היא ללא ספק האויב הגיאופוליטי מספר אחד שלנו,הם נלחמים בעד השחקנים העולמיים הגרועים ביותר" לא רק שאינה חכמה (עצם האמירה מעניקה למוסקבה מעמד כמעט שווה לארה"ב,בדיוק מה שהיא רוצה,אך לא נכון עובדתית מאף בחינה) או מועילה בדבר,היא גם חוטאת לאמת. רוסיה מסייעת לארה"ב באפגניסטאן למשל.לכולם ברור שהיריב הגדול של ארה"ב על ההגמוניה העולמית בעתיד היא כמובן סין,שחזקה מרוסיה לאין שיעור.מדבדב דייק בדבריו. אז מעניין מה חושב רומני על סין?
   
 3. benos

  benos Member

  הצטרף ב:
  ‏17/7/08
  הודעות:
  2,199
  לייקים שהתקבלו:
  159
  כולם יודעים שמה האמת? שאתה חושב שכולם יודעים אותה? קשה להיות נשיא יותר נוראי מאובאמה, החוב העצום שארה"ב הכניסה את עצמה בתקופתו, עליית האיסלמו-פאשיסטים במדינות ערב ובכלל דפיקה של יותר מדי בעלי ברית של ארה"ב ברחבי העולם. אה כן, איך אפשר לשכוח גם את הניסיון הנוראי לכופף את ביבי שגובה ע"י השמאל "הדמוקרטי", זה השיא הפרטי של ישראל. כל אלו בפני עצמם הם מדד לכך שמדובר בנשיא הזוי וגרוע. אני מקווה שהיהודים במדינות הקריטיות לא יתמכו בו לא משנה כמה נאומים מתחנפים הוא ישא בועידת AIPAC ושהרפובליקנים לא יירו לעצמם ברגל, כולי תקווה שלא נראה אותו נבחר שוב פעם.

   
 4. Vanitas

  Vanitas Member

  הצטרף ב:
  ‏6/10/10
  הודעות:
  1,127
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אל תשכח במשמרת של מי הגיע הנפל הכלכלי ואל תמהר להאשים את המעצמות במצב המזרח התיכון (שלא היה מזהיר בלשון המעטה גם לפני כן).

  לקלקל יחסים עם מעצמה כמו רוסיה עוד לפני שנכנסת לתפקיד זה הדבר הכי דבילי שמתמודד לנשיאות בארה"ב עשה אי פעם. אם אתה חושב שעכשיו הכל רע, אז הנה נורת אזהרה לגבי מידרון מסוכן עוד יותר.

  מורמוני הזוי, שפל חדש מבחינת ארה"ב אם בטעות יתנו לפסיכי כזה את ההנהגה.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏27/3/12
 5. benos

  benos Member

  הצטרף ב:
  ‏17/7/08
  הודעות:
  2,199
  לייקים שהתקבלו:
  159
  מצד שני להכפיל את החוב ולהגדיל את הוצאות הממשל זה לא פחות מטומטם, ואת זה אובאמה עשה טוב מאוד עם כל הרפורמות למיניהן. המצב לא היה מזהיר גם לפני כן ואכן אתה צודק אבל חוסני מובארק וזין בן עלי היו נשיאים עדיפים בעשרות מונים על מועצה שמורכבת מהאחים המוסלמים, ואת זה אובאמה היה יכול למנוע אם לא היה מגביל את מובארק. את אותה טעות מטומטמת עשה ג'ימי קרטר עם השאה של איראן 32 שנה לפני וראינו כבר לאן זה הוביל, אז לגבי שאלתך, כן, אפשר היה למנוע עלייה של האחים המוסלמים לשלטון ואת זה אובאמה לא מנע.

  גם על רייגן אמרו שהוא מחרחר מלחמה וכו', דווקא הוא היה זה שהוציא את ברה"מ מהמשחק. את פירות הבאושים של אל קעידה וצפון קוריאה הגרעינית קלינטון יצר והוא לא היה "ממחרחרי המלחמה" הגדולים, את תוצאות ההבלגה המטופשת שלו אכלה ארצות הברית בגראונד זירו ואוכלות יפן ודרום קוריאה שצריכות להתמודד עם משטר עויין בעל נשק גרעיני. את מחיר ההבלגה של אובאמה אכלו הרבה מדינות ידידותיות, החל מישראל, טאיוואן, יפן, בריטניה ואני מניח שיש עוד כמה ששכחתי, אובאמה עשה לבעלות ברית של ארצו את המוות, אני מעדיף מישהו שעושה למדינות עויינות את המוות.

  אכן הזוי, לחשוב שאוסטרית זאת שפה, למנות יועצת שקראה לארצות הברית לפלוש לישראל, לנסות לשים את צ'רלס פרימן(אחד שעבד עבור הסעודים וטוען שארה"ב חטפה את 11.9 בגלל ישראל..) לתפקיד בכיר, הוא ניסה גם למנות איזה קונספירטור בגרוש בנוגע ל-11.9 אם אינני טועה. אכן רומני הוא הזוי...
   
 6. StevieG

  StevieG Member

  הצטרף ב:
  ‏4/7/05
  הודעות:
  4,774
  לייקים שהתקבלו:
  12
  אובמה בקדנציה הראשונה בעיקר תיקן נזקים שגרם בוש, אם זה בכלכלי, במדיני, ובבטחוני. ממשל בוש גרם למשבר הכלכלי. אותה תפישת עולם מעוותתתת שדוגלת בקפיטליזם קיצוני גרמה לכך שלא היה שום פיקוח על הבנקים, ולא היה פיקוח על שוק ההון. המשבר, שהתתפוצץ ב2008, תחת בוש כמובן, נגרם ממעשים פליליים שהתבצעו בבנקים למשכנתאות, שהפילו המון בנקים, ואיתם חברות שהשקיעו באג"ח מבוססי משכנתאות. כשאובמה נכנס לתפקיד, חברות כמו AIG, GM, ועוד היו על סף קריסה. נכון, אובמה הזרים המון כסף, שחלקו הלך לכיסים של המנהלים שהובילו אותם למצב הזה, אבל לחשוב על הקטסטרופה שהיתה נוצרת מבחינת תעסוקה אם החברות האלה היו נופלות. הוא ייצב את המצב הכלכלי והוסיף המון משרות, וזו עובדה שאין עליה עוררין.

  בוש סיבך, במו שקריו, ובעזרת ישראל, את ארה"ב במלחמה מיותרת בעירק. הוא הולך להוציא גם את ארה"ב מאפגניסטן. זה הישגים בל ישוערו.

  מבחינה דיפלומטית, הוא הצליח לחזק את הקשרים עם רוסיה, טורקיה, אירופה וסין. רק עם ישראל הוא לא מסתדר. מעניין למה. בדיפלומטיה הוא הצלחה ענקית לעומת בוש, שכמעט גרר את ארה"ב למלחמה קרה נוספת עם רוסיה(זוכרים את משבר הטילים בצ'כיה ופולין?).

  אתה מדבר על צפון קוריאה? צופן קוריאה הפכה גרעינית ב2006. בוש תקף בעירק ב2003, ושם לא נמצא שום נשק גרעיני. אל תבלבל אותנו עם העובדות.
   
 7. Vanitas

  Vanitas Member

  הצטרף ב:
  ‏6/10/10
  הודעות:
  1,127
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אוסטרית היא כמובן גרמנית, אבל רק שתדע לידע כללי ידידי, זה דיאלקט אחר עם אוצר מילים ומילון שונה. גרמנית אוסטרית היא אכן שפה, היא לא גרמנית של גרמניה. אתה מדבר על כמה מינויים לא טובים ביחס לכל מיני התבטאויות הזויות של בוש, מזכיר ילד עם פיגור שכלי, בחיי לא להאמין שהוא היה נשיא. יודע מה, אפילו עוד בוש פחות הזוי מרומני וזה בגלל ש...

  - בוש לא מאמין שאלוהים בא לג'וסף סמית' בחלום ואמר לו שיש כתובים קבורים מתחת לאדמה והוא הלך ליער ומצא אותם (בלי שאף אחד אחר ראה כמובן) ואז אמר שהם הלכו לאיבוד וכתב את הכל בעצמו.
  - בוש לא מאמין שגן העדן בתנ"ך נמצא במחוז ג'קסון במיזורי, וששם אף יופיע ישו כשיחזור עלי אדמות.
  - בוש לא מאמין שהאינדיאנים הם בעצם יהודים.
  - בוש לא מאמין בשום כת הזוייה בעצם.

  שלא נדבר על מה שיצא מהכת המסוכנת הזאת, שבעיקרה אופיינה עלידי שנאת שחורים ופוליגמיה.

  בקיצור, הוא הזוי ברמות מטורפות. התחתן עם נוצריה והכניס אותה גם לכת המורמונית. בוש עדיף עליו פי 1000. פאק, מורמוני הזויי לנשיאות, לאן הגענו?! [​IMG]
   
 8. Vanitas

  Vanitas Member

  הצטרף ב:
  ‏6/10/10
  הודעות:
  1,127
  לייקים שהתקבלו:
  0
 9. Selby

  Selby Member

  הצטרף ב:
  ‏11/1/08
  הודעות:
  4,859
  לייקים שהתקבלו:
  4
  Vanitas, רומני הוא לא באמת מטורף דתי, בטח לא כמו סנטורום המשיחי. סנטורום דיבר על מדינה שכפופה לכנסייה והטיף נגד שטיפת המוח של כל חינוך שהוא לא אך ורק דתי. ההבדל הוא די גדול, משהו כמו ההבדל בין כהנא לליכוד. רומני הוא סתם עוד פלוטוקרט(מלשון plutarchy) מהאליטה שיהיה נשיא של הone percent מה שנקרא ולא של האמריקאים ואפילו הרדנקס לא אוהבים אותו בגלל זה אבל הם יצביעו גם לפוטין ולא לשחור. האמת, זאת לא דוגמה ממש טובה, פוטין לא ממש רחוק אידיאולוגית מהמפלגה הרפובליקנית של היום. אותי לפחות פנאטיות דתית של ממש ימי מלחמות הדת באירופה מפחידה יותר מהון ושלטון כי האחרון זה משהו שגם עכשיו קיים באופן ממש ברור וכל הקטע של קפיטליזם חזירי ואי שוויון מהגדולים בעולם מושרש באופי של ארה"ב. בעוד ההפרדה בין דת למדינה בארה"ב היא נהדרת גם אם חלק גדול מהאוכלוסייה הוא מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד דתי.

  מה שמצחיק זה שסנטורום פרש אבל גינגריץ' לא :aaarofl:
  לשמן המושחת יש כל כך הרבה אגו שהוא יילך עד הסוף רק בשביל הפרינציפ. הוא פשוט מאמין שהוא משהו מיוחד והוא עושה את זה בשביל המעמד והתהילה. הוא חולם על עימותים נגד אובמה כדי להראות לכולם כמה הוא חכם.

  הקמפיין של אובמה לא צריך להיות קשה, מספיק שהוא ישדר את כל פליטות הפה של רומני ויש המון כאלו שמראות שהוא חי בעולם אחר לגמרי מ99% מהאמריקאים ומראות עד כמה לא אכפת לו מ99% מהאמריקאים.
  אבל זה לא עניין של קמפיין, זה עניין של גזע.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏11/4/12
 10. Vanitas

  Vanitas Member

  הצטרף ב:
  ‏6/10/10
  הודעות:
  1,127
  לייקים שהתקבלו:
  0
  רומני דיבר במהלך הקמפיין שלו הרבה על "יצירת מקומות תעסוקה". חשוב לדעת שרומני עשה במשך שנים הון עצום כשהיה שותף מייסד בחברת הייעוץ "ביין קפיטל". הסרטון ממחיש מצויין איך עבדה השיטה בניצוחו של רומני. בתמצית: מדובר על חברה פרטית שמשתלטת על חברות כושלות,חותכת עלויות באופן דרמטי ע"י פיטורים המוניים, מוכרת את נכסי החברה ברווח ממנו מרויחים בעלי החברה 20%,ועוד לא דיברנו על ההנחות במס ודיבידנדים. כשרומני מדבר באסיפות בחירות המוניות ומחוייכות על "יצירת מקומות עבודה" זה נשמע צבוע ומגוחך,לא פחות - כשזה בא מפי מי שעה הון מפיטורים המוניים. צפו בעצמכם

   
 11. אלי מתחן

  אלי מתחן Member

  הצטרף ב:
  ‏8/12/03
  הודעות:
  13,335
  לייקים שהתקבלו:
  316
  אם לא היה צורך בעובדים האלה, הם היו מפוטרים או על ידי רומני או על ידי פשיטת רגל.
  תסתכל על ועדי העובדים אצלנו, תגיד לי שלפטר חצי מהעובדים ברכבת ישראל או חברת החשמל לא היה מיטיב עם כולם.
   
 12. StevieG

  StevieG Member

  הצטרף ב:
  ‏4/7/05
  הודעות:
  4,774
  לייקים שהתקבלו:
  12
 13. Vanitas

  Vanitas Member

  הצטרף ב:
  ‏6/10/10
  הודעות:
  1,127
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אותי זה לא מפתיע. שנאת השחורים מושרשת אצל המורמונים מאז המצאת הדת הזאת.
   
 14. Lebron

  Lebron Member

  הצטרף ב:
  ‏2/4/11
  הודעות:
  2,020
  לייקים שהתקבלו:
  831
  אתה שמעת אותו אומר את זה? כי אני לא
   
 15. StevieG

  StevieG Member

  הצטרף ב:
  ‏4/7/05
  הודעות:
  4,774
  לייקים שהתקבלו:
  12


  התגובות שמה לסירטון הורגות אותי.

  "לפחות הוא לא ירה בבחור עם הקפוצ'ון" :aaarofl:

   
  נערך לאחרונה ב: ‏14/4/12

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!